Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
puna13
28. kvě 2009
to jsem taky slyšela, když se papá hodně vitamínů pro těhule, a hlavně z multivitamínů, jsou pak mrňousci velcí 🙂
ruda
28. kvě 2009
kapu tak to je fajn, po dvou a rozmražení vždy přežili obě? to je maš silné když tolikátý KET,ale kde je chyba??
gucci, tak já to nějak uklohním 😉
izzi jsem žravá a plácám páté přes deváté,ale ti dělám už několik let..a jsem v dobré náladě, včera jsem se v noci smála a nemohla usnout a těch 5kg bylo určo tou DM
puna jasan, že se zahňizďovali a už mají hnízdečko, tak nezlobí..
puna13
28. kvě 2009
teda holčiny, vy mi dáváte, že tomu začnu věřit, že i mě potký štěstí 😉
siki26
28. kvě 2009
Ahoj holky, teda já jsem se nadlábla...A koukám, že se to tady zase rozjelo 😉

Já mám sice dlouhý protokol, ale jelikož krátký neznám, tak nemůžu říct, který je lepší. Hlavní je, aby uzrálo dost kvalitních vajíček a byly z nich krásná a zdravá miminka 🙂
ruda
28. kvě 2009
siki jasně o to nám jde a doktorům taky..
puna má novou fotečku v pasu 🙂 hezkýýýýýýýý
izzii
28. kvě 2009
Čau Smilers, ...no jo holky, samosebou, že já taky baštím vitaminky, Centrum Materna 🙂 Ale říkala mi gynekoložka, ještě před časem, že se to nemá přehánět, že pokud pak žena otěhotní, tak podle krve doktoři poznají, co ti chybí za vitamin a ten bys měla dopňovat. Nemělo by se cpát vitaminama jako "zbytečně".

Gucci, myslím, že obden určo stačí

🙂
puna13
28. kvě 2009
já jsem měla krátký od prvního dne jsem stříkala do nosu Synarel 2xdenně a od třetího dne jsem si píchala Puregon a jen šest dní, jelikož moje tělo reaguje až moc dobře na hormony, už čtvrtý den jsem měla folíky velké jak "pětikoruna", tak mě snížil Dr. dávky a ty už jen dva dny pak Pregnyl a další den OPU, to byl rychlý protokol 🙂 ale jen sedm folíků a z toho tři vajíčka, a jen dvě zralá a ty jsou u mě v bříšku, tedy ta embryjka 😉
ruda
28. kvě 2009
jasně a teď přes léto je všude dost zeleného a vitamínů v příjemnější formě než jsou tabletky..taky jsem slyšela ,že z velkého množství listovky jsou velké děti..ale zase nebrát ji vůbec je asi taky blbost, baštím babyplán a pak se uvidí,až se plán splní 😉
puna13
28. kvě 2009
ruda, děkujiiiii 😃
kapunka
28. kvě 2009
ruda - PK byla při ET - při KET až ted u posledních - to se rozmrazily dvě dávky a přežily to 3 siláci... 😃 jen ty pocity na mrchu me ted trochu znervóznujou... =-)
puna13
28. kvě 2009
kapunka, to jsem měla taky a všechno najednou přestalo, tak doufám, že nebude nějaký výbuch tý mrchy červený už jí nechci ani vidět 😉
siki26
28. kvě 2009
Rudi: já beru kys.listovou, v caru mi ji přímo naordinovali. Velký děti? A ještě když budou třeba 2... :-N
gucci
28. kvě 2009
puna: tjo kombinovat u krátkého protokolu puregon se synarelem, to jsem taky neslyšela ještě, zajímavé fakt
ruda
28. kvě 2009
kapu neboj, hodně holky popisují, že těhu je v začátku jako by měla přijít mrcha mrchovatá...taková úroda, tak pěkně bojují i rozmražení přežijou, tak to přece musí klapnout..a máš teda v bříšku tři??? a když to klapne necháš trojčátka jako smil??
puna néni zač 😉
kapunka
28. kvě 2009
puna 13 a kdy jsi typocity měla? jak jsi daleko??
gucci
28. kvě 2009
tak listovku stačí brát do 12tt, to je pro mimi hodně potřebná, aby nemělo rozštěp apod.
ruda
28. kvě 2009
gucci tady to vidíš, co baba a car to jiná léčba a jiné postupy a účinky..jako ti pokusní králíčci 😃
kapunka
28. kvě 2009
ruda - trojčata asi ne..já jsem moc hubená..a je to risk i pro ty děti...já bych byla vděčná za dvojičky... x-)
puna13
28. kvě 2009
kapunka já jsem dnes deváty den po ET a začalo to druhý den po ET a to jsem měla bolesti v podbřišku, a za další asi dva dny jsem začala špinit ale jen hnědě, a dneska nic. Tak nevím 😞
kapunka
28. kvě 2009
puna - tak to jsme skoro stejně já 10 den 🙂 ..byla jsem 18.5. me břicho bolí od 8 dne fest - dneska trochu mín - špinení žádné....ale to špinění je prý dobrý znamení... 😎
ruda
28. kvě 2009
teda holky jedny nadějný... nechcete třeba testnout?? jen tak pro nás, se třeba nedívejte, jen to vyfoťte a mi se jedným očkem mrknem ju?
puna13
28. kvě 2009
gucci, s tím protokolem je to opravdu tak, já tomu nerozumím, takže mi to nepřišlo divný, ale fakt to tak je. :-S
ruda
28. kvě 2009
kapu ty jsi odkud? z Prahy?
puna13
28. kvě 2009
jj, špinění je prý dobré znamení, ale já bojim, bojim testovat, a musela bych koupit, já podrazačka testovala pět dní po ET kvůli tomu špinění a teď necííí, až v úterý mi úpírka nabere krev tak možná potom než budou výsledky. ale jsem zvědavá a mám nervík, jako vy ostatní :-p
izzii
28. kvě 2009
Puna, já myslím, že to tam je 🙂 Ale nechci to zakřiknout.

Kapu, takže uvidíš, kolik se zavrtá a kdyby náhodou všechny, tak si necháš dvojčátka, jestli to chápu dobře?

Holky no já vám to tak přeju 🙂
kapunka
28. kvě 2009
ruda - vydrž se mnou do soboty..já to manžovi nemůžu udělat..on to semnou všechno tak absolvuje.... 😃 😃
jojo - jsem z prahy.. 😃
izzii
28. kvě 2009
Rudy dobrej nápad s tím testováním 😉 😃 😃
ruda
28. kvě 2009
tourčo klapne, uvidíte...testniteeeeee
puna13
28. kvě 2009
izzii, jenže to já jsem si vždycky myslela každý měsíc i před IVF. JInak normálně mi mrcha chodí přesně na den cyklus mám 28 dní, takže mě čeká 1.června den před krví :-|
izzii
28. kvě 2009
Kapu, to chápu, že chceš čekat na manžu, mému by to taky bylo líto.

Ta Rudy je provokatérka 😃 😃