• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
chrobí ty se máš, já už chci taky :frowning2:
28. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jdu se nabaštit, tak pááá po obídku :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Zubí mě taky děsně chybíš, ráda čtu, že jste v pohodě a užijete si a pěkně se připravíte na další boj a teď už budou vědět jak na dávky...ale třeba to ještě klapne :wink:
Izzi, víš, my ze zdravotnicví tyhle věci bereme tak nějak jinak, otevřeně, to co v práci zažíváme nás tolik poučilo o životě a o tom, že když se neumírá, je vlastně veselo...
Dnes je mi fajně, až moc, včera jsem jen jedla a spala a bolelo mě břicho jakoby děloha, břicho mám větší,ale né jako pře OPU, hyperstimulák určo nemám, rozmazluju se a tvářím se těhotně...aspoň než mi to někdo nebo něco vyvrátí, prostě do 9.6. mám dovču... teda PN ale s neomezenýmy vycházkama, tak vlastně dovču :grinning:
Chroby a MS ti posílám plný kýbl, já ju nechcu letos ani vidět...
28. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
izzi dobrou chuť a chrobííííííííííííííí tak teď už to poletí uvidíš a siki, ty se taky dočkáš,jak už se něco děje,m je to fajn...ještě, že je ten koník, jinak bych byla k.o. a manža by mě asi přizabil
28. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
siki taky se brzo dočkáš :slight_smile:)) teda doufám, že se ta mrcha mrchovatá rozjede :slight_smile:

rudísku to je supr jak jsi napsala tvářím se těhotně tak se mi to líbí :slight_smile:)))) a dík za kýbl :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
pošlu klidně dva..a nebo 12, určo jich přes rok nebudu potřebovat :wink:
28. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo holky jedna podruhé pěkně at tu máme o čem prndat :slight_smile:))
28. kvě 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jakmile ms nepřijde do neděli, budu se každý den nakládat do horké vany. už 3x za sebou se mi to potvrdilo. Babské rady :grinning:
28. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kuk čtu ale nestíhám přispívat..
ahojky Rudo a je dobře že si užíváš PN :dizzy_face: já se na ni taky už moc těším!
holky tak jsem volala gyndařce kvůli tomu Heliosu a je to nevrendig story byla tam nepříjemná sestra a prý si mám zavolat zítra že dneska na mě nemá čas.. přitom doktorka je super ale ta sestra :frowning2:
už bych chtěla aby všechny tyhle přípravy byly za mnou a mohlo se začít stimulovat fakt
28. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
wrtulko to věřím. Mě to čekání taky hrozně deptá. ale pak je to celkem rychlovka :grinning:
28. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
siki no u mě to rychlovka bohužel nebude.. dlouhej protokol je dlouhej no :grinning:
ale tak už se bude něco dít aspoň!
28. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám taky dlouhej a trvá to měsíc a půl, což není tak dlouho. Na jak dlouho to máš ty?
28. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no vidíš..tak to máme stejnej protokol a ten začíná 16DC a výsledek je - jeslti se to povedlo nebo ne až za měsíc a půl..
28. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
já si začla 22DC stříkat Synarel a pak 5DC začnu píchat Gonal. jak dlouho vůbec trvá krátký protokol?
28. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
krátký je od 2dc cca 10 dní podle toho jak kdo reaguje jak rostou folíky
28. kvě 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je vážně krátký :grinning:
28. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já se loučím odpojí nám net tak vám dám vědět asi až v pondělí jak to se mnou vypadá :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
chrobi tak se měj krásně!! a nesmutni už vám to všechno začíná..pá pá
28. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Wrtule...bohužel mám taky fajn Dr., ale starou ropuchu místo sestřičky :confounded: ,proto bych nejraději co nejdýl zůstala v CAR i když je to 80km., moje dr, my teda rozhodně nedá neomezené vycházky
Holky dlouhý je dlouhý,ale zase jak už se začne, tak to pofrčí... jo asi jsem píchala 10dnů, přesně nevím, tak nějak..jo tuším od DC a pak 13DC byla OPU
28. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobí tak tfuj tfuj tfuj a v pondělí..t.eda to je doba, vydržíš to bez nás??? :frowning2:
28. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
rudo ta moje doktorka má dvě různý sestřičky jedna je starší a milá a druhá je mladší a hnusná..
no snad tam zítra bude ta druhá :wink:
28. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobí papa a držím palečky :wink:

Wrtul neboj, všechno poběží tak, jak má :slight_smile:

Já jdu na obídek, tak papa, pak se ozvu
28. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
wrtul u mě je to naopak mladá občas zaskakuje, je fajn a stará je baba jaga..byla jsem tam hned na druhé návštěvě jsem se s ní rafla a to á běžně ndělám,ale chtěla mě odbít a já se jen nedala..
Siki dobrou chuť!!!
28. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
rudo a proč tě chtěla odbýt?
no to je dobře že si se nedala.. však já se taky nedám a hned zítra zavolám znova :wink: :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ááá tady se zase štěbetá o sto šest :confused: zkusím vás ještě chvíli dočíst, když mám pauzu.... a pak zase hurá makat... chjo chjo :frowning2:
28. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobííí... tak jsem v těsném závěsu... začala jsem také špinit :sunglasses:
28. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Zubí, bez tebe by tu bylo smutno :stuck_out_tongue_closed_eyes: dej si piňa koládu a bude hej... a léto si užívej... kdy jdete popř. do dalšího pokusu? Až napodzim?
28. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
miluš... já ti ani nevím,... přestala jsem na to myslet... uvidím.... asi na podzím...
28. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zubi to ne..? to je brzo ne??
28. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudo, ty máš neomezený? :confused: takže se dávat můžou? Tak to je fajn
28. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek