• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
pořád zvažiji změnu caru.Manža si jde udělat ještě kontrolní spermio jinam.
19. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a do jakého caru chodíš?
19. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé ahojky Guci:slight_smile:
a jak se Hypo má?:slight_smile:
19. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo se má moc dobře, už má určo to nejhorší za sebou, nemá už nevolnosti nic, takže si ted konečně užívá, vypadá spokojeně :wink:
19. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Gucci, tak koukám jak už jste veliký, to je náááádhera :slight_smile: :dizzy_face:
Luci, já osobně si myslím, že není až tak důležitý Car, ale neustále se ptát a být proaktivní.
my bychom taky neměli za sebou to co máme, kdybych si o to sama neřekla. :unamused:
19. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm Luciferku já mám změnu CARu za sebou..a nemůžu říct že jsem udělala chybu. Právě naopak.
I když ve chvíli kdy mě nutili během stimulky jezdít x krát na 7 mou ráno do Brna z Pardubic tak sem kolikrát už skřípala zubama. že do Pardubek by to bylo blíž. Nicméně.. vykompenzovalo se to přístupem andrologů a primáře. Všichni se zachovali jako největší odborníci a udělali maximum.
Navíc jsme s manžou dohodnutí že když 2IVF nevjde v Brně. Že zkusíme znovu změnit CAR. Do ICSACE v Praze.
TAm se chlubí dobrými výsledky v případech mužské neplodnosti a navíc tam manža jezdil k andrologovi. A to je kapacita! Nedávno jsem ho dokonce slyšela v televizi :grinning:
19. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nazdar guciku, jak je? Dlouho jsi tu nebyla. A Hypo, jak to, že jsem nechodí?
19. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: no já nakukuju :wink: a hypo asi moc na konovi není...ještě nevíte pohlaví? a co jména?
19. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pohlaí ještě nevíme, 10.9. mám jet do Zlína na druhý screnning, tak si počkám až tam, co mně řeknou...A jména: no, naši favorité jsou Julie a Bořek :wink: , z toho je synátor na nervy a potom ještě Stella a Bruno, tak uvidíme, jak to vše dopadne...A vy jak?
19. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Wrtul já do ISCARE chodím :slight_smile: to jsou výsledky, že?
19. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: no my pohlaví tušíme, ale nevíme jistě, páč na druhém screeningu nám říkali asi, a furt to má šnůru mezi nohama, zítra jdu na kontrolu, tak snad nám to už upřesní...jinak já jsem pro Stelu a Bruna :wink: , to byli taky moji favorité
19. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku nevím četla jsem nějaký infošky na stránkách a taky manža říkal že je to tam pěkný.. navíc je to z naší strany Prahy takže hodinka cesty po dálnici pohoda :wink:
ale uvidíme zatím zůstáváme v Brně :wink:
19. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
guccci: at je to co chce, hlavně,aby bylo miminko či miminka zdravé, je tak?
A holky, vy co čekáte první mimi, tak vám to může být uplně jedno jakého pohlaví mimi bude.
19. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Unicu. Jenže moje gyndr.mi ji zase doporučila. A personál je super,až na pár jedinců.
19. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: máš recht, ale ted už víme, že je mimi zdravé, tak můžem řešit pohlaví a jména :grinning: :wink: , nám je to teda fakt šumák co to bude, manža by chtěl raději holčičku, takže uvidíme, jestli bude mít z prdele kliku jako obvykle :grinning:
19. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, pěkné to tam je. To jo. :wink:
19. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr máš pravdu,o co si člověk neřekne,to nemá
Mě Unica nepřijde špatná,sestřičky a personál super,jen si občas protiřečí,takže jsme s manžou rozhodnutí jim říct,že takhle tada ne a máme ještě spoustu dotazů,co chceme zodpovědět,než půjdeme do dalšího pokusu.Jinak než s nimi jednat na rovinu a nenechat si líbit,to co se nám nezdá,to nepůjde.
19. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naprosto s tebou souhlasím. ne se dá říci i hezky.
U nás kdyby bylo na doktorech, tak už máme vyplácaný všechny pokusy.
teď jdeme na další konzultaci a už mám dotázky pěkně sepsány na papírku :grinning:
Rozhodně ví, že mi doporučí další IVF, ale to zatím nechceme. zkusíme to nějak obejít. Třeba clostíkem, nebo nativem. Uvidíme. :wink:
19. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku super přístup :dizzy_face: nedejte se..
nevím mě se u doktorů v tomhle směru vyplatilo jít tam s tím že vím přesně co chci.
Napři to PICSI to jsem řekla přímo doktorovi a on teda že jo..
a když jsem o tom pak mluvila s androložkou.. jaký máme problém a co nám řekli v jiném centru /jakože máme hodně poškozenou tu DNA a že neumí najít takové co je poškozené nemají/ tak androložka mi řekla že právě pro tohle je PIcSI ideální. Ale do té doby mi o tom neřekl žádný doktor jen co sem si nastudovala...
Kdybych tam nepřišla s tím že vím co chci tak by nám dali IVF+ICSI + PGD /ale to nám naštěstí vysvětlili co a jak a proč to doporučují/.
A celkově prostě je to blbý ale je lepší když člověk ví co chce..
19. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě a hlavně manžela naštvalo,že po prvním neuspěchu,nám řeknou že pokud chceme uspět,tak máme jít do dárce. Při prvním pohovoru ti řeknou,že i s jedním procentem můžeme otěhotnět a pak ti řeknou,že ne.Nedoporuči žádné vyšetření nic,co by se namáhali,že jo, to je moc práce a hlavně jim nedáte žádné peníze.Takhle je to pro ně jednodušší.
19. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferek jde jim o peníze a o procenta úspěšnosti.
Nejdřív tě chtějí nalákat, pak z tebe dostat peníze..jako jasně chtějí abys otěhotněla.. to jim zase pomůže v těch procentech.. a dárce je řekněme "jistější cesta"
Jestli chceš můžu ti poslat já si s androložkou vyměnila několik zajímavých e-mailů..Po našem neúspěchu víš.
Řešili jsme co se dá v našem případě dělat.
A to mě právě strašně moc potěšili.. ona si vzala moji kartu a přemýšlela nad naším případem co by se dalo dělat..
A není to tak že by navrhla dárce... tečka.. právě naopak..
Tak kdyby tě to zajímalo je to zajímavý.. už jen pro inforamci.
19. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul tak tak,přesně tak to je a tak nám to i přišlo. Já jsem byla na začátku hrozně naivní,myslela jsem si,že když jim platíme,že nám nabídnou cokoli,aby nám pomohli. A jak říkáš,dárce je pro ně úspěch,v tabulkách neuvádějí,jestli jsi otěhotněla od dárce a jaký jste měli spermio.
Wrtul jestli můžeš,pošli mi to do IP,ráda si to přečtu. Děkuji,jsi moc hodná
19. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky není nad osobní přístup, na ten jsem měla sakra štěstí a pomohlo to i v psychice, důvěra v doktora, je dooost důležitá
Ahojky Gucci,teda ty už máš týdnů, toto letí, teď koukám, kdo to má patnáctku a to já :grinning: děs..
Irmi aha, já myslela, že je to ten pás na záda...
Já mám napsané, že termín na odběr triplů je od dneška do 2.9., tak jdu v pátek teda jestli bude Dr. souhlasit, jedeme do Zlína, tak si to chci nechat vzít přímo tam,jsem totiž jiný kraj a ona by to asi poslala do Brna...a tam nechci když chodím do zlína..UZV mám 20.9.v Prediku
Holky,ale stejně jste všechny úžasné bojovnice... :sunglasses: šikulky, tak to musí všem dobře dopadnout...
19. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo to si piš že jsme :slight_smile:
prostě všechny tady dříve či později otěhotníme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku máš to v iP snad tomu budeš rozumět
19. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciferku-nečetla jsem všechno co se tady psalo tudíž jsem asi mimo mísu, ale pokud myslíš tím 1% spermie, tak to ti mohu dát naději a uklidnit tě, to je náš případ a po 1. IVF-ICSI čekáme dvojčátka. Takže nenech se odradit.
19. srp 2009 ve 14:08  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruda,řeknu ti,že kdyby tam nebyly tak hodné sestřičky,že bychom tam už asi nebyli,stačí jeden nepříjemnej člověk. Ale nakonec jsme se nechali přesvědčit a zůstali tam.
Kapr taky v to doufám a věřím jednou se to musí podařit. :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: Zuzko však ty jsi můj vzor :slight_smile:)))) taky doufám, že s tím naším 1 % to ted vyjde
19. srp 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy opravdu? Tak to je krásný,měli jsme 3% a asi 12mil. a pak 1% a 40 mil.%,takže to prý vyjde skoro nastejno,teď jsou asi zase 3%,ještě jsme ho neviděli,až za čtrnáct dní.
Zuzy a Chroby,my pořád doufáme :wink:
19. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
správně :slight_smile:))
19. srp 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek