• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Puna a proč ti nedají clostibelgyt na to dozrávání?? to je přece jednodušší pořešit ženu ... jak je vinna na straně chlapa tak je to problém .....

no my jsme byli u homeopata z důvodu zda nenajde manžovi příčinu proč má tak zlé spermie, ale bohužel ani on nám nepomohl... víš co mám strach, že druhé ivf zase dopadne jako první že tam budou zase blbé spermie a embrya se přestanou vyvíjet...

jojo na konzultaci jdeme zítra ... dnes je manžel mimo takže to přehodil na zítra a já jen doufám, že se domluvíme na 2 ivf za měsíc .... protože manžel chce právě prvně zlepšít spermie a nechce se mu hned do druhého ivf ....a děkuju
22. črc 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisko, to máš pravdu s těmi doktory, a myslím si, že když je homeopat příbuzný, že by si nedovolil nás nějak ošálit, ale ukecej manžela :grinning: :grinning: :grinning: , s ním to je těžký v tomhle ohledu
no my se snažíme už deset let, ale teprve před třemi lety jsme byli na prvním IVF a letos na druhém, tak než půjdeme do třetího, tak chceme ještě vyzkoušet něco jiného a k tělu mírnějšímu, přeci jenom ta stimulace není pro tělo žádná sranda a co by člověk pro toho malýho prďolku neudělal, že? :wink:
já si taky hlavně myslím, že to bude třeba i tím, že nedodržuju pitný režim, na to jsem hrozný flákač, i když jsou teď ta vedra, tak vypiju tak litr vody a to se ještě musím přemlouvat, takže chudáci moje ledviny. :frowning2:
a jedna známá mi jednou řekla, to je jako s kytkou, když ji nezaléváš, uvadne...asi něco na tom pravda bude :unamused:
22. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chobi k těm testům-už doma žádný nemám a jsem tomu i ráda,zítra se dozvíme 100%výsledek,naposledy jsem testovala tuším v neděli a to bylo 10den po ET a chvíli tam slaboučká druhá čárka byla,ale pak zneviditelněla.... :angry: a tak už na nějaké testy slušně řečeno kašlu :grinning: a vyčkám do zířka,navíc můžu mít hcg opravdu ještě velice nízké,protože jsme neměli PK,ale v pondělí byla OPU a ve čtvrtek ET a embrya byla 4 a 8buněčná...prostě to nevzdáváme a věříme a doufáme,co to jen jde!!! :slight_smile: Tak trochu se uklidňuji i Zuzíkem,že měla to hcg 400iu myslím 19 dní po ET a čeká dvojčátka :wink: :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé chrobi, já jsem si spletla měsíc, já udělala ze sedmého srpen :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, já jsem clostil brala, ale nezabral, ale ovulka byla, teda podle bazálky, a manžel "pracoval" na povel, tak jsme se asi netrefili, nebo jsem fakt bloklá :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
puna aha tak to je problém teda když ti to nezabralo :frowning2:
22. črc 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis však jo netestuj krev je důležítá !!!!
22. črc 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, vždyť to říkám :grinning: :grinning: :grinning: , že je problém u mě :wink:
ale kde je ten problém, to je mi záhada, asi fakt ta vajucha :unamused:
22. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi už jsem to tady psala jednou,když je žena ok,tak i se špatným spermiogramem se dá normálně otěhotnět,jen to dýl trvá!!! :wink: Nám taky říkali,že otěh.přiroz.by byl u nás zízrak,že má menžel jen 5% spermií ok a přece se to po třech letech v naprosto nejméně vhodnou a očekávanou chvíli povedlo,bohužel v 5tt potrat díky(jak již dnes víme)mým špatným vajíčkám.. :frowning2: a spermiogram má manžel dnes tak 20-30% spermijek ok! :slight_smile: A jak píše Puna,1IVF opravdu vyjde jen někomu,ale druhé je větší jistota a doktor už zná Tvé tělo jak reaguje atd.. :wink: Taky věřím,že napříště vám to vyjde,ono kolikrát stačí jen změnit léky např.-za Puregon Gonal anebo obráceně a vyjde to! :slight_smile: Třeba zrovna to u vás chtělo ty jiné hormony :wink: anebo potom když je blbý spermiogram-měli jste IMSI???

Jinak Vám udělám chutě holky,chcete? :slight_smile: jdu za chvíli dělat bramborové placky!!! :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já mám kynuté merunkové knedlíčky s mákem a ještě k tomu od maminky.....supeeer, paráda...Dojedte, dáme si do nosu.. :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
puna no já to myslela tak, že když nezabírá clostil tak to je teda blbé to si s tebou asi moc rady neví .....

denis jo jasně je tam to 1% kdy se to povést může, ale my 3 roky rozhodně čekat nebudeme !!!! a my máme 1 % a nezlepšuje se nám to :frowning2:.... jo já vím, že se to zlepšit třeba může když mu nepřišli na příčinu ale....
22. črc 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi a ty jsi z Brna,že?
22. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. črc 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím, že manžel má nějakej problém na kterej mu zatím nikdo nepřišel a jde to jestli ten problém zmizí sám a bude mít zase normoš spermie a nebo už se to nikdy nezlepší
22. črc 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata
irmi : mámtaky meru%nkový knedlíky, ale z tvarohovýho těsta :wink:
koukala jsem že screening ti dopadl v poho, prosím tě, jak dlouho to celé zhruba trvalo?
22. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Všem...
chrobi cítím že jsi z toho hrozně rozhozená.. že se nehýbete z místa..
Kočko zkus si nechat udělat tu fragmentaci DNA spermií ať víš na čem jste. Jestli to bylo jen tím že bylo málo vajíček - malý přírodní výběr. Nebo jeslti nedejbože to máte podobný jak my. Jo na to DNA je prý nějaká studie že je nejelepší když chlap jí co nejvíc kyseliny listový.. tak to zkus manžovi naordinovat...
Vím že jsi psala že homeopat manžovi něco dal.. tak tomu zkus věřit..
Ještě mě napdá ten léčitel..
No a pokud jde o druhý kolo IVF tak je fakt že doktor už ti bude moct líp naordinovat ty hormony a bude určitě víc vajuch uvidíš - větší šance :wink: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko jo jsem protože manžel věří, že se to zlepší a nechce chvátat do druhého ivf a já zase se bojím aby se to ještě víc nezhoršilo a čekání mě ubíjí ....

jo s tou dna to doma melu furt .....
22. črc 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen že v Brně a v Ostravě dělají to IMSI a to by mohlo hodně pomoci....?My ho tentokrát mít nemuseli,ale od ICSI se liší už "jen"o 3tisíce,tak jsme říkali,že na tom šetřit určitě nebude a raději IMSI dáme zase,jistota je jistota... :wink: To se spíš divím!že vám to teda při 1% nedoporučili... :angry: Vím,že jsi dělala testy od ET a i krev byla negativní,takže je asi dost možné,že jak se začala zapojovat gen.výb.otce(jak to psala wrtulka :slight_smile:) přestaly se bobíšci vyvíjet...tudíš bych si tipla,že nebyly vybrané správné spermie :unamused: protože počet vajíček jsi měla hezký.. :wink: a jsi v pořádku.
22. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopat: já jsem šla na krev v pátek a v pondělí, když jsem přišla na velký UTZ, tak už byly výsledky z krve horové, takže mně primář udělal UTZ, odkontroloval miminka, podíval se do papírů na krev a řekl, že vše je ok, ve 20 tt na druhý screening, nashledanou....dohromady ccy 25 minutek.
Ale já si myslím, že se to dělá jen 1 den jako uTZ i krev. Mně objednali na 2x, protože jsem byla už dost pozdě v týdnech a sestřička mně tam vrpdla.. :slight_smile:
A ty už jsi objednaná? bylo mně řečeno, že ted je hodně dovolených a také hodně těhulek a že se nestíhá, tak čekací doba je 3 tt až měsíč, tož nevím.......
22. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde v brně to dělaji?
22. črc 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
na obilnáku to nedělají takže nám neměli co doporučit
22. črc 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irminko,já dělala minulý rok domácí knedlíky s meruňkami a jahůdkami,byla s tím pěkná práce :angry: a můj nevděčný rozmazlený muž prohlásil-bylo to dobré ale znovu je na oběd udělej až tak za 2roky! :angry: potvora jedna masožravá! :sweat_smile: :grinning:

Chrobi 1% fakt není sranda.. :unamused: pořádně na něj hukni! :sweat_smile: a na podzim budeš těhulka :wink: Jak dlouho to vyšetření DNA spermií trvá holky?A kde ho dělají? :confused:
Jinak mi se vrátilo pálení žáhy.. :grinning: (normoš totiž u mě nebývá..) :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis jo my jsme se o tom bavily s wrt a že je to asi těma spermiema, ale jediná možnost je jít do heliosu kde dělají picsi
22. črc 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi no tam kde chodí Wrtulka dělají to IMSI!!!
22. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a nechceš to zkusit tam???Já bych neváhala... :unamused: samo-je to na vás,ale větší dohled nad tím mi přijde jako větší šance na úspěch... :wink:
22. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
btw by mě zajímalo jeslti by některý doktor řekl co je lepší..
jeslti PICSI nebo IMSi :wink:
22. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
PICSI tam dělaji
22. črc 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni: mně pálila žáha jako svině hlavně po ET a to jsem ani netušila , že jsem těhule- jen tajně doufala :slight_smile: Pomohlo mně Rennie nebo jak se to píše....

Hold chlapi jsou na maso a hlavně na to živé.... :wink:
22. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já myslím že v Heliosu dělají jen PICSi o IMSI nevím a jeslti to dělají ale nikde v ceníkách to nebylo ani doktoři to nenabízeli..
tak nevím.
btw já si psala s androložkou z Heliosu - a ta mi nabídla (zatím předběžně) že budou do měsíce umět dělat to vyšetření DNA v den odběru vajuch - hned s výsledkem aby se člověk pak třeba mohl rozhodnout jeslti chce spermie manžela nebo dárce, nebo my uvažovali jeslti by nebyl lepší vzorek spermií z nadvarlete.. takže oni by nám udělali to vyšetení DNA na obou vzorcích a řekli které vyšlo líp....
tzn. to co nám dělali v Sanusu do 6 ti týdnů bude umět Helios za 1 den!
22. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi-a ty bys chtěla jít kdyby to bylo jen na tobě do dalšího IVF kdy?Podívej,my taky v září IVF-veeeliké šance na úspěch a prd :unamused: a od dubna jedem skoro v kuse na vlně asist.reprodukce... :sweat_smile: Začlo to KET,který nevyšel a pak 2IVF,kdy mi neseděl dl.protokol a Menopur a ¨teď čekáme na výsl.3IVF,ale nelituji toho,že to jde takhle za sebou...mě doktor totiž vystrašil,že mi můžou přestat fungovat vaječníky,tak jsme nechtěli čekat..No a podobně ale obráceně je tomu asi u Vás...Manžel se určitě jen bojí a o to víc,že je zřejmé,že je problém na jeho straně,musíte se navzájem chrobi povzbuzovat a věřit! :wink: a hned bude líp.. :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek