• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
to jsem taky slyšela, když se papá hodně vitamínů pro těhule, a hlavně z multivitamínů, jsou pak mrňousci velcí :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapu tak to je fajn, po dvou a rozmražení vždy přežili obě? to je maš silné když tolikátý KET,ale kde je chyba??
gucci, tak já to nějak uklohním :wink:
izzi jsem žravá a plácám páté přes deváté,ale ti dělám už několik let..a jsem v dobré náladě, včera jsem se v noci smála a nemohla usnout a těch 5kg bylo určo tou DM
puna jasan, že se zahňizďovali a už mají hnízdečko, tak nezlobí..
28. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holčiny, vy mi dáváte, že tomu začnu věřit, že i mě potký štěstí :wink:
28. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda já jsem se nadlábla...A koukám, že se to tady zase rozjelo :wink:

Já mám sice dlouhý protokol, ale jelikož krátký neznám, tak nemůžu říct, který je lepší. Hlavní je, aby uzrálo dost kvalitních vajíček a byly z nich krásná a zdravá miminka :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki jasně o to nám jde a doktorům taky..
puna má novou fotečku v pasu :slight_smile: hezkýýýýýýýý
28. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Smilers, ...no jo holky, samosebou, že já taky baštím vitaminky, Centrum Materna :slight_smile: Ale říkala mi gynekoložka, ještě před časem, že se to nemá přehánět, že pokud pak žena otěhotní, tak podle krve doktoři poznají, co ti chybí za vitamin a ten bys měla dopňovat. Nemělo by se cpát vitaminama jako "zbytečně".

Gucci, myslím, že obden určo stačí

:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla krátký od prvního dne jsem stříkala do nosu Synarel 2xdenně a od třetího dne jsem si píchala Puregon a jen šest dní, jelikož moje tělo reaguje až moc dobře na hormony, už čtvrtý den jsem měla folíky velké jak "pětikoruna", tak mě snížil Dr. dávky a ty už jen dva dny pak Pregnyl a další den OPU, to byl rychlý protokol :slight_smile: ale jen sedm folíků a z toho tři vajíčka, a jen dvě zralá a ty jsou u mě v bříšku, tedy ta embryjka :wink:
28. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně a teď přes léto je všude dost zeleného a vitamínů v příjemnější formě než jsou tabletky..taky jsem slyšela ,že z velkého množství listovky jsou velké děti..ale zase nebrát ji vůbec je asi taky blbost, baštím babyplán a pak se uvidí,až se plán splní :wink:
28. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda, děkujiiiii :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda - PK byla při ET - při KET až ted u posledních - to se rozmrazily dvě dávky a přežily to 3 siláci... :grinning: jen ty pocity na mrchu me ted trochu znervóznujou... :confused:
28. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapunka, to jsem měla taky a všechno najednou přestalo, tak doufám, že nebude nějaký výbuch tý mrchy červený už jí nechci ani vidět :wink:
28. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi: já beru kys.listovou, v caru mi ji přímo naordinovali. Velký děti? A ještě když budou třeba 2... :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
puna: tjo kombinovat u krátkého protokolu puregon se synarelem, to jsem taky neslyšela ještě, zajímavé fakt
kapu neboj, hodně holky popisují, že těhu je v začátku jako by měla přijít mrcha mrchovatá...taková úroda, tak pěkně bojují i rozmražení přežijou, tak to přece musí klapnout..a máš teda v bříšku tři??? a když to klapne necháš trojčátka jako smil??
puna néni zač :wink:
puna 13 a kdy jsi typocity měla? jak jsi daleko??
28. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak listovku stačí brát do 12tt, to je pro mimi hodně potřebná, aby nemělo rozštěp apod.
gucci tady to vidíš, co baba a car to jiná léčba a jiné postupy a účinky..jako ti pokusní králíčci :grinning:
ruda - trojčata asi ne..já jsem moc hubená..a je to risk i pro ty děti...já bych byla vděčná za dvojičky... :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapunka já jsem dnes deváty den po ET a začalo to druhý den po ET a to jsem měla bolesti v podbřišku, a za další asi dva dny jsem začala špinit ale jen hnědě, a dneska nic. Tak nevím :frowning2:
28. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
puna - tak to jsme skoro stejně já 10 den :slight_smile: ..byla jsem 18.5. me břicho bolí od 8 dne fest - dneska trochu mín - špinení žádné....ale to špinění je prý dobrý znamení... :sunglasses:
28. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky jedny nadějný... nechcete třeba testnout?? jen tak pro nás, se třeba nedívejte, jen to vyfoťte a mi se jedným očkem mrknem ju?
gucci, s tím protokolem je to opravdu tak, já tomu nerozumím, takže mi to nepřišlo divný, ale fakt to tak je. :confounded:
kapu ty jsi odkud? z Prahy?
28. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, špinění je prý dobré znamení, ale já bojim, bojim testovat, a musela bych koupit, já podrazačka testovala pět dní po ET kvůli tomu špinění a teď necííí, až v úterý mi úpírka nabere krev tak možná potom než budou výsledky. ale jsem zvědavá a mám nervík, jako vy ostatní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puna, já myslím, že to tam je :slight_smile: Ale nechci to zakřiknout.

Kapu, takže uvidíš, kolik se zavrtá a kdyby náhodou všechny, tak si necháš dvojčátka, jestli to chápu dobře?

Holky no já vám to tak přeju :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda - vydrž se mnou do soboty..já to manžovi nemůžu udělat..on to semnou všechno tak absolvuje.... :grinning: :grinning:
jojo - jsem z prahy.. :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy dobrej nápad s tím testováním :wink: :grinning: :grinning:
tourčo klapne, uvidíte...testniteeeeee
izzii, jenže to já jsem si vždycky myslela každý měsíc i před IVF. JInak normálně mi mrcha chodí přesně na den cyklus mám 28 dní, takže mě čeká 1.června den před krví :unamused:
28. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapu, to chápu, že chceš čekat na manžu, mému by to taky bylo líto.

Ta Rudy je provokatérka :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek