• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Ahoj děvčata
hlásím že nT screening dopadla skvěle, obě dvojčata jsou v pohodě a stejně velká, dnes jsme už 13+0.
4. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko přesně tak a Lopatko super. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Lopi, super zprávička :wink:

Zuzi, jak dopadl utz? Dneska jsi měla jít ne?

Kapr, doufám, že jsi si dovču pěkně užila :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsem si užila :slight_smile: MS přišla 40 dc a pěkně první den když jsme vyjeli na vodu a skončila přesně když jsme dorazili domu. Takže príma :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafky,
lopat: gratuluji, jen tak dále...
4. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr, tak to sis to teda užila :angry: A zrovna na vodě, mrcha jedna...
4. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lopat-velká gratulace i ode mě. :slight_smile:
Tak jsem doma, ofotila jsem všechny zprávy a mám novy foto dvojčat, ale do albíčka dám až večer, protože to neumím dostat z mobilu. Nechala jsem se objednat na to vyšetření v I. trimestru(1400,-), takže 17.8. jdu na krev a 9.9. na UTZ vše u Dr. Polácha. Jinak Štěpán se se mnou rozloučil, až mi slza ukápla, říkal, že mu mám donést ukázet mimina až budou na světě a že skočime na pivo-takže už se těším a předal mě mýmu dr. Marušce nešla tiskárna, takže zítra tam jdu zase pro recept ne Utroš , mám ho brát ještě 10dní 2-2-2 a pak 10dní 1-1-1. Ptala jsem se štěpána, kdy má dovču, že to chcou vědět holky, tak se smál a říkal, že od příštího úterý 14dní v kuse. Jinak taky říkal, že jsem šikovná, že to tak zvládám a že mimča jsou ukázková. (přispívám do více témat a nechce se mi to psát 5x, tak si z toho každej vyberte, co kam patří :slight_smile: )
4. srp 2009 ve 13:21  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě je to tak jak si Siki řekla :slight_smile: je to mrcha :grinning:
4. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem zapoměla ve čtvtek 14,30 jdu ke svýmu gyndr. primář Jabůrek.
4. srp 2009 ve 14:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak to je super, že jste všichni tři v pořádku :dizzy_face: Tak už žádná těžká břemena ano? Ať to jde takhle dál :slight_smile:

Já jdu ke své gyndařce ve čt, tak jsem zvědavá, jak jsme pokročili :slight_smile:
4. srp 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno žirafky,

teda tady ten hovor pěkně vázne :angry: Abych si tady nakonec nepovídala sama :grinning:
5. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koukám na to Siki, kde jsou vůbec ostatní? Dovolenkují?
5. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr, já vůbec netuším, myslím, že to prostě flákají :grinning: člověk si nemá ani s kým popovídat :frowning2:
5. srp 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je teda fakt. :slight_smile:
....ty Siki, co si myslíš o pití kontryhelového čaje?
5. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
já to neflákám :wink:
Siki jak je? Bleješ, bleješ?
5. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, vůbec nevím, co to je za čaj. Slyším o tom poprvé...Proč by se měl nebo neměl pít?

Lopy, zatím nebleju, ale špatně mi většinu dne je. Pokud to bude jen takhle, tak budu ráda :slight_smile: Ty zvracíš?
5. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki 26
Nojo, bleju furt, ale začíná mi být už líp mezi těmi wc náštěvami :wink:
Buď ráda, že máš jen nevolnosti, tohle je fakt pruda :angry:
5. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To věřím, moje kolegyně čeká dvojčátka přirozenou cestou, je v 7.měsíci a teprve týden už nezvrací. Jinak byla asi 5x v nemocnici na kapačkách, protože celé dny a noci trávila na záchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Modlila jsem se, abych nedopadla stejně. Zaťukávám všude kde můžu, ale zatím dobrý :slight_smile: Musí to být opravdu vysilující a strašný na psychiku co?
5. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, loptace a zuzce gratuluju...

no já sem včera ani nešla kapr a siki, protože mám pocit, že je tu mrtvo:slight_smile: Za chvíli běžím na tu svou akupunkturu, tak snad budu zase o krok blíž mimásovi:slight_smile:

hezký den všem
5. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki 26
psychicky ani ne, to si člověk naopak říká, že když bleju, tak je vše jak má být,
ale fyzicky je to únavné, trvá to totiž už od 8.tt, a k tomu se každý večer přidá hodina nesnesitelného pálení žáhy
:rolling_eyes:
5. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lopy, od 8tt? Tak to je mazec. Já už teda jedu 9tt, tak doufám, že mě nic víc nečeká. I když je mi jasný, že se pořád může spousta věcí změnit...
5. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak vás tak čtu..................já chci taky mimíse :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nakažte mě mimínkovským bacilem a budu zvracet klidně 9 měsíců :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: tfu,tfu tfu...už to na Tebe letí...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, na mě taky plivni :wink:

já jsem někdy tak zoufalá holky...vím, že to nepomáhá, ale někdy mě to hrozně přepadne...cvičím mojžíšku, a stejně mám zablokovaný záda, a chodím na tu akupunkturu a pořád nic...
i když vím, že nemůžu chtít zázraky za týden...ale tak mi to někdy přijde tak líto... :frowning2:
ale tímto vám sem nechci vnášet blbou náladu :wink:

takže vzhůru do boje! že jo kapříku? :sunglasses: ...jak jsi na tom Ty? co vás teď čeká???
5. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: tak už ti to tam letí......tfuj,tfuj.tfuj :wink: :wink: :wink:
5. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte já tu dlouho nebyla,ale nic proti vám to ani náhodou,ale člověku je nějak líp,když to pořád nečte :slight_smile:
Jen hlásím dnes jsem 10den po ET a pozitivní testík.Já ho teda dělala už včera ráno,ale čárka opravdu slabounká a objevila se těsně před limitem nebo myslím i po.Dnes jsem zkusila dokonce v osm večer a čárka se objevila do dvou minut a líp vidět než ta včerejší,krásně tlustá ikdyž světlá.Na pondělí se asi objednám k dr.Jsem z toho nějak naměkko.
Hodně štěstí všem a krásné léto
5. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
atlaselka: no supeeeeer. moc gratuluji, hlavně se opatruj :wink:
5. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
atlaselka
potichoučku gratuluju a ať už je vše jen dobré!
6. srp 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super atlaselko :grinning: Tak držím palce.
Irmi díky za bacila:slight_smile:
Jinak jsem si našla nějaké léčivé kapičky FEMIGARD. Máte někdo zkušenost?
Evi nás nečeká asi nic :slight_smile:
No respektive manža to nechce řešit. Takže bylinky, čajíky. Od září začínáme zdravou stravu a cvičení abychom si trocu zformovali těla no a půjdeme na konzultaci co dál. Každopádně vím, že nás poženou do třetího pokusu, ale necháme to asi jen maximálně na IUI. Takže asi tak.
Do toho si asi od ledna budu hledat práci, takže bude veselo. :grinning: :grinning: :grinning: hahaha
6. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky vy jste zase ukecaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek