• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
puno jsi moc hodňounká..
víš asi jediný co by mi pomohlo by bylo že by mi někdo řekl - jsem si jstý že budete mít miminko a že to bude z tohohle IVF a dal k tomu dobrý argument což by musela být jedině dobrá věštkyně :wink: prostě blbost..
já vím že je to šikulka že se vyvíjí tak dlouho..
jen zítra zase budu volat a když řeknou že mám jet na transfer tak pojedu..ale oni mezi tím pokud to jen trošku půjde udělají to PGD - vyšetří embrijko na vady.. noční můra je že tam dojedu.. víš s tou nadějí že ten transfer bude aspoň s tím jedním krásným nadějným embrijkem... a oni mi řeknou že je nemocný a že to nejde
takže už aby byl čtvrtek a bylo po všem - v tomhle směru aspoň
7. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Wrtulko to je mi fakt líto,ale ještě přece není všechno ztracené.. v podporách týmu je už hooodně holek a tak statisticky by se mělo všem, co jsme těhu nebo stimulujeme zadařit...uvidíš, ono to embryjko vybojuje, už se přeci dostalo tak daleko...tak to snad dotáhne do zdárného konce a klidně breč, uleví se to napětí a shromážděný stres....
Miluško, tak je pěkně uložte do peřin a držím palce ať jsou tam za 9 dnů //
puna zdravím, snad se máš dobře...
7. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rudíku díky moc..
holky díky moc že jste tu se mnou
7. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky rudínko, já tě taky moc zdravím :slight_smile: , mám se úplně skvěle, i když mohlo by to být lepší, ale snad taky jednou bude, s tou statistikou máš pravdu, dřív nebo později se zadaří všem, ty se máš určitě taky dobře a mimísek u tebe taky, hlavně se opatruj a moc se v tomhle horku a dusnu nenamáhej, ale to ty všechno víš :wink:
wrtulko, to je právě to, kdyby byla věštkyně... ale ta není, zase na druhou stranu je malinko lepší, že myslíš na nejhorší, protože pak budeš příjemně překvapená, takhle už se připravuješ na to, že za nějakou dobu do toho kolotoče nervů půjdeš znovu a ono hee... a nepůjdeš nikam, jojo, kdyby to šlo takhle .... :unamused:
7. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
puno já vím..
tohle dělám vždycky jde o obraný reflex ..ale bohužel to bolí i tak :frowning2:
víš co navíc jak se nám to pořád krásně vyvíjelo tak já už si "dovolila" snít o dvojčátkách a o mrazáčkovi..na sourozence..
takhle i kdyby se stal zázrak bysme pro sourozence museli celé to kolo zopakovat :frowning2:a možná ne jen jedno

puno a co vy jdete taky na IVF?
bohužel v tomhle směru vůbec nic nevím :frowning2:
7. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, bolí to moc, příroda je zrádná :frowning2:
no, my si teď dáváme pauzu, protože máme před sebou poslední pokus hrazený pojišťovnou, pak si budeme muset vzít půjčku, když to nevyjde ani potřetí, to říkal manžel
ještě nevím, kdy se vrhneme do třetího pokusu, možná na podzim, nebo v zimě, ale vás tady budu informovat :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
puno tak pak klidně mezi Žirafky zavítej :wink: :dizzy_face: rády tě tu přivítáme..
no příroda.. kde nic není ani smrt nebere a to sme se snažili co to dalo všichni
7. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš, že zavítám, budu tady jak na koni, teda na žirafě :grinning: :grinning: :grinning: , jsem mezi vámi ráda, taková podpora, to si neodpustím :sunglasses:
7. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puno to jsem ráda :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul drž se
stačí přece jedno embryjko :slight_smile:a to bude zcela určitě dobré...tak nestahuj gatě, když brod je ještě daleko, ju?
7. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
PODPORY TYMU:
labla (Gest Praha),1.IVF kr. protokol, Gonal+Cetrotide,PK, AH, ET 2.4.09
Jindriska (Gennet Liberec), krátký protokol, 1.IVF neúspěšné - nyní pauza
beruska81(Fertimed Olomouc)1.IVF-od 6.4.stříkám synarel, od 15.4.píchám fostimon, UTZ 21.4.09-,ko24.4.-foliky nerostou,zvýšená dávka injekcí, OPU 28.4.09-1 vajíčko, ET 30.4.09
evak99 (Gennet Praha), krátký protokol, 1. IVF, od 26.4 Gonal + Cetrotide, Orvitelle 4/5, OPU 6/5, ET 9/5, ICSI, 1 bojovníček, 1 mrazáček - bojovníček nevyšel, biochem. těhu,....čeká se na KET
Elp (Gennet Praha) krátký protokol, MS 5.5., stimulace od 6.5. - GONAL-F a CETROTIDE, OPU 15.5., 12 vajicek, oplodneno jen 2, ET- nejspis 18.5. nic nezbylo
Kathyna (Pronatal TP) 2.IVF - MS 30.4.-Gonal+Luveris-8foli.,OPU 11.5.-6vaj. - nutná PGD-vše špatné,bez ET
zuzulik (Gennet Praha), krátký protokol - 1.IVF neúspěšné
dckami (Pronatal Teplice) 2.IVF 5/09,krátký protokol Puregon+Orgalutran,OPU 25.5.09, 2 vajíčka, ale nepřežila
zubajda (CAR Apolinář) 3IUI neúspěšné, 1IVF krátký protokol - neúspěšné
Mick (Gest Praha) 1.IVF-krátký protokol-neúspěšný
Puna13 (Pronatal TP), 1.IVF neúspěšné, 2.IVF 5/9,krátký protokol Synarel+Purogen,OPU 15.5., ET 19.5.,ISCI,PK - zavedeny 2 embrya, kontrola 2.6., neúspěšné
tulik1 (ART ČB) - 1.IVF neúspěšné, 2.IVF - ve 22 tt potrat dvojčátek, 3.IVF neúspěšné, 1.KET 18.5. přenos 2 embryjek, kontrola 2.6., neúspěšné
Katchik (Gest Praha) 6x IUI neúspěšné, 11/08 1.IVF biochem. těhu, 1/09 KET mimoděložní těhu bez operace, 2.IVF neúspěšné. Čekáme na KET - máme ještě 6 zmrzlíků.
Izzii (Reprofit Brno), bude 1.IVF, kr.protokol, minimálka, 27.5.začátek stimulace Menopur, dávka na pět dní po dvou ampulích, 2.6. UTZ - krásných 5 folíku 15mm, pokračuji Menopur + Orgalutran, 4.6. Pregnyl a 6.6. OPU odebrány 3 oocyty, 8.6. transfer dvou krásných embryjek (4-buněčné a 8-buněčné), 19.6. test z krve, bohužel negativní, koncem srpna jdeme do 2. IVF, snad i s PK
Kapr (Iscare Praha) 2xIUI neúspěšně, 6/08 1.IVF+ISCI MA v 9tt, 12/08 přirozené těhu MA v 7tt,
imuno-překonán CMV virus, genetika - trombofilní mutace potvrzeny, 18.4. 3.IUI- ne,14.5. 4.IUI-ne cca 30.5. začínáme krátký protokol Puregon 150 ml + Clexane + Cetrotide 2.IVF, 7 vajíček, ET 13.6. 2 blastocysty, žádný mrazáček - neúspěšné
Spes2009 (Apolinář Praha) - 1. IVF - dlouhý protokol, stimulace od 5.5. Fostimon 3 ampulky denně, UTZ 12.5. bude KET
kukulik/ SPLN Kosice/, 2 IVF maj/ 2009, OPU 3. 6- 26 oocytov, oplodnili 15 embryjka,mame PK- transfer bude 8.6. 2009- vlozene 2 blastocysty, ostalo 11 zmrzliniek, z toho su zmrazene esste 4 blastocysty , dlhy protokol, Decapeptyl, Gonal bude KET
chrobacek (Obilní Trh Brno),1.IVF +ICSI + PK od 29.května dávka Gonalu po 225 jednotkách a dávku Decapeptyl + Prednison+ UTZ 3.6. pravý vaj. 12,10,9,9 levý zatím nic.... UTZ 6.6. pravý vaj. 16,15,14,14,4x12 a levý 5 kousků 12 a 10.OPU 9.6. 4 vajíčka ,11.6. máme dva bojovníčky..ET13.6. 8bun. a 10bun.embryo
mladamamka (Sanatorium art České Budějovice) 1IVF-neúspěšné, 20.06.-KET-neúspěšný

ČEKATELKY NA STIMULACI:
Atlaselka ( Pronatal Praha)- 1.IVF,začátek stimulace na konci června-Gonal,Cetrotide

STIMULANTKY:
wrtulka(Helios Brno), 4.6 začátek stimulace - dlouhý protokol Provera,Decapeptyl +Merional 150 jednotek,čeká nás- IVF+ICSI+PICSI (doufejme)+ PGD
tinkaza (Helios Martin, SK) - dlhy protokol, Gonal+Decapeptyl, posledne utz 13.6, OPU cca 15.6, zatial 15 folikulov
Deniska24(Ostrava Gyncentrum) 3.IVF-krátký protokol+Gonal,když to vše klapne tak IMSI+AH+PK, ms dorazila 22.6. a od 27.6.09 start:Gonal-F po 75jednotkách,4.7.píchnout 5000IU Pregnyl a 6.7.OPU,8folikulů a z toho 4vajíčka,8.7.volat po 11h jak se embryjka vyvíjejí,od 7.7.utrogestan-3*denně po 2tabl.+prednison(ten je již od března 2009)

ČEKATELKY na // po ET (KET):
LenH (Helios Brno) bude 1. IVF+ICSI+PK, 28.5. poprvé dávka Puregonu po 100 jednotkách,8.6 injekce Pregnyl a 10.6. OPU, 15.6. ET + dva v mrazáčku
Siki26(Iscare Praha)2.IVF+ICSI, 8.6. Gonal 225j, 13.6. utz, 10folíků, 19.6. OPU, 8 vajíček, 20.6. zjistíme, jak se oplodnily, tak máme 5 bojovníčků, 24.6. zavedeny 2 embrijka, zítra se rozhodne, jestli zbylé 3 zamrazí
zuzka72,26.6. transfer 2 embií, zbytek 15ks se mám do pondělí rozhodnout, zda chci zmrazit.
Miluse (Gennet Praha), 3.6 IUI- neúspěšné, 8.6. sjednání protokolu + revesi, krátký protokol 17.6. těhu test po IUI negativní, čekání na mrchu, mrcha dorazila 19.6., od 20.6. puregon 225UI , od 25.6. orgalutran. 25.6 kontrolní UTZ, vpravo 6 folikulů, vlevo 5, všechny zhruba 11 mm, velké. 27.6. další kontrolní UTZ, folíky jsou ještě malý cca 14 mm, zvýšena dávka puregonu ze 150 na 200, OPU 2.7. - 15 folikulů z toho 12 vajíček, ET 7.7. - zavedeny 2 balktocysty, test za 14 dní

TĚHULKY
dannda (Iscare Praha), 1. IVF kr. protokol, Puregon+Orgalutran, ICSI, PK, UTZ 24.4. -2 srdíčka
hypo (Gennet Praha),1.IVF kr.protokol Puregon+Orgalutran,PK, ET 6.4.09, 14.4. //a HCG 149, UTZ 29.4.09-2 srdíčka,1.6.09 redukce ze 3 na 1 miminko
helenky (Gennet Praha) 1.IVF kr.protokol, Gonal+Orgalutran+Ovitrelle, ET 4.4.09, 16.4. HCG 237, UTZ 7.5.09-2 srdíčka, UTZ 1.6. 1 miminko
gucci (Pronatal Praha), 1.IVF kr. protokol s antagonisty, Menopur+Orgalutran+Pregnyl, ICSI, PK, ET 7.4.09, 16.4. //, 17.4. HCG 205,3, 22.4. HCG 3530, UTZ 4.5.09-1 srdíčko
manuelka.80 (Pronatal Teplice), ET 17.4.09, 26.4. // 30.4. hcg 660, 1.5. hcg 1150, UTZ 18.5.09-1 srdíčko
ywushka (CAR Obily trh Brno), 3.IVF, kr. protokol (PUREGON+DECAPEPTIL) ET 21.4., 4.5. HCG 828, 6.5. HCG 1696, UTZ 11.5-1 srdíčko+1 bublina
jovi (Sanus Pardubice), 1. dítě přirozeně, 3x neúspěšné iui, 7.5. kontrolní utz a nafasování píchacího arzenálu - Puregon -před stimulací přirozeně
irminka (Unica Brno), dlouhý protokol , 1. IVF od 15.4. diphereline+ později menopur, UTZ 06.05, OPU 9.5.- 15 vajíček, ICSI, PK, transfer cca 13.5 -2 morulky, mrazáček žádný, // čárečky na testíku, rozjeté OHSS ,5.6. HCG 7650
Ruda CRM Zlín-1 IUI neg.,1.IVF-ISCI, PK -kr. protokol, Gonal f + Cetrotide, OPU 21.5.-29oocytů, 26 oplodněno, ET26.5.-2 blastocysty + 12 sněhuláčků, 2.6. HCG 73,3, 5.6. 212, 12.6. 2451dvě dutinky, 19.6. 19000, UZV 1 srdíčko, zánik druhé dutinky
Lopata49 Gennet Praha 3x IUI negativní, 1.IVF-ICSI MA v 5.-6.tt, KET neúspěšný, 2.IVF+ICSI+PK- ET 25.5., 9.6. hcg 3243, 23.6. 2 srdíčka 6+4 tt
7. črc 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, už víš něco bližšího? Holka musím na tebe myslet, drž se, když jsme začali spolu stimulovat tak to musíme spolu dotáhnout i do zdárného konce, přeci ty zázvorový lízátka za to stojí :grinning:
7. črc 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško nevím..
volám tam pro změnu zítra ráno..
jen si říkám že když já měla dnska "nadějnou" morulku a tobě transferovali blakáče že je asi stejně pomalejší..
no uvidíme zítra..
řvu tu jak tur.. manža je z toho taky špatnej prostě všechno špatně
7. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, vím,že je to jen chlácholení, těžko v téhle situaci nějak radit či říkat něco jiného, vím, že to asi bolí. Ten tvůj prďolíček je trošku pomalejší ale on to dožene uvidíš.

Vybreč se, to pomůže. Je mi hrozně i za tebe :unamused:
7. črc 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško ty se raduj a užívej si neprokazatelné těhu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my uvidíme zítra třba tam jedna blaktocysta nakonec bude :wink:
7. črc 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulínko, musí tam být, ne třeba, ale já ji snad vykouzlím, já jsem jak na trní :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem snad víc nedočkavá jak ty
posílám ti moc štěstíčka a na dálku hypnotizuju embryjko, aby se krásně vyvíjelo :wink:
7. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
puno jsi moooc hodná..
jsi zlatíčko.. já je hypnotizovala 3 dny..a prd..
no uvidíme jak říkám úplně flintu do žita ještě neházím..
jo jukněte se mi do alebíčka mám tam nové fotky - našeho zlatička a pak ještě toho co jsem dneska vytvořila.. :wink:
7. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to krásný, já bych ale na to neměla trpělivost, jsem docela nervák, jši šikulka a koťátko je kouzelný, takový malý plyšáček, tak ho hlaď a chovej, prý to uklidňuje, když máš u sebe pejska nebo kočičku, prostě nějakého živého chlupatého tvorečka, a mluvím z vlastní zkušenosti, protože když se mazlím s našema holkama tak mi je fajn, teda pokud mají náladu na mazlení :grinning:
7. črc 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
puno však já ji dneska mazlila jak to šlo :wink:
je to zlatíčko mazlivý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a fakt to uklidňuje..
hele já taky nemám trpělivost.. ale urouskovka je hkr frk :wink:
7. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale co potom s těmi výrobky, já bych to pořád rozdávala známým a rodině, teda pokud bych to svedla :grinning:
my máme malý byteček a za chvilinku by jsme se tady nehnuli :grinning: :grinning:
mamka říká, že se sem vejdem jen my dva a svačina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: to je dobrý :grinning:
my máme barák.. ale já ty výrobky taky rozdávám :wink:
i když ten trojrámeček mám naplánovanej do kuchyně :wink:
jo a ten šutřík s indiánským nebo jakým motivem máme na krbovkách a tuhle to tu obdivoval tchán :wink:
ale to co jsem dělala dneska bylo pro tchýňku a manža když to viděl tak říkal že se mu to moc líbí a že jeho mamince se to taky bude líbit -schovám jí to k narozkám má je sice v listopadu ale jí je těžký něco vymyslet..
ona si to pak někam naaranžuje.. to vím a budeme spokojený obě..
třeba jsem jí takhle už dala zvětšenou fotku.. ráda fotím - kytky na louce.. ve žlutém rámečku.. má to v ložnici to mě vždycky potěší když se tam někdy zasetavím..
7. črc 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já tchýni nic nedávám, protože my spolu nevycházíme a manžel s ní taky ne. oni se pořád hádají, ona je taková zlá a nepřející a chamtivá, manžel je na ní naštvaný. přitom manžel je úplně jiný, hodný, a hlavně by se rozdal, a pořád někomu pomáhá. je pravý opak jak jeho matka. :confounded: a to je dobře, jinak bych s ním nebyla. :fearful:
já taky ráda fotím ale moc mi to nejde, spíš hlavně naše psy a manžela, my tady v ústí moc louky nemáme, tady jsou jen samé budovy a tak a v parcích si hrají cikáni a to by se mi ten foťák zkroutil :grinning: a ani nikam moc nejezdíme, protože manžel je skoro pořád v práci, teda teď je momentálně doma, ale proto, že marodí, má zánět šlach a to je tak na měsíc, tak si to užíváme, vycházky má od dvou do šesti a to se venku toho moc nedá stihnout, ale až bude moc, tak pojedeme na výlety, teda pokud nebude zase v práci :wink:
7. črc 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my s tchýňkou vycházíme super..
i můj manža s mojí mamkou.. ona ho i má moc ráda (nevím jak mě tchýně :wink: ale do ničeho nám nekecá a rády se vidíme a pokecáme.. a táák)
Jo akorát můj manža musel moji mamku lehce rozdýchávat ona je plašan :grinning: :grinning: :grinning: jako strašně hodná ale plašan..si uklidí i oběd sama před sebou , zmatkař, chaotik... a ták.. opak mýho manži ten má ve všem pořádek..je to prča...
když u nás (ještě u nás doma )hledal šroubovák tak nemohl pochopit jak to že ho máme v lince.. :grinning: :grinning: a já nemohla pochopit kde by ho jako chtěl hledat? :grinning:
no takže takový sice občas trošku chaotický ale jinak moc fajn vztahy..
my žijeme na vesnici máme rodinej dům a kromě velký zahrady do přírody co by kamenem dohodil takže fotit se tu dá a hodně :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
zato na výlety není čas - to víš domek sežere spoustu času
7. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak teď jsi mě pobavila, to ti závidím, takové vztahy v rodině, i když moje mamka manžela taky zbožňuje, a spolu si oba perfektně rozumí, vlastně celá moje rodina, jen ta jeho :confounded: , ale já si z toho hlavu nedělám, my jeho rodinu nepotřebujem. abychom věčně poslouchali blbý kecy, že nechci děti a že ať jdu na umělé oplodnění, že je to zadarmo, a samé urážky na mou osobu a tak... :angry: s manželem jsme šťastní a na ně prdíme
taky jsme chtěli baráček, my bydlíme na 42 m2, a to je fakt málo. s jedním děckem když jednou přijde to ještě půjde ale já bych chtěla tři, a to už budeme potřebovat větší byt :sunglasses:
7. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
puno taky chci 3 děti..
ale tímhle tempem si asi budeme muset dvě adoptovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no uvidíme..
já už mám nahoře v podrkoví vymyšelné 3 děcké pokoje...jo jo a o tom to je
vztahy máme dobrý.. to je fakt..
všichni nám teď drží palce - moji rodiče i tchán.. dokonce v přímém přenosu (se ptají co a jak a kdy a proč a táák
) jen tchýně se o tom nechce bavit (už dááávno se nesnažím)
když si vzpomenu jak jsme všichni svorně pracovali na našem domečku - na rakonstrukci :dizzy_face: byly to super časy.. tvrdý ale plný naděje
7. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko, já už se s tebou dneska loučím, ale budu na tebe myslet, doufám, že zítra se tu objevíš s dobrou zprávou :wink: a děkuji za pokecík, bylo to fajn :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
PODPORY TYMU:
beruska81(Fertimed Olomouc)1.IVF-od 6.4.stříkám synarel, od 15.4.píchám fostimon, UTZ 21.4.09-,ko24.4.-foliky nerostou,zvýšená dávka injekcí, OPU 28.4.09-1 vajíčko, ET 30.4.09
evak99 (Gennet Praha), krátký protokol, 1. IVF, od 26.4 Gonal + Cetrotide, Orvitelle 4/5, OPU 6/5, ET 9/5, ICSI, 1 bojovníček, 1 mrazáček - bojovníček nevyšel, biochem. těhu,....čeká se na KET
Elp (Gennet Praha) krátký protokol, MS 5.5., stimulace od 6.5. - GONAL-F a CETROTIDE, OPU 15.5., 12 vajicek, oplodneno jen 2, ET- nejspis 18.5. nic nezbylo
Kathyna (Pronatal TP) 2.IVF - MS 30.4.-Gonal+Luveris-8foli.,OPU 11.5.-6vaj. - nutná PGD-vše špatné,bez ET
dckami (Pronatal Teplice) 2.IVF 5/09,krátký protokol Puregon+Orgalutran,OPU 25.5.09, 2 vajíčka, ale nepřežila
Puna13 (Pronatal TP), 1.IVF neúspěšné, 2.IVF 5/9,krátký protokol Synarel+Purogen,OPU 15.5., ET 19.5.,ISCI,PK - zavedeny 2 embrya, kontrola 2.6., neúspěšné
tulik1 (ART ČB) - 1.IVF neúspěšné, 2.IVF - ve 22 tt potrat dvojčátek, 3.IVF neúspěšné, 1.KET 18.5. přenos 2 embryjek, kontrola 2.6., neúspěšné
Katchik (Gest Praha) 6x IUI neúspěšné, 11/08 1.IVF biochem. těhu, 1/09 KET mimoděložní těhu bez operace, 2.IVF neúspěšné. Čekáme na KET - máme ještě 6 zmrzlíků.
Izzii (Reprofit Brno), bude 1.IVF, kr.protokol, minimálka, 27.5.začátek stimulace Menopur, dávka na pět dní po dvou ampulích, 2.6. UTZ - krásných 5 folíku 15mm, pokračuji Menopur + Orgalutran, 4.6. Pregnyl a 6.6. OPU odebrány 3 oocyty, 8.6. transfer dvou krásných embryjek (4-buněčné a 8-buněčné), 19.6. test z krve, bohužel negativní, koncem srpna jdeme do 2. IVF, snad i s PK
Kapr (Iscare Praha) 2xIUI neúspěšně, 6/08 1.IVF+ISCI MA v 9tt, 12/08 přirozené těhu MA v 7tt,
imuno-překonán CMV virus, genetika - trombofilní mutace potvrzeny, 18.4. 3.IUI- ne,14.5. 4.IUI-ne cca 30.5. začínáme krátký protokol Puregon 150 ml + Clexane + Cetrotide 2.IVF, 7 vajíček, ET 13.6. 2 blastocysty, žádný mrazáček - neúspěšné
Spes2009 (Apolinář Praha) - 1. IVF - dlouhý protokol, stimulace od 5.5. Fostimon 3 ampulky denně, UTZ 12.5. bude KET
kukulik/ SPLN Kosice/, 2 IVF maj/ 2009, OPU 3. 6- 26 oocytov, oplodnili 15 embryjka,mame PK- transfer bude 8.6. 2009- vlozene 2 blastocysty, ostalo 11 zmrzliniek, z toho su zmrazene esste 4 blastocysty , dlhy protokol, Decapeptyl, Gonal bude KET
chrobacek (Obilní Trh Brno),1.IVF +ICSI + PK od 29.května dávka Gonalu po 225 jednotkách a dávku Decapeptyl + Prednison+ UTZ 3.6. pravý vaj. 12,10,9,9 levý zatím nic.... UTZ 6.6. pravý vaj. 16,15,14,14,4x12 a levý 5 kousků 12 a 10.OPU 9.6. 4 vajíčka ,11.6. máme dva bojovníčky..ET13.6. 8bun. a 10bun.embryo
mladamamka (Sanatorium art České Budějovice) 1IVF-neúspěšné, 20.06.-KET-neúspěšný

ČEKATELKY NA STIMULACI:
Atlaselka ( Pronatal Praha)- 1.IVF,začátek stimulace na konci června-Gonal,Cetrotide

STIMULANTKY:
wrtulka(Helios Brno), 4.6 začátek stimulace - dlouhý protokol Provera,Decapeptyl +Merional 150 jednotek,čeká nás- IVF+ICSI+PICSI (doufejme)+ PGD
tinkaza (Helios Martin, SK) - dlhy protokol, Gonal+Decapeptyl, posledne utz 13.6, OPU cca 15.6, zatial 15 folikulov
Deniska24(Ostrava Gyncentrum) 3.IVF-krátký protokol+Gonal,když to vše klapne tak IMSI+AH+PK, ms dorazila 22.6. a od 27.6.09 start:Gonal-F po 75jednotkách,4.7.píchnout 5000IU Pregnyl a 6.7.OPU,8folikulů a z toho 4vajíčka,8.7.volat po 11h jak se embryjka vyvíjejí,od 7.7.utrogestan-3*denně po 2tabl.+prednison(ten je již od března 2009)

LenH (Helios Brno) bude 1. IVF+ICSI+PK, 28.5. poprvé dávka Puregonu po 100 jednotkách,8.6 injekce Pregnyl a 10.6. OPU, 15.6. ET + dva v mrazáčku
Siki26(Iscare Praha)2.IVF+ICSI, 8.6. Gonal 225j, 13.6. utz, 10folíků, 19.6. OPU, 8 vajíček, 20.6. zjistíme, jak se oplodnily, tak máme 5 bojovníčků, 24.6. zavedeny 2 embrijka, zítra se rozhodne, jestli zbylé 3 zamrazí
zuzka72,26.6. transfer 2 embií, zbytek 15ks se mám do pondělí rozhodnout, zda chci zmrazit.
Miluse (Gennet Praha), 3.6 IUI- neúspěšné, 8.6. sjednání protokolu + revesi, krátký protokol 17.6. těhu test po IUI negativní, čekání na mrchu, mrcha dorazila 19.6., od 20.6. puregon 225UI , od 25.6. orgalutran. 25.6 kontrolní UTZ, vpravo 6 folikulů, vlevo 5, všechny zhruba 11 mm, velké. 27.6. další kontrolní UTZ, folíky jsou ještě malý cca 14 mm, zvýšena dávka puregonu ze 150 na 200, OPU 2.7. - 15 folikulů z toho 12 vajíček, ET 7.7. - zavedeny 2 blastocysty, test za 14 dní

TĚHULKY
dannda (Iscare Praha), 1. IVF kr. protokol, Puregon+Orgalutran, ICSI, PK, UTZ 24.4. -2 srdíčka
hypo (Gennet Praha),1.IVF kr.protokol Puregon+Orgalutran,PK, ET 6.4.09, 14.4. //a HCG 149, UTZ 29.4.09-2 srdíčka,1.6.09 redukce ze 3 na 1 miminko
helenky (Gennet Praha) 1.IVF kr.protokol, Gonal+Orgalutran+Ovitrelle, ET 4.4.09, 16.4. HCG 237, UTZ 7.5.09-2 srdíčka, UTZ 1.6. 1 miminko
gucci (Pronatal Praha), 1.IVF kr. protokol s antagonisty, Menopur+Orgalutran+Pregnyl, ICSI, PK, ET 7.4.09, 16.4. //, 17.4. HCG 205,3, 22.4. HCG 3530, UTZ 4.5.09-1 srdíčko
manuelka.80 (Pronatal Teplice), ET 17.4.09, 26.4. // 30.4. hcg 660, 1.5. hcg 1150, UTZ 18.5.09-1 srdíčko
ywushka (CAR Obily trh Brno), 3.IVF, kr. protokol (PUREGON+DECAPEPTIL) ET 21.4., 4.5. HCG 828, 6.5. HCG 1696, UTZ 11.5-1 srdíčko+1 bublina
jovi (Sanus Pardubice), 1. dítě přirozeně, 3x neúspěšné iui, 7.5. kontrolní utz a nafasování píchacího arzenálu - Puregon -před stimulací přirozeně
irminka (Unica Brno), dlouhý protokol , 1. IVF od 15.4. diphereline+ později menopur, UTZ 06.05, OPU 9.5.- 15 vajíček, ICSI, PK, transfer cca 13.5 -2 morulky, mrazáček žádný, // čárečky na testíku, rozjeté OHSS ,5.6. HCG 7650
Ruda CRM Zlín-1 IUI neg.,1.IVF-ISCI, PK -kr. protokol, Gonal f + Cetrotide, OPU 21.5.-29oocytů, 26 oplodněno, ET26.5.-2 blastocysty + 12 sněhuláčků, 2.6. HCG 73,3, 5.6. 212, 12.6. 2451dvě dutinky, 19.6. 19000, UZV 1 srdíčko, zánik druhé dutinky
Lopata49 Gennet Praha 3x IUI negativní, 1.IVF-ICSI MA v 5.-6.tt, KET neúspěšný, 2.IVF+ICSI+PK- ET 25.5., 9.6. hcg 3243, 23.6. 2 srdíčka 6+4 tt
8. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PODPORY TYMU:
wrtulka(Helios Brno), 4.6 začátek stimulace - dlouhý protokol Provera,Decapeptyl +Merional 150 jednotek,IVF+ICSI+PICSI (PGD 7 embrijek - všechny se zastavily ve vývoji, PGD neproběhlo

ČEKATELKY NA STIMULACI:

STIMULANTKY:

Miluse (Gennet Praha), 3.6 IUI- neúspěšné, 8.6. sjednání protokolu + revesi, krátký protokol 17.6. těhu test po IUI negativní, čekání na mrchu, mrcha dorazila 19.6., od 20.6. puregon 225UI , od 25.6. orgalutran. 25.6 kontrolní UTZ, vpravo 6 folikulů, vlevo 5, všechny zhruba 11 mm, velké. 27.6. další kontrolní UTZ, folíky jsou ještě malý cca 14 mm, zvýšena dávka puregonu ze 150 na 200, OPU 2.7. - 15 folikulů z toho 12 vajíček, ET 7.7. - zavedeny 2 blastocysty, test za 14 dní

TĚHULKY
8. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul je mi to moc líto. Věřila jsem, že Ti to vyjde. :frowning2:
8. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul co to čtu :confused: :frowning2: to je mi líto, drž se holka :slight_smile: , já ti pošlu ty lízátka na útěchu ju :wink:
8. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek