• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Kačí, určo jo :wink: tý jo to je taky ouroda.. mě tam dneska našla 2 - 10 a 9,8 a tu hnusnou cystu :angry: 17,4 mm :rolling_eyes:
26. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
mil a co s ní budou dělat?
26. kvě 2009 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrob, to mi neřekla... :rolling_eyes:

teda co koukám, do zprávy, tak tu mudra napsala... cysta v regresi 17,4 mm... hmmm :fearful: :confused: :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
no to přece bude vadit ... to se jako sama ztratí ....já tomu nerozumím
26. kvě 2009 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo holky vy už zase jedete :grinning:
26. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrob...tak to jsme dvě, já taky ne :frowning2:
26. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo evak nové téma je potřeba rozjet :slight_smile:))
26. kvě 2009 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mil tak v regresi je asi, že ustupuje :wink:
26. kvě 2009 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu nijak nejásám, páč minule to vypadalo taky tak nějak a bylo jich 7 zralých a nakonec vydžely 3 emryjka.
A ta cysta, budou s ní něco dělat? Nebude vadit?
26. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já se pro dnešek loučím,jdu se chystat na koncert a pak na autobus,tak pěkně rozjeďte nové téma a zítra nanapsanou! :wink:
26. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Denis, tak ať se ti koncert líbí.

Katchi, tak to vůbec netuším, že mám cystu vím poprvé v životě, tak vůbec nevím jak to chodí a nechodí :frowning2:
26. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já pááádííím cestouuu necestouuuu ....

tak holky na zítra držím palec na OPU a na test :wink:
26. kvě 2009 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
denííís, chrobííí páááá :slight_smile:
26. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak pááá holky, příjemnou cestu dom :wink:
26. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak rovnou do nového, nečetla jsem zatím nic, jen jsem klikla na poslední odkaz.
tak jsem zpět, sedím tu u PC s žirafkou na hrudi a hlasím dvě pidimimi v břichu teda snad budoucí :grinning: 6 zamraženo z prvního dne po OPU a 6 z 5dne po OPU..dnes zavedeny dvě/dva...je mi fajn, hladná jsem furt, Crinone pokračuje, + prednisona a Anopyrin...a zkusím něco dočíst :wink:
A téma zní náááááááádherně :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé rudííí... tož vítaaaj.. tak paráda... tak už jsi také "nepotvrzená" těhulka :slight_smile:.... a k tomu mááááš Klabzubovu dvanáctku :grinning: v záloze
26. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj, tak se hlásím do nové diskuse.

Rudi, gratuluji k ET. :wink:
26. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky, manža musí pracovat, tak vás dočtu večer..jojo Klabsubova jedenáctka a trnér k tomu mi ještě zbyli, ale snad nebudou třeba, embryoložka se říkala, že si myslí, že už se neuvidíme, ptala se jestli teda chceme dvě??? a koulela očima, tak říkám, jasně..tak jsou tam dvě :wink: zatímpapapa K
Jo a jen k tomu ,co jsem stihla, dělám na záchrance a dětem to, že jsou z IVF řeknu,aspoň nemusím vysvětlovat fázi, kdy tatí pronikl svým penisem.... :wink: určo to pochopí, v jejich době to bude totiž normálka...tak pádím a večer a zítra páčko..a PN mám s neomezenýma vycházkama juopííííííííííííííííííííí
26. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudý, tak to gratuluju, a jak píše Zub... jsi prasně teďky "neprokazatelně těhotná" :grinning: tak se opatruj, moc to nepřeháněj, žádný stresy všechno v klídku :wink:
26. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj žitafkýýýýý :grinning: , to je fakt krásný téma :slight_smile: !!!! Tak jdu číst :wink:
26. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babky žirafinky,
sue, zvládly jste to ....nové téma je tuuuu, parááááda....

ruda: gratuluji , hlavně at se pevně drží miminka :slight_smile:
26. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Denisko, takže ty čekáš do další MS? Ale to neva, skutečně je lepší, aby si tělo aspoń trošku odydchlo a nabralo síly na další nápor hormonů. To už uteče jak voda a zase naskočíš do toho rozjetýho vlaku a doufám, že dojedeš zdárně do kýženého cíle :slight_smile: !!!!! A po žirafkách se zkusím mrknout u těch ťongů, tam bych mohla uspět. Asi hned zítra půjdu mrknout. :wink:

Teda Chrobííí, takový krásný výtvory :slight_smile: , klobouk dolů. Kde se ta mrcha toulá?? Potvora jedna. Snad už brzy přileze a přidáš se :wink:

Wrtulko, ty máš taky šikovný ruce, já když to holky vidím, ty vaše výtvory, tak začínáj mít strach se do toho pustit, mě se to určo tak hezky nepovede :frowning2: Ale když to pak vyfotím a dám to se , tak se mi nebudete smát, že nééé :grinning: :grinning: ??

Irminko, odpočívej a doufám, že to bude každým dnem jen lepší a lepší .
:slight_smile:

Kami, moc držím pěsti, aby to byl pořádný bojovníček :slight_smile:!!!

Katchik, ty jdeš zítra na OPU? Snad jsem to nepopletla. Budu na tebe myslet!! Jak to u tebe vypadá s folíkama?

Miluško, tak uvidíš, třeba IUI vyjde. Šance tam určitě je. To říkal můlj doktor i nám, že klidně můžeme zkusit IUI a to máme sice hodně spermíků, ale mizivej počet těch progresivně se pohybujících. Takže přeju hodně štěstí a kdyby to neklaplo, tak IVF to jistí :wink: !!

Rudy, teda, ty jsi fakt holka šikovná, dvě embryjka v bříšku a 12 mrazáčků, tak to je nášup!!! Tfuj tfuj tfuj, hodně štěstí, ať se bobísci hezky zavrtávají!!!

Zubí, už zíííítra!!! Držím v šechno, co mám :slight_smile: :slight_smile:!!

Já zítra hlásím první injekci Menopuru, huráá :sunglasses:
26. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Izzi, gratuluju k píchání :grinning:

JJ, šance je nějakých 10 % u nás o něco menší, ale pořád to šance je, i doktorka nevyloučila, že se to nemůže nepovést... :wink: přírodat je holt mocná čarodějka :grinning:

Jůůů Chrobí, super výtvory, to gratuluju, jsi šikukulka šikovná :wink:
26. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano Miluško, třeba se nakonec opravdu zadaří, moc bych ti to přála :slight_smile: !
26. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
holčiny, vy teda jedete, téma je skvělé, dobře se to hledá a směju se, když čtu o žirafkách a mám jednu obrovskou vysmátou na prsách :grinning:
Jen vás zdravím, zítra snad víc, manža mě přes zprávy pustil a než jsem to dočetla, už chce zase pracovat....
Tak krásný večer a zubíííí zítra hodně štěstí a dej vědět a Kači tfujtfuj
26. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Žirafky, že vy koukáte na TV :wink: ?? Tak já jdu tradičně mrkat na Ordinačku, o reklamách sem juknu
26. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudy páá zítra a pohlaď bříško :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,konecne snad mame take tehuli po IVF,v tom nasem nestastnem Fertimedu :wink: ,tak mam radost!
Zubi zitra budes doufam testit a sem s nema pak,jo?Myslim s tema // :wink:
26. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ranko

Zubýsku tak jak? :grinning:

Kathi (snad jsem to nesplatla), myslím na tebe, ať se OPU podaří :wink: a je tam krásná úroda
27. kvě 2009 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré krásné i když ubrečené ránko všem!!
izzi na té ubrouskové metodě vůbec nic není já jsem absolutně technickej typ a na ruční práce antytalent :wink: věř mi u nás si manža zašívá díry na oblečení sám a to fakt nekecám! :grinning: :wink: takže se vůbec neboj že ti to nepůjde! a navíc nejde o to vyhrát ( mít nejhečí výtvor) ale zůčastnit se - relaxnout a udělat radost sobě a svým blízkým nějakým hezkým dárkem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek