• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
no a co malé gucce?
25. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím ne, jen jsme museli kvůli manžový kapele prozradit kapelníkovi přibližný termín kvůli koncertu a nahrávání, ale jinak kromě vás to nikdo neví a vědět nebude. Jo pak můj šéf, ale to až budu vědět přesný termín.
25. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři, takdy držím palečky na stimulku, určo to vyjde :wink:
25. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu díky, ozvu se zase někdy později, snažím se na to moc nemyslet

holky mějte se krásně pa pa
25. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři jasně, už se ozveš jako těhule :slight_smile: :grinning: Měj se, ahojky :wink:
25. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindri: páááá
25. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindřiško, to je super, bude zase nějaké napětí a pěstičkování, taky mooooc držíme palce, i mimi už umí pěstičky, tak to je 8 palců z Hodonína a taky pro Zuzku na zítra :slight_smile:
25. srp 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky žirafky. Přeji krásný večer.
Tak jste tu včera probíraly pyžamka,tak jsem si tam taky vybrala a dokonce i ségře na vánoce.
25. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čůůůs ženy

tak už vám můžu prozradit co čekáme :sunglasses:

bude to

H O L Č I Č K A :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Jééé Gucci, to je krása, tož to moc gratuluji :grinning: a koukám do pasu, že jméno zatím vybráno není :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: no i jméno už asi je, manža si zvyká :grinning: , ale to už bude fakt překvápko :wink:
26. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů gučátko je holčička :slight_smile:)) supr :slight_smile:)
26. srp 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, jasně :wink: my zatím máme několik variant a rozhodovat se budeme asi podle toho, až nám řeknou co to bude :wink: , tedy jestli se bobísci ukážou co mají mezi nožkama :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já počítala s holkou od začátku, páč manža si ji přál a on má dycky z prdele kliku :grinning:
jenže pak na UTZ v 17tt se mi na těch fotkách zdálo, že vidím pindíka a i mi někdo jiný říkal, že je tam pindík, tak já ho pomalu začla připravovat na kluka, ale furt jsme to neřešili a pak na velkém UTZ dr. říká, že je to holka a vzhledem k tomu, že máme akční dítě, které se na UTZ ukazuje ze všech stran, tak bylo vidět, že tam fakt pinda není a minulý týden mi to na 100% potvrdila i moje dr.
26. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak gucci šla s barvou ven :slight_smile:) ..
no a u nás se má "pohlavní situace" tak, že mně nikdy nic moc nevýjde, jak si to představuji, ale nakonec se ukáže, že je to ve finále ještě lepší, než jsme si to představovala ..tak doufejme, že i v tomto případě, to tak bude :grinning: .. no a už si radši nic nepředstavuji :grinning:
26. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hely: zdááár :wink:
no já si nějak uvědomila, že bych nemohla dát nic do alba, ani hadříky, pokoj nic, páč by z toho bylo stejně jasné, co čekáme, tak to radši vybalím hned :wink:
kamarádům to neříkáme, ale jak znám muže, tak se určo překecne :grinning: , takže kdoví jak to dopadne
26. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě gucci.... já si tak naběhla tím, že jsme veřejně prohlásila, že to bude překvapení.. teď nemůžu nikomu ukazovat oblečka.. ani manželovi..jen ty univerzální ..to jsme ale blb..no co naplat, musím to vydržet :sweat_smile:
26. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koukám, že píšu jako kopyto..písmenka mi lítají... a jsem se proměnilo v jsme... to těhotenství mě blbne :grinning:
26. srp 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani manžovi?
to my se s manžou domluvili, že to budeme chtít vědět....že to bude překvápko pro ostatní vymyslel on, já mu říkala hned, že je to blbost :grinning:
jako jméno neříkáme :wink:
26. srp 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no gucci, u nás je můj muž ten, co to za boha nechce vědět.... chce se nechat překvapit..tak já za svojí zvědavost tedˇ trpíííííííííím.... :sweat_smile: .. ale vesele nakupuju a možná je dobře, že vidí, jen zlomek...budím dojem šetřivé ženušky :grinning:
26. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkyyyyyyy, gucci tak byt vysel, o vikendu se stehujem :slight_smile: parada az na to ze jsem to asi prehnala s balenim, dnes letim k dr. mam bolesti a zda se ze tvrdne bricho :frowning2:
26. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: no super, gratulace a s tím stěhováním neblbni prosím tě :angry: , snad to bude ok
26. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci gratulace :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee tak nakonec prece jen holcicka :slight_smile: tak ted zabojuj na jmene :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
no ale fakt je gucci i to, že můj muž ví, že moc šetřivá nejsem, i když se snažím s mimi věcmi moc neblbnout, a pohlaví stejně tuší..jen se brání zbavit se toho, že on chce být překvapen....posledně jsme se u doktorky dohadovali jako tataři..já, vím, že to víš, ne nic nevim, neřeknu, řekni si ty, co si myslíš, neřeknu, já to nechci vědět....dost jí to pobavilo.. no třeba nakonec budu překvapená já, až TO vytlačim :sweat_smile: ...
26. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz taky nic nedelam a jen lezim a zakopavam o krabice, kaslu na baleni zbytek udela manzel...... dnes se jdu na byt podivat tak snad me hnedle nerani mrtvice :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ahoj hypo..tak nejen gucci, i ty přivedeš mimi do nového..

my tedy ne..ale trošku mu to tu zvelebujeme...
26. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá hypo už si taky změnila pas :wink:
no fakt bacha, já jsem teda taky nezmar, ale mě manža nenechá nic dělat a dost mě hlídá, aspon někdo je rozumný :wink:
hely: u té dr. to muselo být fakt zábavné..... :grinning: .... to nám, když řekli, že je to holka, tak já říkám nahlas manžovi před dr. "tjo já to věděla, ty máš dycky z prdele kliku" :grinning:
26. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky helenky, jojo velke stehovani do vetsiho bytu o cele tri vchody vedle :slight_smile: tudis si ted koukam na muj novy balkon :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek