• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahoj Holky,přeji krásné ránko
29. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zuzi ten kojící polštář měla v kojeneckých potřebách,ale jde sehnat i přes net.
monitor dechu si pořídím jen v případě doporučení Dr. , pokud by hrozila zástava dechu mimi ve spánku, monitor začne alarmovat, ale pokud budeme v pořádku, a my budeme :slight_smile: ,tak jej kupovat nebudu , chůvičky jsou něco jiného jsou to jako vysílačky, jednu dáš k miminku, když usne a ty se můžeš s druhou vysílačkou klidně bavit třeba u sousedů nebo na zahradě, když mimi zabrečí, tak ho/ji teda u tebe je uslyšíš.. jsou buď jednoduché, že slyšíš jen ty je a nebo obousměrné, že slyší i oni tebe, jako vysílačkou, je můžešna dálku utěšit, snad jsem to napsala srozumitelně
29. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za info, teˇuž v tom mám jasno, no tak já půjdu do těch jednosměrných chůviček a ten monitor, zatím taky řešit nebudu.
29. srp 2009 v 11:21  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to mám tak v plánu, švagrová monitor měli a pak ho stejně vypnuli, pořád to pištělo..
29. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík už jsem objevila i ten polštář, je to taková podkova, viď. A dnes jsem objevila v bazaru super postýlku pro dvojčata za 350,-, tak doufám, že to vyjde.
29. srp 2009 ve 13:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký sobotní večer žirafindy,

Rudýsku tak to jste hezky pokoupily, já zatím kupuju věci akorát pro sebe :grinning: dneska jsem naběhla do Takka a musela si koupit větší podprdu, nějak se mi holky už začali zvětšovat a do těch co mám doma se začínám trochu nevejít a začínajímí mě tlačit :confused:

O monitorech dechu taky budeme uvažovat pouze v případě, že nám je dr. doporučí jinak ne, chůvičky zatím nevím, neb máme docela malý byt, tak nevím jestli bychom je využili, uvidíme. Možná tak u babiček. A o tom polštáři taky uvidím až spíš podle toho jestli vůbec budu kojit nebo ne :sweat_smile:

Zuzi, ta to na aukci držím pěstičky, aby vyšla. Chodíš na MB? Já si tam zatím vyhlídla těhudžíny, tak ještě musím zjistit jak to tam mají s tou velikostí, jestli to berou tak, jakou jsi měla velikost před těhu nebo jakou máš v průběhu těhu :confused:
29. srp 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu-na MB chodím, ale postýlku jsem objevila na sbazaru. Jinak ten MB je super jsou tam i dobré nápady a vychytávky v diskuzích.
30. srp 2009 v 08:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Miluš, já do teď taky kupovala jen pro sebe,ale teď už něco pokoupené mám i těhu věci od holčiny z bazaru tady co je na koníkovi, šoupla mi tam i věci navíc a taky pro mimi a časopisy...těhu gatě jsem koupila jedny i v kamenném obchodě, teď se ale začínám pomalu soustředit na mimi, pak do toho vlezou vánoce a nechat to na leden, když můžu ležet v nemocnici se mi fakt nechce, tak jsme si řekla, teď ještě prázdninuju a od půlky záží budu maminkovatět a nakupovat, vše jsem si sepsala ,na netu našla ceny + - , ať mám přehled a postupně..i tak to vidím na 30tisíc... no uvidíme...
chůvičky chci spíš tak když budeme na dvoře nebo u sousedů nebo u našichna zahradě nebo na dovči...jinak byt taky není obr..
co je to MB???
30. srp 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy, MB je mimibazar :wink: dají se tam sehnat docela slušný věci :sunglasses:

Tak to jo s těmi nákupy, já si zatím říkám, že mám na nákupy čas, ale už jsem koukala u nás v jednom anglickým sekáči, kde mají i nové věci, po bodíčkách pro prcky. :sweat_smile:

Rudy a kde jsi koupila těhu gatě? Já pojedu asi ve středu do Prahy, tak se možná po nějakých kouknu v H&Mku, pokud tam tedy nebudou stát majlant :unamused:
30. srp 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili ve Zlíně, jak jsem byla na genetice ve 13tt, tak dole byl obchůdek s kojeneckým a těhu gatě taky...stáli manžu 1400 a další dvoje mám za 1200 přes bazar a k tomu ještě jiné věcičky...,ale do těch musím dorůst, jsou mi ještě volné,ale na podzim zimu za ně budu asi vděčná...
30. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno Žirafky..
moc myslím co Chrobáček!!!
31. srp 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

jůůů, Chrobáčkovi se to blíží, :confused: tak to držíme paluchy :wink:

Rudy, tak to byl docela dobrej kup. Mě dneska napadlo se juknout u nás po sekáčích, občas jim tam vozí i nové věci, tak se číhnu, jdeme s kámoškou na oběd, tak tu cestu do města využiju i takhle :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu-postýlku už mám zaplacenou, vyšlo to, jen ji dovést k domovu. Ale paní je hodná počká.
Chrobíííííí-tfuj,tfuj,tfuj-vše jen to dobréééééé.
31. srp 2009 v 08:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak včera byly všechny 4 oplodněné a bunky tak jak mají být tak doufám, že to tak půjde dál :slight_smile:))) asi to bude těma vašima palečkama :slight_smile:)))
31. srp 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí no jasně. :sunglasses: :wink:

Zuzi, gratuluju k postýlkám :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé ahojky Chrobi no to je super!
4 oplodněné a kdy si pro ně máš jít? :dizzy_face:
to už je výběr náhodou! je to super.. žádný úbytek - všechny vajíčka zralá, všechny se oplodnily a táák :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko mám strašnou radost :slight_smile:) po tom, že se mě vydolovali jenom 4 vajíčka jsem byla smutná, ale včera se moje oči rozzářily, protože jsem s 4 v poho nepočítala .... tak ted jde o to jak bojují dnes :grinning:
31. srp 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi a kdy tam budeš volat?
31. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
po 12h tj za 3 hodiny :slight_smile:)) to asi nevydržím :slight_smile:)))) musím mít 8b .... abych si pro ně zítra šla
31. srp 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, to už je za pár :wink: a zítra tradááá pro ně do bříška.... já mám holka takovou radost i za tebe, ani nevíš jakou :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil já mám taky strašnou radost až se bojím co mi dneska řeknou až to není jak minule :frowning2:
31. srp 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
at to není jak minule .... ale zatím to vypadá líp ....
31. srp 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, neboj, paluchů máš dost, tak to dobře dopadne, uvidíš, dneska to bude krásná zprávička, jsou to bojovníčci a určo budou bojovat až do konce :slight_smile: ....... tedy do dubna/května :wink:
31. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jó já jim věřím na 9 měsíců že vydrží :slight_smile:)))) mají u mě peřinku nachystanou :slight_smile:) tak musí
31. srp 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi takže voláš ve 12 tak to se na tebe juknu! písni hned jak to s váma vypadá:slight_smile::slight_smile:
zítra už byste měli mít morulky že jo? :dizzy_face:
31. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobíííí to je supéééér, to víš, že už se k tobě těší...myslím na tebe moc i s mimouškem a držíme palouchy i dál!!!!ozvy se !!!!! :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko jo nic jiného si nepřeju ale taky se dost bojím :slight_smile: rudísku děkujíííí ty vaše palečky pomáhají moc :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám, že se těch morulek zítra dočkáme :slight_smile: jo a ptala jsem se na to jestli je nenechat do středy a říkala, že podle situace, ale oni ty blasty prostě nedělají ... takže jestli budou mít dneska 8b tak si pro půjdu zítra
31. srp 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, neboj, už jsem ti je v pátek objednala :slight_smile:
Budou dobré a za 14 dní budš mít // :dizzy_face:
31. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: kapr snad jo :slight_smile:))) věřím tomu :slight_smile: zatím mám důvod
31. srp 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek