• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Zuzi, drž se, hodně odpočítej, ať jste všichni tři v pořádku :slight_smile:

Atlaselko, gratuluju, to jsou úžasné zprávičky. Palečky držím pořád :wink:
13. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy: hlavně, že jste v pořádku a odpočívej a ležkej, ale story to bylo hrozivé :frowning2:

atlaselko: supeeeeer, já to říkalal, jsi těhuleeeeeeeee .... :wink:
13. srp 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujuuuu moc...
13. srp 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny po dovči :slight_smile:
Atlasenka,gratuluji.
Zuzi,ty se opravdu šetří,určitě bude už všechno v pořád. I kdybys měla ležet celé těhu,tak to za to stojí. No jo,chlapi se někdy nezdají,že?
13. srp 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Zuzko tak se držte i s mimísema. pro tebe to Atli taky platí :dizzy_face: jen ať pěkně rostete.
Jinak koukám, že se zase všichni někde schováváte. Takže na vás asi prdím:slight_smile:
Jo a já nakonec šla do ovu testů a včera jsem měla krásné ukázkové // takže nás bude čekat náročný sexuální víkend. :slight_smile: To jsem zvědavá jak to manžovi vysvětlím :slight_smile: Musím to totiž dělat na tajňucha. Kdyby věděl že jde zase o pokus k otěhotnění přetrhl by mne jako hada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
Tak nám držte palce. Ať tam nějaká ta spermijka doběhne.
14. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku: tak si užij hezkého víkendu a udělej před manžou třeba Batmana v prádelku a on se určo chytně a nebude nic tušit :wink:
14. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi :grinning: , kapříku, tak hurá do toho!!
Zuzi tea to byl masakr.... úplně je mi zle,ale dobře to dopadlo!!!
Atlásku....co dodat...skvělééé, opatruj se maminko...
krásný víkend baby :sunglasses:
14. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to bude legranda.
Holky posílám vám odkaz. Jukněte, je to hezký :slight_smile: je to o miminkách. :dizzy_face: :dizzy_face:
http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id=751g84349133f4b178d2
14. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se ti kapr neschováváme:slight_smile: já jen finišuju, když jdu od pondělí na dovolenou...už se moc těším.
kapr ono to půjde, uvaříš dobrou véču, otevřete vínko a uvidíš, jak se zadaří. :slight_smile:
nám se to bohužel zase nepovedlo, přestože jsme snažíkovali v těch správných dnech.... :frowning2: ale podzim to jistí...až se vrátíme odpočatí z dovošky, tak to půjde ráz na ráz...

já jsem pořád nafučená, tak doufám, že mrcha dorazí brzy. co ty wrtul? už došla?

zuzi ty se drž a odpočívej a irmi ty taky :wink:
14. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, kapříku, to je fakt rozkošný :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky žirafindy,

tak jsem konečně po měsíci doma ze špitálu, co vám budu povídat, byl to hnus a doma je doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani nevím kde začít.... projevil se u mě pozdní hyperstimulák 4. stupně s tím, že se mi voda vrazila na plíce, takže mi to několikrát odsávali a nakonec jsem skončila s hadičkama v zádech, aby mě nemuseli obden napichovat, vysáli ze mě skoro 20 l vody , počítal to manžel, já přestala někde u 12. Nejdřív jsem šla k nám do nemocnice, odtud mě eskortovali do Prahy k apolináři a tam jsem byla 14 dní na jipce, když už se to trochu srovnalo, tak mě přeložili zase zpátky do Ltm, kde ze mě byly trošku vyjukaný, páč s tím nemají moc zkušeností, takže jsem si občas připadala jak pokusný králíček, ale dostali mě z toho a u Apoliho jsou fakt super doktoři a sestry, normálně přemýšlím, že jim tam pošlu asi nějaký děkovný dopis.

Jinak jsem nenapsala to podstatný, jsem v cca 7 tt a čekáme dvojčátka :grinning:

a co tady nového? nějaké nové těhulky?
14. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu velká gratulace! jsi úžasnej bojovník! jsme rády, že jsi zpět, měly jsme o Tebe strach a chyběla jsi nám! :dizzy_face:
nových těhulí spousta :slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak tě vítáme :slight_smile:
měly jsme o tebe strach. Ale je super že vše dobře dopadlo :slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miluško zpátky, mě pustili ze špitálu v pondělí a souhlasím, že to byl hnus, jinak gratuluji k dvojčátkům u nás budou taky.
14. srp 2009 ve 14:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mil no tak to jsi si zobla slušně, takže přeju už jen to dobré !!!!!!
14. srp 2009 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Zuzko tak to gratuluju a jak dlouho jsi tam byla?

Mě nejdřív taky slibovali, že mě pustí po kontrolních odběrech co byly v pondělí, v úterý ráno mi při vizitě mudra řekla, že laborka v poho a za hoďku ke mě naklusala sestra s kapačkou bílkovin :confused: tak jsme obě docela čučeli, ale prý jsem tu hodnotu měla tak nějak na hraně, tak prý pro jistotu mi ještě nakápli.
14. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to nějak odeslalo dřív, sakra

... no a pak mě stejně ještě poslali na kontrolní sono včera, kde mě mudr moc nepotěšil, ale domů mě pustili, tak doufám, že v pondělí na kontrole mi neřekne, že tam toho zase dost přibylo :confused:
14. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Miluško!Teda takovej šílenej hypersimulák!Tý jo 20l vody..
No hlavně že je ti už dobře! A miminka jsou v pořádku!Moc velká gratulace!
14. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, to víš, když už tak už .... na co troškařit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no měly jsme o tebe strach, ale hlavně že tam jsou mrnousci
14. srp 2009 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, ono to fakt bylo takový nečekaný, když jsem jela do genetu na tu kontrolu tak jsem myslela, že mi dá zas nějaký léky a pošle mě domů... a když mi řekla, že mě pošle do nemocnice, tak jsem se tam málem složila a řvala jsem jak želva :frowning2: a pak ještě večer v nemocnici, když mi řekly, že mě převezou do Prahy, no jo, ale která z nás by asi neřvala, že jo.

Bobísci se drží zuby nehty, min. týden jsem viděla i 2 krásně blikající srdíčka, u nás v nemocnici je to na UTZ barevný, tak je to krásně vidět, ale bylo mi tak nějak líto, že u toho se mnou není manža, aby to viděl.
14. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško tak ho vezmi na UTZ příště!Kočko
no ještě že už je ti líp..a jak se cítíš? máš nevolnosti nebo tak?
s tím hyperstymulákem je to šílený.. ale to je daný tím že se chytly obě miminka..
14. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul tak jak jsi na tom? Pořád nic?
14. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, je mi zatím fajn, snad jsem si to vybrala jen tím hyperstimulákem a nic horšího jak porod mě už nečeká, ale nechci to zakřiknout, nikdy neříkám nikdy. Zatím si nijak těhotně nepřipadám :sweat_smile: jo a manža se mnou bude příště určo, ještě min. jednou pojedem do genetu a tam chodí do ordinace se mnou :wink: A co vy, jak pokračujete nebo si dáváte oddych?
14. srp 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu tak to sis toho taky užila dost,neboj ted už bude jen vše dobré a budeš si těhotenství užívat.A moc gratuluju ke dvojčátkům
14. srp 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: jejda, to je moc ´dobe, že už jsi doma a že jste ok, moc držím palůšky :slight_smile:
14. srp 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda miluško to je fičák...já měla jen II stupně a vody trochu,ale to musel být u tebe pěkný děs..ale to je právě dobré znamení, když je hyperstimulák, je i těhu a takový hyperstimulák, to museli být dvojky :grinning: tak teď už klídek a ať pěkně rostete...dobrou noc...
14. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milusko, já tam byla jen naštěstí týden, pustili mě, protože potřebovali místo a říkali, že pokud se tam objevím, že budu ležet až do konce ve špitále. A když mě přijímali, taky jsem řvala jak želva a Petr taky. :frowning2: Hlavně, že už je to za náma. :wink:
:angry: :angry: :angry: Holky mám dotaz myslím, že to tady někdo už psal, je možné, že když se vysadí Utrogestan, že přestanu špinit, že by to mohlo být tím? A ještě ráno jsem měla tvrdy břicho a jen čtvrtinu v pravé dolní části, jako taková tvrdá velká boule-to je normální? Možná se se s tím někdo setkali, tak prosím poraďte. :frowning2:
15. srp 2009 v 06:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, já jsem ty první tři měsíce docela trpěla, břicho mi křečovalo, jako by mě řezali nožem, při každé stolici jsem myslela, že rodím ježky /taky jen vpravo, tam mám potíže asi z vaječníkem/ a co jsem brala Crinone /což je vlastně utroš/ tak jsem špinila skoro pořád, byla jsem z toho nešťastná,ale já i mimís jsme snad v pořádku, teda na poslední kontrole tomu tak bylo a co jsem překlenula I. trimestr a vysadila utroš o špinění a bolestech nic nevím... vydrž, to se spraví, ...
15. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, tak to jsi měla štěstí, že jsi tam byla jen týden, mě taky napoprvý po týdnu vyšoupli od Apoliho, páč neměli na normoš odd. moc místa, o prázdninách je tam pěkný šrumec teda :confused: , ale to ještě chudáci netušili, že tam budu za pár hodin znovu :grinning: , teďky už mi to přijde trošku k smíchu, ale tenkrát mi do smíchu nebylo, když mě převáželi snad v tom největším vedru, bylo tehdy snad 35 st v sanitě co nemá klimošku, fakt super cesta tam a zpátky, ale zase do prahy jsem vždycky jela i s houkačkou, to se jen tak někomu nepoštěstí :grinning: Jo a manža prý probrečel celý polštář.

Jinak s tou vodou byly všichni překvapení, i ty velké kapacity u Apoliho, všichni se na mě chodili koukat jak do zoo :grinning: a skoro všichni opakovali, že tohle ještě neviděli, no jo no... holt musím mít vždycky něco extra, ale je fakt, že tam jsou dobrý doktoři, to se jim musí nechat i přístup mají skvělej, až jsem z toho byla překvapená, vždycky jsme si s anesteziologem při tom odsávání dobře popovídali. :sunglasses:
15. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek