• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
teda ale některý košilky sou úžasný:
http://www.kosilky-zupany.cz/damska-bavlnena-nocni-kosile-na-raminka-sunshine-pi-252.html
sloníci s chobotkem nahoru nosej štěstí že jo? :grinning: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo úžasný, jen nemám dobrí zkušenosti s ramínky:slight_smile:
24. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....se mi totiž při IVF stalo, že mi ramínka praskla.......no nechtějte vědět co se stalo:slight_smile:
24. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kapříku tak to nevím..
ale koukám jeslti neobjevím kočičku v jiných odděleních zatím nic..
možná půjdu do těch sloníků sou úžasný! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou nádherný. Asi taky do nějaké půjdu:slight_smile:
24. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky žirafindy, moc vás všechny zdravím
všem těhulinkám přeji aby vám to všechno dobře dopadlo :slight_smile:
a všem čekatelkám ať už na OPu nebo na stimulku přeji pevné nervy :wink:
samozřejmě že i všem čekatelkám na //, aby tam už konečně byly :dizzy_face:
24. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku když já bych chtěla tu kočičku :grinning:
ale sluňata taky nosí štěstí co myslíš :wink:
Kapři no to chápu že to byl slušnej trapas :grinning: :zipper_mouth:
Ahojky Puno :dizzy_face:
24. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul, tak jsem taky hledala na netu košilku s kočičkou, ale nic, ostatních zvířátek plno, ale kočička jen na těch stránkách co jsi našla ty
a jak jinak? jak se máš? :slight_smile:
jo, já mam doma jednu na ramínka a je tam jedna velká kočička a dole jsou malé, a koupila jsem ji v lidovce asi za 150 Kč, ale to už je asi rok
24. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
puno já asi vyrazím na nákupy až budeme mít hotovou střechu a bude chvilka času.. přece jen do Opu je čas. tak do půlky listopadu :wink:
no já netu taky kočičku nenašla :frowning2:
ale ještě se podle mě dá nechat si udělat fotku na třebas bílou nebo oranžovou nebo nějakou košilku.. jako jednobarevnou já mám jednu fotku moc krásnou naší číči tak že bych si to nechala udělat :dizzy_face: fakt mám čas:slight_smile:
no a nebo půjdu do těch sloníků sou super!!!

jak se mám .. no jako na houpačce.. ale i tak je život krásnej..
teď ve čt jedu k doktorovi do Brna tak uvidíme co bude .. reps. nečekám zázraky ani moc nových pozitivních zpráv ale i tak sem napnutá.. kdy to znovu odstartujeme..

a co ty Puno?
24. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem 3. pokus IVF odložila na neurčito
začala jsem jezdit k homeopatovi, zaplatila jsem 1500 Kč a už mě to víc stát nebude
jeli jsme tam před čtrnácti dny, bylo to jen takové sezení, kde jsem mu řekla celou svojí diagnózu, od doby kdy jsem byla u mamky v bříšku, (mamka tam byla se mnou) až do teď
popsal dva papíry, řekla jsem mu všechno na co jsem si já vzpomněla, pak ještě něco doplnila mamka, jako třeba jak probíhal porod, dětské nemoci, úrazy a tak
takže až to všechno zpracoval, což není jednoduché, trvalo to týden a hlavně nemá jen mě, jezdí k němu i lidi až z Texasu, Francie, Německa a tak, protože je fakt hodně dobrý
minulý týden jsem si u něj byla pro dva léky, respektive vodičky, jedna je na srovnání celého psychického stavu a druhá na dozrávání vajíček, protože u mě je problém s dozráváním a začala jsem to užívat
řekl, že mu můžu kdykoli zavolat napsat SMS nebo e-mail a za měsíc a půl mám k němu jet na osobní prohlídku a pokud ještě nebudu těhotná, tak mi dá na to dozrávání vajíček o něco silnější dávky, tak jsem koukala jako jelen, jako že to už můžu být za měsíc těhotná? a on na to i to se může stát
jen pro upřesnění, je to mojí mamky strýc a už pomohl i mamce s artrózou a má na kontě devatenáct miminek a mamce i mě slíbil, že já budu mít to dvacáté, ukazoval mi fotky těch miminek a ten den co jsme tam byli na "pohovoru" tak se mu zrovna narodilo to devatenácté, poslal to druhý den mamce v SMS, tak jsem zvědavá, jak dopadneme my :wink:
24. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puni tak to držím palce!!! Bylo by super kdyby vám to takhle brzo vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejdřív léčil rodinu, svojí maminku postavil na nohy po mrtvici, sestry a doktoři na LDNce koukali, že maminka od tamtud odchází po svých a zdravá, z LDNky 99% lidí neodchází po svých, spíš odjíždějí nohama napřed :fearful: , vyléčil kluka, kamaráda svého syna, který se sjel po lisohlávkách a už mu nedávali šanci, že bude někdy normální a ten kluk se po tříměsíční léčbě dal do kupy a nakonec si ještě dodělal vysokou školu, není to ten z homeopatů, co po tobě chtějí tisíce peněz a účinek žádný a hlavně je to rodina, takže jsem mu dala celou svou důvěru
budu vás informovat o tom jak jsem na tom, i když by se to nepovedlo. já si dala čas do konce roku tak se nechám překvapit :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju moc a wrtul, tak mě napadlo, u vás je problém jen u manžela se spermijkama? nebo i u tebe? mě totiž napadlo, že bych ti na něj dala kontakt, jestli by jsi chtěla, nemusela by jsi za ním jet, protože je to pro vás daleko, bydlí v Litoměřicích, klidně by jsi se mohla odvolat na mě, popsala by jsi mu váš problém, on by ti poslal e-mailem takový dotazník, právě aby zjistil váš zdravotní stav a podle toho by pro vás připravil lék, třeba by to vašim spermijkám pomohlo, zkusit se má všechno :wink:
24. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě k tomu léku na dozrávání, začala jsem ho brát minulý týden v úterý a v pátek jsem měla dostat mrchu, což jsem opravdu dostala, mám ji pravidelnou přesně 28. den a vždycky první dva dny mám šílený bolesti, tři brufeny 400 denně to jistí, jinak bych nebyla schopná normálně fungovat a teď v pátek co jsem to dostala mě břicho jen pobolívalo a až večer jsem si uvědomila, že jsem si prášek vůbec nevzala, což už jsem mi nestalo x let, co menstruuju, asi na tom fakt něco bude :wink:
24. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puno jsi strašně hodná.. písnu do IP ju?
24. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobře písni :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
puno máš IP
24. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo Puno, super :dizzy_face: Kolik kontaktů můžeš předat? :grinning:
Že bych se taky přivtírla? :slight_smile:))
Wrtuůl sloníci jsou úžasný. A chobot nahoru to jistí:slight_smile:
24. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kapr, já ti to pošlu do IP :grinning: chceš?
24. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to mamce říkala, že mu zaručím velký kšeft :grinning: :grinning: :grinning:
protože jsem jí řekla, že chodím sem a že nás je tu habaděj, ale chtěla jsem počkat, až jak to pomůže mě, ale byla jsem nedočkavá, tak jsem to prozradila už teď a na co taky čekat, že?
:grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.homeopatie-vrabec.cz/kontakt.htm
tak tady je kontakt pro všechny, co mají zájem, není to nic tajného, protože to není žádný šizunk :wink:
24. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puni a to se dá teda napsat na email?
24. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, normálně mu napiš e-mail jaký máš nebo máte problém, pokud jsi z dálky tak ti pošle takový dotazník, který vyplníš, bude tam asi padesát otázek, ale on potřebuje vědět úplně všechno a hlavně tu vaši diagnózu, proč vám nejdou děti a on si podle toho sestaví vaši anamnézu a podle toho vám připraví lék, který budete potřebovat, ale to už ti všechno co bude od vás potřebovat napíše do emailu
my jsme tam byli osobně, jeli jsme tam na půl čtvrtou a odjížděli v půl sedmé, protože jsem pořád o něčem mluvili, a stálo nás to jen 1500 Kč a to je všechno, víc platit nebudem, jsou to peníze právě na sestavení té anamnézy, nebo diagnozy nebo jak se tomu říká a na léky. :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky... to zní zajímavě, určitě si tím neublížíte, si myslím já...docela mě zajímají ty výsledky, tak honem ať jste do konce roku všechny těhulééééééé :slight_smile:
Chrobi ještě k tomu prasknutí a kamarádce, co otěhu i když ET se nekonal, to mě trošku připomělo, jestli to tak nakonec nebylo i u mě, když mám pořád ten termín o týden dřív a Dr. mi to nedokáže vysvětlit..kdo ví, to už nezjistím, hlavně, že to dopadlo pozitivně... jsem nedočkavá za vás všechny a držím moc palce...
24. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudísku možné to je :slight_smile: a je fakt, že na to nepřijdeš .... ale u ní se na to přišlo tím že ET nebylo, že... rozjetej hypertimulák z těhu a oni z ní byli na větvi co se děje :slight_smile:)) no jo byla těhotná i bez ET to je štěstíčko co? :slight_smile:)
24. srp 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Chrobí, to vypadá slibně a na to aby ti folíci nepraskly se dává orlagutran nebo jak se to píše, nebo jestli si pícháš něco inčího, ale většinou to jsou ty druhý injekce, co se začínají píchat později :wink:
24. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul zkus projet tyhle stránky, má tam toho většinou dost

http://www.spodnipradlodarka.com/damske-nocni-kosile
24. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo bude dobře já vím v pátek ze mě vydolují supr schopný vajíčka a všechny nám je oplodní a už jen budeme vybírat ty favority :slight_smile:)))
24. srp 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, tak to má miluska pravdu, já jsem si musela v určitou hodinu píchnout pregnyl, aby mi folíci nepraskly, tak mi to bylo řečený, pokud se zpozdím, tak by mohli prasknout, takže se neboj a přeju ti aby ti to vyšlo, máš velkou šanci, je to lepší než minule budu držet palečky :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek