• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
:wink: Tak tady na Žirafkách je to každopádně pozitivní,dneska opravdu všechny těhulky. Zatím v to pořád doufám a věřím tomu. I když s těma doktorama a přístupem člověk bojuje.
26. srp 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono se to zlepší, uvidíš :wink: nevím jestli jsem něco nepřehlédla, ale už se chystáš na další stimulku?
26. srp 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucif no jasně, že přidáme už je řada na nás ne? :wink:
26. srp 2009 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo milu chystáme se při dalším ms bych měla začít brát HA,jestli teda všechno v pondělí dobře dopadne,jedeme na tu poradnu.
Chrobí,nepočítám s ničím jiným,doufám,že nejpozději za ty dva měsíce tu budeme mít ty //. A jak jinak zvládáš včeličky,zatím dobrý? Já to zvládala v pohodě,tak v pohod,jako při stimulce jsem snad nikdy nebyla. Byla jsem doma a naprosto vyrovnaná. Až to čekání na ten test bylo děsný.
26. srp 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My s manžou počítáme s těma dvojčátkama,manža si už pořídíl auto kombi,aby se tam vešel ten kočárek,už s tím počítal do budoucna :grinning:
26. srp 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucif jojo dobrý.... před chvílí jsem si píchla poslední decapeptyl už bez gonalu a ve 21,00 poslední injekce :slight_smile:) ovitrele ..... takže to mám za sebou :slight_smile: a v pátek šup na překvápko :slight_smile:)
26. srp 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš,tak ty budeš vědět brzy jak na tom jsi. Máš uplně jiné léky,než co dávají na Unice. Tak pozítři budu držet pěsti a čekat na dobré zprávičky.
26. srp 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky,
moc a moc vás všechny zdravím a držím všem palečky

Chrobi a Hypo: gratuluji k holčičkám..........a v hloubi duše doufám, že i u mě bude alespon jedna, manža si ji moc přeje...mně je to jedno, hlavně, aby byli mimi zdravá :slight_smile:

Já jsem dnes byla neurologii ohledně té mojí pitomé bolavé hlavy, ale jak jsem si myslela, tak to i dopadlo...žádné léky kromě paralenu nedoporučují, snad jen v nejnutnějším případě ibalgin a paní dr. mně napsala rehabilitace.....takže budu zase prosvičovat hřbet :slight_smile:
Potom jsem byla ještě na plocním, chybí mně ještě zubařka, tam jdu v září a už to snad bude všechno...
26. srp 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás se dává toto protože to nejsou ty přírodní a lepe se snáší .... ale jsou dražší

Irmi dík :slight_smile:))))))))
26. srp 2009 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
.já jsem ale blbka, myslela jsem Gucci :slight_smile: Ale ty se také dočkáš a zrovna třeba ty budeš mít 2 holčičky ... :wink:
26. srp 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: já vím :slight_smile:) však jo budu minimálně jednu .-))))
26. srp 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v úterý mi je tam dají bud holka holka nebo holka kluk .... :sunglasses: :sunglasses:
26. srp 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si teď říkala,jestli nejsem pomýlená :grinning:
26. srp 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zvažujeme po tom prvním neuspěchu,že si necháme zavést 3 embryjka,když budou.
26. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucif nejsi ale irminka je těhule ... takže víš jak? :slight_smile:) (těhudemence) doufám, že irminka se neurazí :slight_smile:)) ale vím, že ne že má smysl pro humor
26. srp 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasnačka :grinning:
26. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucif ... no já nevím kdyby mi zbyly jen 3 tak asi bych stejně nechala 2 ... fakt netuším ... spíš bych nechala delší kultivaci
26. srp 2009 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíme,jaký budou embryjka,stejně nám je zaváděli docela brzo,ale zase si zaplatíme všechno ICSI,PK i AH,třeba tentokrát budeme mít štěstí.
26. srp 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo my budeme mít taky všechno, ale tentokrát pokud nebudou po 4 dnech morule tak je nechám na misce ještě den !!!! minule se toto docela podcenilo podle mě !!
26. srp 2009 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jde to? Vždycky jsem to nechávala na nic,člověk tomu prd rozumí,i když teď je člověk zase o něco chytřejší.
My měli na ET jen osmibuněčná a to je také málo
26. srp 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpet od dr. a vypada to ze v poradku jen se asi roztahuje deloha a ja jsem cita :_) dnes bricho tvrde nebylo ale nicmene mi vzali 3 ampule krve..... mam magnezium a jsem totalne KO z dnesniho dne.....
26. srp 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolikátý den? my měli 8 buněk v době kdy jsou normálně morule takže naprd po 96hod.
26. srp 2009 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve čtvrtek byla OPU a zaváděli nám je v pondělí to je čtvrtý den?
26. srp 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to bývají morule tak to jsme na tom byly koukám stejně blbě
26. srp 2009 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo teda,na pytel,možná,kdyby byli dýl,tak by to ani nevydželi :frowning2:
26. srp 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přesně tak já si je nechám přiště o den dele jestli nebudou morule protože nechci plítvat cyklem .... to radši budu bez ET ale já doufám, že se to opakovat nebude !!!! :sunglasses:
26. srp 2009 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já taky doufám,no je to na uváženou. No zase jsme o dost chytřejší,takže se musíme informovat a hlavně sebou nenechat zametat.
26. srp 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule: máte pravdu, jsem fakt někdy upně mimo, taky budete, chichichi .... a brzy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Imi doufejme doufejme,ani nevíš,jak se na to těšíjm :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi,jen se zeptám,četla jsem si albíčko,u vás byl problém jen u tebe,spermio jste měli v pohodě?
26. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek