• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
U mě byla endometrioza a manža měl vcelku dobré spema, ale při odběru se mu to trošku zhoršilo, ale jinak vše ok..... :wink:
26. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to joooo :wink:
26. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to bylo počteníčko, zdravím všechny, dnes teda těhule vedou, tak snad zbytek brzo přejde za náma na druhý břeh a budeme těhudementní všechny.. to bude na srazu pokec,ale jsem ráda, že to nemám sama, zapomínám, pletu slova..no děs.. dnes mi došli přes koníka z bazaru těhu věcičky a taky mě ségra nabalila obr igelitku, tak jsem se kochala..
Holky gratuluju k holčičkám, koukám, že jste taky všechny tři ve 23tt..,
Chrobi v pátek držíme všechny palce co mám, takže osum a ono to bude o.k.
26. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec palec :slight_smile:)

rudísku kujííí už se těším :slight_smile:)
27. srp 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě doktor říkal, že mám ten Utroš brát až do 14týdne. Ale já mám hrozny výtoky a myslím, že je to tím, je to jako bych měla menzes, ale žluty, vždy to vyteče najednou a to polykám ten Utroš. Myslíte, že je to tím? A kdybych ho vysadila, mělo by to vliv na mimča-nemohlo byy to uškodit. Jsem z toho vedle, je to nepříjemny. Poraďte mi prosím. Děkuji.
27. srp 2009 v 08:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec děvčata :slight_smile:
tak koukám jak všichni jedete:slight_smile:
Takže já jsem krom přírodní cesty nasadila i "duchovní" :slight_smile:
Dostala se mi do ruky knížka Jak si správně přát svá přání a objednala jsem si mimíska :grinning: Takže do prosince budu těhu :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr hezký !!!
27. srp 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
žejo Chrobi.
Jinak jak to s tebou vypadá, Pořád na tebe musím myslet a moc a moc ti držím palce! :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: já brala utroš do ukončeného 12tt, ale zaváděla jsem, nepolykala - to bych asi blila ještě víc...jinak výtok mám celé těhu, nosím intimky pořád :wink:
27. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně i duchovní cesta je cesta.... ale nezapomente se u toho jako i snažit :slight_smile:)))

no se mnou?? já už se nemůžu dočkat ... dnes jdu drhnout byt co pronajímáme a zítra na OPU konečně :slight_smile:) tak snad se ty folíky vyprsí se supr vajíčky :slight_smile:) je jich málo tak alespon at je kvalitka ... spermie nevím jaké budeme mít protože bude jen dvoudenní abstinence no tak snad tam něco vyberou ... a dopadne to dobře
27. srp 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, tak to je mazec a já myslela, jak ušetřím na vložkách... :grinning:
Kapr-říká se, že tomu musíš věřit a a pak to příjde, takže hodně štěstí. A na vánoce s bříškem. :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:45  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi to bude dobrý. Uvidíš :slight_smile: hlavně pak hned dej vědět. jsem napnutá jak kšanda:slight_smile:
Jinak je jasný, že do mě asi nevstoupý duch svatý :slight_smile:
Zuzy je to tak. Ono to má hodně společného s tím, že musíš věřit a nesmíš pochybovat. :slight_smile: takže já o tom prostě nepochybuju.
je to jasnačka. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jo to asi fakt nevstoupí :slight_smile:) ale zázraky se dějí .....
27. srp 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....až takhle duchovně jsem to Chrobi nemyslela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: já vím dělám si prču co mi jiného zbývá :slight_smile:))
27. srp 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nestíhám, nesvačím já to prostě nestačím....

koukám, že je tu veselo a to je dobře

Chrobí na zítra držím palečky, určo to dobře dopadne a chcesta PK?
27. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mil dík at drží i mimina jo? jo PK mít budu pochopitelně .... tak snad i ET se dočkám :slight_smile:)
27. srp 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: moc držím palce :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, budeme s bobískama držet všechny palečky co máme a to by bylo aby nebylo :slight_smile: a nevyšlo to, páč teďky to prostě vyjít musí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kujííí budu to hodně potřebovat ..... doufám, že ted budeme úspěšní a zbydou nám šikulky ..... peřinu mají nachystanou tak jen se zavrtat :slight_smile:
27. srp 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně že to vyjde chrobí, na srazu potřebujeme co nejvíc prcků na hraní..tak šup šup.. umět správně vyslovit svá přání je moooc důležité..
Zuzi, bez intimek to půjde asi těžko... ber to tak, že jsi ráda, že jsi těhule a na ostatní se vy.. :wink:
krásný den všem..
jo a těhule, cvičíte?? myslím teda hlavně ty, co mají děsný první trimestr za sebou...
27. srp 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy necvičím a když sem tam ano, tak fakt jen takové protahovačky, nic těžkého :wink:
27. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda
čauky, necvičím - v knize Dvojčata a internetové poradně paní Rulíkové to jednoznačně nedoporučují.
27. srp 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lopat, fááákt? :confused: Já se chystám s kámoškou chodit po 12 tt na cvíčo a plavčo.... tedy jestli mi to mudr schválí. A nevíš proč to nedoporučují? U nás se zpravidla cvičí na míčích a na zpevnění pánevního dna :fearful:
27. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi-já jen jestli to tak má být, pokud to tak je, tak klidně budu nosit intimky až do důchodu :grinning: , jen my to připadalo divné, když jsem u předchozích těhu nic takového nezažila.
27. srp 2009 v 16:34  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluse
je pravda, že paní Rulíková je ve všem opatrnější a vyhrožuje předčasnými podrody - spíše tedy preventivně být pouze v klidu, aby si člověk nic nevyčáítal - prostě dvojky bere jako RIZIKOVÉ těhotenství.
Já sama se taky bojím, v 8.-9. týdnu jsem pinila, mám za sebou potrat a moje máma dva.Dost se doporučuje plavání, ale to mohu s klidným svědomím "díky" mykozám zavrhnout.
Ale zařiď se podle toho, jak se cítíš :wink:
27. srp 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluse
jedna odpověď z mnoha podobných :confounded:
http://www.porodnice.cz/node/43062
27. srp 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky, ale já čekám jedno.. no ne že by se mi chtělo, moc to přehánět nechci, pka jsou prý těžší porody, jak jsou svaly moc silné, tak nechtějí tolik povolit,ale zase je mamina pak brzo v kondici a na své váze..určo se chci donutit aspoň na to plavání aspoň jednou týdně a prochajdy a jak bude hnusně tak ve fitku na páse.. mámi Cd, jsem dnes dostala půjčené , tak na to musím aspoň kouknout a balon si myslím taky zpevní pánevní dno, zase bych se nerada po porodu počůrávala :grinning: s rozumem..jasan , že u dvojek je jiná situace..
Zuzi každé těhu je jiné, já teda nijak neteču,ale intim mám pro sichr,ale po cetrotide/jako utroš/ jsem špinila velké kusy...ble, to bude lepší, uvidíš..
27. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se po dlouhé době. Včera jsem byla na utz a všechno je v pořádku, bobísci rostou oba/obě stejně, máme už 5,5cm. Jeden se pěkně mrskal a druhý lenošil :grinning:
Dneska jsem volala do porodnice Brandýs na Labem ohledně registrace. Je možný, že žádné registrace neprobíhají? Prý si mám zavolat v 36tt a oni mě pozvou do těhotenské poradny. ale co když s dvojčátkama budu rodit dřív? Jsem z toho docela zmatená... :fearful:
28. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Siki,

no oni spíše registrují takové ty větší porodnice v Praze apod. Tyhle okresní moc ne. A neboj do té poradny tě určo pak odešle i tvůj gynekolog, mě už to taky sestra hlásila, že se pak chodí do nemocnice, aby si tě lépe ohlídali a event. naplánovali porod.

Tééda, ale to už jsou docela kousci, moc gratuluju, já jdu na kontrolu příští pátek, tak jsem zvědavá jestli mi bude dělat i UTZ a jak jsou šmudlové velcí :confused:
28. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek