• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Nazdárek žirafindy, dřív jsem se sem dneska nedostala, neb manža měl dovču, tak jsme to využili a šli odpoledne na koupálko, já si tam našla super místo ve stínu a pozorovala maminu s asi s ročníma dvojčátkama :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu brala sis mustr :wink: :grinning:
19. srp 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojčátka jsou dřina (kamarádka má rok a půl stará,holčičku a chlapečka),ale ta sranda a radost to vynahradí. Je s něma někdy fakt prča
19. srp 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, přesně tak :grinning:, no jak jsem tu maminu pozorovala, tak kdyby tam asi neměla jedny malé "chůvi" tak nevím nevím jak by to zvládla, páč většinou každé se rozuteklo jinam :sweat_smile:
19. srp 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeně tak milu,tak to je,ale když přijdu k té kámošce,tak se musím smát celou dobu,protože co ty děcka dokážou vymyslet,to je teda něco.
19. srp 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to věřím, já se tam taky pořád usmívala a manža na mě, že to vůbec, ale vůbec k smíchu není :grinning:
19. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO v určitých chvílích asi ne,obvzlášt chlapi z toho mají hlavu v pejru,ale dá se to zvládnou.Pár krušnýchchvil člověk zažije. Nenaděláš nic a nějak se s tím poprat musíte. :wink:
19. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeto sranda,sledovat,jak jsou každý jiný,vzhledově i povahově,jak si spolu hezky hrají,nebo taky třískaj :grinning:
19. srp 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to věřím, sousedi pod námi mají 2 holčičky a taky je s nima sranda :grinning:
19. srp 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojšátka jsou rozkošná, věřím, že ta dřina, se pak vrátí ve všem tom krásném, tak je to ostatně s každým prckem..
Siki, ty taky čekáš dvojky že? to bude o to složitější, když je přítel na vozíčku,ale možná jen z mého pohledu... vidím v okolí, že někdo hravě zvládá 4 děti a někdo ani jedno neumí nic naučit..
Holky je to super, že mezi "normálníma" doktorama, co JEN chodí do práce se najdou i ti "exklusiv" co prací žijí a fakt jim záleží na výsledku...to jsou naše želízka v ohni, tak je všechny najděte a šup, ať jsme na vánoce všechny různě kulaté... a já dnes kontrola v pohodě, trippl testy jsem se rozhodla jít raději až příští týden, moc brzo prý bývají zkreslené, tak to týden počká.. a jsme pořád o týden větší, což moc nechápu, když se ví přesný termín oplodnění.... tak si děláme srandu, jestli já nebyla při IVF už týden těhule :grinning:
19. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo, co ty víš, třeba jo? :grinning:

Já vás ani nestihla pořádně dočíst, tak nevím co se tu dneska probíralo, ale zkusím to dohnat, ikdyž jsem koukala, že jste nakrafali snad 4 stránky :confused: :grinning:

Chci se zeptat, nevíte jestli jako těhu můžu jít na klasickou masáž (záda+krk)? Jsem totiž z té nemocnice celá ztuhlá a už mě to fakt neba, chvíli sedím u PC a bere mě děsně krk. Jo a taky když chvíli sedím nebo ležím tak mě pak bolí zadek, no resp. jako kostrč, :frowning2: máte to taky některá?
19. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluško jsem masérka, tak to ses trefila... na masáž můžeš,jen na těhu upozorni, některé oleje se zvlášť v I. trimestru nesmí používat, dále se nesmí masírovat bříško a plosky nohou, kvůli reflexním zónám, taky opatrně na některých bodech na ramenou,ty je dobré tlačit až při porodu :slight_smile: já byla na masáži minulý týden a ležela jsem dokonce na břiše na nafuovacím kruhu /do bazénu/a šlo to, taky se mi ulevilo, byla jsem bloklá, jak jsem taky jen ležela a přestala sportovat, na záda dost trpím, tak pokud máš zkušenou masérku, tak se můžeš jen těšit...pokud nebude vědět, vyměň ji...
19. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů Rudýsku, tak to si mě potěšila, hnedky zítra si tam zavolám a objednám se, z práce totiž dostáváme poukázky, tak abych je využila :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně :slight_smile: nevím, jestli ji znáš dobře,ale určo už jí hned do telefonu řekni, že jsi těhule, jestli je dělá... někdo je totiž odmítá...ale myslím, že by neměl být problém, když se dodrží, co se má...
19. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, to jsem měla i v úmyslu :wink:
19. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy,to máš krásnou práci.
19. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky..
dočítám co píše Siki a musím se jen přidat! Manžel taky k panu doktoru Kočímu chodí! Tedy řekněme chodil.. pořád tam máme kartu..
Myslím že manžovi dal stejný lék na prokrvení - Agupirin nebo tak nějak Siki?
Manžel to poctivě bral ale u něj to nezabralo.. nicméně je fakt že když člověk chce aby se někdo věnoval chlapovi - jakože vyšetření a komplet diagnostika nejlíp p. doktor Kočí! Pro mě je to fakt kapacita a super člověk. Manžovi udělal hormonální profil, pak ultrazvuk a další vyšetření. Nasadil vitamíny, ten lék na prokrvení a pak mu dal ještě antibiotika protože mu při kultivaci našli nějaký zánět nebo co .. Nicméně nic z toho nezlepšilo spermio.. ale to je věc jiná ..Udělali jsme pro to max - tedy p. doktor Kočí..
Celkově pan doktor Kočí má názor se kterým se ztotožňuju - ve většině center vám totiž řeknou že se špatnou kvalitou spermií se prd udělá. V Sanusu nám dokonce doktorka řekla že s tím nic dělat nemůžou a doktor že vitamíny, vyšetření a všechno je na nic! Protože se na nic většinou stejně nepříjde a vitamíny stejně nefungujou atd..
Když jsem si psala s panem doktorem Kočím tak ten mi napsal že důvod špatné tvorby spermií se najde v 50% případů! To znamená že u každého druhého se najde důvod a dá se tedy léčit.. !!!A to je hodně!
Takže pozor na to to je podle mě zásadní a hooodně důležitá informace!
CARy se snaží vás otěhotnět rychle - kvůli procentům úspěšnosti atd.. a tohle je důlouhá cesta.. nicméně jak je vidět u Siki úspěšná..
To že u nás to tak zatím nebylo je věc jiná.. prostě jsme z těch druhých 50%
20. srp 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jj já jsem z Reprofitu.
A mimochodem, my máme v rodině dvoje dvojčátka a zvládají to v pohodě, chce si to určit nějaký směr a moc nerozmazlovat a neběžet za každým pípnutím. Na druhou stranu máme tady vedle v ulici dvojčátka, maminka je nezvládá, takže už od narozeí tam bydlí babička a stará se, vaří a uklízí, pere atd. Už 1,5roku-no nevím, co dělá ta matka. :wink: Takže je to asi taky na povaze a přístupu, někdo to zvládá a někdo nezvládne ani jedno.
20. srp 2009 v 07:28  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Zuzko, tak to je síla s tou sousedkou z vedlejší ulice, no jsem zvědavá na sebe, ze začátku to určo bude pěknej fičák, ale co, jsme na to s manžou 2, tak to nějak zvládnout musíme :slight_smile:, ikdyž se přiznám, že mám z toho fakt strach, ale to je asi normální, prostě nevím co nás přesně čeká :sweat_smile:

Wrtul, no je fakt, že našima spermoníkama se taky moc nezabívali, prostě řekli, že spermio je špatný, na imunologii řekly, že některé z nich mají špatné hlavičky a hurá do ICSI :sweat_smile: , ale zase je fakt, že se nám to povedlo na první pokus, což je taky tak trošku zázrak :slight_smile:, já s tím ani nepočítala, že se to hnedky povede :fearful: A neboj, vám se taky brzy zadaří, uvidíš :wink: já tobě i všem ostatním moc moc moc moc moc moc moc a moc držím palečky a ty bobískové v bříšku taky :wink:
20. srp 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško moc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:
TAk vaši spermouškové asi byli jen horší.. však se vám zadařilo a ještě máte v záloze v mrazáčku :dizzy_face:
Ale u mě a Luciferka.. je to trošku jinak.. a právě proto si myslím že pan doktor Kočí by u nich nebyl od věci.. minimálně by si nevyčítali že neskusili všechno :wink:
20. srp 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, to je fakt, já taky byla rozhodnutá, že pokud to nevyjde, tak půjde manža na nějaké širší vyšetření k andrologovi nebo jak se to píše, no se mu asi hodně ulevilo :sweat_smile: :grinning:
20. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, to se zvládne, neboj, chce se do toho jen dostat. Jsme holky šikovny, no né? :grinning:
20. srp 2009 v 08:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miluško ale ono to není tak hrozný to vyšetření :wink:
my to vzali naopak před IvF abysme věděli že víc už udělat nemůžeme..že to bylo k ničemu je věc jiná :pensive:
20. srp 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, no jasně, my se jen tak nedáme :grinning:

Wrtul a pryč s tím churným smajlou.... hlavu vzhůru holka, bude to v pohodě :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško však víš...
20. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím, vím ............ :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
20. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
víš padá to na mě..
snažím se být optimista..
ale taky bych chtěla mít u jména 9tt a když vím že jsme byly na tom všem stejně.. na den.. :pensive: ale přeju ti to o tom to není..
20. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko to nemůžeš takto brát.... prostě každý to na poprvné mít nemůže.... já věřím tomu na podruhé :wink: :sunglasses:
20. srp 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, jasně, podruhý to už vyjde. :slight_smile:

Wrtul, já vím, ale neboj, taky ti to tam za chvíli bude svítit :wink:
20. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško čekáme dlouho.. ale to tady všechny.. já vím..
když si vzpomenu že před dvěma roky touhle dobou už jsem moc chtěla miminko a manžel ještě nechtěl.. co se od té doby všechno změnilo..bylo to těžký a já jen doufám že to nejhorší už je za námi!
Chrobísku jak ti je? Co včeličky? A kdy jdeš na UTZ?
20. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek