• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Zdravím, ve Vaší diskuzi jsem ještě nebyla, nicméně ji sem tam pročítám. Teď máme naplánované IVF... od včerejška stimulace Menopur. Odběr vajíček předběžně plánován na 1.8.09 a po prodloužený kultivaci transfer. Injekce jsem si prošla u IUI, jen teď ředíme 3 ampule Menopuru. Ředí se to jednou ampulí roztoku, nebo jste to prováděli jinak? Díky
24. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za info lopatko :wink: už jsem si požádala o zaslání prospektů a vidím to na příští rok na jaro nebo léto :slight_smile: eště to musím "vnutit"manžovi :sweat_smile: ale dost mě to nadchlo,akorát sama bez manži bych to tam nedala :pensive: jsem za prvé posera,za další to máme přes celou čr(jsem z Ostracy :confounded: )a nejsem zvyklá být bez manži,bylo by mi děěěěsně smutno... :pensive: Nejdýl jsme byli od sebe 4dny,kdy jsem po laparce byla ve špitále a i tak tam denně jezdil a stejně jsem ze smutku bulela :pensive: Taky bych si připadala krapet sobecky,že on maká a já se válím,určitě by si to moooc taky zasloužil...musím to pozjišťovat,jak by to bylo s ním,popř.bychom na jeho pobyt našetřili :slight_smile:
A personál a lékaři ok Lopat?Dělali ti tam i nějaká vyšetření? :confused:
24. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
erin já u Menopuru měla taky první dny 3ampule prášku+1ampule roztoku :wink:
24. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj denis když jseš z ostavy tak na neplodnost jsou taky klímkovice a ty jsou z ostravy kousíček
byla jsem tam a bylo to taky super
24. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniska 24
Jinak z hotelů placených pojišťovnou pokud mohu doporučit, pak Belvedere, kdybych jela znovu vyžádala bych si ho, Adler bych už asi nechtěla.
Normálně je tam gynekolog, starší pán, trochu na mě koukal jako na "simulantenbande"- dyť máte dělohu a oba vejcovody a každý měsíc MS, tak co chcete - tak si člověk připadal hnedle skoro zdravej :grinning: prohlídky u něj jsou každý týden z toho pobytu. Chvilku, protože mi žádná z procedur nedělala problémy. Když by něco vážného, vozej tě na gyndu nemocnice v Chebu.
24. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky denisko, ráno, když mi manžílek píchnul, tak jsem si jistá nebyla. celkem se na to všechno těšim. doufám, že zase nepřijde ta mrcha červená
24. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,přeji všem krásný den. Ještě jsem vás ani nepřečetla
24. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jste na tom Vy s IVF? Jaký jsou Vaše zkušenosti... a neztrašte mě!! :sweat_smile:
24. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bambulky, neviem ci si na mna este pamatate...
idem sa Vam pochvalit, ze cakame babatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
po 2 neuspesnych IUI a 1 neuspesnom IVF sa nam hned v dalsom cykle podarilo prirodzene otehotniet a my sme veeeeeeeeeeeeelmi stastni...a Dr. v Genete bola v soku ( prijemne prekvapena a zaskocena) :dizzy_face:

tak nevesajte hlavu, iste sa aj Vam zadari, ked to budete najmenej ocakavat :dizzy_face: :wink:
24. črc 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
erin: je nás tady hodně a někomu se to povedlo hned a někdo to štěstí nemá.... :wink:
24. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzulík jasně, že pamatujeme..... holka máte obrovské štěstí :slight_smile: gratulujůůůůů co jste měli za problém?
24. črc 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi moc dekuju :dizzy_face: meli jsme a mame spatne spermio - asthenozoospermie :wink:
24. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale to není tak špatné spermio to máte jen jednu věc špatně ne?
24. črc 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzulík, to je báječný.
Irmi: ty máš po IVF? koukám že čekáš dvojčátka)
24. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted nevím jestli je to pohyb nebo morfologie a evidentě se jedno z toho zlepšilo :slight_smile:))
24. črc 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte fakt štěstí já jsem taky doufala, že po ivf na dovči to vyjde :slight_smile: a nic :frowning2:
24. črc 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
snazili jsme se 3 roky, ted jsme to vubec necekali...o to vic se tesime :wink:
24. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi vyjde to, neprestavej verit!!!
24. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to fakt krása a je co závidět :slight_smile:
24. črc 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatim se tesime potichoucku....ale verim, ze to dobre dopadne :dizzy_face: a dotahneme to do krasneho a vytouzeneho konce...
Jinak holky Prazandy, poradte mi dobreho gynekologa v Praze, ten muj se nesmi starat o tehotne ( prisny zakaz vedeni nemocnice).....prosim!
24. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
erin máš dané perfektní motto :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Naprosto souhlasím :grinning: a držim palce ať hned 1IVF vyjde! :wink:

Zuzulik-taky veliká gratulace :slight_smile: zázraky se přeci jen dějí... :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
říkejte mi blik... teď jsem našla deníčky....)
Chrobáčku, jak jste včera dopadli?
24. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, potřebuju poradit. Kdy píchat gonal - ráno nebo večer? Co je lepší?
24. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky teda zuzko, to je jasné, že pametáme...obrovská gratulace a jsi už v 9tt, to určo klapne, uvidíš, to je skvělé, prostě super a naděje pro ostatní...
Chrobi super rozhodnutí...
vítám nové tváře...
a lázně bych si taky dala,ale bez manži bych se asi zbláznila, nerada jsem bez něj..
24. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já píchala po ránu než jsme šla do práce,a myslím že to tak je lepší
Jinak včera jsme bylka na OPU.Ze 14ti folíků vyndali 10vajíček a z toho 5 schopných oplodnění.Volala jsme dnes v osm,prej vše v pořádku,tak budu volat zítra ráno zas.ET nevím kdy asi v neděli.
pěkný den všem
24. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
liptonku ono je to asi jedno,ale měl by se píchat ve stejný čas si myslím já
24. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
erin: ano máme po 1IVF a podařilo se to, jsme moc rádi, měla jsem endometriozu, tak jsem byla na laparce a potom normál neotěhotněla, tak jsem podstoupili umělé...

A ty máš co za problém?

zuzulik: jejda, to je paráda, jsem ráda, no prostě super, gratuluji...
24. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
atlaselka - a žádný vedlejší učinky to nemělo? Zítra mě čeká první injekce, tak mám docela strach :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo atlasenko, ty už jsi zase tak daleko...skvělé, tak ať bojují...holky jsme tu pěkně velká banda, 14dnů jsem nečetla a nějak nestíhám..
Irmi v Hradišti byl prý kdysi dobrý sekáč s těhu věcma nešlyšela jsi o něm?? mě to někdo říkal, ale už je to tak dva roky..
Jinak já čekám jedno a protože vše jsem nosila taky hoodně úzké, měla jsem spíš chlapeckou postavu , tak teď mám dooost potíže, vršek ještě v pohodě,ale co dolů, sukně ani kalhoty nedopnu, mazec... asi budu jen v teplákách... ještě tak elastické šatky,ale připadám si jako před porodem..balon..je to nezvyk
24. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi: neznám pojmenování... moje vaječníky stagnujou, nechce se jim přirozeně makat., manža snížený počet správně tvarovaných spermijek... jo a pak ta hlava... )

Denis: dyť je to pravda... jak na to člověk může přestat myslet... ?
24. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek