• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Denis, to mě moc mrzí, moc jsem ti držela palečky :frowning2:
23. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni: to mě hrozně mrzí :frowning2: ... neuvažovala si o změně CARu?
23. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni taky bych změnila car.... ale hlavně bych si nechala ted delší pauzu
23. črc 2009 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra denisko, to je v haji, je mi to tak strasne lito, vim jaky to je, mi uz mame taky ty tri za sebou ... kvuli svy psychice menim car ... preju ti aby jsi se s tim co nejdrive vyrovnala a nasla silu bojovat dal ...
23. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji holky..nezbývá než jít dál...Nevím jestli změním CAR,ale asi se nechám přehodit zpět k doktorce,co je normální gyndařka,páč stejně o IVF atd.nechci slyšet už ani slovo delší dobu,spíš si budu chtít vyčistit tělo i mysl a zaměřím se především na práci a na sebe a na manžela...ale jsem zvědavá na vysvětlení a názor pana dr. :angry:
Těhulky vy se opatrujte a snažilky a stimulantky držím vám palečky a nevzdávejte se,já to rozhodně v plánu nemám a jdu dál a až to přebolí víte co-naděje je tady pořád....... :slight_smile:
23. črc 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisko :frowning2: to je mi moc líto, však víš,ale jsi skvělá ženská a je super, že to nevzdáváš, stojí to za ten boj a pak to musí vyjít, jen ještě asi nebyl ten TVUJ čas.. neboj, taky pak budeš s bříškem uklidňovat ty co se budou snažit po tobě.... chce to hodně nervů a štěstí a hlavně oporu v chlapovi a nejbližších a ono se to prolomí....držím palce...
23. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni: budu se opakovat, ale je mně také moc líto....časem všechno přebolí a dopadne to dobře a jak už jsi psala: naděje je tady pořád :wink:
23. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno děvčata
ruda : ahojky :wink: jak se dovolenkovalo? Na špinění kašli, já taky špinila 8.a 9. týden a stačil ascorutin abyl klid a doktor řekli, že kdyby něco, nasadit ascorutin, a až to přestane, zase vysadit...napsal mi ho pro těhotenství zásobu :grinning:
deniska: příště bude líp, uvidíš.Teď si kup něco hezkého na sebe, odjeď někam na dovču nebo aspoň na prodloužený víkend - nebo zkus lázně- já je po 1.IVF taky dostala- na indikaci astenoteratospermie :wink: :grinning:
a byl to docela fajn relax...a ty procedury fakt srovnaj tělo, vím o čem mluvím...
24. črc 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi:
jo a taky jsem dodala svůj děsný břich do alba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
24. črc 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar babky.
lopat: jaký hrozný břich? je krásný a ještě malinký......... :slight_smile:
24. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi
no ono to vypadá, ale já neobleču jediný netěhotenský kalhoty ani sukni, jsem zvyklá na upnutější oblečení, volné vlastně ani moc nemám, takže v topíkách jsem jako nacpaná jitrnice :grinning: košili už neobleču žádnou akdyž vidím ty dvojčecí "tanky"od 30.týdne výš v galeriích, chce se mi křičet :sweat_smile: ještěže bude zima :confused:
24. črc 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopat: no, já teda ještě něco obleču , ale jsem v tom také jako jelítko a právě v pondělí se mně stal dobrý trapas...byla jsem na chvilku v práci a potom jsem jela do Hradiště něco povyřizovat, měla jsem takovou uzkou riflovou sukni, no a už mně pravda je taková menší, tak jsem si ji dala nahoru výš pod prsa a to už samo , že nesedí a jak jsem furt chodila a sedala do auta, tak přijedu domů a sousedka na mě: Irmi, ty máš roztrhlou sukni..já se podívám a od rozparku k pásku díra jak do pr.... :angry: Tož, tak já jsem chodila po městě jak největší frajerka.......
24. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus :slight_smile:

holky šup mazejte si koupit těhu hadry :slight_smile:)
24. črc 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mám, právě tu riflovou sukni ze sekáče aje to LEVIs a je moooc hezká a jen za 90,- kč :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi
:grinning: :grinning: :grinning: ty teda máš zážitky...
A co nevolnosti, ustoupily? Furt bleju jak alík, chjo...měla jsem za to že od 12.tt to končí a dle jednoho dr jsem
11+5, dle druhého 11+3(měřeno dle většího mimina) ale konec nikde :angry:
24. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopat: mně je už vcelku ok,ráno, hned jak vstanu si musím vzít chleba či rohlík s máslem, jinak by mně bylo celý den zle a potom každou chvíli něco zobat, prostě nesmí přijít hlad, to by byl konec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Neboj, bude lépe, musíš ještě chvilku počkat........Mně teda opuchají kotníky, ale to bude z horka :confused:
24. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopat49 a prosím tě,jak dlouho jsi byla v těch lázních?Vážně o nich uvažuji za nějaký čas...A byl tam s tebou i partner-je to možné? :confused: A jak dlouho jsi tam byla a stálo to něco???
24. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jo lopat prosím napiš o těch lázních, taky by mě to zajímalo...díky
jinak všem hezký den a těhulím málo blijánku :wink:
24. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis, teď jsem si to dočetla. Je mi to líto....co víc Ti můžu napsat...opatruj se holky, mysli na sebe a zkuste třeba něco alternativního. My už taky podstupujeme alternativní léčbu, tak vám pak dám vědět, zda to zabralo...
24. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak ahoj tak já se rozhodla definitivně pro druhé ivf :wink: tak jdu hledat dobrého akupunkturistu :slight_smile:))
24. črc 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je pozitivní zpráva chrobí :grinning: tak Ti přeju úspěšné hledání...prý stačí těch 6 týdnů, tak uvidíš, ono to tak nakonec stejně bude, viď? nebo se chystáte jít už teď někdy?
my jdem dneska na konzultaci do car po výsledcích z imuna, tak jsem zvědavá, na čem se dohodneme....
24. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniska24
evak 99
do Františkových lázní se na tuhle diagnózu Neplodnost jezdí standartně na 28 dní, protože 3 týdny cyklu jsou procedury a pak se bere jakkože týden máš MS a procedury nejsou všechny, je to omezené. Doporučení na lázně jsem si domluvila se svým doktorem v CAR a donesla ho obvoďačce, ta mě poslala na nějakopu krev a ekg atak, a pak jsem s těma papírama a nějakým vyplněným lejstrem od obvoďačky šla na Všeobecnou pojišťovnu, asi 5 minut hovořila s lékařkou, která si vyžádala ještě partnerův spermio, tak jsem letěla do Gennetu pro spermio, odtud asi rčení "vyběhat si lázně" a cca za 14 dnií se mi ozvali a nabídli termín, vyřizovla jsem to na zač,.října a 5.listopadu už jsem měla nástup do lázní. Manžel jezdil na víkendy. Do 38 let to platí pojišťovna 2x za život, připlácíš si jen když chceš lepší pokoj než je standart pojišťovny.
24. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak tech 6 týdnů by tak vyšlo :slight_smile: musím se v pondělí někam objednat ... nikdo mi to dnes nebere
24. črc 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zní dobře...koukla jsem i na www stránky a musí to tam být nááádherné...Takže manžel tam být 4týdny se mnou být nemůže ne bo může????Léčí se tam jen ženy nebo i muži?Taky nemáme úplně ok spermio :confused: A můžeš prosím Lopat něco málo stručně k těm procedůrám???
24. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniska,
manžel tam s tebou být může, a korát si třeba v Adleru, kde jsem byla já, musí zaplatit svůj pokoj, jemu to pojištovna nezaplatí. Manžel si pokoj platil na víkendy v jednom soukromém penzionu, vyšlo to levněji.
Ženská neplodnost se tam léčí stopro, mužská nevím.
Procedury jsou cca od 7.30 do 14.00- toje hrubé rozmezí, někdy končíš v 11.30 a jindy začínáš třeba v 9.00.
Jsou i v sobotu, ale jen tak 2-3. na tu mou diagnozu jsem měla Mojžíšové cvičení, parafínové zábaly,vaginální irigace, perličkové koupele, uhličité koupele, bahenní zábaly a šlapací bazénky. Lze si i dokoupit procedurya to nejen v hotelu kde jsi ubytovaná, já si takhle užila třeba aromamasáže.
24. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopat díky, tak to já si to takhle zařídím...a nebylo ti tam v listopadu smutno? :wink:
24. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lopat-já jsem blondýna tak mi to hůř dochází :grinning: -takže může být s Tebou přímo na pokoji,jo? :grinning: Kolik cca vyšla 1noc nevíš..?
24. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ne, obyl vydařený a chodila jsem hodně po těch značených turistických vycházkách pro lázeňské hosty, říkalo se jim srdíčkové promenády, dá se zjet do chebu busem na nákupy aprohlídku města, byli jseme na soos a na Komorní Hůrce. Smutno mi nebylo, přímo jsem si přilácela ze jednolůžák, protože jsem si potřebovala srovnat myšlenky abýt sama. ale holky se tam jinka i čstro zkamarádili a vyrážey na pařby atanečky. A v ceně co platí pojišťovna jsi měla i kino a konzerty pořádané Františkovy lázně a.s. a mají tam divadlo, tam jsem chodila, platí se ale vstupenky laciné.
24. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniska 24
jestli přímo na tvém, pokoji, to nevím, musela by sis zjistit, zda to jde tak vyjednat - zavolat si tam normálně můžeš i dřív, než ti to schválí, v Ädleru už nevím co to stálo dá se najít na netu,mají stránky, ale v tom penzionu okolo 350 kč na noc, doufám že si to nepletu.
24. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky lopat, tak to asi taky takhle nějak udělám... :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek