• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
a jak se Chrobi cítíš? jsem napnutá
19. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mi měli pokaždé jen to 1% a i s tím se nám podařilo 38 vajíček oplodnit tak, že je všechny napichávali-ale jde to a dělají to běžně.
19. srp 2009 v 15:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr pohoda jazz :slight_smile:)) co by jsi chtěla po dvou dnech :slight_smile:)) resp. minule mi nebylo nic celou stimulku :slight_smile:)) tak doufám, že to bude opačně a budu mít vaječníky narvaný kvalitním vajcama :slight_smile:))))
19. srp 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ohledně Iscare - já tam taky chodila a čekáme dvojčátka :slight_smile: K andrologovi (Mudr.Kočí) jsme taky chodili a to co s námi dokázal on, nedokázali ani v Pronatalu, ani v Brně. Takže jen doporučuji :wink:
19. srp 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tzn. co?
19. srp 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, můj přítel byl 2x na operaci TESE (v Pronatalu a v Brně), ale bohužel když už něco našli, tak hodně slabý. pak jsme chodili ke Kočímu, nasadil Honzovi nějaké prášky, protáhl ho snad veškerýma vyšetřeníma co jde a šup, máme zamraženo na 6 pokusů :slight_smile: Takže si vážně myslím, že ON je ve svém oboru prostě jednička...
19. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to teda jo !!!! tak tam se asi pak budeme muset vydat.....
19. srp 2009 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy,teď nevím,co myslíš tím napícháváním. Myslíš ICSI? My měli také ICSI , PK a AH,ale jak píše Wrtulka,probém byl,že se pak začali zastavovat. Já měla 23 vajíček k oplodnění 13. Měla jsem jich dost,ale dost jich také nebylo vhodných. Takže třeba při dalším pokusu mi upraví množství,aby byly více zralé a uvidíme.Se spermijkama nic neuděláme.Takže to necháme osudu,jak budou bojovat.
To jsi měla teda extra množství vajíček.
19. srp 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siky a chroby,to koukám. Pořád řešíme to,že tvrdí,že se spermijkama se nedá nic dělat. Tak to by za to opravdu stálo zajet do prahy,je to sice daleko,ale....... co bychom pro prcky neudělali.
19. srp 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já bych do toho šla protože po tomto ivf se do dalšího nehrnu, protože je mi jasné, že by to dopadlo stejně....
19. srp 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli po těch dvou operacích už smířeni s dárcem, takže nás poslední operace (pro nás poslední možnost, pak už by jsme to nejspíš vzdali) opravdu neskutečně pozitivně naladila a vyšlo to :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže díky práškům se to zlepšilo?
19. srp 2009 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, jestli díky práškům nebo jen rukama pana doktora, ale opravdu bych mu věřila...Od začátku byl jeho přístup fakt super, všechno s námi prodebatoval, na všechno se vyptával a bylo vidět, že ke každému pacientovi přistupuje jednotlivě a nehází je všechny na jednu hromadu.
19. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi a ty už jsi začala,že? Přece jenom pokusy jsou jen tři,teda čtyři.
Siki,teď jsi mi nasadila brouka do hlavy. A jak u vás tedy shledal problém a jak se vám zlepšily výsledky?
19. srp 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2009 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo začali chci risknout
19. srp 2009 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše cesta za spermijkama byla dost dlouhá. Přítel je na vozíčku, takže z něj samy spermie prostě ven nešly. Musel tedy podstoupit operaci. Poprvé v Pronatalu, tam mu nedělali žádné vyšetření a rovnou ho kuchly. Bohužel nic vhodného k oplodnění nenašli. Pak z toho dostal zánět varlat, což se na kvalitě spermií taky dost projevuje. Podruhé jsme byli v Brně, opět žádná hlubší vyšetření, jen kontrola močového měchýře a hodnoty hormonů. Našli 10nepohyblivých spermií, takže opět slabý pokus. Ale i přesto jsme s nimi zkusili 1.IFV - bez úspěchu. pak jsme šli do Iscare a následně ke Kočímu....On přesně věděl, co má dělat, co všechno vyzkoušet (samozřejmě výsledek taky neznal) a co nasadit za prášky. Jen nečekejte, že to jsou nějaké speciální prášky - šlo o kyselinu listovou a nějaký prášek na prokrvení. Ale důležitý je, že on jediný se nám opravdu věnoval a věděl co má dělat...což je hrozně důležitý u takovýchto problémů.
19. srp 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, chrobi, to je přesně ta stránka :wink:
Luci, zlepšily se nám výsledky tak, že jsem těhotná :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a když si najedete na ty stránky, tak hned při vstupu dál je text: "dne 9.4.2009 jsme operovali..." a to byl můj přítel :wink:
19. srp 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki jak dlouho to u něj vlastně trvalo? od první návštěvy do odběru spermií
19. srp 2009 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki jo proto jsem to sem dala je mi to jasné :sunglasses:
19. srp 2009 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
No začali jsme k němu chodit v lednu a 9.4. byl na operaci.
19. srp 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki to je neskutečný a super. :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, po naší beznaději úplně skvělý finish :wink:
19. srp 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fakt síla asi vás očaroval ne?
19. srp 2009 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, klidně bych tomu věřila :grinning:
holky, naděje je vždycky, když to nefunguje v jedněch dveřích, tak jděte do druhých a ono to vyjde, uvidíte... :wink:
19. srp 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem zase plná nadějí. A mám brouka v hlavě,jestli nezkusit jiný car,nebo jestli pomůže,když si v našem caru trošku dupneme.
19. srp 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, myslím, že pokud si nejsem změnou caru úplně jistá, tak zkus na tvůj car zatlačit a vyžádat si vše co půjde. Pokud ani to nevyjde, tak bych pak zkusila jinej.
19. srp 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi ano,jsem ráda,že půjdeme ještě na jednu poradnu před začátkem stimulace. Budeme mít ještě čas,se rozhodnout.
19. srp 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy ty chodíš do Reprofitu? A Wrtulka Helios
19. srp 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek