Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
chrobacek
20. črc 2009
Mon nevíme.....
chrobacek
20. črc 2009
jestli náhodu není s hypestimulákem v nemocnici 😞
deniska24
20. črc 2009
Ahoj holky,já se moc neukazuji,jsem dnes 11dní po ET a čárečka je vždy ta druhá jen 2-3minutky vidět a pak je neviditelná... 😞 ovšem stále věříme,že je vše ok 😉 hlavní je,že včera měla dojít ms a neukázala se... 🙂 už testy kašlu a počkám do čtvrtku na odběr hcg,výsledek budu mít ještě tentýž den..jinak třeba včera a předevčírem mě hodně pálela žáha a teď máme pro změnu oslavu a já tam usínám za stolem... :-| jo a ještě mě včera prohnal průjem,takže nějaké těhu příznaky by byly,no uvidíme co v ten čtvrtek. 😉
wrtulkaautor
20. črc 2009
Ahojky holky..
já taky uvažuju kde je Miluška..
našla // a od tý doby nikde.. a je fakt že hlásila problémy OHSS - že se jí špatně dýchalo a tak..
kapr
20. črc 2009
Čusík holkiii, tak jsem zde po dovolené. Co nového u vás? 🙂
chrobacek
20. črc 2009
Denisko moc na tebe myslíme 🙂)) bude to dobré věřím tomu tfuj tfuj

ve čtvrtek tu byla .....

Kapr ahoj 🙂
chrobacek
20. črc 2009
my máme za sebou léčitele a homeopatika .... lečitel na levačku a homeopatik mi alespon řekl, že já jsem OK, ale s manželem si moc rady neví 😞
kapr
20. črc 2009
tak jak Chrobi? Jak jsi pokročila? 😉
chrobacek
20. črc 2009
kapr právě, že nikam 🙂 konzultace v caru je ve středu, ale manžel do ivf nespěchá chce dát dokupy sebe podle homeopatika .... tak asi budeme čekat 😞
litsea
20. črc 2009
Ahoj holky,
vím, že sem Miluška chodí, tak snad se nebude zlobit, když vám písnu, že je ve špitále. Od pátku leží u Apolináře s tím hyperstimulákem. Má chuděra vodu na plicích 😞 V smskách ji ale humor neopouští. Určitě jí drží nad vodou, že je těhulka x-) x-) x-)
kapr
20. črc 2009
Tak Milu držíme palce. x-) x-) x-) mocmocmoc
Chrobi, nezoufej. Uvidíš, že to aspoň k něčemu bude. 😉 a co mu homeopatik doporučil? něco zvláštního?
chrobacek
20. črc 2009
litsea díky vyřid jí že na ni moc myslíme......

nic moc zvláštního detox. kůru na prostatu a nějaké čípky... ale moc to asi nepomůže.....
kapr
20. črc 2009
??? kůru na prostatu? a čemu že to má pomoci?
monivo
20. črc 2009
Litsea, díky za zprávu. Držíme palce. dovolila jsem si to oznámit i na naší diskuzi, kam také chodí (gennet). Díky.
chrobacek
20. črc 2009
kapr prostata hraje docela důležítou roli ve tvorbě spermií
chrobacek
20. črc 2009
Anatomie prostaty
Předstojná žláza je mužský orgán tvaru jedlého kaštanu.Naléhá na spodinu močového měchýře a obklopuje močovou trubici,která odvádí z těla moč a semeno.
Prostata je zdrojem tekutiny,která se mísí se spermiemi a tvoří součást semene.Její účel není přesně známý,ale předpokládá se,že se podílí na udržování života a aktivity spermií a napomáhá tak oplodnění vajíčka.
kapr
20. črc 2009
hmmmmm, tak to jsem nevěděla. Tak to budu muset ještě bádat 🙂
chrobacek
20. črc 2009
kapr tak to já mám už bohatě nabádané, protože jsme se snažili dopídit, kde je problém .....
kapr
20. črc 2009
no to my taky, ale o prostatě nic. A co jste ještě vybádali?
Jinak holky, po jaké době jste dostali MS po neúspěšném KETu? Já to pořád nedostala 😞
chrobacek
20. črc 2009
Kapr nic moc, že porád nevím kde je problém co se stalo .... léčitel nic a homeopat řekl, že je trošku horší energie na té prostatě, ale nic vážného takže taky neví čím to je protože mu zkoušel testovat viry, plísně, atd. a nic tam nemá a doktoři taky neví, takže jsme říkali, že je to asi woodoo.........
chrobacek
20. črc 2009
kapr jak to? to by jsi měla normálně dostat
samson
20. črc 2009
ahoj,

prosím může te mi poradit dělá se postkoitální test i u velmi špatné morfologie (necelá 4😵
kapr
20. črc 2009
no jsou prostě věci mezi nebem a zemí. My jsme na tom podobně. Taky jsme podle všeho OK. Jen jsem ještě nezavolala té léčitelce 😞
samson
20. črc 2009
chob děkuji za odpověď já už jsem vlezla sem 😉
samson
20. črc 2009
no nám řekla do telefonu laborantka, že je vše v pořádku morfografie - 38% a při konzultaci mi doktor řekl 3.8% ...a vím, že s tou problematikou v Heliosu má více párů problémy..a navrhli rovnou IVF...je mi divné ale to, že by mi po spermiogramu 3.8% nechávali dělat postkoitální test. Podle mě se doktor spletl...no stejnak jdeme příští týden na kontrolní do reprofitu tak se ukáže, kde je pravda
chrobacek
20. črc 2009
kapr no já jsem si řekla vyzkoušet všechno tak u léčitele teda na levačku

samson být tebou tak si tam zavolám a zeptám se co ty výsledky znamenají
jaké máte ostatní hodnoty?
chrobacek
20. črc 2009
samson a proč nejdete na Obilnák? stojí to tam 600,- teda nevím zda si to v reprofitu platíte
kapr
20. črc 2009
No možná jo, ale nedostala a netváří se to, že dostanu.....tak mě to štve, bo máme jet příští týden na vodu a jestli to chytnu tam tak potěš.... 😞 bude to protivné.
chrobacek
20. črc 2009
a test je teda nega? já ani nevím že jsi byla na KETu
samson
20. črc 2009
chor - já jsem na obilňáku byla, ale můj nový obvod. gynekolog mi doporučil Reprofit...poslal mě k známému. A co jsem slyšela tak Reprofit si chválí. a jinak spermio tam stojí 500,