Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
siki26
28. srp 2009
Ahoj Milu, jen je mi divné, že třeba začnu rodit a najednou se tam objevím, že rodím, aniž by mě tam někdo někdy viděl. Je to divný...

Tak to budu moc držet palce, aby utz dopadl dobře 🙂 Jak se jinak cítíš?

Já jdu příští týden na 1.screening, pořád tam volám, ale nikdo mi to nezvedá...V pátek se asi nepracuje 😞
miluse
28. srp 2009
Oni tě neodmítnou neboj a jestli budeš chodit do té poradny, tak stejně budeš sepisovat porodopis, takže pak už o tobě vědět budou 😉

Vydržaj pianěr, určo to zvednou 😉
siki26
28. srp 2009
No snad jo. Poslední sobotu v měsíci tam probíhají prohlídky, tam tam zajedeme a poptáme se 🙂
miluse
28. srp 2009
U nás to dělají i v rámci předporodního kurzu 😉
chrobacek
28. srp 2009
ahoj holky 4 vajíčka 😞 no budou děcka muset bojovat 😉
siki26
28. srp 2009
Neboj, určitě budou bojovat 😉 aspoň 2.
chrobacek
28. srp 2009
😉 musíííííí čekáme na ně a myslíme 🙂)
gucci
28. srp 2009
ahoj holky

registruje se akorát v porodnicích v Praze 😉 , já si to zjištovala v Pardubicích a Hradci a tam se neregistruje, proto jsem se zaregistrovala na Podolí, kdyby něco, ale spíš budu rodit v Pardubicích
chrobacek
28. srp 2009
wrtulko jak jsi dopadla ty?
miluse
28. srp 2009
Chrobí, neboj, to bude dobrý, podívej na Gucci 😉 určo tam bude min. jeden silný bojovník 🙂
chrobacek
28. srp 2009
😎 jasně musejí být v úterý morulky 🙂)
miluse
28. srp 2009
Ty půjdeš už v úterý na ET? Teba to už budou blasťáci 😉

Já mám hosipa, kdy jsi byla na OPU? =-)
chrobacek
28. srp 2009
mil blastáci ani náhodou 4 dne jsou morule ... a ty já minule neměla tak snad to tentokrát klapne, ptala jsem se jestli je nenechají o den déle na misce na blasty, ale říkala, že se uvidí, že podle toho jak budou vypadat u nás se fakt na blasty nehraje.... uvidíme ... já budu vděčná i za morulky 🙂)
kapr
28. srp 2009
Chrobi, myslela jsem na tebe a držím palečky. kdy budeš volat jak vypadají?
chrobacek
28. srp 2009
ahojky kapr 🙂) děkuju moc jsi hodná 🙂) mám volat v neděli a pak každý den a podle toho jak budou vypadat se budeme domlouvat ale ET asi v uterý možná kdybych je překecala na blasty tak ve středu
miluse
28. srp 2009
Chrobí, jasně 😉 každopádně palce držíme o stošest 🙂
chrobacek
28. srp 2009
😉 😉 😉
kapr
28. srp 2009
Takže v pondělí hlaš stav!!!!!!! 🙂
chrobacek
28. srp 2009
jestli v pondělí ve 12h nebudou mít 8 buněk budu bulet
wrtulkaautor
28. srp 2009
Ahojky kočky..
Chrobi tak držím palečky aby vajucha zabojovaly!!!!
Jinak včerejší konzultace toho moc nového nepřinesla..
IVF v řijnu /listopadu. Prý mi dají vyšší dávky na začátku.. asi chtějí abych těch vajec měla 100 😃 :-p
miluse
28. srp 2009
Chrobi, to možná budeš bulet, ale štěstím x-)
chrobacek
28. srp 2009
wrtulko 🙂) asi jsi jich měla málo 🙂)))

mil jo tak to budu bulet až uvidím ty // štěstím 😃 😃
kapr
28. srp 2009
Chrobi já ti to budu správně přát, jo? 🙂 🙂 🙂
miluse
28. srp 2009
Wrtul, nech bejt, mě primářka na kontrole v genetu říkala, že kdysi pracova na gynekologický JIPce v Motole a že prý tam měli paní s OHSS, která měla 92 vajíček =-) 😕
chrobacek
28. srp 2009
Kapr takže odpovědnost za embryjka je na tobě 🙂)))) v případě neuspechu reklamuju 🙂)))) za špatné držení palců 🙂)) holky moje ještě že bude víkend to uteče .... a pondělí nejak překlepu
kapr
28. srp 2009
Chrobi já tu zodpovědnost přehodím na Universum 🙂
chrobacek
28. srp 2009
já věděla, že se z toho vyvlíkneš 😃 😃
kapr
28. srp 2009
se nevyvlíkám 🙂 jen deleguji 😃
ruda
29. srp 2009
dobré ráno žirafinky, tak já jako první?? taky u vás tak leje..
Chrobí siláci to je pěkné, určo se budou snažit a chtít k mamince do bříška pěkně upravení v morulkovém kabátku..
Wrtulko, tak zase čekat co..ono to uteče, neboj, Siki to jsou bobani, jen ať sílí a rostou..
Já měla včera odběr na tripple testy, tak snad doapdneme dobře, výsledek za dnů u mojí gyndařky...
včera jsme konečně koupili první věcičky, už jsem to emohla vydržet, máme zimní zavinovačku do auta a teplou domů a fusak a kojící polštář a tayk teploměr do vany 🙂
tak holky drřím všem palečky!!!!!
zuzka72
29. srp 2009
Ruda-ten kojící polštář se dá koupit kde?
A holky budete pořizovat monitory dechu a chůvičky, nebo je to to samé? Mám v tom hokej.