• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Gucci, jj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: tak gratulace veliká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, já vím... ale neboj, dočkáš se brzo, uvidíš, že letos taky budeš hlásit // :wink: budu ti držet palečky :dizzy_face:
14. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu
tak ať ti tam ty čárečky vydrží co nejdýl :slight_smile:
14. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, to je skvělý, moc držím palce :dizzy_face:
14. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, ja som este len zaciatocnicka tak vas viac citam ako pisem Viete mi niektora poradit, ktora poistovna je na IUIcka a IVFka najlepsia? Alebo ako je to z menenim poistovni? Mozte si len tak prejst po roku do inej a oni vam zacnu hned preplacat IVFka alebo nie. Mi sme v zahranici ale mame azospermiu tak musime na darcovske IUI (pre zaciatok) Preto chceme na slovensko. Ale nemame tam ziadnu poistovnu. Tak ma teraz napadlo ci by nebolo lepsie sa niekam prihlasit ako samoplatca (myslim do poistovne, si platit sam) ako si hradit umele opl. Nemate z tym niekto skusenosti? Sorry ze vam tu lezem do zacatej konverzacie.
14. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sidlo, tak to netuším, bohužel. :frowning2:

Jo holky, pregnyl už mít v sobě nemůžu, že ne? Když jsem si ho píchla přesně před 14 dny :confused:
14. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sidlo, to taky bohužel netuším, ale pokud chceš změnit pojištovnu, tak by jsi měla zrušit nejdřív tu, u které jsi a pak se přihlásit jinde. To jde myslím bez problémů.

Milu, to už nemůžeš, to je dost dlouhá doba... :wink:
14. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, díky, to víš, brouček hlodáček, trošku začal hlodat :sweat_smile:
14. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu supeeeer, taky obrovska gratulace, tak se pekne opatruj :slight_smile:
14. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevadi baby, aj tak diky. Asi si to obvolam ale nechcem sa rovno pytat a povedat aka je vec priamo v poistovni :frowning2:
14. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma od doktora, vzali mi krev zítra si mám odpoledne volat na HCG a 21.7. mám jít na ultrazvuk a mám neschopenku. :wink:
14. črc 2009 ve 12:48  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu taky super! :slight_smile: Jen tak dále! :wink: Takže ty jsi testila Milu pokud dobře počítám 7den od ET,že?Já to vidím tak na čtvrtek nebo pátek :slight_smile:

Zuzi držím palečky k dr.ať je vše ok! :wink:

Já jinak celkem fest začínám cítit vaječníky,když si sedám a vstávám... :confused: Nebudem zatím plašit,ale pokud to bude sílit asi zavolam do CARU... :unamused:
14. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ÜTZ mi nedělal, prej by nic neviděl,no nevím, jestli za týden něco uvidí, ale on je doktor, neschopenku mám ode dneška, takže jsem odvolala brigádu a stejně mi to rozum nebere, když jsem na úřadu práce, ale asi aby mi nenabízeli místo. Peníze mi stejně nedají, tak je ta neschopenka celkem na nic. Říkal, že nejsem nejsem nejmladší, tak hlvně, že říkal, že jsem jak osmnáctka...., že by počítal tak z 5vajíčky, ale 38, že je strašně moc aže když jsme došli až tak daleko, tak to musíme hlídat, že půjdu kvůli věku na spoustu vyšetření a že dokud nebudu mít dítě v kočárku, tak, že nemám vyhráno. Ale t o je jasny. Ach jo....Toho 21.7. jdu na UTZ, tak uvidíme. Co ta Verča? Je tajemná....
14. črc 2009 ve 13:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak mě dnes z Gennetu předali do péče obvodního gynekologa, a Daněk tvrdi,na ordíl od toho vyplašenýho obvoďáka,l že jsou obě dětičky úplně v pořádku, to menší je prý menší jen o trošku, ale plodovku má, obě mají srdeční akci a obě mávaly ručičkama a nožičkama, bylo to děsně roztomlilý vidět na utz, jak tam s nimi šijou všichni čerti :grinning: takže doktor napsal aktivní pohyb a už jsme dokonce A 10+0 a B 9+4 :wink: Snad to dobře půjde i dál...
14. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniska 24
jestli tě píchají vaječníky, volej tam, mě taky loni JEN píchaly a nakonec to byl OHSS 1.stupně, čímž to nechci na tebe přivolávat, a rozjelo se mi to až týden po transferu...hodně PIJ!!!!
14. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lopat díky :wink: piju dost,zatím je to fakt jen sem tam,ale pokud se to zhorší neboj,zahrávat si nebudu :wink:
14. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu, co to čtu??? :wink: moc gratuluju... :grinning:

holky, já vám včera řekla, ať zlepšíte skóre a vida!!!

zuzko to je super!

lopatko, úžasný zprávy...

no mám z vás radost :slight_smile:
14. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sidlo,já si měnila pojišťovnu.Byla jsem u MA a tam mají omezený počet pacientek na rok,tak jsem se přehlašovala k VZP a jestli si to dobřepamatuji,tak se můžeš přihlásit vždycky ke konči čtvrtletí ( já jsem to nestihla o pár dní,byla jsem na začátku dubna,takže jsem to nestihla v tom ¨prvním čtvrtletí) a pojištěncem jsem od června. Tak nějak to bylo a pojištovnu myslím můžeš změnit jen jednou za rok.
14. črc 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my byli dneska poprvé na akupunktuře a taky jsme dostali nějaký čajík a čínský bobule, tak jdem do toho...jsem zvědavá, jak to půjde...ale věřím tomu, takže to je to nejdůležitější! :slight_smile:
14. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
víra je nejdůležitější. Jak se může něco povést,když tomu člověk nevěří,že :grinning:
14. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
akupunktura zní opravdu zajímavě
14. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
maš pravdu lucifírku, věřit je třeba...já byla dlouho taková skepticky racionální, ale u tohohle si říkám, že je tisíce let ozkoušený, tak to snad půjde! :wink: i na netu jsem našla, že to podporuje, tak uvidíme...krátíme si tím také čekání na výsledky a další konzultace a tak.... :slight_smile:
14. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zatím žádnou alternativní léčbu nevyzkoušeli. Akorát nějaké vytaminy. Ale po prvním neuspěchu jsem byla strašně skeptická. A teď už se zase těším a doufám,že nám bude to miminko dopřáno. A vy chodíte oba na akupunkturu? Já vás tu ještě neznám,tak ani nevím,jaký máte problém. U nás je problém u manžela. Ale myslím si,že naopř. očista organismu by neuškodila ani mě. Manžel zkouší různé vitaminy,tak se dozvíme brzo,jestli to k něčemu bylo,nebo ne?.
14. črc 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, já jdu na utz až koncem měsíce. Budu až do konce pěkně napnutá :slight_smile: Ty jseš dnes kolikátý den po ET?
14. črc 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: Siki, dnes jsem 19 den po transferu. Ztrácím přehled a ty?
14. črc 2009 v 17:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, jj, dneska je to 7 den po ET, já to zkusila hlavně kvůli tomu OHSS co je na tom pravdy a hle je tam. Zítra testík nafotím lepším foťákem, ať se můžete pořádně pokochat :slight_smile: Takže Denis ve ČT určo budeš taky hlásit // :grinning:

Evak a jak je po té akupunktuře? Nebo to byla jen taková konzultačka? Každopádně za zkoušku to jistě stojí, tak držím pěstičky, aby to bylo k něčemu dobré.

Jinak já jak do sebe leju ty litry vody, tak mám v puse jak v polepšovně a furt se mi zdá, že mám vyschlo :sweat_smile:

Jo holky, kdo jste měli hyperstimulák, za jak dlouho vám odezněli ty prvotní horší příznaky? Mě bolí celá horní půlka člověka, jak se mi blbě dýchá, když už najdu nějakou dobrou polohu na ležení, tak se zas přeležím, si připadám jak děsnej lazar :frowning2:
14. črc 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafky,
milus: mooooc gratuluji, superrr, jsem moc ráda. A s tím OHHS si dávej bacha...je pravda, že u mně se objevil také po ET, nafouklo se mně břicho, zadýchavala jsem se, musela jsem i do nemocnice, takže fakt na to bacha, ale zase hyperstim. se zhoršuje při těhotenství, takže je to i dobrá zpráva.... :wink:

jinak holky? já dnes měla den , no prostě otřes......mám neschopenku, dr. řekl, že má diagnoza je vysoce rizikové těhotenství, tak at si dávám bacha....já střelenec......tak dnes jsem bal v práci, po obědě jsem jela za kamarádkou ze střední a z návštěvy jsem valila do tesca at máme co papkat a jedu si tak parkovištěm u tesca a buch...vletí do mě auto jak couvalo, šupa jak hrom..naštěstí to viděli policajti, asi si jeli na sváču, tak hned chlap dostal pokutu, no ten byl vyjukaný víc než já...půl hodiny jsme sepisovali protokol a ten vinník furt takový neklidný a až po půl hodince řekl, že mám v autě miminko. já se tam podívám a tak měsíční miminko spalo v autosedačce....řekla, jsem mu, jestli fakt není praštěný, protože bylo asi 50 st. na slunci a on nechal mimi zavřené v autě, tož prostě blb chlap. Jeho manželka vyšla z obchodu , ta mu vynadala jak špačkovi ohledně pokuty i miminka.....
Tož já auto, teda bok auta promáčklý, jinak jsem ok....takovýýýý jsem měla hezký den...hlavně zdravíčko :slight_smile:
14. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, pán měl v autě miminko, ne já....
14. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte nedočítala jsem zpátky tak nic nevím,možná později.Hlásím že konečně dorazila MS.Nikdy jsem na tu mrchu nečekala jak na smilování,dávala si načas,taky sehrály svoji úlohu asi nervy z práce,ale dočkala jsem se.Dorazila v osm večer,tak ráno volám doktorce.Máme od soboty celozávodní dovolenou 14dní tak to pěkně vyšlo,bude na to klid.mějte se krásně a pa
Irmi to byl teda den,dávej na sebe pozor
14. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek