• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
kapříku: a vy jsme prosím měli jaký problém? Je nás tu hodně a už mám ve všem zmatek :angry: A albíčko také nemáš, takže si to nemám kde přečíst :wink:
12. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuliku, přeji ti hodně štěstí a posílám na dálku sílu. Měj se moc hezky :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

namete nejake zpravy o Milusi? Uz mi to prijde hodne dlouho, ze by byla u Apolinare s OHSS. :frowning2:
12. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
anlek nemáme a není možné že je doma bez netu ???? nemá na ni někdo tel ?
12. srp 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My z Gennetu na ni telefon nemame. Ale vim, ze sem psala jednou jeji kamaradka, proto se tu ptam ...
12. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že vám se lezu, ale vidím, že Milušky už se nemůžete dočkat. Ona už by se vám měla co nejdříve ozvat, ale abyste byly informované - u Apolináře už není, je v nemocnici u nich doma, měli by jí asi dnes pustit a co je nejdůležitější - v bříšku má DVOJČÁTKA :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky. Ja jsem prave mela pocit, ze net ma i doma, protoze po ET nam psala a to myslim, ze byla doma a nechodila do prace. Pokud bys s ni mluvila, tsak ji prosim vyrid, ze ji drzime palecky a moc se tesime, az se nam ozve.
12. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není za co. Net doma má, ale pak nastoupila do nemocky kvůli OHSS a tam už se k netu nedostala. Tak jsem jí písla na mobil, už jsem taky měla o ní strach. A psala, že včera nebo dnes jí mají pustit, tak si myslím, že se dnes nebo zítra určitě ozve. Dneska jí zase písnu a budu jí od všech pozdravovat :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé lenko moc děkujeme za náádhernou zprávu o Milušce!
Teda dvjčátka to je taková nádhera!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko, není za co, takové radostné zprávičky předávám moc ráda :dizzy_face:

Holčinky, všem vám přeju moc štěstíčka, ať máte mimísky brzy v bříšku a jste šťastné maminky :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, že je Milus ok, snad nám napíše co mimísci :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi já vím, že nemám nic v albíku. mě to nebaví psát :slight_smile: my jsme teď měli neúspěšné 2.IVF a manža už to prostě nechce řešit. prý má toho už dost. Základní popis co jsem prodělala je v tabulce. :dizzy_face:
A Milu velká gratulace.
12. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tuliku, tak se opatruj a odpočívej a kdyby náhodou přizozeně, tak dej vědět!!!
Kapříku, to je mi líto, přitom je tohle celé horší pro ženskou,ale hold chlapi to hůř nesou..
miluška je super a vidím, že převažují dvojčátka...
Irmi: www.protehulky.cz
12. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy: děkuji moc, čekám na potvrzovací email :wink:
12. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super a které si bereš? já raději šla do L velikostí, i když normálně mám S,M ale kdo ví jaká vorvaňka budu na zimu... :grinning: myslím dopředu, tak snad to bude o.k. materiál a packy na něm vydrží...
12. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to jste se dneska krásně rozkecaly :slight_smile:
tak to vypadá wrtul, že my zase pojedem stimulku spolu, což? :wink: už se těším...jinak já mám za sebou další dávku akupunktury a dneska mě to pěkně vzalo, jsem z toho hodně unavená...
jsem ráda za milušku
12. srp 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Evak..
no uvidíme asi nám to spolu vyjde..i když kdy chcete jí? My asi září/říjen.. a možná se to protáhne až listopad...záleží na délce cyklů a co mi řekne doktor na konzultaci - 27 srpna..
12. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj wrtul, no my bychom chtěli zkusit ket někdy koncem září a když nevyjde, tak pak hned v následujícím cyklu jít do 2.ivf, vychází mi to, cca že bych stimulovala od půlky října.
a jinak jsem po ivf měla další dva cykly taky rozházený jako Ty...vždycky mrcha tak po 27 dnech a poté jsem měla cyklus 35 a 38 dní...takže je to normoška.
my jedem příští týden na dovolenou a já si tam tu mrchu povezu s sebou...no nepicly byste se z toho holky? :frowning2:
12. srp 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul tak jsem se dívala do albíčka. Máš pěknou košilku. :slight_smile: Já chci taky takovou. :grinning: :grinning: :grinning: a moc vám to sluší na svatební fotce.
12. srp 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky kapříku:slight_smile: košilku prodám chceš? :grinning: Stála u ťongů 100 myslím :grinning:
Já už jí na IVF nepoužiju..
koupím si jinou s kočičkou .. tahle mi štěstí nepřinesla..
12. srp 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Wrtul, to nemůžu chtít :slight_smile:
já žádnou takovou u ťongů neviděla. Já vůbec těžce schánela nějakou košilku s krátkým rukávem právě na IVF.
12. srp 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy: já jsem si vzala černé s krátkým rukávem a stříbrnými packami a těhu pás černý s tlapkama dvojčátek :slight_smile:
12. srp 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
irminka bude kráááásnááá :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, je tu dneska někdo? :wink:
13. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Evak :dizzy_face:
13. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek........
13. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaní se vám kašpárek :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdrárek, jak se dneska máte? já jsem už pěkně předrážděná, mam dostat mršku a už bych chtěla, aby přišla, neb mam nafučený bříško :frowning2: ....a nechce se mi pracovat :astonished: ale venku je hezky, tak je to fajn...
13. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo baby jedny, kde jste byly schovaný??? :dizzy_face:
13. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pracujem nééé??
13. srp 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek