• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
Luciferku.. já vím..taky bych se bála..
a kolik jste měli embrijek? v jakém stádiu se zastavovaly?
já jen je možné že to bude podobné... ale třeba vyberou nějakou spermijku co bude v pořádku.
Nicméně jeslti můžu radit když nebude 5tý den blakáč tak netransferuj. Zbytečně bys přišla o hrazený cyklus od pojšťovny
19. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul,ale já mám pocit,že to berou, pokud dojde k OPU,tak jako celý pokus,nejsem si jista,to bych se musela zeptat.
Jinak bylo 13 oplodněno (ve čtvrtek) v pátek jich bylo jenom 7,v sobotu taky , v neděli 6,a v pondělí jen 3 a to byl transfer 2 embryjí
Nabídli nám dárcovství,ale to se nám hned po prvním neúspěchu nechtělo. Přece jenom člověk chce svoje mimi,i když dárcovství nezatracujeme,je to další možnost. A jak jste na tom vy?
19. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku právě že cyklus berou jako celý v případě že je ukončen transferem alespoň jednoho embria.
Vím to my byli bez transferu - mám tedy ještě 3 placené cykly od pojišťovny. Což je fajn pocit. Když nic jiného..
Víš jsem moc ráda že centru mi za každou cenu nedělalo transfer. I když nám jedno embrijko došlo až do stádia morulky to už je slušný ale i to se zastavilo.
19. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku máš IP
19. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha wrtulko tak děkuji, to je dobrá informace, tak to si budu muset ještě ověřit a počítat s tím,v případě,že by na tom byli embryjka špatně jako minule.
19. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku ověř si to.. ale někde jsem to vážně četla..
že cyklus je braný když máš OPU + transfer. Ale to ti myslím přispěje pojišťovna pak na léky na 4 tý cyklus. Nebo tak nějak. Kukni a uvidíš..
19. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zeptám se na to každopádně na Unice a ještě si to ověřím možná radši na VZP. Na Unice je to tak,že čtvrtý pokus hradí klinika. Samozřejmě jenom to,co normálně platí pojišťovna,to co je navím platíme pořád.
Ale snad ho nebudeme potřebovat. :wink:
19. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky přesně tak je hrazený 3 x cyklus s ET a jednou bez ET !!!!
19. srp 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Chrobi tak jak jdou včeličky?:slight_smile:¨
jo tak to píšu dobře:slight_smile:
Luciferku to je super že máte 4 tý pokus hrazený od CARU u nás nevím jak to je ale taky mám pocit že jsem něco zaznamenala.. jakože hradí léky aspon nebo něco
19. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak to jsem měla špatné informace. Zase jsem o něco chytřejší.
19. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku to nevadí.. :wink: tak hlavně že to víš teď.
Víš fakt jsem CARu vděčná za to že mi ty embria netransferovali. Kvůli té pojišťovně a tak že jsem 14 dní zbytečně nedoufala..
19. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko na jedničku :slight_smile:) těším se dnes na další :slight_smile:)) manžel píchá jako o život :slight_smile:))

holky já se taky bojím, že dopadneme jako minule, ale co bud jo nebo ne ... a když ne tak to budeme muset začít řešit prostě jinak ......

lucif... jojo to je fakt, že v unice to berou na sebe zaplatí ti vlastně ET zbytek jim zaplati pojištovna
19. srp 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babulky,
tak zase máme krásný slunečný den, to je moc fajn, ale já jsem raději zalezená v obýváku a dívám se na atletiku...Chlapi nejsou doma, mám navařeno od včerejška, takže pohodička :slight_smile:
Před chvílí mně přišla dobírka, objednala jsem si těhu tričko a těhu pás...Chtěla jsem si to dát do albíčka, ale opět nemohu najít propojovací kabel, já ty moje chlapy snad uškrtím...jdu ho hledat..... :angry:
19. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Irminko tak snad kabel brzo najdeš a my se pokocháme tvými úlovky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem ho našla a hodila to do albíčka :wink:
19. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi to je krásný hlavně to se těma dvojčátkama :slight_smile:)) to chcíííííííííííííí
19. srp 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobáčku, dočkáš se a co nejdřív, moc a moc Ti to přeji holka jedna zlatá :wink:

A ještě výhra v aukci 2 ks kombinézek...............
19. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad už si to štěstí na mě sedne :slight_smile:))) musíííí
19. srp 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
irminko krásný úlovky..
holky a k čemu je ten pás dobrej?
já vůbec tyhle děcký věcičky nestíhám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak se pořád nedaří tak to neřeším tak vím prd..
19. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul: když máš krátké tričko a leze ti bříško ven, tak si hodíš pod tričko tento pás a máš vše krásně prodlouženo a nikde nic netrčí :wink:
19. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo ale to ten pás je vidět..ale to asi neva co? :grinning:
19. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko tak u nás to tak nebylo a taky jsme zvažovali změnu caru. Protože při ET nám říkali,že embryjka jsou v pohodě a že mají děti i ze čtyřbuněčných a na auditu nám řekli,že byla špatná,tak si pak vyber,proto to chceme teď rozebrat s jedním doktorem,který nám po auditu volal a řešil to s námi. Rozhodli jsme se,že budeme chodit jenom k tomu určitému lékaři.
Irminka je zná audit nám dělal Gogela. A nejlepší je asi Frgala.
Chrobi to je dobře,že to snášíš v pohodě,já měla z injekcí strach a bylo to v pořádku a bez komplikací. manža byl taky s injekcema šikovnej. Musíme doufat,že to tentokrát dopadne lépe,kéž by,je tam spousta holek,které otěhotněli a měli jen třeba3% morfologii. Budeme doufat a až to přijde,tak to pořešíme ne?
:wink:
19. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jo pojišťovna by měla hradit 3+1cykly, ten jeden bez transferu..
Irminko a už to máš doma, já nic, jen mi přišel mail, že to včera poslali a že to bude na poště 14 dnů,ale nějak to nechápu, to mi nedaánikdo ani lístek do schránky nebo co? jak to to přišlo, balíček domů nebo na poštu a bez lístku?? jo a ten pás je pak v pozdějším těhu taky dobrý, že ulevuje zádům, když je bříško obr a táhne dolů.. to budete vy s dvojčátky potřebovat stopro
Dnes jdu na 14:30 na kontrolu...zase se strachuju, ať je vše v pohodě..
Irmi prosím tě, nosíš vždy raní moč i když je kontrola odpoledne? a stačí jí malá zkumavka? nevííš, jestli ji někam posílají nebo jen namočí papírek na bílkovinu a cukr v moči..díkes, dávám ji dnes poprvé, taky mi ještě ani nebrali krev, no jdu teprve do druhé poradny...
19. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi hezké tričko i pás. :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku jenže ona ta morfologie není bohužel rozhodující..
např. Wobludka - ze Sanusek. Ti mívají morfologii kolem 0%
ale poškozeno DNA mají jen 15% to je na hranici ještě dobrý..
ale my taky morfologie od 10% do 0% různě.. poškozeno DNA ve spermiích 51% a je vymalováno viz náš transfer...
to už jsem mylsím psala.. že prostě kolikrát není důležitý jak spermie vypadá zvneku ale jak uvnitř..
a i špatná může mít DNA v pořádku.
A tím je to daný.. čím víc jich má poškozeno DNA tím vyšší pravděpodobnost že stane to co nám. Je to na kulový. Takže Luciferku vám bych taky doporučila to vyšetření DNA. Ono to nic nevyřeší. Ale budete vědět jak na tom jste. Když dobře tak bych to zkoušela dál s vlastním materiálem. když hůř.. tak však víš..
19. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy: vždycky do poradny beru moč a je asi lepší ta ranní, jo a stačí jen malá zkumavka. Minule mně sestřička konrolovala jen přes papírek, vlastně ne, nalila trošku moči na vložku a ještě tam cosi dávala a když jsem se jí ptala co dělá, tak mně řekla, že musí zkusit zkoušku na železo, ale fakt jsem jí dala jen tu malou zkumavečku.
A ten pás není asi ten co myslíš, tento je opravdu jen na okrasu. To jsou jiné podpůrné těhotenské pásy a ty stojí kolem 700,- Kč a více myslím si, že už je to skoro zdravotnická pomůcka :wink:
Já jdu zítra na triple testy, teda jen ke svému gyn. na krev a oni to nějam pošlou.......
19. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,nám nikdo DNA vyšetření ani nedoporučil,ani se o tom nezmínila,proto jsem ráda,že jdeme ještě na tu schůzku před stimulkou,at si to tam všechno vyříkáme. Mám nějaké výhrady. Ale přecházet jinam asi nemá cenu,nevím.
19. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku to nevím nám to vyšetření taky nikdo nedoporučil. Já tam přišla a řekla že ho chci. :wink: :grinning:
19. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

gratuluju milusce k //
a držím palce všem stimulantkám a čekatelkám, zejména jindrisce a chrobackovi :wink:

já byla včera na kafi s HYPO, bylo to moc fajn :wink:
19. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi nám nezbyde nic jiného,než to udělat stejně,jak si o to člověk neřekne,tak co by se oni namáhali. Už jsem ztratila veškeré iluze o tom,že když si je platíme,tak pro nás udělají všechno.
19. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek