• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Liptonko,u mě byl vedlejší účinek že jsem byla unavená a pak až tak pátý den nafouklá,bolelo mě břicho,ale taky dohromady s vedrem nic moc.Byla jsmem ráda že nám začala dovolenka,že nemusím být v práci.
Rudo děkuju moc :wink:
24. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy: tak to nevím o tom sekáči, ale poptám se a písnu.....

erin: tak to vás asi nemine IVF, že? ale vy to určo zvládnete, to si piš... :wink: A co máš s hlavou? Já jsem třeba skléroza první třídy a taky mám za sebou uraz krční páteře, takže mě škopek bolí někdy až moc, vše to mám od páteře..
24. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, moooooooooooc dekuji :dizzy_face: !
24. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem asi už posedlá. minulý rok...cca v červnu jsme si tak nějak se sestřenkou a nejkámoškou řekli, že jdeme do toho a budeme společně chovat.. no a oni už chovají. jedna má holčičku, druhá chlapečka. já mám už druhého psa. ) včera jsem začala píchat Menopur a cca příští víkend by měl nastat odběr vajíček ...
24. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
erin: tak jsi už dost daleko.....To zvládneš.. :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic jiného nezbývá :wink: . myslíš, že to vydržíš a neřekneš si co ty dva drobečci budou? to už to teď můžou zjistit, ne?
24. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš jako pohlaví?
24. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně
24. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já s tím nebudu dělat tajnosti_ jak se to dozvíme, tak to řekneme. zatím, ale nevím,jací to budou bobánci-snad Julča a Bořek :wink:
24. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakože Julie a Bořek? dobrý :wink:
24. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak když to bude páreček, tak ano, ale ještě nevíme,když to budou dva kluci či holky...ještě se mně líbí Stella a Bruno...uvidíme :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hodně lidí z okolí to nemůže rozdýchat, ale zvyknou si, no, vlastně musí si zvyknout, nic jiného jim nezbude :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou to boží jména. hlavně ne davový.
hele, určo to máš nastudovaný... já totiž nevim, jestli tam dát dvě nebo jedno. při dvou je větší pravděpodobnost uchycení, ale taky vad... je tam ještě nějaký riziko? Proč si se rozhodla takhle?
24. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam větší pravděpodobnost, že se uchytí alespon jedno. my jsme si na začátku také mysleli, že jedno zamlkne a vydrželi oba dva prdůši a jsme tomu rádi.2 embryjka dávají s podpisem, že s tím souhlasíš.

fakt to záleší jen vás , jak se rozhodnete..
24. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já z toho mám trochu strach, i když dvojčátka jsou nádherný... :wink: Manža je rozhodnutej pro dvě. Já taky. Jen bych chtěla znát rizika. No blázen... strašit se dopředu.
24. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
u každého je to uplně jinak, musíte se nechat překvapit :wink:
24. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, dáme dvě a uvidíme. těšim se
24. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím se tu mějte, jdu na zahradu......
24. črc 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vše má své pro a proti, rizika u dvojiček jsou samozdřejmě větší,ale je to taaaak kouzelné a zase jak povyrostou nejsou takový upjatí, hrají si spolu ... hrozí komplikace spíš v těhu a předčastný porod a stím vše spojené...víš co, mi chtěli dvě, dali dvě a prý obě vynikající kvality,ale jedno prostě zaniklo, myslím, že tělo taky tak trošku pozná, jestli prostě dvě zvládne, já jsem z úzkou pánví, potíže mám už teď,ale dvojičky jsme moc chtěli, nakonec byl dr přěšťastný i moje gyndařka, že to u mě tak dopadlo...je to prostě individuální...hlavně držím palce ať ti to klapne, být zase na začátku, dala bych zase dvě i s těmi riziky...
Irmi díky za zeptání..taky jsem na netu viděla, že je těhu móda, někde jak se dělají ty gen, testy...
24. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jaké máte vůbec vybraná jména? Já už je prozradila, tak to musíte vykecat také :wink:
24. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u mě je to přeci jasné Ruda :grinning: :grinning: :grinning: , jenže manža nepočítá s tím, že to bude holka, tak to se mi líbí Terezka, Eliška a Alžběta,ale terezku chci už asi 10 let...uvidíme...
25. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
práve ted je u nás TEREZKA a to je teda číslo... :slight_smile:
25. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je jasnej Petr a asi Alžběta no a potom bojujem. Favoriti taky jsou: Vít, Richard,Karel, Ivan, Eva, Anna, Eliška, Ema Aneta, Iveta, Agáta, Ágnes, Jůlie, Klaudie. Takže ---dilema. A to jsme ještě nedojeli kalendář do konce.
25. črc 2009 v 11:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to boj,jelikož nevíme pohlaví musíme mít 2 holčičí a 2 klučičí jména, ale, jak si vybrat. Ještě se mi taky líbí Štěpán, Sebastien, Kateřina.
25. črc 2009 v 11:50  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak když tady probíráte jména tak mě se taky líbí Vít Vítek,Štěpán a taky Matouš,ale bohužel se nám to nehodí k příjmení,bylo by tam dvě š,dvě m,tlouklo by se to.pro holčičku jich je více,favorita zatím nemám.
Jinak zítra v půl desáté nás čeká ET :o))
pěknou sobotu
25. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
atlaselko: no super, budu na tebe mysleta držím palušky :wink:
25. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujuuuu... :slight_smile:
25. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
atlasenko hooodně štěstíííí
Zuzi teda někdo nemá jméno ani jedno a ty jsi opsala kalendr :wink: je to boj, u holky je celkem jedno jak se to hodí k příjmení, stejně se vdá,ale klučík to bude mít na celý život..u nás řekl manža, že kluky vybere on a já holky.. všichni se mu smáli, když řekli Ludvík a Rudolf,ale za ty 3 roky jsem si na toho Rudíka tak zvykla, že už k nám patří, jen prostě tuším, že to stejně bude holka...
Irmi takže Terez je divoká? ...to by byla i ta naše, ..určo :slight_smile: za výlohou jsem viděla Bořka stavitele a hnedle jsem si na tebe vzpomněla... :grinning:
25. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo- Ruda je taky pěkny, a Ludvík taky, jen by to nesměl být můj bývalej s kterým jsem žila 7let a teď se s ním soudím. Zkrátka jméno je třeba moc hezky, ale já si za ním vždy přestavím někoho, koho znám a pak to nejde. Zkrátka na výběr je ještě dost času akorát Petr chce furt tu Klaudii, což mě teda moc nebere, tak uvidíme.
25. črc 2009 v 17:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek