• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
nazdar Rudy: tak jak bylo děvčico?

Zuzy: moca moc se opatruj a odpočívej: je už vše ok?
10. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Wrtulko, mě je teď báječně, bolesti i špinění jsopu pryč až se někdy těhu necítím, je si užívám volna a pořád baštím, měla bych brzdit, už mám 2,5kg navíc...a pupek obr, už musím mít těhu rifle..
genetika ve Zlíně nám dopadla dobře riziko vad 1:880, tak snad dobré, můj koukal, jak je to neskutečné,škvrně už vypadá jako hotový človíček, má všechny orgány...jako před porodem, jak to bylo zvětšené,ale máme jen 7cm, tak musíme do února počkat,ale tady už to skáče, sleduju, že gucci už je po 20tém týdnu...to letí neskutečně...
Už konečně neberu ten Crinone, tak jsem míň spavá a taky už se můžeme s manžou plně věnovat sobě...je to krásné období...však uvidíš, každá jsme sice jiná,ale ty pocity asi prožíváme obdobně...a ty už jsi ve frontě na štěstí...
koukám, že chrobík zase najíždí na stimulku ..to uteklo...držím všem moc palce
10. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Irmi, no skvěle v lesíčku, jen papání, procházky a spánek...zvykám si na město..dnes jsem oběhla zubaře a práci...
v Prediku jsou moíc moc milý, tak jsem ráda, že jsem se tam dostala a že to dobře dopadlo, 20. září pak jdeme na trippla a necháme si natočit DVD z 3D UZV
10. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co já...jak vy se máte?
10. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rudíku moc díky..
ve frontě na štěstí? ne ne štěstí přeje připraveným..
a já se cítím jakože to co se nám stalo mě posílilo..
ale bolelo to..
museli jsem si tím projít abysme pochopili..
nicméně věřím teď že to dopadne že budueme brzo taky hladit bříško ale už aby to bylo!
10. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to je mi líto, drž se.

ahoj wrtul, to je dobře, že už nejsi na maltě :wink: máš pravdu, v září to zas rozjedem, já půjdu koncem září do ketu, chrobík a ty do 2. ivf, tak zas pojedem na stejný vlně, což holky? a to by v tom byl čert, aby se to nepovedlo! a kapr se k nám možná taky přidá :wink:

rudo, čau, vypadá to, že se máš báječně...

irmi, kapr moc zdravím...
10. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jedem jak draci s manžou, pořád pijem "smradlavý" čínský čajíky a maža zobe čínský bobky, já už dobrala. taky každý týden na akupunkturu a teď jsme ještě byli na takový zvláštní viscerální masáži...Manža říká, že až se nám to povede, tak už ani nebudeme vědět díky čemu... :grinning:
10. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: my se máme také dobře, dnes jsem si dávala brůško do albíčka a první dobrý kup pro mimísky. Jen ta moje hlava mně pořád bolí, půjdu na neurologii at se na mě podívají
10. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi a nemáš zablokovanou páteř?
10. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi drž se, teď jsem koukla, co bylo, tak odpočívej..
Irmi fotečky krásné... :wink:
Evi, to jste teda oba stateční, my zase říkáme, že jak prcek ukáže prdýlku, tak po ní dostane, že nás takk hooodně trápil..., jejda, to bude rozmazlenec...musím se hlídat..
Irmi kdy jdeš na trippl test?
Wrtulko jasně, že teď to klapne, nevím proč,ale každá máme jiný čas..jo asi proto, že školky mají omezený počet žáků.. :grinning: tak ale i tak to letos vyjde každé žirafce...mimochodem spím jen v ní, pak rychle oprat a už jimám zase na sobě... :grinning:
zase se mi zdálo, že budu mít holčičku, už poněkolikáté...takže bude RUDA asi jen pracovní název.. :wink:
10. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rudi já si na příští IVF koupím jinou noční košilku
tahle nefungovala i když je krásná..
10. srp 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko, je mi to jasné, tobě asi hold budou víc sedět ty kočičí :slight_smile:
10. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak, ruda: právě, že mám jít na tu neurologii a když tak mně napíší rehabilitaci a snad mně trošku pokroutí s krkrm a odblokne se mně to :wink:
Na screeningu jsem už byla, tripl mě čeká 20.8. a potom na druhý screening 10.9., na ten tripl jdu jen ke svému gyndaři, odebere krev a hotovka
10. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě irmi, to často bývá od páteře...já to měla taky a nechtěla jsem tomu věřit. Trpěla jsem na migrény asi rok, než my dr. řekla, že to můžou být záda (a to už jsem za sebou měla oční a bůhví co ještě.)...a jak se mi pak ulevilo. ale chodila jsem na rhb ze začátku každý den...pak mi dala cviky a od té doby je ráno zacvičím, aby nebylo zle, protože jak se to rozjede, tak je to mazec...
10. srp 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi jasně, mám si nechat vzít taky krev u gyndařky a pak UZV v září,ale my patříme do jiného kraje a moje dr posílá do Brna , tak nechci aby pindala, zlín je můj výmysl, tak si na krev zajedu do predika a uděláme si výlet s manžou a obídek k tomu :grinning: a pak 20.9.
ve 13tt /12+1/jsme měli 6,67cm a ternín mě posunula o týden dřív..je to ale krásné se na mimísky dívat že?
ten krk si vyřeš, jinak se ani pořádně nevyspíš a léky brát nemůžeš skoro žádné..snad to pomůže, držím palce jo a v prediku, teda v té budově dole mají kojenecké zboží a i těhu věci, mám odtud těhu rifle bo normální už nedopnu...stály teda 1350,ale co nadělám...jsou hezké a dají se z nich udělat i 7/8 teda pod kolena..
10. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: jenže já jsem měla před čtyřmi roky zlomenou krční páteř, takže já to mám určo od páteře...prostě mě musí dát dohromady, už mě to nebaví si pořád stěžovat, že mě bolí škopek :wink:
10. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha irmi, tak to jo, to je jasný, to bude od toho. Teda zlomenou krční páteř, to je dost hrozivý, když si to představím...cos to zas dělala irmi? :wink: ty jsi takovej neposeda! :sunglasses: Tak snad Ti předepíšou nějaký procedůry, co Tě z toho dostanou...
10. srp 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jela jsem v Chorvatsku jednu prudkou skluzavku či tobogán po hlavě a místo, abych jela po hladině, jako teda po prsech hezky po hladině, tak jsem do vody vletěla s rukama jako na šipku a narazila jsem do betonového dna bazenu a už to bylo- 6. krční obratel nadvakrát zlomený...Ale měla jsem velké štěstí, že to bylo 2 mm od míchy a neochrnula jsem....No prostě jsem volek
10. srp 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo irmi...já se z tebe picnu...ty jsi ďábel! :dizzy_face: hlavně žeje vše v pořádku - teda až na ty bolesti hlavy, ale s těma ti pomůžou.... :sunglasses:
10. srp 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a manža mně furt říká, že jsem málo akční :slight_smile: Snad jsem ty hrůzy už vybrala a ted mně čekají jen krásné zážitky :wink:
10. srp 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad jo :wink: že jsi málo akční jo? já myslím, že jsi tu z nás nejakčnější!!!!! :sunglasses:
10. srp 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to není tak jak bývalo :slight_smile: Už mám ráda i svůj klid a nejraději jsem, když ti dva pánové vypadnou a já jsem v klidu sama doma, to je paráda :slight_smile:
10. srp 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti rozumím...pro dnešek to balím. tak zítra zase ahoj a hezký večer
10. srp 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado já teda koukám jak frčíte :slight_smile:
10. srp 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ahojky holky tedy kapříku prosím pamatuješ si na mě??já jsem chodila na diskusy Artaček ,ale pak se to tady nějak zvrtlo a nevím kdepak jsou??Znám cipíska Pedíka Janinu atd??Lenku?děkuji
10. srp 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kapr sice koukas, ale nepridas se! :slight_smile:
11. srp 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko:slight_smile:
holky jen kdo by chtěl vidět jak vypadala moje "dovolená na maltě"
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=146816
11. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Satule.
No jak se to tenkrát zvrtlo tak začaly holky chodit na jinou diskuzi. Nevím ale přesně na jakou. možná to ve staré diskuzi najdeš. Janina na koníka už nechodí. nebo tak to aspoň říkala. Jsem s ní v kontaktu na telefonu.Tak nevím jestli jsem ti pomohla :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty evi já vím, já mám teď hoňku v práci :frowning2: Ale neboj, polepším se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
....no to bylo keců prdů beďarů a ani noha :unamused:
11. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek