• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
holkýýýýý ahoj jdu si pro něééééé a mám obrovskou radost
1. zář 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, supeeer, tak to zvládněte, posílám moc moc moc štěstíčka :dizzy_face:
1. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, já mám z tebe úplně husinu snad všude a slzy v očích, tak moc moc moc držíme palečky, ať tu za nejpozději za 14 dní hlásíš krásný tlustice :slight_smile:

a jedeš ještě dneska?
1. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: parááááda, gratuluju a moooooooooooc držím palce :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobí super truper!tak pověz podrobnosti!!! úplně maximálně sem na tebe .. na vás myslela!!!
1. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi už jsem si to načetla jinde máte morulky!!!!!!!!!
teda vy ste šikulky šikovný! Teda ze dne na den z 6 ti buněk na morulky! Tak to jsou šikulky to budou tlustice jak vyšitý!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já ti to tak strašně moc přeju!
1. zář 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů no konečně, to je super skvělá zpráva!!!tak jak povyrostly???? dáváš dvojky??? honém prozraď nám to...večer už budeš těhule...skvělééééééééé
Gucci díky za info v břichu mám kdejaké pocity,ale spíš něco jako tuhnutí nebo spíš občas lokální pocit, takový spíš intenzivní, ne lechtání, bublání , motýlci... spíš bolavě,ale ne tak, že by to děsně bolelo, těžko se to popisuje, tak to asi nebude ono,ale jemi divné, že to mám už asi třetí den a nikdy předtím nic podobného..no uvidím, co se z toho vyklube..a kde je Irmička?? není na dovči??nějak jsem od ní dlouho nic nečetla..
1. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, morulky!!!Tak to je paráda :dizzy_face: Jste šikulky.

rudi, pnutí mám já od začátku těhu. Zezačátku to bylo jako kdybych na břicho posilovala, ale teď když se protáhnu, tak mě to všude pne a tahá :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedáááá morulééé to je jasná zpráva!!!!!
siki, bolesti břicha a pnutí v prvním trimestru jsem měla taky, tohle je jiné, je to jen občas a jakoby v jednom míste, ohraničeně...no nechám to koňovi, snad je vše v pořádku, jak dlouho nevidím UZV, jsem nervozní, to víte...navíc čekám na triple testy, gucci ty jsi je měla v pořádku? byla jsi i ve 13tt??
1. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýýý nestíhám :slight_smile:)) jdu si pro naše děckáááááá :slight_smile:)))))
1. zář 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čumím jak puk jak se krásně rozdělili jsou to šikulinky moje :slight_smile:)) děkujíííííí moc za držení palců a nepřestávat držet ještě 12 dní do testu :slight_smile:))))
1. zář 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: já byla na 1 screeningu ve 12tt a na 2 screeningu (tripple testech ve 20tt) a vše ok
a ty bolesti břicha jsou normál, to se vám roztahuje děloha :wink:
1. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí skvěléééé neboj palouchy držíme pořád!!!!
gucci díky...vím, že ty tripl testy/ty jsi byla na krvi až ve 20tt?? to byl UZV ne? triple testy je krev a dělá se kolem 16tt ne? tak ty vychází často falešně blbě... :unamused:
1. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně taky doktorka řekla, že hlavně u dvojčátek jsou triple testy dost zkreslené, takže špatné výsledky ještě nemusí znamenat nic špatného...
1. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: mě brali krev u obou screeningů :wink: a pak dělali velký UTZ a ty hodnoty pak porovnávali s krví
ten druhý screening vychází často falešně blbě
1. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobísku, neboj paluchy držíme dál a dál :wink:

Siki no tak to jsem na ty screeningy zvědavá, já jdu příští týden to budu ve 12 tt a pak někdy na začátku října to tam mám tuším psaný, ty druhý :confused: no už vidím jak budeme s manžou plašit :confused:
1. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki: jj to určo, u dvojčátek to vychází falešně ještě víc než u jednoho, takže hlavně klid :wink:
1. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi :wink:
Já ti říkala že je máš objednané :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, ruda
ahojky ! Mě taky dělali ten integrovaný screening v 1.a 2.trimestru - a celkový výsledek super, ještě se snížilo riziko Downa z nt. Ale v gennetup rý samotný tripple nedělají-kvůli nepřesným výsledkům, na Západě se prý už používá jen ten integrovaný test.
1. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr jo ty jsi moje sluníčko :slight_smile:)))
1. zář 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopatko aha, tak ono ty druhé odběry jako spočítají s těma prvníma..to by bylo dobré, snyd, jinak budu plašit, i když si říkám, že mám být v klidu, taky jsem slyšela, že na západě se už samotné odběry v druhém trimestru nedělají, bo je to na prdlačku a pak tě vyděsí a letíš na plodovku.. no výsledky budu mít a pak za chvilku jdu na velký UZV tak si říkám, že plodovka není nutná, že vše se uvidí na vlastní oči na UZV no ne...
tak jsem chtěla dělat kuře a ono ho nepřivezli, mě picnou..teď něco vymyslet a dostat na to chuť, máte nápad na oběd?
1. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ono je to i u nás u každého dr. jinak...někdo chodí na screening jen v 2 trimestru, někdo jen v první, někdo v obou, záleží na dr.

chrobi: a necháš si zavést dva?
1. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně se drž toho, co jsem ti říkala.
Vůbec nepřipouštěj nic negativního. Věř jim!!! máš objednaný i // neboj :slight_smile:
žádný ale co kdyby a co když:slight_smile: prostě jsou tam:slight_smile:
Jinak holky, konečně jsem se objednala k paní léčitelce. jdu ve čtvrtek. :wink: tak pak porozprávím.
1. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: jj přesně jak píše kapr, já to měla úplně stejně, myslet pozitivně a věřit mimískům :wink:
1. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já teď byla jen na screeningu a triple testy mě čekají až v 16tt. Je to asi fakt u každého jinak.
1. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi jasan, pozitivní myšlení, už jste hoodně daleko a bude i mrazáček???
já byla ve 13tt UZV i krev, teď v 16tt krev-tripl a ve 20 UZV a chci i 3D na DVD
1. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr tak na léčitelku jsem zvědavá...my jdeme zase zítra na tu akupunkturu...už se nemůžu dočkat mršky, a pak hned ketík :slight_smile:
moc vás všechny zdravím a jdu makat mám toho moc... :unamused:
1. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky zvědavá, snad nám nic nenajde a budeme OK :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
takymám pořád práci,ale jak vidím monitor, musím juknout a tady ten čas teda letí...děsně... takovou jsemměla chuť na bramboráky, tak jsem tři obr slupla a pohyby teda cítím všude... ale mimi to nebude :grinning:
1. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přijde nám Chrobi poreferovat, nebo až zítra?
1. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek