• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
teda, jak kdo,že? :wink:
13. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no jo těhule nedělají :slight_smile:)))
13. srp 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
také se dočkáš chrobáčku, to si piš.... :wink:
13. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky pracuju :wink:
13. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
i ty wrtulísku, i ty se doškáš sedení doma před PC a druhé baby budou makat :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evak já už jsem 33DC a jsem fakt na zabití!
Beďary všude, břicho jak obrovská koule..bolí jak o život..
prsa bolí..
nejradši bych pořád ležela a žrala čokoládu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si dej a hotovo, co by jsi z toho života měla, že?

Holky, já jsem na mě zjistila, že když mám období žravosti na sladké, tak mám potom problémy s mojí pipi. Takže jsem si řekla, že čokošku opravdu v nejnutnějším případě a papkám medvídky a jsem ok už delší´dobu..... tukám na dřevo... :wink:
13. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul, tak to máš úplně stejný jako jsem to měla já. To ti vůbec nezávidím. Co všechno musíme vytrpět, ale ono nám to vyjde všem, musí :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
irminko díky doufám že to už bude brzo..
jenže s tím jak si mrcha dává na čas :frowning2: se snad další stimulky ani nedočkám
vždyď zítra už je pátek a mě už měla končit mrcha! A zatím na ni teprve čekám jeslti bude každej cyklus takle dlouhej tak to vidím že stimulovat začnu v prosinci :confounded:
13. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jindřiško taky čekáš na ms?
už jsem měla tik že si skočím pro těhu testím ale kašlu na to!
To je kvůli tomu IVF tak rozhozený
manža mi včera chtěl udělat radot tak mi koupil obrovskou čokládu 70%z kakaa byla super hořká..ale vůbec sladká nebyla dobrá :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak mi ho bylo líto tak se chudák snažil
13. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale neee, tělo si chudátko zvyká bez hormonů a musí se do dohromady, bude to ok, neboj
13. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
irminko taky doufám.. třeba tělo odpočívá..tak já měla pocit že ovu byla.. ale později až kolem 19-20DC
tak to by těch dnešních 33DC nebylo tak hrozných..
sem začala pít Femigard..tak snad pomůže a ten příští cyklus bude lepší
13. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul vydrž prďka vydrž :wink:
13. srp 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kapr co mi zbývá :wink:
holky co myslíte nemám si ten těhu test z prdele koupit?
13. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko, nekupuj, kdyby se to nepvedlo, byla by jsi moc smutná :pensive:
13. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekupuj .... fakt bývá zpoždění ....
13. srp 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok tak kupovat nebudu..
ale moc bych chtěla být těhu :frowning2:
13. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
budeš,budeš , budeš...a nejen ty......i další žirafindy tady :wink:
13. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul, čekám každou chvíli, ale jak to tak bývá, tak si dá na čas a pak budu před IVF vše na rychlo honit, protože zase příjde moc brzo - prostě klasika. Na test se vyprdni, já si ho taky dělala a nic. Vem si, že já přišla o mimísky 10.5. a pak mrcha přišla 17.7. no a teď čekám na tu další. Jó tu čokošku znám taky, já dostala i 99%, a to se fakt nedá
13. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindřiško asi tělo potřebuje přestávku no..
já ho chápu :frowning2:
no ta čokoška se fakt nedala ale mě to bylo líto
13. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nejen tělo, já si dala pauzu od všeho kolem miminek a už je mi fajn. Byla jsem na tom hodně špatně, ale čas opravu vše přemůže. I teď budeme dělat jako nic, nikomu to neřekneme a pak až budu muset být doma, tak budu předstírat chřipku. Ono to vysvětlování mi ublížilo asi nejvíc. Teď s tím budeme dělat tajnosti a vyjde to. Musím tomu věřit. S tou lítostí to znám, když mi manža chce udělat radost, tak to taky někdy úplně neklapne. Příště mu doporuč tu co máš ráda :grinning:
13. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo wrtul, já jsem na tom stejně jako ty...sežrala bych sladkýho tunu...ale naštěstí čokošku nemám ráda, takže jsem ok :slight_smile: ale pravda je, že ta 77% je prý zdravější, než ty normální přeslazené...ps. taky už bych chtěla být těhu :grinning: ale dočkáme se, neboj

:wink:

irmi, mám stejný problém, je to o tom, že ty bakterie posiluje cukr, takže když jíž hodně sladkého, tak se mršky množí a to je pro nás zkáza...
13. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindri souhlas, my si taky řekli, že už teď nic říkat nebudeme...říkáme, že půjdem někdy na podzim, ale víc nic...
13. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak mám výsledky krve,ještě se klepu jak jsem volala doktorce.Hcg stouplo dvojnásobně,v úterý jdu na UTZ,už by mohlo prý být něco vidět.Ted se asi rozbrečím.papa
13. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
klido rozbrec atlaselko! :grinning: To je úžasný, tak velikánská gratulace!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, tak konečně po dlouhé době píši, co se mnou bylo. Mrkněte do alba, děti mi to konečně zmenšili, tak jsem to tam mohla vložit, píši zase do několika témat, tak to jen zkopíruji a vy si to přeberte. Vše bylo OK, 4.8. jsem šla k dr. Machačovi na poslední kontrolu a že příště už půjdu ke svému gyndr prim. Jabůrkovi. Machač dělal UTZ mimča krásny vše v pořádku, velky gratulace. Večer jsme jeli něco vyřídit, já seděla vzadu, vystoupím z auta a -krveprolití, jako z prasete, celé mé světlé džíny byly rudé-no hrůza. Honem jsem hodila sprchu a jeli jsme do nemocnice. Tam vyšetření, UTZ a napsali diagnózu-hrozící potrat, okamžitě mě vzali na příjem, nasadili kapačky, prášky a už to jelo, byla jsem tam týden a pustili mě domů-potřebovali místo a že musím ležet a pokud se tam objevím, tak, že tam budu až do konce těhu. Ještě špiním, ale to prý nějakej čas budu, mám tam hematom 2,5cm a odlučovala se mi placenta. Nikdy jsem neviděla toho mýho tak brečet, jako tehdy, to se nedá popsat, to byly hrachy, byl u mě pořád, jel do práce a zase byl u mě a furt, hodně mi to pomáhalo. Včera jsem byla u primáře na kontrole, dělal UTZ a že mimča mají 2,5cm od hlavy po zadeček a jsou o 3dny starší, hematom se vstřebává a s tou placentou už je to lepší. V pondělí jdu na krev a moč a dostanu těhu průkajdu a 8.9. jdu na genetiku screening v I trimestru-zdarma, měla jsem jít za 1400,- ale ten můj prinář říkal, že je to zbytečné platit, když to jinde dělaj zdarma. 26.8. jdu zase na UTZ. Tolik fotek z UTZ co mi dělali v nemocnici snad nikdo nemá-jsou sice méně kvalitní, ale jsou super. Tak to jen ve zkratce, doufám, že jsem to tak nějak popsala dobře. Děkuji všem za podporu a držení pěstiček.
13. srp 2009 ve 14:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzanko úplně mě jde mráz po zádech!
Kočko tak snad to už bude jen dobrý!!!!žádný takový šílený nerváky!
Kočko jen odpočívej a nech se od manžílka hýčkat.. ten zážitek šílený :frowning2:
13. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: tjo to sis užila teda, moc držím palce, at je všechno ok a manža je dobrej :wink:
13. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko to je opravdu jak z hororu,tak hlavně že je vše v pořádku a bude i nadále,držím pěsti at už tě nic zlého nečeká :wink:
13. srp 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
atlaselka: gratuluju k HCG :wink:
13. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek