• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
to mi teda povídej, dělám ve zdaravotnictví, tak vím, jak to je..mazec
:unamused:
21. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mazec to je a hlavně je to vůči nám i ostatním nespravedlivý, oni začali fetovat z vlastní vůle, ale kdežto my nejsme "neplodný" (to je fakt hnusný slovo :rolling_eyes:) protože jsme to chtěli, že jo a musíme cálovat jak barevný a ještě nás omezujou i jinak. :unamused: Ale tohle asi nepochopím, tak se radši ani nesnažím. :sweat_smile:
23. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nemáte některá zkušenost,že vám zjistily těhotenství,ale pořád jse špinily a bolelo vás břicho?Prvních 14.dnů nervy z testů a teď,když zjistily těhotenství mám každý den nervy,že mě pobolívá břicho a špiním cronon.Vždycky to ze mě vyteče a nechce to přestat!! máte někdo zkušenost?? dík
23. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati, a ty máš přirozené těhotenství nebo jsi po IVF? Pokud po IVF tak to může i třeba znamenat, že se mimísci zabydlují popř. že třeba jeden to vzdal, ale nechci tě strašit. A špinění ze začátku je prý docela běžné, já to tedy neměla, neb jsem ten skoro celý začátek proležela, ale je to prý časté. Ale pokud si nejsi jistá, tak si raději zajdi k doktorovi, aby tě prohlídnul, udělal UTZ a hnedky budeš mít jistotu :wink:
23. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati ahojky, myslela jsi že špiníš Crinone??? já jsem špinila s přestávkama skoro celý první trimestr, po vysazení všech injekcí a dobrání Crinone ve 12tt jsem bez potíží, je mi fajn..a bolesti břicha jsem v tom prvním trimestru měla neskutečné, nějak jsem měla pocit, že budu rodit.. tak to určitě přejde,ale ty stresy si pamatuju, tak tě chápu, já s tím byla 3x na kontrole a vždy bylo vše v pořádku,ale nervy to byli a jsou vlastně pořád... nechce prohlédnout a polehávej...držím palce K
23. srp 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Rudy. Vždy ráno se mě vyteče crinon gel a je celý tmavý-fuj a pak s přestávkama přes den malé kapky...už mě z toho hrabe,minulý týden byl ult-už bylo srdíčko,ale to špinění a bolest břicha mě fakt děsí a to jdu na kontrolu zas až ve středu,tak snad to bude o.k.díky
23. srp 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katiměla jsem to přesně tak...neboj se to bude dobré, taky jsem měla strach ,ale vidíš...jsem pořád těhule.... :slight_smile:
23. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem..
jsem zvědavá na Chrobáčka :dizzy_face:
24. srp 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: čau žirafky.....

tak nic moc mám jen 5 folíků.... a levej vaječník zase na to kašle .... tak asi bude těch pět vajíček ...... myslím, že zbytek co tam bude zítra navíc nebude použitelný, ale necháme se překvapit ....
24. srp 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Chrobi..
tak uvidíš.. třeba tě ten levej vaječník ještě překvapí :wink:
a z 5 ti folíků může bý i víc než 5 vajíček. Tak uvidíš.. zase když je míň vajíček tak jich bývá většina kvalitních a uvidíš kdybyste měli 5 embroušků tak to už vůbec není špatný :wink: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko minule se tam ještě foliky objevily ale bylo jich celkem 13 a jen 4 vajička takže usuzuju, že to co je na to prvním UTZ to jsou kvalitní vajíčka a ten zbytek už dobrej nebude.... a ještě se bojím aby tím jak mám docela velké dávky ty co mám větší nepraskly, ale pochopitelně uvidíme :slight_smile:)) v pátek a hlavně i kdyby bylo jen 5 tak to musí být větší bojovníci jak minule :slight_smile:))
24. srp 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kopíruju výsledky z alba :slight_smile:))

22.8.pravý vaječník 15,13,13,10,10 (při prvním IVF...12,10,9,9) po pěti dnech stimulace na levém zatím nic......zůstávají mi dávky 262,5j ....

rozhodně to vypadá líp jak minule :slight_smile:))
24. srp 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi takže OPU až v pátek?
já jen že 15mm je už velkej! Ale je fakt že takovej je jen jeden..
24. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko no právě toho se bojím, že ten praskne.... :frowning2: fakt netuším jak to pohlídají .... víš co normálně může mít hodně přes 20 ..... ale ivf cyklu nevím.....
24. srp 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi já si taky myslím že může mít i ke 30..
podle mě dokud ti nedají Pregnyl tak prostě nedozraje..
24. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky chrobi, tak už se ti to teda blíží..já si myslím, že to bude dobré, tady jsou folíci ode mě v den OPU:
Takže v pravo:3x19,9x20,3x21 a v levo : 8x22, 7x20 takže si nemyslím, že by ti mělo něco prasknout...budou akorát... mě se z 29ti 26 oplodnilo, tak byli asi akorát... neboj, je to určo o moc lepší než minule a vyhrajeme!!!!
24. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě nevím jak to je.... jestli může prasnout dřív... holce u nás na tematu jeden praskl a z toho si udělali miminko ještě před punkcí protože k ET nedošlo protože se jim nevyvíjela embrya, ale otěhu v průbehu stimulace .... takže jí prostě jeden folík praskl... i bez pregnylu tak já nevím jak to funguje :slight_smile:

rudísku ahoj ale já to mám po 5 dnech stimulace a každej roste cca o 2 mm takže od soboty do pátku ještě hodně narostou ....jojo ty jsi měla krásné vyrovnané, takže ty byly krásně nachystané na OPU
24. srp 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, ale jestli to chápu správně, tak je to lepší než minule. je to tak? :dizzy_face:
24. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Chrobi je fakt že mě se ukazovaly folíci na prvním UTZ - 12 - 14 folíků. Nakonec jich bylo 18! Takže určitě přibyly.
24. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr no o krapítek jo pokud mi ta 15ka neprdne :slight_smile:))) no nevím uvidíme dávky mi nechali dál ty vyšší tak třeba se tam ještě neco doklube co bude dobré :slight_smile: ale myslím, že ten první UTZ je rozhodující co tam začne růst později už je na levačku .....jo wrtulko folíky budou to byly i minule pak po tom prvním utz i na levém, ale nic z nich nebylo ....
24. srp 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale určo to celé dopane lépe jak to první ivf, protože budu mít morulky v úterý a už u mě zůstanou :slight_smile:)
24. srp 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný Chrobi :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hele a neprdne:slight_smile: Já měla i 22 a 24 :dizzy_face:
ty jo já už se strašně těším za tebe :slight_smile:
Jinak u nás holky byla včera kamarádka a přišla s bříškem. Tak jsem se zeptala na kolikátý pokus se to zadařilo. (přirozenou cestou). No a prý hrůůůza, na poprvé.
hmmmm tak to bych taky chtěla :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr tak jo neprdne :slight_smile: já potřebuju každej folík co tam je :slight_smile:))) když mi ten levej vajoch odmítá poslušnost.... určo to dopadne :slight_smile:) no to nas... co?? s tou kamoškou :slight_smile:) no jo ... my musíme holt bojovat o ty naše bříška, ale ono to bude :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já mám teď v práci volnějc tak hledám noční košilku na OPU
a chci s kočičkou :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: si musím udělat radost ne? :wink:
24. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, že musíš :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul a jak ji hledáš?
24. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm tak zatím jsem našla jen spoustu ale krásnejch se Žirafama jenže já neci se žirafama..
sice ta moje je krásná ale žirafka mi štěstí na OPU nepřinesla bych chtěla s číčou.. jako máme doma :grinning:
24. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kapříku našly sme to stejný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale ta je těhotenská a mateřská ale jinak úžasná! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek