Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
siki26
13. srp 2009
Zuzi, drž se, hodně odpočítej, ať jste všichni tři v pořádku 🙂

Atlaselko, gratuluju, to jsou úžasné zprávičky. Palečky držím pořád 😉
irminka
13. srp 2009
zuzy: hlavně, že jste v pořádku a odpočívej a ležkej, ale story to bylo hrozivé 😞

atlaselko: supeeeeer, já to říkalal, jsi těhuleeeeeeeee .... 😉
atlaselka
13. srp 2009
Děkujuuuu moc...
lucifirek
13. srp 2009
zdravím všechny po dovči 🙂
Atlasenka,gratuluji.
Zuzi,ty se opravdu šetří,určitě bude už všechno v pořád. I kdybys měla ležet celé těhu,tak to za to stojí. No jo,chlapi se někdy nezdají,že?
kapr
14. srp 2009
Ty jo Zuzko tak se držte i s mimísema. pro tebe to Atli taky platí x-) jen ať pěkně rostete.
Jinak koukám, že se zase všichni někde schováváte. Takže na vás asi prdím🙂
Jo a já nakonec šla do ovu testů a včera jsem měla krásné ukázkové // takže nás bude čekat náročný sexuální víkend. 🙂 To jsem zvědavá jak to manžovi vysvětlím 🙂 Musím to totiž dělat na tajňucha. Kdyby věděl že jde zase o pokus k otěhotnění přetrhl by mne jako hada 🙂 🙂 🙂 x-)
Tak nám držte palce. Ať tam nějaká ta spermijka doběhne.
irminka
14. srp 2009
kapříku: tak si užij hezkého víkendu a udělej před manžou třeba Batmana v prádelku a on se určo chytně a nebude nic tušit 😉
ruda
14. srp 2009
irmi 😃 , kapříku, tak hurá do toho!!
Zuzi tea to byl masakr.... úplně je mi zle,ale dobře to dopadlo!!!
Atlásku....co dodat...skvělééé, opatruj se maminko...
krásný víkend baby 😎
kapr
14. srp 2009
No tak to bude legranda.
Holky posílám vám odkaz. Jukněte, je to hezký 🙂 je to o miminkách. x-) x-)
http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id=751g843...
evak99
14. srp 2009
my se ti kapr neschováváme🙂 já jen finišuju, když jdu od pondělí na dovolenou...už se moc těším.
kapr ono to půjde, uvaříš dobrou véču, otevřete vínko a uvidíš, jak se zadaří. 🙂
nám se to bohužel zase nepovedlo, přestože jsme snažíkovali v těch správných dnech.... 😞 ale podzim to jistí...až se vrátíme odpočatí z dovošky, tak to půjde ráz na ráz...

já jsem pořád nafučená, tak doufám, že mrcha dorazí brzy. co ty wrtul? už došla?

zuzi ty se drž a odpočívej a irmi ty taky 😉
siki26
14. srp 2009
jééé, kapříku, to je fakt rozkošný x-)
miluse
14. srp 2009
Ahojky žirafindy,

tak jsem konečně po měsíci doma ze špitálu, co vám budu povídat, byl to hnus a doma je doma :-p

ani nevím kde začít.... projevil se u mě pozdní hyperstimulák 4. stupně s tím, že se mi voda vrazila na plíce, takže mi to několikrát odsávali a nakonec jsem skončila s hadičkama v zádech, aby mě nemuseli obden napichovat, vysáli ze mě skoro 20 l vody , počítal to manžel, já přestala někde u 12. Nejdřív jsem šla k nám do nemocnice, odtud mě eskortovali do Prahy k apolináři a tam jsem byla 14 dní na jipce, když už se to trochu srovnalo, tak mě přeložili zase zpátky do Ltm, kde ze mě byly trošku vyjukaný, páč s tím nemají moc zkušeností, takže jsem si občas připadala jak pokusný králíček, ale dostali mě z toho a u Apoliho jsou fakt super doktoři a sestry, normálně přemýšlím, že jim tam pošlu asi nějaký děkovný dopis.

Jinak jsem nenapsala to podstatný, jsem v cca 7 tt a čekáme dvojčátka 😃

a co tady nového? nějaké nové těhulky?
evak99
14. srp 2009
milu velká gratulace! jsi úžasnej bojovník! jsme rády, že jsi zpět, měly jsme o Tebe strach a chyběla jsi nám! x-)
nových těhulí spousta 🙂
kapr
14. srp 2009
No tak tě vítáme 🙂
měly jsme o tebe strach. Ale je super že vše dobře dopadlo 🙂
zuzka72
14. srp 2009
Ahoj Miluško zpátky, mě pustili ze špitálu v pondělí a souhlasím, že to byl hnus, jinak gratuluji k dvojčátkům u nás budou taky.
chrobacek
14. srp 2009
Mil no tak to jsi si zobla slušně, takže přeju už jen to dobré !!!!!!
miluse
14. srp 2009
Jéé, Zuzko tak to gratuluju a jak dlouho jsi tam byla?

Mě nejdřív taky slibovali, že mě pustí po kontrolních odběrech co byly v pondělí, v úterý ráno mi při vizitě mudra řekla, že laborka v poho a za hoďku ke mě naklusala sestra s kapačkou bílkovin =-) tak jsme obě docela čučeli, ale prý jsem tu hodnotu měla tak nějak na hraně, tak prý pro jistotu mi ještě nakápli.
miluse
14. srp 2009
se mi to nějak odeslalo dřív, sakra

... no a pak mě stejně ještě poslali na kontrolní sono včera, kde mě mudr moc nepotěšil, ale domů mě pustili, tak doufám, že v pondělí na kontrole mi neřekne, že tam toho zase dost přibylo =-)
wrtulkaautor
14. srp 2009
Ahojky Miluško!Teda takovej šílenej hypersimulák!Tý jo 20l vody..
No hlavně že je ti už dobře! A miminka jsou v pořádku!Moc velká gratulace!
miluse
14. srp 2009
Chrobi, to víš, když už tak už .... na co troškařit.... :-p
chrobacek
14. srp 2009
no měly jsme o tebe strach, ale hlavně že tam jsou mrnousci
miluse
14. srp 2009
Holky díky, ono to fakt bylo takový nečekaný, když jsem jela do genetu na tu kontrolu tak jsem myslela, že mi dá zas nějaký léky a pošle mě domů... a když mi řekla, že mě pošle do nemocnice, tak jsem se tam málem složila a řvala jsem jak želva 😞 a pak ještě večer v nemocnici, když mi řekly, že mě převezou do Prahy, no jo, ale která z nás by asi neřvala, že jo.

Bobísci se drží zuby nehty, min. týden jsem viděla i 2 krásně blikající srdíčka, u nás v nemocnici je to na UTZ barevný, tak je to krásně vidět, ale bylo mi tak nějak líto, že u toho se mnou není manža, aby to viděl.
wrtulkaautor
14. srp 2009
Miluško tak ho vezmi na UTZ příště!Kočko
no ještě že už je ti líp..a jak se cítíš? máš nevolnosti nebo tak?
s tím hyperstymulákem je to šílený.. ale to je daný tím že se chytly obě miminka..
kapr
14. srp 2009
wrtul tak jak jsi na tom? Pořád nic?
miluse
14. srp 2009
Wrtul, je mi zatím fajn, snad jsem si to vybrala jen tím hyperstimulákem a nic horšího jak porod mě už nečeká, ale nechci to zakřiknout, nikdy neříkám nikdy. Zatím si nijak těhotně nepřipadám :-N jo a manža se mnou bude příště určo, ještě min. jednou pojedem do genetu a tam chodí do ordinace se mnou 😉 A co vy, jak pokračujete nebo si dáváte oddych?
atlaselka
14. srp 2009
Milu tak to sis toho taky užila dost,neboj ted už bude jen vše dobré a budeš si těhotenství užívat.A moc gratuluju ke dvojčátkům
irminka
14. srp 2009
milus: jejda, to je moc ´dobe, že už jsi doma a že jste ok, moc držím palůšky 🙂
ruda
14. srp 2009
teda miluško to je fičák...já měla jen II stupně a vody trochu,ale to musel být u tebe pěkný děs..ale to je právě dobré znamení, když je hyperstimulák, je i těhu a takový hyperstimulák, to museli být dvojky 😃 tak teď už klídek a ať pěkně rostete...dobrou noc...
zuzka72
15. srp 2009
Milusko, já tam byla jen naštěstí týden, pustili mě, protože potřebovali místo a říkali, že pokud se tam objevím, že budu ležet až do konce ve špitále. A když mě přijímali, taky jsem řvala jak želva a Petr taky. 😞 Hlavně, že už je to za náma. 😉
]-( ]-( ]-( Holky mám dotaz myslím, že to tady někdo už psal, je možné, že když se vysadí Utrogestan, že přestanu špinit, že by to mohlo být tím? A ještě ráno jsem měla tvrdy břicho a jen čtvrtinu v pravé dolní části, jako taková tvrdá velká boule-to je normální? Možná se se s tím někdo setkali, tak prosím poraďte. 😞
ruda
15. srp 2009
Zuzi, já jsem ty první tři měsíce docela trpěla, břicho mi křečovalo, jako by mě řezali nožem, při každé stolici jsem myslela, že rodím ježky /taky jen vpravo, tam mám potíže asi z vaječníkem/ a co jsem brala Crinone /což je vlastně utroš/ tak jsem špinila skoro pořád, byla jsem z toho nešťastná,ale já i mimís jsme snad v pořádku, teda na poslední kontrole tomu tak bylo a co jsem překlenula I. trimestr a vysadila utroš o špinění a bolestech nic nevím... vydrž, to se spraví, ...
miluse
15. srp 2009
Zuzko, tak to jsi měla štěstí, že jsi tam byla jen týden, mě taky napoprvý po týdnu vyšoupli od Apoliho, páč neměli na normoš odd. moc místa, o prázdninách je tam pěkný šrumec teda =-) , ale to ještě chudáci netušili, že tam budu za pár hodin znovu 😃 , teďky už mi to přijde trošku k smíchu, ale tenkrát mi do smíchu nebylo, když mě převáželi snad v tom největším vedru, bylo tehdy snad 35 st v sanitě co nemá klimošku, fakt super cesta tam a zpátky, ale zase do prahy jsem vždycky jela i s houkačkou, to se jen tak někomu nepoštěstí 😃 Jo a manža prý probrečel celý polštář.

Jinak s tou vodou byly všichni překvapení, i ty velké kapacity u Apoliho, všichni se na mě chodili koukat jak do zoo 😃 a skoro všichni opakovali, že tohle ještě neviděli, no jo no... holt musím mít vždycky něco extra, ale je fakt, že tam jsou dobrý doktoři, to se jim musí nechat i přístup mají skvělej, až jsem z toho byla překvapená, vždycky jsme si s anesteziologem při tom odsávání dobře popovídali. 😎