• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Já si myslím, že jak to tak všechno čtu, tak se budu určitě kontrolovat a odhadovat, jestli těhu jsem nebo nejsem a manžel ze mě po chvíli zešílí :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
já měla štěstí, že mě to hrozně rychle uteklo ten čas od ET, byla jsem u našich, tam jsem na to skoro vůbec nemyslela, pak jsem byla v práci...to bylo super, ani jsem se nepozorovala nic, pak jsem testla a bylo to
28. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
izzi, já měla spoustu těhu příznaků a těhu jsem byla..i když jen biochemicky :grinning: ale máme to opravdu každá jinak...a taky ta stimulka zkresluje...to je na tom to blbý...
jj, dokud nejsou vidět srdíčka, tak to není pořád jistý :unamused:
jo zubí, ruda má pravdu..vnášíš sem dobrou náladu! tak se zase do tabulky hezky napiš. Špinění neznamená neúspěch!!!!! :angry:
28. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
evak je taky super podpora :slight_smile:
příznaků je milion, není divu, když se pořád sledujeme a jsme napichané kde čím...nejlíp se nepozorovat..ale to nejde...pořád mě bolí břicho docela ostře na dotek, když se zmáčknu může to být ještě z OPU?
28. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě siki...a někdy ani po tom ne... :frowning2:
28. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
rudííí... cožeee?... jaká podpěrááá ?... já teda nějakou teď potřebuju, bo jsem po obědě a trošku bych uchrápla... jooo, ty myslíš taková berla mrazilka ,,??? :grinning:

evíííkuuu.... jojo,....jsme bojovnice.. :slight_smile:))))
28. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudi mě břicho po opu bolelo taky dost dlouho. strašně mě tam píchalo a vaječníky cítím sem tam doteď. Bude to skoro rok.
28. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Zubí, moje sestra si dělala až čtrnáct dní po vynechání menstruace test a byl pozitivní a špinila, měla strach, myslela si že to dostane, tak se vrať prosím do tabulky čekání ná // po ET a KET, ještě nic není ztraceno. Opravdu. :wink:
28. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
teda siki rok??? tož to bych měla aj jiné plány čéče.
Zubí ty podpěrko jedna, si zdřímni no co...
28. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
punooo... nenenenenneneneneeee.... :slight_smile:.... a když se vrátím, tak jedině do Těhulek :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dobře, zůstaň jako podpora, ale stejně zkus třeba o víkendu testovat. Opravdu, dokud nepoteče krev nic se neděje. :sunglasses:
28. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, ano napslala jsi to přesně, jsme bojovnice !!! A nevzdáváme se :slight_smile: !!

Zubaj, jsme rádi, že jsi tu s náma, faaaaakt
CHRRRRR CHRRRRR CHRRRR

kafééééééé .....
šak ona zubča pujde na kontrólu a oni už to zjistí a třeba bude milé překvápko...
28. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
zubaj: a tys už netestovala?
Puna, Kapu, já jsem tak zvědavá, takže v sobotu, ju? Kéž by tady byly zase veselé zprávy, to by bylo fáááájn.

A Zubi, třeba ještě bude překvápko....., ale už mlčím :sunglasses:
autor
teda baby já se na chvilku zapracuju a vy nakecáte 3 strany kdo to má dočítat :grinning:
lenh já se utěšuju tím že v Heliosu mají s tímhle protokolem výborný výsledky - mají nevjvyšší úspěšnost z Brna.. tak jim věřím :wink:
já jak poslouchám, jak vás většinu bolí břicho po OPU tak mám normálně strach, co se týče všech těchto zákroků... jsem docela posera musím říct. Nikdy mi nic nebylo a teď všechno toto...
Jinak já jsem ráda, že jste tady všechny, jak podpory :slight_smile: tak čekatelky, stimulantky, těhulky a maminky :slight_smile:. Dočetla jsem se tolik věcí o kterých jsem nevěděla, na co se chci třeba ještě dr. zeptat a na jiný věci aspoň nemusím volat koordninátorku, protože se to dozvím tady :slight_smile: Je to fajn pocit nebýt v tom sama :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
rudi, nevím, mě to bolelo jen tak dva dny jako při mrše, jinak ne...ale vaječníky trochu cítím pořád...prý byly hodně zvětšené...takže bohužel ti neporadím...

taky jsem na tento měsíc koupila ovu testy, chci totiže vědět, jestli se to hned nastartuje samo, nebo zda budou mršky moje odpočívat... mně to totiž docela baví pozorovat, jak je to tělo geniální a jak funguje... :sunglasses:

no zubajdo, dobrá teorie, taky bych šla nejradši rovnou do těhulí :slight_smile: ale i v nemo, když jsem silně krvácela mi říkali, ať neklesám na mysli, že bych se divila, kolik ženských má menstruaci i relativně silnou v začátku těhu..takže :wink:
izzii :slight_smile: bojim bojim....
punááá... :grinning:... rozkaz...

izzziii.... rudííku.. holky cholkovatý... vy jste fakt božíííí.... bych vám dala hubana :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jasný len...je nás tu mraky! :slight_smile:

jasně izzi, nevzdáme... já sem nechodit, tak by mi taky bylo krušno, ale když jedem na stejný lodi.... :dizzy_face:

no jo wrtul to víš, já dopoledne taky kvůli práci nestíhala a dočíst vás bylo těžký:slight_smile:

jen nám sem teď nechodí zuzulík...musí se k nám vrátit až se vysmutní!

jo jo zubaj, tak si ho běž hned uvařit...já už si taky dala :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtulko: jo já jím taky věřím a prostě se to oběma povede a basta :sunglasses:
no vidíš...a už tu máme naši starou zubajdu, veselou :dizzy_face:
proto to říkám neklesejte na mysli... HCG odběry ještě nebyly...zubí kdy jdeš na krev?
Wrtul, vidíš,, jak to tady zvládáme :wink: jsme prostě žirafy.. a IRma je kde?
gucci.. ne netestovala... ani nebudu :grinning:

izziii :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kapunko... neboj neboj :slight_smile: :wink:

a jdu teda na to kafééé,.... vy jste šílenéééé
28. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
zubí, no vídíš jak to jde. neklesej na mysli. i když já jsem taky pořád jak na trní, ale pořád se uklidňuju dokud žádná červená tak je to ještě dobrý, i když nejsou žádné příznaky. :wink:
28. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
rudíku.. já na krev nejdu... :slight_smile:... mám jen volat a říct, jak dopadl test.... tak jim kdyztak zavolam v utery, ze nega a hotovo...

puno.... já neklesám na mysli... jen teď v židli trošinkuuu....
28. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek