Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
irminka
12. srp 2009
kapříku: a vy jsme prosím měli jaký problém? Je nás tu hodně a už mám ve všem zmatek ]-( A albíčko také nemáš, takže si to nemám kde přečíst 😉
jindriska
12. srp 2009
tuliku, přeji ti hodně štěstí a posílám na dálku sílu. Měj se moc hezky 🙂
anlek
12. srp 2009
Ahoj,

namete nejake zpravy o Milusi? Uz mi to prijde hodne dlouho, ze by byla u Apolinare s OHSS. 😞
chrobacek
12. srp 2009
anlek nemáme a není možné že je doma bez netu ???? nemá na ni někdo tel ?
anlek
12. srp 2009
My z Gennetu na ni telefon nemame. Ale vim, ze sem psala jednou jeji kamaradka, proto se tu ptam ...
lenka_bohousek
12. srp 2009
Ahoj holky, omlouvám se, že vám se lezu, ale vidím, že Milušky už se nemůžete dočkat. Ona už by se vám měla co nejdříve ozvat, ale abyste byly informované - u Apolináře už není, je v nemocnici u nich doma, měli by jí asi dnes pustit a co je nejdůležitější - v bříšku má DVOJČÁTKA x-)
anlek
12. srp 2009
Diky. Ja jsem prave mela pocit, ze net ma i doma, protoze po ET nam psala a to myslim, ze byla doma a nechodila do prace. Pokud bys s ni mluvila, tsak ji prosim vyrid, ze ji drzime palecky a moc se tesime, az se nam ozve.
lenka_bohousek
12. srp 2009
Není za co. Net doma má, ale pak nastoupila do nemocky kvůli OHSS a tam už se k netu nedostala. Tak jsem jí písla na mobil, už jsem taky měla o ní strach. A psala, že včera nebo dnes jí mají pustit, tak si myslím, že se dnes nebo zítra určitě ozve. Dneska jí zase písnu a budu jí od všech pozdravovat 🙂
wrtulkaautor
12. srp 2009
jéé lenko moc děkujeme za náádhernou zprávu o Milušce!
Teda dvjčátka to je taková nádhera!!!!! x-) x-) x-) x-)
lenka_bohousek
12. srp 2009
Wrtulko, není za co, takové radostné zprávičky předávám moc ráda x-)

Holčinky, všem vám přeju moc štěstíčka, ať máte mimísky brzy v bříšku a jste šťastné maminky x-)
irminka
12. srp 2009
tak to je super, že je Milus ok, snad nám napíše co mimísci 🙂
kapr
12. srp 2009
irmi já vím, že nemám nic v albíku. mě to nebaví psát 🙂 my jsme teď měli neúspěšné 2.IVF a manža už to prostě nechce řešit. prý má toho už dost. Základní popis co jsem prodělala je v tabulce. x-)
A Milu velká gratulace.
ruda
12. srp 2009
Ahojky,tuliku, tak se opatruj a odpočívej a kdyby náhodou přizozeně, tak dej vědět!!!
Kapříku, to je mi líto, přitom je tohle celé horší pro ženskou,ale hold chlapi to hůř nesou..
miluška je super a vidím, že převažují dvojčátka...
Irmi: www.protehulky.cz
irminka
12. srp 2009
rudy: děkuji moc, čekám na potvrzovací email 😉
ruda
12. srp 2009
tak to je super a které si bereš? já raději šla do L velikostí, i když normálně mám S,M ale kdo ví jaká vorvaňka budu na zimu... 😃 myslím dopředu, tak snad to bude o.k. materiál a packy na něm vydrží...
evak99
12. srp 2009
ahoj holky, to jste se dneska krásně rozkecaly 🙂
tak to vypadá wrtul, že my zase pojedem stimulku spolu, což? 😉 už se těším...jinak já mám za sebou další dávku akupunktury a dneska mě to pěkně vzalo, jsem z toho hodně unavená...
jsem ráda za milušku
wrtulkaautor
12. srp 2009
ahojky Evak..
no uvidíme asi nám to spolu vyjde..i když kdy chcete jí? My asi září/říjen.. a možná se to protáhne až listopad...záleží na délce cyklů a co mi řekne doktor na konzultaci - 27 srpna..
evak99
12. srp 2009
ahoj wrtul, no my bychom chtěli zkusit ket někdy koncem září a když nevyjde, tak pak hned v následujícím cyklu jít do 2.ivf, vychází mi to, cca že bych stimulovala od půlky října.
a jinak jsem po ivf měla další dva cykly taky rozházený jako Ty...vždycky mrcha tak po 27 dnech a poté jsem měla cyklus 35 a 38 dní...takže je to normoška.
my jedem příští týden na dovolenou a já si tam tu mrchu povezu s sebou...no nepicly byste se z toho holky? 😞
kapr
12. srp 2009
Wrtul tak jsem se dívala do albíčka. Máš pěknou košilku. 🙂 Já chci taky takovou. 😃 😃 😃 a moc vám to sluší na svatební fotce.
wrtulkaautor
12. srp 2009
Díky kapříku🙂 košilku prodám chceš? 😃 Stála u ťongů 100 myslím 😃
Já už jí na IVF nepoužiju..
koupím si jinou s kočičkou .. tahle mi štěstí nepřinesla..
kapr
12. srp 2009
No Wrtul, to nemůžu chtít 🙂
já žádnou takovou u ťongů neviděla. Já vůbec těžce schánela nějakou košilku s krátkým rukávem právě na IVF.
irminka
12. srp 2009
rudy: já jsem si vzala černé s krátkým rukávem a stříbrnými packami a těhu pás černý s tlapkama dvojčátek 🙂
ruda
12. srp 2009
irminka bude kráááásnááá 🙂
evak99
13. srp 2009
ahoj holky, je tu dneska někdo? 😉
wrtulkaautor
13. srp 2009
Ahojky Evak x-)
irminka
13. srp 2009
nazdárek........
chrobacek
13. srp 2009
klaní se vám kašpárek 🙂
evak99
13. srp 2009
nazdrárek, jak se dneska máte? já jsem už pěkně předrážděná, mam dostat mršku a už bych chtěla, aby přišla, neb mam nafučený bříško 😞 ....a nechce se mi pracovat :-o ale venku je hezky, tak je to fajn...
evak99
13. srp 2009
ty jo baby jedny, kde jste byly schovaný??? x-)
chrobacek
13. srp 2009
pracujem nééé??