• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Gucci
Ratuluji k holčičce, taky bych chtěla aspoň jednu. :frowning2:
Dnes jsem si volala na výsledky Integrovaného testu a ještě vylepšil výsledky NT screeningu - tak jsem šťastná jak blecha :grinning:
26. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
lopat: tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
pas jsem zmenila az ted, nejak jsem na to uplne zapomela a to se ti holcickou amalkou chlubim na kazdem rohu :slight_smile: manza je cely tyden pryc tak jsem si myslela jak si to tu sama v klidu pomalu porychtuju a pripravim a prdlajs, nejak to nejde....... nevadi v patek prijede manza a bude makat jak sroubecek pod moji taktovkou :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooooj holky, tak strasne dlouho jsem tady nebyla.
Hypo, Gucci gratuluji k holcickam :wink: , hypo krasne jmeno, jsem moc rada, ze jsi uz v poradku a vse se vyviji tim spravnym smerem...
My mame za sebou NT, ktere pry dopadlo vyborne a nemam se obavat, presne vysledky ale nevim... Dalsi poradna 11.9., a to uz zrejme zustanu doma....
Jinak zdravim vsechny holky, samo i nove prichozi a cekatelkam a stimulkam drzim palecky!!!!!
26. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
gucci :grinning:

manžel posledně před dr. prohlásil pyšně, že jsem konečně tak pěkně tlustá... podívala se na něj a na mě jestli, mu jako dobře rozuměla... a já na to, že manžel je pyšný, že je konečně vidět, ža máme zaděláno a pěkně se nám peče houstička v peci.. :grinning: začala se smát, až ztratila kontrolu nad sledováním toho našeho šídla.. to využilo situace a odmítalo zaujmout znovu vhodnout polohu
26. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no je to sranda ty UTZ
my jdem na naše výročí svatby na 4D UTZ, tak jsem na to zvědavá
26. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
hypo, to se máte!!!i to, že se nemusíte harcovat daleko, i když to stěhování je vlastně stejná pruda..musíte to zabalit, vybalit..škoda, že to nemáte přes chodbu, to by bylo ještě praktičtější. :wink:

jen tak naokraj, už ti chodí nemocenská..ptám se, abych věděla, kdy ji můžu sama čekat....vím, že nikam nespěchají
26. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
prvni davka nemocenske prisla po 3 mesicich a zaplatili jen 1 a 1/2 mesice dalsi mesic zaplatili mesic a tak uz jsem snad naskocila do systemu, jen jsou porad mesic pozadu takuze mi ted budou dluzit 2 mesice :slight_smile: snad to srovnaji na konci az zacnu brat materskou
26. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
hypo, já někde četla, že na to mají ze zákona měsíc po obdržení oznámení ukončení nemoci resp. lísku na peníze při pokračování dlouhodobé neschopnosti..... tak jsme na ně zvědavá... s mateřskou je to prý také dobrodružství... dávají si na čas, kamarádka dostala první po třech měsících...
26. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
gucci 4D, co to proboha je.. to jako na tebe to mimi i prská nebo co? :grinning:
26. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
já byla v USA na 4D Shrekovi a tam po nás lezli pavouci a stříkala voda..tak jsme si to odvodila :sweat_smile:
26. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
hely: :grinning: :grinning: 4D je 3D záznam na CD :wink:
26. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
aha.. tak s tím prskáním to teprve dovymyslí a až budeme čekat další, už to bude i s tím..
26. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
my njedem ani na 3D, protože to naše škvrně je totálně anti UTZ, ukazuje se nám po částech... takže víme, že tam všehcno je, ale obávám se, abych si to pak nemusela poskládat jako postel z IKEA :grinning:
26. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
hely :grinning: :grinning:
my máme hyperaktivní mimi, které kope i přímo do UTZ sondy :grinning: , dr. jí přejmenovala na šidlo a prej si užijem, tak se těším :grinning:
26. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
my jdem na 3D az 11.9. za to 4.9. nas ceka cukrovka......... ne ze byych se nejak tesila :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
hypo: tak to máme skoro stejně
my jdem na 3D 9/9 a na těhu cukrovku 3/9
26. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jdu si lehnout, zas me chyta bricho a potim se jak cunik....... k dr. jedu az odpoledne tak drzte palce
paaaaaa
26. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
hypo: drž se, kdyby něco tak pisni :wink:
26. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem po kontrole a UTZ, konečně mám těhu průkazku, mimča sebou šili o 106. Jsou o 4 dny větší.
26. srp 2009 v 11:19  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo, tady se to rozjelo.

Hypo gratuluji k novému bydlení a k Amálce :wink:

Zuzi a Lopat, já si říkala vedle u dvojčat, že mi přijdete nějaké povědomé a hle, my se známe odtud :grinning: , ten koník je ale malej :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky co všechno se dělá na tom NT screeningu? Nás čeká 10.9., je to jen odběr krve a UTZ nebo ještě něco víc? :fearful:
26. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
já jdu na NT screening 9.9. , tak tě můžu informovat až potom, ale to ti bude asi prd platny. Jinak já píšu do 5diskusí zde na koníku a už v tom mám guláš, tak mi ani nepřišlo, že jsme obě i jinde, nějak se mi to spojilo.
26. srp 2009 ve 12:50  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, no právě, taky tu jsem v několika diskusích a pak se v tom trošku ztrácím :slight_smile:

No, hele informace se hodí vždycky, ale on to sem snad někdo do té doby písne. :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
milus: mě na NT brali krev v 10tt a v 12 tt jsem šla na UTZ kde už mělý výsledky z té krve, aby mi mohli podat kompletní zprávu
26. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, tak to já mám všechno v jeden den :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
milus: aha, tak to si tam pak asi budeš pak volat
26. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to mám taky v jeden den, krev na 12hod a UTZ na 18.15.
26. srp 2009 ve 14:58  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, tak to já ne, já jsem prostě objednaná na 13,30 na ten UTZ a předtím si mám prostě dojít na krev, abych zbytečně nejezdila 70 km jen kvůli krvi anebo abychom tam pak nemuseli tak dlouho čekat
26. srp 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky,tak koukám,že dneska samé těhulky. Tak doufám,že se k nim brzo přidáme i my ostatní. Docela mě to pozitivně naladilo :slight_smile:
26. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucí, ono to vyjde, uvidíš :wink:
26. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek