• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Čus Rudýýý :wink:
28. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu mám neomezené, de facto neexistují,ale záleží na nich, jestli si to lajznou..proto jsem tak nadšená,ale většinou to asi nedají..což nechápu, i když budu na PN nebudu na rizikovém ani nemocná, jen prostě jako těhu nemůžu dělat svoji práci...tak proč být vězněna,,,
zubíku fajn, že jsi mezi námi :slight_smile:
izzi testit se moc nechystám 4.6. máme výročí svatby, chtěla jsem mít dárek,ale bojím se zkaženého večera, asi testnu až ráno před krví,ať jsem "těhu" co nejdýl
Kapu vítej, už jsem tě někde na diskuzi zahlédla a kdy je kontrola?
Puna vítám tě a testování láká???, máš nějaký příznaky??
Kapu to jsi měla teda hodně mrazáčků že? kolik se oplodnilo??
taky se mi zdá krátký protokol sympatičtější, četla jsem, že od dlouhých se už opouští,ale nevyznám se v tom..oni snad ví, co dělají
28. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, setrnejsi je dlouhy,nemusi se davat takova palba hormonu,protoze se to rozlozina cca 21 dni..kratky byva na cca 10-14 dni a tak je to agresivnjejsi...
28. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda - my jsme byli na IVF koncem října - oplodněno 15 - dve na ET a 10 do mražáku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: v tom jsme meli štěstí..pak už ne....ted jsme měli na KET udělanou PK - i když se to prý normálně nedělá..a byly z toho tři!! tak uvidíme...
28. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
smiiler: já měla krátký a stimulovala jsem 7 dní :wink:
čus izzííííííí :grinning:
gucci u toho kratkeho to samo muze byt i min, ale vim, ze dr me sam rikal, ze dlouhy protokol je setrnejsi :wink:
28. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kontrola je až koncem příštího týdne - testovat chvi v sobotu :astonished:
28. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy vy máte 4.6. výročí svatby? My máme 13.6. výročí 6 let spolu :slight_smile: Výročí svatby máme v srpnu. jeden rok :slight_smile: Kolikáré výročí máte vy? Jestli to to vůle dovolí, taky vydrž, aby tam už byla pořádná dálnice, jestli jsi těhu.
28. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdo má dlouhý prosazuje dlouhý a kdo krátký tak krátký...ve finále je to jedno, hlavně at se zadaří
28. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapu a po kolika je mrazili? mě mrazili z prvního dne 6 a z páteho dne 6 ale nevím jestli je dali jakoby 6+6 nebo 3+3+3+3 rozumíš?? aby když by je rozmražovali při šesti by pak třeba zbytečně moc vyhodili...
28. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holčiny, včera jsem se dozvěděla od mamky, že její kolegyně z práce se stala včera v jedenáct hodin dopoledne babičkou, to by nic nebylo, ale její dceři je osmnáct a porodila císařem zdravou holčičku Barborku, která vážila a to nekecám 4 750 gramů. Kolik měřila to se dozvím dnes byl to fofr, ale takového otesánka, to je síla. jak se takhle velké děcko může vůbec narodit? a to měla rodit až v červnu, to už by snad měla šest kilo, ale co hlavně že je zdravá :slight_smile:
Teda co jinej doktor to jiný postup. Někde dlouhej, nekdě krátkej. Já teda závidím těm co mají krátký, že to mají rychleji za sebou... ale snad ví dr. co dělá... :angry:
puna tak to je kus baby a uvidíš, jak bude dospělá, bude drobná...teda v osnácti, sem o tom ani ve srandě neuvažovala, to jsem se starala o němčourky a to mi stačilo jako antiko ještě na dlouho :grinning: a neměla třeba cukrovku?? ty mají velké mimča..
28. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoro pět kilo :sweat_smile: Ale je fakt, že známá měla taky takovýho otesánka a je větší než ostatní děti doteď :slight_smile: Říkala, že chtěla miminko a zatím se jí narodil Daneček :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rudo: právě že jsem měla od druhého dne po ET bolesti v podbřišku a špinění, hnědé takové žilkové jako malí červíčci, ale jen na toaleťáku, vložku jsem nepotřebovala a ségra, která má čtyřměsíční holčičku, tak říkala že měla úplně to samé v úplném počátku, jinak mi vůbec nic není, zatím, ale testi ee :slight_smile:
rudo, mamka říkala, že cukrovku měla, tak vidíš, to mě nenapadlo že je to tím. :wink:
28. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan puna, tak to bylo z uhnizďování mimoušů, tak to já neměla :frowning2: :frowning2: :frowning2: anii žádné příznaky :rolling_eyes:
tak to je sto pro tím puna, mají i přes pět kilo
holky dělala jste některá tatarák z lososa? mám recepta lososa v lednici a chci to zkusit..
28. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda - mrazili je po 2 :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kéž by to tak bylo, že se zahnizďovaly. jenže teď mi nic není a to je jako by se ve mě nic nedělo. manžel ten se vždycky ráno zeptá tak co už jsi to dostala? má strach snáší to hůř než já. probírá to s ženskýma v práci a u nás v baráku. on je nejukecanější chlap pod sluncem :grinning: já to tajím aby se to nezakřiklo a on to vykecá no nepraštily by jste ho? :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci vsak jasny :wink: na kazdeho plati jinej protokol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tý jooo, skoro pět kolo, tak to je macanda. mě by taky zajímalo, čím to je, že se někdy rodí tak velká mimča. To se nedivím, že byl císař, pčorozeně by to muselo být strašný. No hlavně, že je "malá velká" zdravá :slight_smile:

Vidíš Puno, třeba to znamená //

A Rudo, ty máš nějaké příznaky?? Ale ono je asi fakt ještě hoodně brzo.
však se stačí čučnout tady do naší tabulky, napočítala jsem tam všeho všudy 3 dl. protokoly, tak to možná o něčem svědčí :wink:

ruda: já nikdy nedělala
28. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapu a když jste jich mělina začátku tolik oplodněných, proč vám už tehdy neudělali PK???kolikadenní tije dávali a mrazili?
28. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzi co vim, tak vetsinou ty mimca vazi tolik z velkeho prisunu vitaminu, driv se rikalo e i z materi kasicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já taky beru vitamíny, ale od druhého trimestru budu brát jen ob den radši, už ted jsme byli na posledním UTZ dost velcí
28. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci no hlavne, ze to pomuze :wink:
28. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek