• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
A nevíte jestli v Olomouci ve Fertimedu ordinují i o víkendu?
11. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu, tak s tím zkušenosti nemám. Ale jaký máš protokol? Zkus si tam brnknout budeš chytřejší :wink:
11. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to jsem se zapomnela zeptat, ale asi dlouhy, kdyz jsem od prvni dne MS strikala 9 dní synarel a pak od desátého dne si budu stříkat týden injekce, sedmý den kontrola a pak ještě cca tak 2-4 dní pokračování v podávání injekcí...
11. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak to máš dlouhý :wink: krátký začíná 2 DC a trvá zhruba 10 dní :slight_smile:
11. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte náhodou kolik stojí noc ve Fertimedu v OL? :slight_smile:
11. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radul, to je spíše otázka přímo na příslušnou diskusi, určo tu je samostatná o Fertimedu, tak se zkus zeptat tam :wink:
11. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ :slight_smile: jen jsem zkousela, jestli nekdo z Vas tam nechodi :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu, co jsem tak jukla do tabulky, tak akorát Beruška a ta tu delší dobu nebyla :wink:
11. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milus... ICSI je samostatná metoda, nebo je to nadstandardní výkon k IVF?
11. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu, je to nadstandartní výkon, který se plně hradí, v genetu stojí 7 tis.
11. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslela jsem si to, ale partner mě teď trošku zmátl :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milus a pokud si k IVF připlatím ICSI, na kolik mě to asi může vyjít?
11. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Milus,tak jak je? :slight_smile: Máš PN a jsi doma nebo chodíš do práce?Jinak vše ok?Já snad v pohodě,akorát mám napnutá a hrozně citlivá prsa... :unamused:
Teda pěkně mrtvo je tady.... :frowning2: Ach jo,já to chápu,když se teď moc nedařilo.. :frowning2: ale co Irminka,ruda...?se ozvěte kočky! :wink:
12. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radule82, nevím, jak ve vašem zařízení, ale my dávali v Reprofitu za ICSI celkem 14000,- + 4000,- za zmražení 14embrií, + nějaky léky navíc cca 1000,- Ale, jak je to u vás to nevím. :wink:
12. črc 2009 v 09:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni to asi tak má být mě také strašně bolí prsa a je mi pořád zle, tak divně. :wink:
12. črc 2009 v 09:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoky žirafindy,

Denis, jj jsem doma na PN, užívám si pohody a klídku, ale ten čas mě trošku ubíjí, je tolik věcí co bych chtěla stihnout, ale prostě lenoším, potřebuju vyžehlit, přesadit kytky do záhonu před barákem, ten také vyplýt, srovnat skříň, no je toho spousta, ale na jednu stranu se bojím do toho pustit a na druhou bych to nejdradši všechno udělala hnedky.

Jinak do dneška mi bylo tak nějak OK, ale od rána mě trošku popíchává v bříšku a nějak se mi špatně dýchá, tak doufám, že si nevzpomněl něco hyperstimulák, ale piju jak se dá. :sweat_smile: JO a prsa mám pěkně nateklý a bolaví už od OPU a nějak se to nechce zklidnit, se mi snad zvětšili o číslo a půl nějak nejsem na to zvyklá :fearful: :grinning:

Radu, kolik u nás stojí ICSI jsem ti psala výše, ale každej CAR to má jiný, u nás je to 7 tis. Zuzka píše 14 tis., je to fakt ruzný CAR od CARu, radši se na ty ceny poptej, až půjdete na konzultaci nebo kontrolu, vše by ti měli říct.
12. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzí, kdy ty se chystáš testovat? Už se ti to blíží, že? :confused: :wink:
12. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jaký máte názor na AH? :slight_smile:
12. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radul, o tom jsme nepřemýšlela, páč jsme ho nepotřebovali, tak nemohu soudit
12. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu já to asi blbě napsala čistě to ICSI stálo 8000,- já to napsala sakum pikum dohromady.
Co je to prosímtě to AH?
Milu, já už dělala nějaké testíky, mám je v albu, teď mám obavy udělat další, ale asi v úterý ráno to zkusím, to jdu také k doktorovi na krev a ultrazvuk-strašně se bojím, aby bylo vše OK. :unamused:
12. črc 2009 v 11:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzí, to je paráda, :grinning: dyť ta poslední je už krásná lajna. :wink: Ale je fakt, že já se taky začínám bát, :pensive: teoreticky bych to mohla zkusit už ve čtvrtek, to budu 14 dní od OPU, takže by možná už se něco mohlo objevit, ale jak nad tím přemýšlím tak tím víc mám strach. :frowning2:

AH je asistovaný hatching, ale už přesně nevím co to všechno obnáší, ale princip bude tak nějak stejný ako u ICSI tuším, ale nechci tu plácat nemysly. Nejlíp by to asi vysvětlila Wrtulka :confused:
12. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu a ty jsi si ještě vůbec nedělala test? Já jsem to nevydržela a udělala si 6 den po transferu první. Byla jsem móóóóc zvědavá. :slight_smile:
12. črc 2009 v 11:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzí, zatím ne, ale 3 už mám doma :grinning:
12. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
AH = narušení obalu vajíčka, které by mělo umožnit lepší uhnízdění vajíčka v děloze :slight_smile:
12. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radul-napsala jsi to přesně,my AH měli :wink:

Milus tak to je fajn,že jsi doma.. :slight_smile: a víš co,práce ti neuteče :wink: teď se raději hýčkej a rozmazluj.. :wink: já jsem taky doma a ode dneška už si zajdu sednout i na zahrádku a tak,jinak jsem převážně ležela :confused: Jo a jdu si udělat mega zeleninový salát se spostou zeleného salátku,rajčátky...-no prostě vitamín.bombu! :slight_smile:

Zuzí tak to je super :slight_smile: jsi měla pokračovat v těch testíkách...! :sunglasses:
12. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milus s tím hyperstim.uvidíš,zatím se neboj,s příznaky jsi obeznámena :wink: tak se kontroluj...S těmi testy-no taky nevím,jestli tentokrát vydržím až do 23.7. :confounded: uvidím jak se mi bude chtít,nic tím rozhodně nepokazím ani nezachráním :pensive:
12. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafky¨,
my jsme právě s manžou přijeli z jezer za městem, myslela jsem si, že tam budu tak den, ale nějak se to protáhlo od pátku až doted :slight_smile: . Manža slavil narozky, takže nás tam bylo hafl.....Uzená kýta, bečky piva, prostě paráda...ted jsem se po třech dnech pořádně umyla, zvládali jsme to jen štěrkovou vodou a ubrouskama, tak doufám, že nechytnu nějakou potvoru či mykozku :sweat_smile:
Jinak je mně už trochu lépe, žaludek je trošku lepší, ale sem tam mně pobolívá hlava, ale dá se to zvládnout...

zítra valím ke svému dr. vystaví mně průkazku a žádanku na odběry pro vývojové vady a také jdu do práce, takže budu mít co dělat....

Jinak se mějte pěkně a všem držím palůšky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky kočky..
snažím se tu teď moc nebýt.. ale nebojte sleduju vás a taky jsme se s manžou nevzdali.. do IvF půjdeme září/říjen znovu..
ale co jsem se chtěla zeptat včera jsem začala trochu krvácet a dneska ráno se to rozjelo - nejdřív sem to vůbec nechápala ale teď to považuju za ms.. nicméně jsem 11dnů od doběru vajíček což je řekněme ne úplně brzo.. co myslíte mám to nějak řešit? nebo jet na gyndu?
12. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, Irmi ahojdááá,

Irmi, tak to jste měli super víkend a neboj, ona trochu "zdravé špíny" neuškodí :wink:

Wrtul, to je dobře, že jste do nevzdali a zkusíte to ještě se svými jak to nazvat, aby to nevyznělo blbě :sweat_smile: , no víš jak to myslím, nebo půjdete do toho dárce? Každopádně moc moc držím pěstičky. :wink:

Wrtul, no 11 dnů se mi zdá docela málo, ale asi to není nic neobvyklého, zas takový odborník nejsem :wink: možná bych si pro klid duše někam zavolala nebo zítra došla ke svýmu Mudrovi, ten je přeci na to lepší odborník.
12. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtlko,buď v klidu,já to měla taky tak! :wink: Dle mého laického názoru,tím,že ti byly odebrány vajíčka a nebyl ET-tudíž nebereš utrouš atd.,tak ti dorazila "ms",ovšem pozor!Já to taky dostala za týden od OPU a pak za 14dní znovu...prostě si tělo dělá pořádek... :wink:
12. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek