• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
já tu jsem...teď jsem jen musela něco dodělat...ale chápu Tě kapr, já taky vždycky nakouknu, písnu, ale pak se zas do něčeho ponořím :slight_smile:
tak jak to dneska jde?
11. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zase pracovně :slight_smile: Takže paráda. Vůbec se mi do ničeho nechce. Ufff :confounded: Nejraději bych se válela doma s bříškem :wink:
Jinak evi, máš zkušenosti s měřením BT?
11. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano kapr, měřím už přes rok a docela jsem si zvykla a už mě to ani nijak neomezuje, stejně vstávám skoro pořád ve stejnou dobu a o víkendu se vzbudím, změřím a pak zase spím dál....
ty chceš začít?
taky bych se válela s bříškem :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přemýšlím o tom. Nakoupila jsem si sice ovu testy, ale teď se mi zase asi natáhl cyklus. Po neúspěšném ET jsem to dostala 40 DC a teď cítím, že ovu přijde asi taky později, ale nechce se mi pořád dělat mraky testů a nehledě na to je to taky finančně náročné. Takže jak se to dělá? Zasvětíš mě? :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně ráda:slight_smile: a na ty testy už taky kašlu, stojí to peníze, neměla bys to dělat ráno, ale já se k tomu přes den nedostanu, takže radši měřím:slight_smile:

důležité je měřit každý den ve stejnou dobu. Nezáleží na absolutních hodnotách teploty, ale na celkové křivce grafu. budeš muset ale pár měsíců měřit, abys pak dokázala "předvídat" ovulku. Protože měření bt ti ukáže, kdy jsi ovulaci "prodělala", ale neupozorní Tě na to, kdy přijde. (promiň píšu jak blbec, ale doufám, že mi rozumíš). Nicméně když budeš chvíli měřit, tak už pak vypozoruješ co a jak

Měření bt ovlivňuje alkohol a nedostatek spánku - když ponocuješ, nebo večer popiješ, tak pak budeš mít bt vyšší, nicméně, jak jsem psala výše, nezáleží na jednodenních výkyvech, ale na celkovém grafu.

Před ovu je teplota nižní, po ovu vyskočí o cca 0.2-0.3 stupně nahoru kde se drží až do další ms. Před ms Ti buď klesne rovnou nebo zůstane nahoře a ty rovnou dostaneš ms. To si taky sama ozkoušíš, každý to máme jiné.

Jinak já měřím v pochvě, normálním digi tepoloměrem. Píšu si to do grafu, který jsem si sama vyrobila, ale můžeš využívat i na netu třeba www.fertilityfriend.com ta základní služba je bezplatná, takže si tam hezky můžeš psát a počítač ti sám spočítá, kdy jsi měla ovu.

Výborné stránky, kde se dočteš všechno o měření v čj jsou: http://merenibt.xf.cz/

Pokud jsem něco opomenula, či máš-li další dotaz, napiš :wink: Jinak to ivf mi taky rozházelo cyklus, ale teď už je to zase ok. Nicméně měřím pořád, neboť v car chtějí vědět, zda jsem měla ovu či nikoliv....
11. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado. No tak to je hustý :slight_smile: Tak to nevím jestli u mě klapne, bo mi přes léto popíjíme vcelku často.
Máme terásku se zahradou tak přes léto dost často grilujem. :slight_smile:
ale děkuji za vysvětlení. Popřemýšlím:slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr my taky popíjíme často, chce to jenom vychytat...však až budeš mít za sebou 2-3 cykly měření, tak to poznáš..a navíc když si dáš dvě skleničky, tak je to ok, to popíjení jsem myslela když si dáš třeba 4 a víc :grinning:
11. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....no Evi, když se přidají sousedi tak i 4 a více :grinning: :grinning: :grinning: no zkusím to a uvidíme :slight_smile:
Jsi hodná
11. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, já to znám :slight_smile: :grinning: tak hezký odpolko, my máme s manžou dneska výročí svatby, tak jdem na dobrou večinku, už se těším..a taky asi popijem :grinning:
11. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Tak to velká gratulace :wink: a hezky si to užijte i s raní teplůtkou :slight_smile:
11. srp 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem dnes byla na krvi,o víkendu jsme začala slabě krvácet,včera ráno víc,ted už zas ne.Krev je pozitivní HCG 165.Jsem dnes 16den po ET.A protože na UTZ je brzy,prej by nebylo ještě nic vidět,tak jdu na krev znova ve čtvrtek ráno,jestli to stoupá.Není to málo 165? Mám pořád strach,ale to člověk má asi pořád,dokud nedrží mimino v náručí.
hezký den
11. srp 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
atlaselko: potichounku gratuluji a držím pěstičky, opatruj se holka jedna :wink:
11. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
atlasenko, no to je krásná zpráva, tak ať roste i HCG i miminko. Jak dlouhou jsi měla kultivaci? teda jako kolikadenní mimi ti dávali?myslím, že snad 165 není málo a že to stoupne, budu držet moc moc palečky....
11. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem si to našla, byly osmibuněčná, tak to by mohlo být...třeba teda jen jedno a ne dvě,ale ono to roste každé trošku jinak, uvidíš, dobře to dopadne...
11. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju moc,ale to věčné čekání je vážně hrozný,ale to tady víte každá,musí se to vydržet
11. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko děvčata
atlaselka
potichoučku gratuluji a přeju vše dobré-držím palečky :wink:
12. srp 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda
ahojky, tak jakpak válčíš ? :slight_smile:
12. srp 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar žirafindy:
mně vám to bříško nějakm moc roste, dokonce začaly i prsa, tak já fakt za chvilinku budu vypadat jak velryba, no už se moooc těším....... :sweat_smile:
Manža se včera chválil i v hospůdce, jsem styděla jak malé děcko :slight_smile:
12. srp 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky irmi
a kolik jsi už doteď přibrala, jestli to není moc osobní otázka?Já asi 1,5 kila :angry:
S prsama to mám podobné, běžně mám 75 A-B a teď mi manžel říká Dolly :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

astelko držím palec všechno je na dobré cestě takže klid a pohodu jo?

lopato promin, ale tvoje problémy bych opravdu chtěla mít a kolik by jsi chtěla přibrat ve 4 měsíci s dvojčaty 20dkg ???? moc nechápu tvoje problémy ??? chtěla jsi být těhotná a ted řešíš výhový přírůstek ??
12. srp 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopatko: já jsem hodně přibrala při stimulce a potom při OHSS, něco jsem dala dole a ted mám tak 2,5 kg nahoru a zítra začínám 17 tt...no nic, jsem si dělala srandu, stejně s tím nic nenaděláme a potom budeme mít celý život na shazování nebo také ne :slight_smile: ...a jak píše chroby, hlavně, že se nám to podařilo a snad to zvládneme i do zdárného konce ...a Tobě Chrobáčku to přeji strašně moc a moc a moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčičky moje koukám že už máte po krizových 3 měsících. Tak to mám z vás velkou radost. Tak se držtě :wink:
12. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Irmi přesně máte obrovské štěstí, že se vám to tak krásně povedlo a ted jen vydržet a miminka si hýčkat v bříšku co nejdéle
12. srp 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr a chrobi: také se dočkáte holky jedny žirafkovité s dlouhýma krkama :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně že se dočkáme :slight_smile: Teď je na řadě Chrobík :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Ty Chrobi kdy na to tedy jdeš?
12. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,

atlaselko, moc gratuluju a ať to pěkně všechno roste :wink:
12. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr no asi příští týden protože mám HA do konce týdne ale už od soboty špiním a od včera poměrně dost, tak vůbec netuším jak tu bude jestli po vysazení HA dostanu normální mrchu..... a budu moc jít na stimulaci nebo už toto co je je mrcha ... to se asi dozvím ten příští týden
12. srp 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky..
holky měla jste po IVF některá spožděnou mrchu?
já sem 32 DC normální cykly mívám 28 dní i kratší :confounded:
12. srp 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek