Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
lucifirek
26. srp 2009
😉 Tak tady na Žirafkách je to každopádně pozitivní,dneska opravdu všechny těhulky. Zatím v to pořád doufám a věřím tomu. I když s těma doktorama a přístupem člověk bojuje.
miluse
26. srp 2009
Ono se to zlepší, uvidíš 😉 nevím jestli jsem něco nepřehlédla, ale už se chystáš na další stimulku?
chrobacek
26. srp 2009
Lucif no jasně, že přidáme už je řada na nás ne? 😉
lucifirek
26. srp 2009
jo,jo milu chystáme se při dalším ms bych měla začít brát HA,jestli teda všechno v pondělí dobře dopadne,jedeme na tu poradnu.
Chrobí,nepočítám s ničím jiným,doufám,že nejpozději za ty dva měsíce tu budeme mít ty //. A jak jinak zvládáš včeličky,zatím dobrý? Já to zvládala v pohodě,tak v pohod,jako při stimulce jsem snad nikdy nebyla. Byla jsem doma a naprosto vyrovnaná. Až to čekání na ten test bylo děsný.
lucifirek
26. srp 2009
My s manžou počítáme s těma dvojčátkama,manža si už pořídíl auto kombi,aby se tam vešel ten kočárek,už s tím počítal do budoucna 😃
chrobacek
26. srp 2009
lucif jojo dobrý.... před chvílí jsem si píchla poslední decapeptyl už bez gonalu a ve 21,00 poslední injekce 🙂) ovitrele ..... takže to mám za sebou 🙂 a v pátek šup na překvápko 🙂)
lucifirek
26. srp 2009
vidíš,tak ty budeš vědět brzy jak na tom jsi. Máš uplně jiné léky,než co dávají na Unice. Tak pozítři budu držet pěsti a čekat na dobré zprávičky.
irminka
26. srp 2009
ahojte babulky,
moc a moc vás všechny zdravím a držím všem palečky

Chrobi a Hypo: gratuluji k holčičkám..........a v hloubi duše doufám, že i u mě bude alespon jedna, manža si ji moc přeje...mně je to jedno, hlavně, aby byli mimi zdravá 🙂

Já jsem dnes byla neurologii ohledně té mojí pitomé bolavé hlavy, ale jak jsem si myslela, tak to i dopadlo...žádné léky kromě paralenu nedoporučují, snad jen v nejnutnějším případě ibalgin a paní dr. mně napsala rehabilitace.....takže budu zase prosvičovat hřbet 🙂
Potom jsem byla ještě na plocním, chybí mně ještě zubařka, tam jdu v září a už to snad bude všechno...
chrobacek
26. srp 2009
No u nás se dává toto protože to nejsou ty přírodní a lepe se snáší .... ale jsou dražší

Irmi dík 🙂))))))))
irminka
26. srp 2009
.já jsem ale blbka, myslela jsem Gucci 🙂 Ale ty se také dočkáš a zrovna třeba ty budeš mít 2 holčičky ... 😉
chrobacek
26. srp 2009
😃 😃 😃 já vím 🙂) však jo budu minimálně jednu .-))))
chrobacek
26. srp 2009
v úterý mi je tam dají bud holka holka nebo holka kluk .... 😎 😎
lucifirek
26. srp 2009
Jsem si teď říkala,jestli nejsem pomýlená 😃
lucifirek
26. srp 2009
My zvažujeme po tom prvním neuspěchu,že si necháme zavést 3 embryjka,když budou.
chrobacek
26. srp 2009
lucif nejsi ale irminka je těhule ... takže víš jak? 🙂) (těhudemence) doufám, že irminka se neurazí 🙂)) ale vím, že ne že má smysl pro humor
lucifirek
26. srp 2009
jasnačka 😃
chrobacek
26. srp 2009
lucif ... no já nevím kdyby mi zbyly jen 3 tak asi bych stejně nechala 2 ... fakt netuším ... spíš bych nechala delší kultivaci
lucifirek
26. srp 2009
uvidíme,jaký budou embryjka,stejně nám je zaváděli docela brzo,ale zase si zaplatíme všechno ICSI,PK i AH,třeba tentokrát budeme mít štěstí.
chrobacek
26. srp 2009
jo my budeme mít taky všechno, ale tentokrát pokud nebudou po 4 dnech morule tak je nechám na misce ještě den !!!! minule se toto docela podcenilo podle mě !!
lucifirek
26. srp 2009
a jde to? Vždycky jsem to nechávala na nic,člověk tomu prd rozumí,i když teď je člověk zase o něco chytřejší.
My měli na ET jen osmibuněčná a to je také málo
hypo
26. srp 2009
tak jsem zpet od dr. a vypada to ze v poradku jen se asi roztahuje deloha a ja jsem cita :_) dnes bricho tvrde nebylo ale nicmene mi vzali 3 ampule krve..... mam magnezium a jsem totalne KO z dnesniho dne.....
chrobacek
26. srp 2009
kolikátý den? my měli 8 buněk v době kdy jsou normálně morule takže naprd po 96hod.
lucifirek
26. srp 2009
ve čtvrtek byla OPU a zaváděli nám je v pondělí to je čtvrtý den?
chrobacek
26. srp 2009
no tak to bývají morule tak to jsme na tom byly koukám stejně blbě
lucifirek
26. srp 2009
to jo teda,na pytel,možná,kdyby byli dýl,tak by to ani nevydželi 😞
chrobacek
26. srp 2009
jo přesně tak já si je nechám přiště o den dele jestli nebudou morule protože nechci plítvat cyklem .... to radši budu bez ET ale já doufám, že se to opakovat nebude !!!! 😎
lucifirek
26. srp 2009
Tak to já taky doufám,no je to na uváženou. No zase jsme o dost chytřejší,takže se musíme informovat a hlavně sebou nenechat zametat.
irminka
26. srp 2009
babule: máte pravdu, jsem fakt někdy upně mimo, taky budete, chichichi .... a brzy :-N :-N :-N
lucifirek
26. srp 2009
😉 Imi doufejme doufejme,ani nevíš,jak se na to těšíjm 😃 😃
lucifirek
26. srp 2009
Irmi,jen se zeptám,četla jsem si albíčko,u vás byl problém jen u tebe,spermio jste měli v pohodě?