• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Mon nevíme.....
20. črc 2009 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli náhodu není s hypestimulákem v nemocnici :frowning2:
20. črc 2009 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já se moc neukazuji,jsem dnes 11dní po ET a čárečka je vždy ta druhá jen 2-3minutky vidět a pak je neviditelná... :frowning2: ovšem stále věříme,že je vše ok :wink: hlavní je,že včera měla dojít ms a neukázala se... :slight_smile: už testy kašlu a počkám do čtvrtku na odběr hcg,výsledek budu mít ještě tentýž den..jinak třeba včera a předevčírem mě hodně pálela žáha a teď máme pro změnu oslavu a já tam usínám za stolem... :unamused: jo a ještě mě včera prohnal průjem,takže nějaké těhu příznaky by byly,no uvidíme co v ten čtvrtek. :wink:
20. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky..
já taky uvažuju kde je Miluška..
našla // a od tý doby nikde.. a je fakt že hlásila problémy OHSS - že se jí špatně dýchalo a tak..
20. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holkiii, tak jsem zde po dovolené. Co nového u vás? :slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denisko moc na tebe myslíme :slight_smile:)) bude to dobré věřím tomu tfuj tfuj

ve čtvrtek tu byla .....

Kapr ahoj :slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme za sebou léčitele a homeopatika .... lečitel na levačku a homeopatik mi alespon řekl, že já jsem OK, ale s manželem si moc rady neví :frowning2:
20. črc 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak Chrobi? Jak jsi pokročila? :wink:
20. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr právě, že nikam :slight_smile: konzultace v caru je ve středu, ale manžel do ivf nespěchá chce dát dokupy sebe podle homeopatika .... tak asi budeme čekat :frowning2:
20. črc 2009 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vím, že sem Miluška chodí, tak snad se nebude zlobit, když vám písnu, že je ve špitále. Od pátku leží u Apolináře s tím hyperstimulákem. Má chuděra vodu na plicích :frowning2: V smskách ji ale humor neopouští. Určitě jí drží nad vodou, že je těhulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Milu držíme palce. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mocmocmoc
Chrobi, nezoufej. Uvidíš, že to aspoň k něčemu bude. :wink: a co mu homeopatik doporučil? něco zvláštního?
20. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
litsea díky vyřid jí že na ni moc myslíme......

nic moc zvláštního detox. kůru na prostatu a nějaké čípky... ale moc to asi nepomůže.....
20. črc 2009 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
??? kůru na prostatu? a čemu že to má pomoci?
20. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Litsea, díky za zprávu. Držíme palce. dovolila jsem si to oznámit i na naší diskuzi, kam také chodí (gennet). Díky.
20. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr prostata hraje docela důležítou roli ve tvorbě spermií
20. črc 2009 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anatomie prostaty
Předstojná žláza je mužský orgán tvaru jedlého kaštanu.Naléhá na spodinu močového měchýře a obklopuje močovou trubici,která odvádí z těla moč a semeno.
Prostata je zdrojem tekutiny,která se mísí se spermiemi a tvoří součást semene.Její účel není přesně známý,ale předpokládá se,že se podílí na udržování života a aktivity spermií a napomáhá tak oplodnění vajíčka.
20. črc 2009 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmmm, tak to jsem nevěděla. Tak to budu muset ještě bádat :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr tak to já mám už bohatě nabádané, protože jsme se snažili dopídit, kde je problém .....
20. črc 2009 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to my taky, ale o prostatě nic. A co jste ještě vybádali?
Jinak holky, po jaké době jste dostali MS po neúspěšném KETu? Já to pořád nedostala :frowning2:
20. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr nic moc, že porád nevím kde je problém co se stalo .... léčitel nic a homeopat řekl, že je trošku horší energie na té prostatě, ale nic vážného takže taky neví čím to je protože mu zkoušel testovat viry, plísně, atd. a nic tam nemá a doktoři taky neví, takže jsme říkali, že je to asi woodoo.........
20. črc 2009 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr jak to? to by jsi měla normálně dostat
20. črc 2009 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

prosím může te mi poradit dělá se postkoitální test i u velmi špatné morfologie (necelá 4%)
20. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsou prostě věci mezi nebem a zemí. My jsme na tom podobně. Taky jsme podle všeho OK. Jen jsem ještě nezavolala té léčitelce :frowning2:
20. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
chob děkuji za odpověď já už jsem vlezla sem :wink:
20. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám řekla do telefonu laborantka, že je vše v pořádku morfografie - 38% a při konzultaci mi doktor řekl 3.8% ...a vím, že s tou problematikou v Heliosu má více párů problémy..a navrhli rovnou IVF...je mi divné ale to, že by mi po spermiogramu 3.8% nechávali dělat postkoitální test. Podle mě se doktor spletl...no stejnak jdeme příští týden na kontrolní do reprofitu tak se ukáže, kde je pravda
20. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr no já jsem si řekla vyzkoušet všechno tak u léčitele teda na levačku

samson být tebou tak si tam zavolám a zeptám se co ty výsledky znamenají
jaké máte ostatní hodnoty?
20. črc 2009 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
samson a proč nejdete na Obilnák? stojí to tam 600,- teda nevím zda si to v reprofitu platíte
20. črc 2009 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No možná jo, ale nedostala a netváří se to, že dostanu.....tak mě to štve, bo máme jet příští týden na vodu a jestli to chytnu tam tak potěš.... :frowning2: bude to protivné.
20. črc 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a test je teda nega? já ani nevím že jsi byla na KETu
20. črc 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chor - já jsem na obilňáku byla, ale můj nový obvod. gynekolog mi doporučil Reprofit...poslal mě k známému. A co jsem slyšela tak Reprofit si chválí. a jinak spermio tam stojí 500,
20. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek