Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
kapr
19. srp 2009
a jak se Chrobi cítíš? jsem napnutá
zuzka72
19. srp 2009
Luci mi měli pokaždé jen to 1% a i s tím se nám podařilo 38 vajíček oplodnit tak, že je všechny napichávali-ale jde to a dělají to běžně.
chrobacek
19. srp 2009
Kapr pohoda jazz 🙂)) co by jsi chtěla po dvou dnech 🙂)) resp. minule mi nebylo nic celou stimulku 🙂)) tak doufám, že to bude opačně a budu mít vaječníky narvaný kvalitním vajcama 🙂))))
siki26
19. srp 2009
holky ohledně Iscare - já tam taky chodila a čekáme dvojčátka 🙂 K andrologovi (Mudr.Kočí) jsme taky chodili a to co s námi dokázal on, nedokázali ani v Pronatalu, ani v Brně. Takže jen doporučuji 😉
chrobacek
19. srp 2009
tzn. co?
siki26
19. srp 2009
No, můj přítel byl 2x na operaci TESE (v Pronatalu a v Brně), ale bohužel když už něco našli, tak hodně slabý. pak jsme chodili ke Kočímu, nasadil Honzovi nějaké prášky, protáhl ho snad veškerýma vyšetřeníma co jde a šup, máme zamraženo na 6 pokusů 🙂 Takže si vážně myslím, že ON je ve svém oboru prostě jednička...
chrobacek
19. srp 2009
no tak to teda jo !!!! tak tam se asi pak budeme muset vydat.....
lucifirek
19. srp 2009
Zuzy,teď nevím,co myslíš tím napícháváním. Myslíš ICSI? My měli také ICSI , PK a AH,ale jak píše Wrtulka,probém byl,že se pak začali zastavovat. Já měla 23 vajíček k oplodnění 13. Měla jsem jich dost,ale dost jich také nebylo vhodných. Takže třeba při dalším pokusu mi upraví množství,aby byly více zralé a uvidíme.Se spermijkama nic neuděláme.Takže to necháme osudu,jak budou bojovat.
To jsi měla teda extra množství vajíček.
lucifirek
19. srp 2009
Siky a chroby,to koukám. Pořád řešíme to,že tvrdí,že se spermijkama se nedá nic dělat. Tak to by za to opravdu stálo zajet do prahy,je to sice daleko,ale....... co bychom pro prcky neudělali.
chrobacek
19. srp 2009
luci já bych do toho šla protože po tomto ivf se do dalšího nehrnu, protože je mi jasné, že by to dopadlo stejně....
siki26
19. srp 2009
my byli po těch dvou operacích už smířeni s dárcem, takže nás poslední operace (pro nás poslední možnost, pak už by jsme to nejspíš vzdali) opravdu neskutečně pozitivně naladila a vyšlo to 🙂
chrobacek
19. srp 2009
takže díky práškům se to zlepšilo?
siki26
19. srp 2009
nevím, jestli díky práškům nebo jen rukama pana doktora, ale opravdu bych mu věřila...Od začátku byl jeho přístup fakt super, všechno s námi prodebatoval, na všechno se vyptával a bylo vidět, že ke každému pacientovi přistupuje jednotlivě a nehází je všechny na jednu hromadu.
lucifirek
19. srp 2009
Chrobi a ty už jsi začala,že? Přece jenom pokusy jsou jen tři,teda čtyři.
Siki,teď jsi mi nasadila brouka do hlavy. A jak u vás tedy shledal problém a jak se vám zlepšily výsledky?
chrobacek
19. srp 2009
jo začali chci risknout
siki26
19. srp 2009
naše cesta za spermijkama byla dost dlouhá. Přítel je na vozíčku, takže z něj samy spermie prostě ven nešly. Musel tedy podstoupit operaci. Poprvé v Pronatalu, tam mu nedělali žádné vyšetření a rovnou ho kuchly. Bohužel nic vhodného k oplodnění nenašli. Pak z toho dostal zánět varlat, což se na kvalitě spermií taky dost projevuje. Podruhé jsme byli v Brně, opět žádná hlubší vyšetření, jen kontrola močového měchýře a hodnoty hormonů. Našli 10nepohyblivých spermií, takže opět slabý pokus. Ale i přesto jsme s nimi zkusili 1.IFV - bez úspěchu. pak jsme šli do Iscare a následně ke Kočímu....On přesně věděl, co má dělat, co všechno vyzkoušet (samozřejmě výsledek taky neznal) a co nasadit za prášky. Jen nečekejte, že to jsou nějaké speciální prášky - šlo o kyselinu listovou a nějaký prášek na prokrvení. Ale důležitý je, že on jediný se nám opravdu věnoval a věděl co má dělat...což je hrozně důležitý u takovýchto problémů.
siki26
19. srp 2009
jo, chrobi, to je přesně ta stránka 😉
Luci, zlepšily se nám výsledky tak, že jsem těhotná 🙂
siki26
19. srp 2009
jo a když si najedete na ty stránky, tak hned při vstupu dál je text: "dne 9.4.2009 jsme operovali..." a to byl můj přítel 😉
chrobacek
19. srp 2009
siki jak dlouho to u něj vlastně trvalo? od první návštěvy do odběru spermií
chrobacek
19. srp 2009
siki jo proto jsem to sem dala je mi to jasné 😎
siki26
19. srp 2009
😃
No začali jsme k němu chodit v lednu a 9.4. byl na operaci.
lucifirek
19. srp 2009
siki to je neskutečný a super. 🙂
siki26
19. srp 2009
jojo, po naší beznaději úplně skvělý finish 😉
chrobacek
19. srp 2009
no to je fakt síla asi vás očaroval ne?
siki26
19. srp 2009
Chrobi, klidně bych tomu věřila 😃
holky, naděje je vždycky, když to nefunguje v jedněch dveřích, tak jděte do druhých a ono to vyjde, uvidíte... 😉
lucifirek
19. srp 2009
tak už jsem zase plná nadějí. A mám brouka v hlavě,jestli nezkusit jiný car,nebo jestli pomůže,když si v našem caru trošku dupneme.
siki26
19. srp 2009
Luci, myslím, že pokud si nejsem změnou caru úplně jistá, tak zkus na tvůj car zatlačit a vyžádat si vše co půjde. Pokud ani to nevyjde, tak bych pak zkusila jinej.
lucifirek
19. srp 2009
Asi ano,jsem ráda,že půjdeme ještě na jednu poradnu před začátkem stimulace. Budeme mít ještě čas,se rozhodnout.
lucifirek
19. srp 2009
Zuzy ty chodíš do Reprofitu? A Wrtulka Helios

Začni psát odpověď...

Odešli