• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
byla jsem ted akorát 5 dní u našich...my se v září stěhujem do nového bytu, tak si budu brát dovolenou týden na stěhování....pak od října budu mít volna až až :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, teda už dopoledne :sweat_smile:

gucci, náhodou máš krásné bříško :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki: no krásné to ono je, což o to :grinning: , ale není malé :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jo gucci, takže prcek do novýho, to zní krásně :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj evi, vyšlo to tak akorát nakonec :wink:
30. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky za chvíli běžím na gyndu...a zítra do car na utz..tak to mám teď takový odoktorovaný.
tak na vás mrknu zase zítra :wink:
30. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: držím palečky.. :wink:
30. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, kde jste včera byly? :wink:

tak na gyndě vše ok, teda brala mi všechny možný vzorky, takže ještě musíme počkat na výsledky...no a dnes jsem byla v car na ko po te hysterce a dr. mi rekla, ze o vikendu budu ovulovat! :grinning: taky na mě dneska vyzkoušeli nový 3D UTZ, který umí úžasně měřit folíky...no a v příštím cyklu asi půjdem do ket...
moc zdravím všechny těhulinky a doufám, že vám je dobře :slight_smile:

chrobi, jak se dneska máš?
31. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

evak, ty jsi takový zkušební králík viď? :grinning: Držím palce, aby všechny výsledky dopadly dobře :wink: Což určitě dopadnou...
31. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

evak já se mám antikoncepčne :slight_smile:)))) tak jsem zvědavá na vaše výsledky :slight_smile:) a šup snažit o víkendu :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky průser!!! Šla jsem včera zalivat, jako vždy, naberu 2 konve do každé ruky jednu, zvednu a cítím takovy rupnutí, snad, jako by se mi vevnitř něco utrhlo, takže konve letěli na zem a já do postele, bylo mi hrozně zle a pokud to nebylo nic horšího, tak si myslím, že to bylo varování ať nic těžkyho nedělám. Takže včerejškem jsem skončila s malováním, stěhováním, nošením těžkých věcí a vše těžké mi teď nosí synátoři i kýbl s vodou. :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko ty jsi teda taky pěkně prdlá !!! nic netahej sakra !!! ale pokud nebylo žádné krvacení a špinění tak je určo všechno OK a bylo to jen varování
31. črc 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To doufám :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, ty jsi blázen, konev a ještě ke všemu dvě!!!Neblázni a opatruj se :angry: Kdy jdeš na další utz?
31. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo jsem siki, ale mně to nevadí, ráda zkouším nový věci a na všechno se vyptávám a tak... :wink:

zuzko, ty ďáble, dávej na sebe pozor, ne! hlavně, že nekrvácíš a vše je ok!

no jo chrobi, zase starý dobrý prášky, co? se už těším na víkend, budu spát a odpočívat...
31. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak nadšená z toho nejsem !!! ale doufám, že to přispěje ke zdárnému výsledku !!!
31. črc 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na UTZ nevím ale na kontrolu jdu v úterý 4.8. :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:50  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím chrobí, no co se dá dělat, se Ti tělo nastartuje zase a třeba to urychlí vaše snažení...

já se moc těším na víkend, bude pohodička a taky snaženíčko :wink: ...jen je blbý, že to vím, protože to není dobré znamení; většinou se otěhotní, když se to neví... :unamused:
31. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak to aspoň budeš brzy vědět, zda jsou mimča v pořádku. ale určitě jo, když nekrvácíš, tak tě určitě jen varovali :wink:
31. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..omlouvám se, že sem lezu, nevíte co je s Miluškou? slyšela jsem že je v nemocnici, a jak to zatím vypadá??
31. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nevydržela a včera jsem si koupila Emesin na nevolnosti v těhotenství-teď jsem to zhltla, tak uvidíme, jestli budu schopná nějaké kloudné práce bez toho aby se mi motala hlava, bylo mi blbě a měla v puse, jak v polepšovně. :frowning2: Navíc nemůžu spát, jdu spat v 23hod, zbudím se o půlnoci a už neusnu-je toto normální?
1. srp 2009 v 07:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak se dneska mate?

co Ty Zuzi, už je líp?

no jo miluška tu už dlouho nebyla....

chrobí, co Ty? :wink:

a irmi, doufám, že žádný další pády :wink:
3. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: ano je to normální :grinning:
3. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
GUcci - já vím, že je to normoš, ale na co ty prášky dělají, kdyby alespoň nějaká úleva. Pomáhá mi kofola, ale kjsem ji už přepitá. Colu nemůžu-bliju z ní. Kdyby alespoň u nás zapršelo. :frowning2:
3. srp 2009 v 11:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: mě dr. říkala, že je to prostě JINY STAV a tak to mám brát, ono to všechno přejde a půjdeš pak do dalšího levelu :grinning: , já to mám tak co dva týdny....dva týdny nespím, pak zase dva týdny spím 11 hodin denně, pak zase dva týdny jím jen záviny a sladké koláče, pak zase dva týdny jím hranolky, pak zase nespím dýl jak do 6 rána, ted zase ujíždím na zelenině a furt se mi to takhle střídá
já žádné prášky ani nic nebrala, piju ráno těhu čaj od teekane a když mi bylo nevolno tak jsem si dala lízátko a dá se to vydržet, jen na to nemyslet
3. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, tak to nás čekají hezké časy:slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafindy,

já už snad žádné pády nebudu mít, doufám, že jsem si to už všechno vybrala :wink:

Ted jsem dočistila ledničku, jsem tam našla tolik věcí, že šel velký pytel do popelnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no už je čistoučká můžeme ji plnit dál... :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holciny,

nevite neco o Milusi? Chodi i k nam na diskuzi Gennetu a uz o ni nemame dlouho zpravy. Posledni, ze je u Apolinare s OHSS. :frowning2:
3. srp 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holkiiii, tak já se hlásím po další dovče a letos už poslední :frowning2:
Co nového? Nestačila jsem vás dočíst. Snad jen že Chrobi se zase chystá? A Zuzka dostane na prdíznu? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr-ajajajaj-tak to si musím vzít polštářek, jako na velikonoce. :grinning:
3. srp 2009 ve 21:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek