• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
a jinak ostatní výsledky máme v normě - něco i nad normou - já jsem ten spermiogram v ruce neměla tak vím jen toto
20. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
četla jsem od více holek, že v heliosu jaksi zapomínají nule a desetiné čárky a to je pak rozdíl 3.8% a 38%
20. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně Crobi, kecám, na ET :slight_smile:
test je nega
20. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr tak to bych byla hodně nervozní to je divný zavolej si do caru nebo ne gyndu ... at ti dají vyvolávačku

Sam ok tak to je dobré, tak to běž kldině do reprofitu :slight_smile:... a jestli máte ostatní OK tak je dost důležíté zda je morfologie 3,8 a nebo 38%
20. črc 2009 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš? že hned vyvolávačku? Já si myslím, jestli to není z hormonů.
20. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr já teda nevím, že by někomu nepřišla právě naopak máš tam sliznici jak prase nastimulovanou a ta musí pryč já to dostala hned jak jsem snížila dávky utroše a po vysazení jsem měla mrchu porádnou
20. črc 2009 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo Chrobi, ale to je druhá MS. Já se dneska blbě vyjadřuju. Promiň :frowning2:
20. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě !! mi to nebylo jasné :slight_smile:)) )tak druhá se může toulat to jo :slight_smile: mě se natáhla ovule, takže já mrchu budu mít taky později
20. črc 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty hele mě taky :slight_smile:
20. črc 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samson, já jsem také z Reprofitu a jsou tam všichni super.
20. črc 2009 v 16:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super - já půjdu ke Štercolovi
20. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem si dnes odskocila do prahy a byla jsem u dr. mimo je OK, vse na svem miste :slight_smile: a dokonce uz vim i to ze to bude holcicka :slight_smile: tak se zas pakuju a na tyden jedu zas na chatu :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samson, do Brna? Marcel je jménem, že?
20. črc 2009 v 18:22  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
Siki i ostatní,dnes UTZ dopadl dobře,folíků hodně napravo i nalevo,vel.15,16mm,už dnes jsem si píchla injekci Cetrotide.Co myslíte OPU tak ve čtvrtek?.Na UTZ znova zítra tak mi řeknou co dál.
Děkuju všem za držení pěstí.přeju hezký den
20. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko ano do Brna. Přesně tak Marcel - možná sem mu to jméno trochu skomolila :grinning:
20. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec děvčata,
tak jsme přijeli ze Zlína z vyšetření vývoj.vad_ krev a UTZ OK, mimisci mají 6 cm a vrtěli sebou,že je dr. nemohl ani hezky vyfotit, tak máme fotečky trošku rozmazány. manža na to_ boha, to budou zase kluci, podle těch pohybů, tak kdoví :wink:
Riziko Downova syndromu máme 1:660 a to je podle mého věku dobré, tak snad ty druhé testy ve 20.tt budou také dobré..... :slight_smile: ¨

Tchýně se synáčkem jsou už doma a přivezli mně tolik věcí na miminka...zítra to nafotím a hodím do albíčka
20. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vím, že je Marcel Štercl, nebo tak něco, já k němu nepatřím, já chodím do Olomouce na pobočku k Machačovi, ale Marcel mi v Brně dělal OPU a je super, je to takovej mladej klučina. Už jsem tady o něm dřív psala. :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je vůbec Ruda? dlouho tu nebyla žirafinda jedna......je dovolence, nějak mně to asi uteklo...
20. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mely jste nektera po KETu v nativnim cyklu bricho jako balon? Dnes jsem 7 den od KETu a teda vypadam tak na ctvrtej mesic, myslite ze je to normalni?
20. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Tak Tuli, já měla a mám břicho, jak balón a né to splasknout. Asi to je normální mě řekli, že břicho bude přecházet z balónovyho do těhotenskyho...
21. črc 2009 v 06:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně bylo řečeno to samé a tak se i stalo... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,takže mě veškeré těhu příznaky již včera odezněly,test negativní a baz.teplota je dnes již 36,8 :cry: takže počítám zítra nebo pozítří s ms....
Siki,zuzi,tuliku atd.- moc Vám držím palečky,ať se můžete radovat a ostatním holkám přeji mnoho štěstí v boji a hlavně pevné nervy.
Ve čtvrtek jdu každopádně na tu krev,ale už teď vím,že je to zbytečné.... :cry:
21. črc 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni: neházej flintu do žita, počkej do čtvrtka a třeba bude velká radost, držíme pěsti :wink:
21. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, já bych to taky ještě nijak nezavrhovala. Je jasný, že jsi z toho smutná a smiřuješ se s tím, že to nevyšlo, ale ještě nemáš nic potvrzeného, takže aspoň malá naděje pořád žije ne? :wink:
Irmi, gratuluju ke krásným výsledkům. Páni, to budou teda hyperaktivní děti :grinning:
21. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: siki: mě snad trefí :slight_smile: , už ríšánek byl pékný loupežník :wink:
21. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, tak aspoň nevyjdeš ze cviku :grinning: :wink:
21. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny a jsem ráda holky, že máte všichni všechno v pořádku. Už se těším, jak budete pěkně prospívat a za chvilku tu bude spousta miminek. :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Já pořád čekám na MS. :frowning2: Zítra už to bude 33 dní tak jsem zvědavá, kdy se zase rozběhnu. Přeci jenom mě trochu baví to aspoň zkoušet přirozeně. :slight_smile: takhle nemůžu vůbec nic:frowning2:
21. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr, mně přišla ms po neúspěšném IVF až po 36dnech :angry: Taky jsem z toho byla dost vykolejená. Zkus si každý večer dát horkou vanu, na mě to působilo :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki díky za tip. jen je u nás odstávka teplé vody :frowning2: ale uklidnila jsi mne :wink:
21. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
kapr souhlas se siki, mně se taky ms toulala po ivf...a do teď mám ty cykly prodloužené, ovu je vždy pozdě a pak se toulá i ms...
já mám za sebou tu hysteroskopii, takže tenhle cyklus jsem nic neočekávala a mrcha přišla dnes, takže mě bolí bříško, i když cvičím mojžíšku a nemělo by...
21. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek