• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahoj děvčata
teda irmi ty máš zážitky :confused: bacha bacha, stejně tě obdivuju že jezdíš na nákupy do obchoďáku a do práce, já mám povolenou 30 - 60 min vycházku denně - a to jsem neměla dosud žádný opravdu velký problém, jen když mě včera vyhazovali z CAR, mi řekli že mám rizikovku a že mám zůstat na PN, to jsem si myslela že za 14 dní půjdu do práce, i když teda má máti a tchýně se poprvé v životě na něčem shodly - a to že mám být pěkně doma na neschopence :sweat_smile:
15. črc 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

tak jsem dodala lepší fotečku, tak se můžete číhnout.

Téda Imri, ty máš tedy zážitky, ale hlavně, že to odesl jen promáčknutý bok :wink: a ty jsi s kulihráškama v pořádku.

No mě se OHSS vlastně projevilo taky až ten 5. den po ET, jsem myslela, že už mě to potkat nemůže a ejhle :sweat_smile: Dneska mi maj volat z genetu ohledně výsledků z krve, tak jsem zvědavá co mi řeknou.

Jinak už se asi u mě projevuje těhu nechutenství nebo nevím, mám hlad jak vlk a nic do sebe nedostanu :frowning2: a když jo, tak se mi z toho hnedky zvedá žaludek, toto hezky začíná. Tak jsem si ohřála polívku a uvidím co to se mnou udělá. A jak pořád piju tak jsem přežbrundaná jak rybník :fearful:
15. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu ty si tedy užíváš žaludku na vodě - takhle brzo :frowning2:
já měla teprvv 7.týdnu nauzeu a až od 8.tt doteď(začátek 11tt)bleju a bleju-jo a ty těhu lízátka, ty jsou úplně k ničemu :angry: stejně jako zázvorový čaj...
15. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny!

Zuzi, já jsem dnes 21den po ET. Dnes jsem se objednala na utz - jdu 29.7. hned na 8h, tak aspoň nebudu celý den jak na trní :slight_smile:
Jinak mě dnes v noci pěkně píchalo v pravém prsu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, jak je to vůbec s kafem? Může se nebo by se nemělo?

Milu, ještě jednou gratuluju :wink:
15. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je to ta nauzena? :confused:

No holt si to umím krásně užívat :confounded:
15. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
siki: kafe jo, ale slabší a ne 3 denně :wink: , stejně tak je to s černým čajem a colou, jinak bys neměla plesnivé sýry a pak časem sama přijdeš na to co ti dělá dobře a co ne
15. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu
to je takové to jen nucení na zvracení, ale nejde z tebe nic :confounded:
15. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lopat, aha... tak to je asi ončo
15. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, já jsem si to myslela, dávám si 1 denně ráno v práci, ale musím říct, že časem ho pak asi nesnesu, protože už teď je mi tak nějak po něm divně :unamused:
15. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!Milu testík je krásný :slight_smile:

Lopat jen vzpomeň,jak se tady to blinkání v dobrém slova smyslu závidělo holkám,tak si ho koukej užívat! :grinning: :sweat_smile:

Siki to už není tak strašný ty dva týdny a alespoň už bude vidět srdíčko/srdíčka :slight_smile: :wink:

Atlaselka-tak držím paluchy,ať se vše vydaří! :wink: Ty jseš na KET,viď?

Já jinak ok,prsa mě bolí hlavně hned po ránu jinak to ujde...akorát to počasí je hnus,včera jsem to nevydržela a schladila se u nás v bazénku,jů... to byla paráda :slight_smile: A musím se přiznat,že včera u nás byli naši a mamina furt hučela,ať si udělám test před ní,tak nakonec říkám ok,ale na 99%tam nebude nic vidět(vždyť jsem byla 5den po ET)no ale ono vidět bylo! :slight_smile: sice jen slabě a asi tak 1-2minutky než se to ztratilo,ale i tak...snad to ještě nebyl Pregnyl.. :confused: Manže ten test nechtěl ani vidět,ono totiž párkrát jsme už i jindy //měli ale vždy nejpozději do 4dnů po očekávané ms mrcha jedna mrchovatá dorazila(to jsou ta má špatná vajíčka :frowning2: )....tak to spíš beru tak,že alespoň víme,že se mimča zakously a uvidí se co bude dál,snad se tentokrát přes ten náš prokletý týden dostaneme :unamused: ...Jinak testík zopakuju určitě i zítra a pak pokud budou //,tak bych chtěla dělat ob dva až tři dny... :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis, určo se udrží, tentokrát už to vyjde, to cítím v kostech. :wink:
15. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, budu držet palečky :wink: Určitě to vyjde, prostě musí...
15. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirku, ano u nás je také problém u manžílka, má pomalý spermoušky, po prvním ivf jsem otěhotněla, ale bylo to jen biochem. těhu, takže jsem potratila. No ale ta akupunktura pomáhá na oba. dokonce jsem četla články, že když jdou ženy do ivf a chodí k tomu ještě na akupunkturu, tak to zvyšuje procento úspěchu...
no nevím, tak uvidíme. je to nenásilný zásah do organizmu. u mně to totiž vypadá, že jsem to nezvládla kvůli stresu (měla jsem hrozně moc práce v práci a bylo to psychicky náročný a přestože jsem si říkala, že si to nebudu připouštět, tak se mi to nepovedlo!) a taky, když mi včera napíchla ten bod, co znamená stres, tak to bolelo, jak hrom...ještě večer...
no a taky nám dali nějaký čínský bobulky a čaj, tak uvidíme, řekla, ať jí dáme měsíc než půjdem do ketu...
15. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
irminko, to si musíš dávat bacha, jenže ty jsi taková neposeda, což? :wink:

no milu, po akupunktuře je dobře, už jsem si včera udělala i ten čajík a zobu bobule, 3x denně:slight_smile: ale jak jsem psala, ten jeden bod mě bolel, jak čert, takže na tom asi něco bude :slight_smile: uvidíme, za měsíc
dávej na sebe pozor milu, ať nic nepřepálíš, nestálo by to za to...odpočívej a pij...
15. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopat, milu, kamarádkám těhulím s nevolností hrozně pomáhalo cucat kostku ledu.... :wink:
15. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak snad ta akupunktrura zabere. Já jsem myslela, že by to bolet nemělo :fearful: asi mám o tom málo informací.

No vidíš, kostky ledu, toje nápad. Asi si půjdu jednu cucnout.

A jj, snažím se být teďky v klídku a teďky to jde tak nějak líp, když mi není zcela dobře, minulý týden jsem měla docela roupíky :grinning: :sweat_smile: :confounded:
15. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisko, tichounce gratuluju...

holky, já jsem hrozná, vždycky sem vlítnu, dočtu vás, odpovím, poplkám, napíšu 120 příspěvků za sebou a pak zmizím.... :unamused:
je tu někdo z vás? :wink:
15. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, milu, roupíky jsou vždycky, když člověk úplně neumírá, ale mysli na to, že teď bojuješ za víc než jen za sebe...takže opatrně. No prý ta kostka zabírá, tak to zkus! a dej vědět.

no ta akupunktura nemá bolet, ale pravda je, že oni ti v okruhu, kde vědí, že je ten bod, co chtějí stimulovat hledají ten nejcitlivější bodík, aby tam tu jehličku píchli...každý to totiž máme o pár milimetrů jinde...no a já ten stresový bodík měla asi hodně zaneřáděný...tak jsem teď taky ráda, že jsem se rozhodla, že tu práci nezměním a zůstanu hezky tam, kde to znám :slight_smile:

je mi lito, ze mas ten hyperstimulak, ale pokud to neni úplně úděsný, tak je to dobrý znamení:slight_smile: co z gennetu, už volali?
15. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, nevolali :rolling_eyes: jsem tu jak na trní .

Hele tak když ho napíchla ten bodík, tak ti to ten největší stres odbourá a bude líp :wink:
15. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě :grinning: už se těším, budem tam chodit každý týden!
no tak pak dej vědět, až zavolají....oni ale volají až po 14h...
15. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže sestra říkala, gratiluji, je to tam a když jsem říkala jaky číslo tak ona něco přes 400. Není to nějak málo 20 dní po transferu?
15. črc 2009 v 16:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu tak co výsledky???
15. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Zuzi ono záleží jakou hranici ti nahlásila... :unamused: těch 400IU odpovídá té úplně spodní,koukni na:http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343 a tam už si to dohledej :wink: ale fakt ti asi nahlásila tu nejnižší to by tomu tak sedělo... :wink:jo a je to jen orientační!!!Neznamená,že když to nemáš úplně přesně,tak je něco blbě,naopak,každá jsme jiná a každé hcg roste různě! :wink: a než mít nervíky tak ještě dnes nebo zítra pokud tam dnes již nejsou jim cinkni a poptej se,od toho tam jsou! :wink:
15. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak
mě na ten žaludek pomáhá vanilková zmrzlina, takže podobný princip jak ten led, ale jen na 5 lžiček, jak jí je víc, stejně jde ven :unamused:
15. črc 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, já měla 19den 8.717. To je vážně divný, takový skok, jsem z toho jelen...
15. črc 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, ona je to ta spodní hranice a tu horní nevím, ale podle téhle tabulky od Denisky-5den po ET to asi tak nějak má být-snad... :frowning2:
http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343
15. črc 2009 v 18:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,stejně bych tam zítra zavolala a chtěla bych ty výsledky upřesnit..... :wink: Už jen pro klid duše :dizzy_face:
15. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno žirafky :wink:

Zuzi, já myslela, že vědí přesné číslo, tak nechápu, proč by ti oznamovali spodní hranici...Buď máš 400 nebo 450 ne?
A jak se vůbec cítíš? nějaké další příznaky?
16. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky je mi divné,že by Zuzi říkali tu spodní hranici,většinou se udavá to nejvyžší číslo,ale třeba tam bylo nějaký trdlo zrovna jak jsi volala :angry: tak tam prostě zavolej znovu! :wink:
16. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci strašit Zuzi,ale kdyby fakt to hcg bylo jen 400IU tak se může jednat i o mimoděložní těhot.a to je nebezpečné! :confused: Samozřejmě ale doufám,že vše bude v pořádku :pensive: a jedná se o tu spodní hranici :pensive: :wink:
16. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek