Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
lucifirek
29. srp 2009
ahoj Holky,přeji krásné ránko
ruda
29. srp 2009
Ahojky zuzi ten kojící polštář měla v kojeneckých potřebách,ale jde sehnat i přes net.
monitor dechu si pořídím jen v případě doporučení Dr. , pokud by hrozila zástava dechu mimi ve spánku, monitor začne alarmovat, ale pokud budeme v pořádku, a my budeme 🙂 ,tak jej kupovat nebudu , chůvičky jsou něco jiného jsou to jako vysílačky, jednu dáš k miminku, když usne a ty se můžeš s druhou vysílačkou klidně bavit třeba u sousedů nebo na zahradě, když mimi zabrečí, tak ho/ji teda u tebe je uslyšíš.. jsou buď jednoduché, že slyšíš jen ty je a nebo obousměrné, že slyší i oni tebe, jako vysílačkou, je můžešna dálku utěšit, snad jsem to napsala srozumitelně
zuzka72
29. srp 2009
Díky za info, teˇuž v tom mám jasno, no tak já půjdu do těch jednosměrných chůviček a ten monitor, zatím taky řešit nebudu.
ruda
29. srp 2009
taky to mám tak v plánu, švagrová monitor měli a pak ho stejně vypnuli, pořád to pištělo..
zuzka72
29. srp 2009
Dík už jsem objevila i ten polštář, je to taková podkova, viď. A dnes jsem objevila v bazaru super postýlku pro dvojčata za 350,-, tak doufám, že to vyjde.
miluse
29. srp 2009
Hezký sobotní večer žirafindy,

Rudýsku tak to jste hezky pokoupily, já zatím kupuju věci akorát pro sebe 😃 dneska jsem naběhla do Takka a musela si koupit větší podprdu, nějak se mi holky už začali zvětšovat a do těch co mám doma se začínám trochu nevejít a začínajímí mě tlačit =-)

O monitorech dechu taky budeme uvažovat pouze v případě, že nám je dr. doporučí jinak ne, chůvičky zatím nevím, neb máme docela malý byt, tak nevím jestli bychom je využili, uvidíme. Možná tak u babiček. A o tom polštáři taky uvidím až spíš podle toho jestli vůbec budu kojit nebo ne :-N

Zuzi, ta to na aukci držím pěstičky, aby vyšla. Chodíš na MB? Já si tam zatím vyhlídla těhudžíny, tak ještě musím zjistit jak to tam mají s tou velikostí, jestli to berou tak, jakou jsi měla velikost před těhu nebo jakou máš v průběhu těhu =-)
zuzka72
30. srp 2009
Milu-na MB chodím, ale postýlku jsem objevila na sbazaru. Jinak ten MB je super jsou tam i dobré nápady a vychytávky v diskuzích.
ruda
30. srp 2009
Ahojky Miluš, já do teď taky kupovala jen pro sebe,ale teď už něco pokoupené mám i těhu věci od holčiny z bazaru tady co je na koníkovi, šoupla mi tam i věci navíc a taky pro mimi a časopisy...těhu gatě jsem koupila jedny i v kamenném obchodě, teď se ale začínám pomalu soustředit na mimi, pak do toho vlezou vánoce a nechat to na leden, když můžu ležet v nemocnici se mi fakt nechce, tak jsme si řekla, teď ještě prázdninuju a od půlky záží budu maminkovatět a nakupovat, vše jsem si sepsala ,na netu našla ceny + - , ať mám přehled a postupně..i tak to vidím na 30tisíc... no uvidíme...
chůvičky chci spíš tak když budeme na dvoře nebo u sousedů nebo u našichna zahradě nebo na dovči...jinak byt taky není obr..
co je to MB???
miluse
30. srp 2009
Rudy, MB je mimibazar 😉 dají se tam sehnat docela slušný věci 😎

Tak to jo s těmi nákupy, já si zatím říkám, že mám na nákupy čas, ale už jsem koukala u nás v jednom anglickým sekáči, kde mají i nové věci, po bodíčkách pro prcky. :-N

Rudy a kde jsi koupila těhu gatě? Já pojedu asi ve středu do Prahy, tak se možná po nějakých kouknu v H&Mku, pokud tam tedy nebudou stát majlant :-|
ruda
30. srp 2009
mili ve Zlíně, jak jsem byla na genetice ve 13tt, tak dole byl obchůdek s kojeneckým a těhu gatě taky...stáli manžu 1400 a další dvoje mám za 1200 přes bazar a k tomu ještě jiné věcičky...,ale do těch musím dorůst, jsou mi ještě volné,ale na podzim zimu za ně budu asi vděčná...
wrtulkaautor
31. srp 2009
Dobré ráno Žirafky..
moc myslím co Chrobáček!!!
miluse
31. srp 2009
Krásné ranko,

jůůů, Chrobáčkovi se to blíží, =-) tak to držíme paluchy 😉

Rudy, tak to byl docela dobrej kup. Mě dneska napadlo se juknout u nás po sekáčích, občas jim tam vozí i nové věci, tak se číhnu, jdeme s kámoškou na oběd, tak tu cestu do města využiju i takhle 🙂
zuzka72
31. srp 2009
Milu-postýlku už mám zaplacenou, vyšlo to, jen ji dovést k domovu. Ale paní je hodná počká.
Chrobíííííí-tfuj,tfuj,tfuj-vše jen to dobréééééé.
chrobacek
31. srp 2009
ahoj holky tak včera byly všechny 4 oplodněné a bunky tak jak mají být tak doufám, že to tak půjde dál 🙂))) asi to bude těma vašima palečkama 🙂)))
miluse
31. srp 2009
Chrobí no jasně. 😎 😉

Zuzi, gratuluju k postýlkám 🙂
wrtulkaautor
31. srp 2009
jéé ahojky Chrobi no to je super!
4 oplodněné a kdy si pro ně máš jít? x-)
to už je výběr náhodou! je to super.. žádný úbytek - všechny vajíčka zralá, všechny se oplodnily a táák x-) x-)
chrobacek
31. srp 2009
wrtulko mám strašnou radost 🙂) po tom, že se mě vydolovali jenom 4 vajíčka jsem byla smutná, ale včera se moje oči rozzářily, protože jsem s 4 v poho nepočítala .... tak ted jde o to jak bojují dnes 😃
wrtulkaautor
31. srp 2009
Chrobi a kdy tam budeš volat?
chrobacek
31. srp 2009
po 12h tj za 3 hodiny 🙂)) to asi nevydržím 🙂)))) musím mít 8b .... abych si pro ně zítra šla
miluse
31. srp 2009
Chrobí, to už je za pár 😉 a zítra tradááá pro ně do bříška.... já mám holka takovou radost i za tebe, ani nevíš jakou 🙂
chrobacek
31. srp 2009
mil já mám taky strašnou radost až se bojím co mi dneska řeknou až to není jak minule 😞
chrobacek
31. srp 2009
at to není jak minule .... ale zatím to vypadá líp ....
miluse
31. srp 2009
Chrobí, neboj, paluchů máš dost, tak to dobře dopadne, uvidíš, dneska to bude krásná zprávička, jsou to bojovníčci a určo budou bojovat až do konce 🙂 ....... tedy do dubna/května 😉
chrobacek
31. srp 2009
jó já jim věřím na 9 měsíců že vydrží 🙂)))) mají u mě peřinku nachystanou 🙂) tak musí
wrtulkaautor
31. srp 2009
Chrobi takže voláš ve 12 tak to se na tebe juknu! písni hned jak to s váma vypadá🙂🙂
zítra už byste měli mít morulky že jo? x-)
ruda
31. srp 2009
chrobíííí to je supéééér, to víš, že už se k tobě těší...myslím na tebe moc i s mimouškem a držíme palouchy i dál!!!!ozvy se !!!!! 🙂
chrobacek
31. srp 2009
wrtulko jo nic jiného si nepřeju ale taky se dost bojím 🙂 rudísku děkujíííí ty vaše palečky pomáhají moc 🙂
chrobacek
31. srp 2009
doufám, že se těch morulek zítra dočkáme 🙂 jo a ptala jsem se na to jestli je nenechat do středy a říkala, že podle situace, ale oni ty blasty prostě nedělají ... takže jestli budou mít dneska 8b tak si pro půjdu zítra
kapr
31. srp 2009
Chrobi, neboj, už jsem ti je v pátek objednala 🙂
Budou dobré a za 14 dní budš mít // x-)
chrobacek
31. srp 2009
😉 kapr snad jo 🙂))) věřím tomu 🙂 zatím mám důvod