Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
chrobacek
1. zář 2009
holkýýýýý ahoj jdu si pro něééééé a mám obrovskou radost
siki26
1. zář 2009
Chrobí, supeeer, tak to zvládněte, posílám moc moc moc štěstíčka x-)
miluse
1. zář 2009
Chrobí, já mám z tebe úplně husinu snad všude a slzy v očích, tak moc moc moc držíme palečky, ať tu za nejpozději za 14 dní hlásíš krásný tlustice 🙂

a jedeš ještě dneska?
gucci
1. zář 2009
chrobi: parááááda, gratuluju a moooooooooooc držím palce x-) x-)
wrtulkaautor
1. zář 2009
Chrobí super truper!tak pověz podrobnosti!!! úplně maximálně sem na tebe .. na vás myslela!!!
wrtulkaautor
1. zář 2009
Chrobi už jsem si to načetla jinde máte morulky!!!!!!!!!
teda vy ste šikulky šikovný! Teda ze dne na den z 6 ti buněk na morulky! Tak to jsou šikulky to budou tlustice jak vyšitý!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) já ti to tak strašně moc přeju!
ruda
1. zář 2009
jůůů no konečně, to je super skvělá zpráva!!!tak jak povyrostly???? dáváš dvojky??? honém prozraď nám to...večer už budeš těhule...skvělééééééééé
Gucci díky za info v břichu mám kdejaké pocity,ale spíš něco jako tuhnutí nebo spíš občas lokální pocit, takový spíš intenzivní, ne lechtání, bublání , motýlci... spíš bolavě,ale ne tak, že by to děsně bolelo, těžko se to popisuje, tak to asi nebude ono,ale jemi divné, že to mám už asi třetí den a nikdy předtím nic podobného..no uvidím, co se z toho vyklube..a kde je Irmička?? není na dovči??nějak jsem od ní dlouho nic nečetla..
siki26
1. zář 2009
Chrobí, morulky!!!Tak to je paráda x-) Jste šikulky.

rudi, pnutí mám já od začátku těhu. Zezačátku to bylo jako kdybych na břicho posilovala, ale teď když se protáhnu, tak mě to všude pne a tahá 🙂
ruda
1. zář 2009
tedáááá morulééé to je jasná zpráva!!!!!
siki, bolesti břicha a pnutí v prvním trimestru jsem měla taky, tohle je jiné, je to jen občas a jakoby v jednom míste, ohraničeně...no nechám to koňovi, snad je vše v pořádku, jak dlouho nevidím UZV, jsem nervozní, to víte...navíc čekám na triple testy, gucci ty jsi je měla v pořádku? byla jsi i ve 13tt??
chrobacek
1. zář 2009
holkýýýý nestíhám 🙂)) jdu si pro naše děckáááááá 🙂)))))
chrobacek
1. zář 2009
čumím jak puk jak se krásně rozdělili jsou to šikulinky moje 🙂)) děkujíííííí moc za držení palců a nepřestávat držet ještě 12 dní do testu 🙂))))
gucci
1. zář 2009
ruda: já byla na 1 screeningu ve 12tt a na 2 screeningu (tripple testech ve 20tt) a vše ok
a ty bolesti břicha jsou normál, to se vám roztahuje děloha 😉
ruda
1. zář 2009
chrobí skvěléééé neboj palouchy držíme pořád!!!!
gucci díky...vím, že ty tripl testy/ty jsi byla na krvi až ve 20tt?? to byl UZV ne? triple testy je krev a dělá se kolem 16tt ne? tak ty vychází často falešně blbě... :-|
siki26
1. zář 2009
Mně taky doktorka řekla, že hlavně u dvojčátek jsou triple testy dost zkreslené, takže špatné výsledky ještě nemusí znamenat nic špatného...
gucci
1. zář 2009
ruda: mě brali krev u obou screeningů 😉 a pak dělali velký UTZ a ty hodnoty pak porovnávali s krví
ten druhý screening vychází často falešně blbě
miluse
1. zář 2009
Chrobísku, neboj paluchy držíme dál a dál 😉

Siki no tak to jsem na ty screeningy zvědavá, já jdu příští týden to budu ve 12 tt a pak někdy na začátku října to tam mám tuším psaný, ty druhý =-) no už vidím jak budeme s manžou plašit =-)
gucci
1. zář 2009
siki: jj to určo, u dvojčátek to vychází falešně ještě víc než u jednoho, takže hlavně klid 😉
kapr
1. zář 2009
Chrobi 😉
Já ti říkala že je máš objednané x-) x-) x-)
lopata49
1. zář 2009
Gucci, ruda
ahojky ! Mě taky dělali ten integrovaný screening v 1.a 2.trimestru - a celkový výsledek super, ještě se snížilo riziko Downa z nt. Ale v gennetup rý samotný tripple nedělají-kvůli nepřesným výsledkům, na Západě se prý už používá jen ten integrovaný test.
chrobacek
1. zář 2009
Kapr jo ty jsi moje sluníčko 🙂)))
ruda
1. zář 2009
lopatko aha, tak ono ty druhé odběry jako spočítají s těma prvníma..to by bylo dobré, snyd, jinak budu plašit, i když si říkám, že mám být v klidu, taky jsem slyšela, že na západě se už samotné odběry v druhém trimestru nedělají, bo je to na prdlačku a pak tě vyděsí a letíš na plodovku.. no výsledky budu mít a pak za chvilku jdu na velký UZV tak si říkám, že plodovka není nutná, že vše se uvidí na vlastní oči na UZV no ne...
tak jsem chtěla dělat kuře a ono ho nepřivezli, mě picnou..teď něco vymyslet a dostat na to chuť, máte nápad na oběd?
gucci
1. zář 2009
holky, ono je to i u nás u každého dr. jinak...někdo chodí na screening jen v 2 trimestru, někdo jen v první, někdo v obou, záleží na dr.

chrobi: a necháš si zavést dva?
kapr
1. zář 2009
Hlavně se drž toho, co jsem ti říkala.
Vůbec nepřipouštěj nic negativního. Věř jim!!! máš objednaný i // neboj 🙂
žádný ale co kdyby a co když🙂 prostě jsou tam🙂
Jinak holky, konečně jsem se objednala k paní léčitelce. jdu ve čtvrtek. 😉 tak pak porozprávím.
gucci
1. zář 2009
chrobi: jj přesně jak píše kapr, já to měla úplně stejně, myslet pozitivně a věřit mimískům 😉
siki26
1. zář 2009
Tak to já teď byla jen na screeningu a triple testy mě čekají až v 16tt. Je to asi fakt u každého jinak.
ruda
1. zář 2009
chrobi jasan, pozitivní myšlení, už jste hoodně daleko a bude i mrazáček???
já byla ve 13tt UZV i krev, teď v 16tt krev-tripl a ve 20 UZV a chci i 3D na DVD
evak99
1. zář 2009
kapr tak na léčitelku jsem zvědavá...my jdeme zase zítra na tu akupunkturu...už se nemůžu dočkat mršky, a pak hned ketík 🙂
moc vás všechny zdravím a jdu makat mám toho moc... :-|
kapr
1. zář 2009
Já jsem taky zvědavá, snad nám nic nenajde a budeme OK x-)
ruda
1. zář 2009
takymám pořád práci,ale jak vidím monitor, musím juknout a tady ten čas teda letí...děsně... takovou jsemměla chuť na bramboráky, tak jsem tři obr slupla a pohyby teda cítím všude... ale mimi to nebude 😃
kapr
1. zář 2009
holky přijde nám Chrobi poreferovat, nebo až zítra?

Začni psát odpověď...

Odešli