• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
téda, blbě jsem to napsala

1. screening je v 1 trimestru cca v 13tt (nehradí poj.)
2. screening je v 2 trimestru cca v 17tt (hradí poj.)
a pak je cca v 20tt velký UTZ
23. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky to je pravda až vám tyhle testy v tom 20tt vyjdou blbě tak se neděste protože všichni co jim to vyšlo blbě a šli na plodovku kvůli tomu a byli vyklepaný k smrti tak se to nikomu nepotvrdilo !!!! nechápu proč to vychází blbě akorát z lidí tahají prachy protože na výsledky z plodovky se čeká a když nechce resp. kvůli případnému potratu nemůžeš čekat zaplatíš za předčasné výsledky 2 tisíce... nebo myslím dokonce víc to bylo ale to abych nekecala....
23. črc 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ten 2 screening většinou vychází blbě (na to jsme ted byla v pondělí) a některé holky na něj ani nechodí, když jim vyjde dobře ten první
23. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem zpátky a jsme pořád 1+1, je to můj miláček, má 4,3cm, dala mi kontakt i do Brna na ten test v I. trimestru,ale to je kdes uprostřed a Brno je pro mě Španělsko, zkouším se dovolat na Prediko do Zlína a neberou mi to....chjo a jsem 10+5, tak nevím, jestli to vůbec stihnu,ale byla bych moooc ráda mít testy za sebou ,ty druhé fakt vycházejí zle kde komu a pak to plodovka vyvrátí...snad se dovolám a vezmou mě..
Irmi byla jsi na krvi a UZV zároveň nebo první krev a třeba za dva týdny UZV? nevíš nemají tam dovču? díkes...
teda Gucci ty už jsi daleko...
23. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak žirafky moje zlaté huráááá vezmou mě ve Zlíně v pondělí 3.8. a na druhý den budou výsledky, to je skvělé a pak se mi snad uleví... už dnes jak jsem ho viděla na UZV, to je něco neskutečného...pořád si to neuvědomuju,ale já jsem asi VÁŽNĚ těhule :slight_smile:
holky moje zlaté držte se bojujte ,vy co to máte před sebou nebojte, každá z nás jednou i vícekrát MUSÍ zvítězit!!!taky když jsem těhu nebyla, jen jsem povzdechla, proč už ne já, že už musím být nařadě...a teď jsem a vím, že budete všechny šťastné....vydržte :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda. no letí to hrozně
23. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy: ty jsi šikula, také jsem to měla na 2x, v pátek krev a v pondělí UTZ...tak at ti to dobře dopadne....
23. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže kolem 14h si mám volat na výsledky... :confused: Jdu se schladit do bazénu-bo tady u nás je asi 1000stupňů!.. :frowning2: a pak udělat dušenou mrkvičku s hráškem,bramborkem a mašem :slight_smile:

Ruda gratuluji,to je super! :wink: A neříkal,jestli to špinění souvisí s tím roztahováním???

Chrobi,nepsala jsi nebo nevolala do toho Unica???Jdi určitě do toho,za zeptání nic nedáš... :wink: !
23. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisko ahoj ... ptala jsem se holek na unice a vůbec jim to tam ani nenabízí ... a prý to nemá žádné výsledky, které by dokazovaly, že to k něčemu je protože i když ji zvětší tak nevidí jaké má DNA takže i když vypadá supr tak může stejně mít blbé DNA jako ta špatně vypadající takto to prý kočeně vysvětlil přímo dr. z unici
23. črc 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak nám včera řekli, že máme morfologicky dobrých jen 2% spermoušů...to je asi hodně málo, což?
ale prý jich je dost a pohyblivých asi 35%...
my to teda nevzdáme a bojujem dál, ale jen se tak ptám....chrobí vy máte podobnej problém, že jo? a wrtul vy taky ne?
23. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi a to IPCSI jak měla Wrtulka taky ni dobrý???
23. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisko no těžko říct kdyby to bylo tak supr tak je asi wrtulka ted těhu :frowning2:

evak ahoj... no 2 % to je jak u nás na levačku
23. črc 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi a PK těch 5-6dní jste neměli,že
23. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
měli jsme PK ale na Obilnáku se dělají 4 dny
23. črc 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v této fazy jsou morule ale my je neměli a to byl podle mě kámen urazu
23. črc 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem ti Chrobi kukla do albíčka :wink: ono by to chtěklo asi v Tvém případě více vajíček,čili příště třeba budou stačit jen vyšší dávky hormonů a třeba ti dá dr.i jiné a pak se to u PK protřídí a vydrží ti nejnejnej bojovníčci a krásně se u tebe zakousnou a pustí až za 9měsíců... :dizzy_face: :slight_smile:
23. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no denis já vím !!! to furt říkám, že mě málo nastimulovali .... a snad mi ty dávky zvednou dnes mi to neřekla na konzultaci ale doufám, že jo .....
23. črc 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ta Miluska je holky pěkně dlouho v tom špitále.... :confused: :confounded: snad jí už brzy pustí... :pensive: Ležet tam v těchto vedrech musí být maras.... :confounded:
jj Chrobi,jak to psala Wrtulka,jde asi o to,že se nezapojila ta mužská genetika nebo jak to Wrtulka psala...takže když bude více vajíček,bude větší šance,že dozrajou do morulek a chytí se :sunglasses:
23. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v to já věřím přesně, že bude víc šancí najít tu správnou spermii ... no jak říkám já věřím, že při druhém ivf budeme mít vic vajíček a klapne to ...
23. črc 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to souhlasím Chrobi,stůj si za tím ať ti je zvednou!! :wink: A jestli ti mohu poradit,tak zůstaň u kr.protokolu,když ti seděl a nech si naordin.zase Gonal nebo Puregon :wink: Já po té kalamitě s Menopurem tak trošku na ty hormouše z těl jiných žen zanevřela.... :confounded: ale třeba jsem byla vyjímka..každopádně je to jen rada Chrobi,ne rozkaz :sweat_smile:
No a kdy bys měla chuť jít do toho znovu???
23. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se to tááák vleče.... :frowning2: už ať jsou 2h... :pensive: Jdu dělat alespoň ten oběd...
23. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo řekla, že mi dá to stejné ale dávky pochopitelně podle aktuálních výsledků krve a ty můžou být jiné ted po antikoncepci....takže jestli to klapne tak na konci srpna
23. črc 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je za chvíííli Chrobi! :slight_smile: To je super,budu držet palečky,tentokrát Vám to už určitě vyjde :wink: Musííí! :wink:
23. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proč bereš antikoncepci??? :confused:
23. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no možná taky ne protože nám to asi vyjde tak, že OPU by byla ve dny kdy je můj muž mimo ČR takže uvidíme .... kdy dojde tahle mrcha ....

anitko na zklidnění vaječníků a úpravu hormonů
23. črc 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaha :wink: a držím paluchy,ať to vyjde co nejdřív! :wink:
23. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
děěěěkujíííí a tobě už se blíži hodina H :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 3IVF máme neúspěšně za sebou...Výsledky krve-negativní... :cry: :cry: :cry: :frowning2:
23. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :angry: :angry: :angry: denisko :frowning2: ach jo holka .... to je mi moc líto.... takže ted to vypadá na relax :cry:
23. črc 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nestíhám..ale nakukuju
Denisko to je mi moc líto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek