• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
v sobotu .... tak doufám, že to bude lepší jak pri prvním :wink: ivf.... jinak všechno OK zatím nic nepozoruju :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, jj to čekání je nejhorší a pak mě tu vždycky pobaví ty diskuse typu "čtyři cykly a stále nejsem těhotná" to bych jim fakt dala korunu :angry:

Jéé Chrobí, tak to jsem zvědavá na zprávičky, určo tam bude krásná úrodička :wink:
20. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil no tak to máš pravdu :slight_smile:)))))) jo určitě budou dobré zprávy :slight_smile:)
20. srp 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško přesně..
všimla jsem si témátku Snažíme se od ledna 2009 a nic.. my se snažíme od ledna 2008!
Ale ne jsou holky co se snaží 10 let..
nebo tak takže my to ještě nemáme 2 roky tak to není tak hrozný..
nicméně když si člověk všimne tak to zhruba vychází že 1/3 z holek otěhotněla - tzn. na druhej pokus bývá úspěšnost podobná..takže pokud na 1/3 stimulantek při druhém pokusu padne karta tak už nás bude těhu 1/2 a to už je fakt hodně! Takže uvidíme na koho při druhém pokusu padne ...
20. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to holky nebyla :frowning2: takže máte větší šance
20. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku každý má podle mě stejné šance...
jen jde o to kdy si na něj ta mrcha štěstí konečně sedne.. no musím ji pořádně utahat no a pak sedne! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, u nás to tak nějak plus mínus taky bylo po 2 letech a nejlepší na tom bylo, že ET proběhl na naše dvouleté výročí svatby, což asi taky udělalo své :grinning: , prostě sedmičky nám přáli. Ale je fakt, že tu jsou páry co se snaží déle, např. moje kamarádka, to má tuším už skoro 5 let a za sebou 5 pokusů, u některých je to opravdu nespravedlivý a s tím unaveným štěstím taky souhlasím.... ale ono se na každého jednou usměje :wink:
20. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.. taky mě pobavil název tématu, 4 cykly a pořád nejsem těhotná...
no to je zase ten náš pohled z druhé strany, když už máme něco za sebou,ale já pokud to nebyl rok, tak jsem pořád věřila, že to bude samo a v pohodě- naivka.. každá se prostě dočkáme,ale máme nějak určený čas a každá jiný..
Kamarádka otěhotněla během 5ti měsíců plánovaně 2x napoprvé,ale vždy to skončilo operací a mimoděložním těhu a to vám řeknu, to je na psychiku taky záhul, jsou vzteklý, smutní, nešťastní a vidíte2x napoprvé ze dvou pokusů a taky to je na ho..no, to si člověk nevybere, každá máme jiné trápení a každá obrovské a pak je ta radost neskutečná, holky čekatelky, vydržte a pak to stojí za to..
Jo a luciferku, já dělám na záchrance, masáže mám jako OSVČ vedlejšák, moooc mě to baví, je to takový relax i pro mě ,je to dost kontrast s mojí prací,ale zase je si to tím zdravotnictvím dost blízké...jsem spokojená amiluju obojí
Přeju krásný den, za chvilku jdu k holičce, hurá, už to mám děsné...
20. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško člověk se nesmí vzdát..
ale je teda fakt že mě pomohla jedna věc..
jak jsem si nechala vyložit ty karty.. :grinning: já vím sem pako.. karty :sweat_smile: a vyšlo mi že teď to dopadne..
víte jak to je.. věř a víra tvá tě uzdraví? Tak já tomu věřím ! Dopadne to!
Jo a to nejsem prosím člověk na tyhle věci věřící.. tak jsem si ty karty nechala vyložit opakovaně u různých lidí 3x holky a vyšlo mi to samý.. neříkám lišilo se to v detailech.. ale vyšlo mi to 3x tak to snad bude pravda
:grinning: no jo já vím člověk by se na to neměl upínat..Ale asi kvůli pozitivnímu myšlení je to dobrý :wink: co říkáte?
Navíc když mi před půl rokem vyšlo že první IVF nevyjde.. a ono nevyšlo.. ale to jsem věřila že vyjde moc..
20. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, ono někdy není na škodu použít tyhle okultivní věcičky :wink: a pokud ti to potvrdili 3 kartářky, tak to je už co říct :slight_smile:

Rudýsku, tak lidi co dělaj u záchranky fakt obdivuju, klobouk dolů :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všech :grinning: ny
20. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško nevím jeslti je to co říct.. to si řekneme v prosinci.. :wink: :grinning:
nejhorší je že já si vždycky přála mít miminko na jaro.. třeba beránka jako jsem já nebo tak..
ale když půjdeme na IVF teď tak to bude srpen/září..to budu celý léto chodit s bříškem..v největších vedrech a pak na podzim kdy přestává být hezky se to narodí..
ale holky nebojte to si nestěžuju.. miminko budu brát kdykoliv jakkoliv v jakýmkoliv počtu
:grinning: :grinning:
to jen že člověk mímí...
20. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, no mě se na jednu stranu vyplnilo to, že to nebude v září :slight_smile: , ale ono je to ve finále jedno, hlavně, když ten prcek bude mezi námi a bude mu hej :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul s tím štěstím se mi to líbí:slight_smile: To by mne zajímalo v jaké je teda kondici to naše :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak my se holky snažíme už 5 let :frowning2: takže je to taky docela dlouho.
Spíš je zajímavé, že mám takové různé fáze.
Nyní jsem třeba ve fázi, kdy prostě věřím, že to klapne samo a to do Vánoc :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
úplně jak kdyby nic předtím nebylo :slight_smile:
Ale kartářku bych si teda taky dala. Nemáte někdo nějaký dobrý kontakt v Praze? :slight_smile:
20. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku a nebojíš se že ti v kartíách vyjde to co mě poprvé..
jakože jak to dopadne..Smrtka :confounded: :confounded: bléé a ono to tak dopadlo!
Mě to vykládaly všechno kamarádky.. takže neporadím..kor v Praze..
Kapříku jeslti to vaše štěstí nad tebou 5 let lítá tak to už sedne to není jinak možný :grinning: :grinning: :wink:
20. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že jo :slight_smile:
Mě teda kamarádka akorát četla z ruky a říkala (v červnu) že do roka a do dne budu minimálně před porodem:slight_smile:
Tak tomu nějak věřím. A docela mi to vychází i ze zkušenosti, že na podzim má manža vždy velmi dobrý spermiogram. takže by to mohlo klapnout :slight_smile:
A kartářky se nebojím. protože stejně to dopadne tak jak to má dopadnout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
takže asi tak:slight_smile:
20. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluško moje práce je jako každá jiná...musí bavit.. je fakt, že mi dopřává hooodně jiný pohled na svět a taky jsem magor, jak mám strach o nejbližší, když vím, jak je život vratký..
Ke kartářce se teda bojím a to dost...věřím jen na dobré horoskopy a u špatného řeknu, že je to blbost nebo pro jiného vodnáře :grinning:
vidíš Vrtulko a já chtěla mimi v létě, je to jedno, vše má své pro a proti, teď jsem v poradně v čekárně mluvila s obr paní, měla týden před porodem a tak jsem ji litovala, ty vedra a bříško k tomu...a ona mi zase vyvrátila, že je to lepší, dá jen šatky, nazouváky a jde, kdežto já v zimě budu jako vorvaň a ještě k tomu se budu souhat do těhu hader a zimních bund a zohýbat se k zimním botům....to nesnáším i jako štíhlá... a pak v obchodě hic, venku mráz... pak si vyberte..v zimě zalezu a budu doma až do porodu :grinning: /v žirafí noční košilce :wink: /
20. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi, ty jsi byla dneska v poradně? Všechno v pořádku? Jak se drobečci mají?
20. srp 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,zuzy,dvojčátka se určitě zvládnout dají,chce to trošku systém a důslednost,ale zvládnout se to určitě dá.Wrttullko s manžou jsme se k tomu ještě nedostali,jsme ted nějací rozlítaní,ale musíme to ještě probra,at nepřijdeme o další pokus jen tak lacino,budeme se ptát,ptát ptát
taky už bycht tam chtěla mít ...tt :grinning:
20. srp 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wtrtulko tak to se snažíme tak nastejno. My se začali snažit už před svatbou ta byla v červenci 2007 a ještě jsme si říkala,že když budu na začátku těhu tak to neva. A vidíš víc jak dva roky jsou pryč a nic :frowning2: Všechno jsem to strašně ořvala. Mimi si přeju už strašně dlouho,ale před tím nebyl správný partner a ted když je tak to zase nejde.
20. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruda to ti věřím,že je to relax,tak to máš obě práce zajímavé.

My se vlastně snažíme od května 2007. A jak to dopadlo.To jsem si mysleli,že to dopadne,manža se pokaždé ptal,jestli už,nebo ne :slight_smile: Ty snažilky,co se snaží chvíli a stresujou,že se nezadařilo mě fakt baví. :unamused: A taky to,jak mi při minulé stimulce bylo řečeno od tchýně,že by se děti narodili v blbý měsíc,vycházelo to myslím říjen listopad. Nad tím tak určitě přemýšlím, v našem případě, budu ráda,když to dopadne kdykoli,jestli budou v létě nebo v zimě,nebo na Štědrý den,je mi faaaakt jedno. :slight_smile:
20. srp 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirku a kolik ti je?
já taky nejdříve plánovala, kdy to má být...pak jsem byla ráda i kdybych rdila na svatýho Dindy nebo na přestupný rok.. nakonec to vyšlo skvěle, v květnu dovolená a pak PN na neomezených, tak mám po dlouhé době zasloužené prázdniny a moooc si to užívám, tak jako i vy budete...
Siki díky za zeptání, byli jsme včera, dopadli jsme dobře zítra jsem si chtěla do Zlína zajet na triple,ale nechám si to vzít až příští pátek, to je uprostřed jimi navrhovaného termínu...jsme pořád o týden větší, nelogicky,ale to nechám koňovi, bříško viděla v celku, bez známek kýly, tak to klepu , mrskal sebou, no krásný pocit, však víš..
20. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Irmi cítíš už šimrání nebo dokonce pohyby?
20. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruda mě je 27. Doufám,že si to těhulkování budu užívat,jestli se dočkáme. už by to chtělo změnu v životě
21. srp 2009 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :dizzy_face:
Luciferku nedejte se :dizzy_face: a nebojte brzo budeme mít u jména tt ale už aby to bylo :frowning2:
21. srp 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to tak, já už taky myslela, že za jménem to tt nikdy mít nebudu a záviděla všem, co to mají a hleďte teď to tam mám, ale zase nemůžu dohonit ty holky co už mají více tt. :grinning: :grinning: Nebojte, brzy už budete dohánět i mě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 07:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi ale to není o dohánění :wink: mě stačí mít u jména 5tt a budu happy!
no jasně a pak to začne - nejdřív srdíčko.. pak testy jedny a druhý a třetí.. a člověk s z toho strachu nedostane do porodu :grinning:
21. srp 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

tak včera už jsem se sem nedostala, páč jsme přijeli z Práglu až v 9 hod večer :confused:, ale už mě z CARu předali k mému gynekologovi, tak tam dneska skočím, ale nechtěla mi Mudra dát neomezený vycházky, že prý je nedávaj, nesměj či co, no hádat jsem se s ní nechtěla a ani jsem neměla možnost ji pořádně vysvětlit proč je tak nějak potřebuju, že potřebuju chodit zaučovat do práce kolegyňku :unamused:, ale říkala, že prý těhulky po IVF a těhulky na rizikovým nechodí kontrolovat a kdyby přeci jen, tak mám říct, že jsem byla u nich. No ale stejně je to takový divný. Ale k mé radosti mi dala žádanku na screeningi ani jsem si o ni nemusela říkat, takže na první jdeme 10.9.

Pak jsme se stavili v Letnaněch a manža mi udělal radost a koupil halenku a k ní kraťásky, chtěl ještě šatky, ale letní už nikde moc neměli, spíš už vytahujou podzimní zboží :pensive:
21. srp 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a prcci jsou docela velký, jeden už má 2,15 cm, prý čahoun po tatínkovi a druhej má 1,90 cm, a jeden odpovídá 8+3 a druhej 8+6, to je matematika teda :grinning:
21. srp 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško ahojky..
tyhle čísla jsem taky nikdy nepochopila :wink: ale je důležitý že tam jsou a že jsou zdravý :wink: :dizzy_face:
21. srp 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek