• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Wrtul, jo to já taky ne :grinning: a dokonce i manža včera viděl blikat srdíčka, jsem myslela, že to jako mužskej nepozná a on, že jo, že to viděl :slight_smile:
21. srp 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluš proč by to manža nepoznal? TAk je to šikula :wink: přece.. :dizzy_face:
21. srp 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, páč oni mají jen černobílej monitor a tam to tak není poznat, jako na tom co mi dělali v nemocnici, tam ty akce srdíčka byly zobrazený barevně :wink: a co vím, tak málo chlapů to na té obrazovce nebo i na fotce rozezná, ale já vím koho jsem si vzala :grinning: prostě je to šikula můj šikovnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluš to určo je :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafindy,
tak jsme se právě vrátili z jezer za městem, včera přijela kamoška ze synem, tak jsme tam i spaly, nakonec nás manža hlídal, aby se nám samotným ženám nic nestalo :wink:

Rudy: zatím žádné pohyby necítím, asi mám na břichu moc tuku a vzruchy jsou špatné :slight_smile: ...snad se co nejdříve dočkám...A ty jsi na tom jak?
21. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tjo Milus už 9tt, to je nádhera :dizzy_face:
21. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: můj manža to taky na UTZ pozná, akorát když už je ted mimi velké a měřil nám dr. na velkém UTZ hlavu, tak si manže nebyl jistý, jestli měří hlavu nebo břicho :grinning:
21. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Gucci, njn, letí to letí, ale musela jsem trošku poupravovat, páč mi to tu vůbec nesedělo, ukazovalo mi to o týden víc :sweat_smile:

No tobě už to tam taky pěkně naskakuje :slight_smile:

Irmi, no vidíš jakýho máš obětavýho manžela :slight_smile: jak znám toho mýho, tak by nás asi taky hlídal, zvláště teďky, no ikdyž on by mi to spíš zakázal. :dizzy_face: :zipper_mouth:
21. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: a podle čeho to počítáš teda? nejpřesnější je podle OPU, mě to podle OPU sedí na den
21. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: také mu šla ve 23.hodin hlava kolem z těch našich babských řečí - porody, děcka, práce, zdravotnictví atd. Říkal, že tolik informací nemůže z(s)pracovat ani za dva měsíce... :wink:
21. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, já tam něco zadala tuším, že pozdní MS a zkrátila jsem si i dny cyklu

Jo tak to věřím... mě stačil manža, když za mnou přišla do nemocnice mamča a začala vyprávět co u nás na vsi nového a manža vždycky jen kroutil očima a že prý je to strašně důležitá informace, tyhle drby :grinning:, ale já zas byla na druhou stranu ráda, že je řeč o něčem jiném, než o výsledkách krve, moči a následných kapačkách :fearful:
21. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: no já hlavně musím u dr. na UTZ dycky hlásit, at mi to nepočítá podle poslední MS, jinak mu pak vychází mimi hrozně dopředu, že je až o týden starší
21. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mě podle UTZ zase naopak :slight_smile:
21. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: a který DC jsi měla OPU?
21. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ranko.. urmi teda pohyby fakt necítím, jesm ještě malá mamina..teď jedeme do Zlína a na zpátky se chceme stavit na Ostrožské okoupat, tak snad ta studená fronta ještě nedorazí..
Gucci teda ty už jsi za polovinou těhu, to je mazec a ty nemáš termín dle velikosti mimi na UZV?? ten je prý nejpřesnější a to právě nechápu, jak můžu mít mimi po IVF o týden větší...malý sumo...
Wrtulko přesně tak, všechny se dočkáte a teprve tím 5tt začnou pořádný nervíky,ale zase jiný a krásný...
mějte se mi pádíme..pa
21. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
14 DC, resp. 15 DC mě to vyšlo přesně po 14 dnech
21. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: já to asi blbě napsala....mě vychází termín porodu podle UTZ stejně jako podle OPU, tedy na 27/12 :wink: , ale podle poslední MS mi vychází na 30/12.... a mimi je ještě podle toho termínu porodu podle UTZ a OPU asi tak o 3 dny starší, tzn. že podle termínu poslední MS mi to dělá skoro týden :wink:

milus: jj tak jo, já právě byla na OPU 11DC což je dost brzy a proto mi ty počty podle MS nesedí
21. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky původně měla jít dřív, cca ten 11 DC, ale a poslední UTZ kontrole se mudrovi ještě nezdála velikost vaječníku tak mi to o kousek posunul
21. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: kde jste žirafky :confused:

Jsem byla u Mudra a člověk by neřekl jaký je problém s neomezenými vycházkami, vymlouval se, že to nejde a že by za to mohl dostat postih, tak mi alespoň prodloužil ty dopolední, ikdyž prý je nárok pouze na 4 hodiny denně, a ještě prý to musím nahlásit na sociálce, tak mi dal papír, který musím vyplnit a poslat ho tam :confused:
21. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Miluš to je šílený..
člověk nemůže otěhu a pak aby seděl doma a koukal do zdi :confounded: budeme mít neinteligentní děti tímhle stylem :rolling_eyes:
21. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: v mojem caru v Pronatalu píšou normálně neomezené vycházky
21. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já je taky chtěla včera po primářce v genetu a taky se vymlouvala :frowning2:

Wrtul no to jo, ještě že existuje ten internet :grinning:
21. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám,že vycházky na PN je vděčné téma na více diskuzích. :unamused: Já si myslím, že nejde o to,že by to nešlo, ale spíš o každého doktora zvlášť. U nás v Gennetu Libereckym dávají neomezené vychajdy automaticky aniž bychom o nich začaly.
21. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadis, fááákt :confused: no vidíš v pražském to nejde :frowning2:
21. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu já to právě okoukla u Vás na diskuzi a ještě ns dalších 2. Vždyť to je děsný pro toho kdo je opravdu poctivý a chce to dodržovat tak jako 4 hodiny denně celých 9 měsíců? :rolling_eyes: Já myslím, že ěkterý doktor si to lajzne je napsat a pak už to je buď a nebo jak to dopadne. Ale kdyby byl nějaký velký postih za to, tak to dodržuje asi každý doktor,že neomezené nenapíše. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jestli dostanu omezené vycházky tak si to pěkně užiju, protože tady u nás chodí kontroly každému. Já byla nemocná od ledna do dubna a kontroly jsem měla rovnou 2 za tu dobu. :rolling_eyes:
21. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluse,to je suepr,že jsou prcci zdraví :wink:
21. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těma vycházkama je to asi různé,ale vím,že u nás taky nejdou omezeně. Ale já třeba při stimulce i gyndr dostala vycházky od 8=do17 myslím,takže to bylo taky super.
21. srp 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, s vycházkama je to doktor od doktora... já měla první měsíc 2x2 hod a teď mám neomezené.... ale holky po IVF tu dostávaly neomezené hned.. s tím, že kontoly nechodí, to prý není tak úplně pravda, tak jsem byla vždycyk plna očekávání, co najdu ve schránce, když jsem byla venku mimo vycházky... když jsem pak dostala neomezené, připadala jsme si, jako bych vyhrála v loterii:slight_smile:... a chodím docela dost ven a záda mě tím pádem bolí méně...
21. srp 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bylo to, čeho jsem se děsně obávala, věděla jsem, že vlastně termín neomezených vycházek neexistuje, je zrušený a taky to, že moje Dr. je prostě nedává,ale u nás v caru jsem je dostala automaticky a to je nahoře i obyč gynda a i tam to těhulím normoš dávají a taky známá koukala, když byla těhule s vycházkama, tak jí během jednoho měsíce došla kontrola 2x, to já bych zcvokla, jsem nervák a vše dodržuju, nejsem moc flegmatik a děsně by mě to stresovalo, je fajn aspoň celý den,ale to nemůžete jet ani o víkendu na chatu...děsné a teď přes léto..no mazec...úředníci...hlavně, že feťákům se všechno promine a ještě dostanou zadara stíkačky, aby si to víc užili...
21. srp 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo naprosto souhlasím. Já jsem to samé. A když jsem byla nemocná tak jsem to neprotáhla ani o minutu víc. Já to prostě neumím. Nejde mi ani tak o to že bych přišla o peníze, ale já neumím lhát a vymýšlet si kde jsem byla. :rolling_eyes: A ono o těch feťácích a alkoholicích bychom mohly diskutovat i ve věci co je placené jim a nám... :rolling_eyes:
21. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek