• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
já doufám, že se tu dnes ještě objeví a napíše co a jak, jsem zvědavá :grinning:
1. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě taky :dizzy_face: :grinning:
1. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu i s miminama v břichu :slight_smile:)))
1. zář 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Chrobi tak povídej! Jak jste dopadli?
máte mrazáčka? co vám řekli? A máš teda dvě? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáme ... ty nebyly vhodné ... ale s tím jsem počítala.... morulky nám stačí ty už u nás zůstanou .-)))
1. zář 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, takže 2 rarášci v bříšku? to víš, že zůstanou, tak si je hezky hýčkej :wink:
1. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: tak super gratulace a ted už jen DRŽ PLOD :wink: :grinning: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: joóóó holky ted jim fakt věřím, že to zmáknou a zůstanou u mamky :slight_smile:
1. zář 2009 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi tak aspoń že tak..
rozhodně jste dál než minule.. to jste neměli morulky.. takže tihle jsou určitě silnější! šikulky!
co to zvládnou až do konce! počkej za 14 dní // a budou tam dvě :grinning: :wink: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi gratuluji a drzim palecky!!! :dizzy_face:
1. zář 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co Chrobi, kdy budeš testovat? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra je ještě brzy!!!! super zpráva, to víš, že to dotáhneme do konce... jsi tady teď jediná po ET a těch palců!!! máš hlavní roli, na kterou jsi tolik trénovala, tak to musí vyjít, jsme snad všechny ještě víc natěšené než ty... tak už běž odpočívat, pozor na těžké věci, schody, mokrou podlahu...jako v bavlnce hlavně ty tři dny než se zahryznou...budou to dvojčata jak vyšitá :grinning: miláčci publika.. prostě jak píšu..do vánoc bude kulaťoučko u všech, možná u některých i v kočárku.. tak pěkně referuj, já jedu ve čtvrtek pryč do pondělí-úterý, tak mi to uteče...netestuj moc brzo, prostě jsi těhule a je jedno, kdy to na tom papírku bude...papapapapapa
1. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul jo,jo,chlapi někdy fakt překvapí,to jsou pořád tvrdáci a neprojevují moc zájem a pak vypustí něco takového :grinning:
1. zář 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobíííí obrovská gratulace,morulky,to je krása,ty to určitě zvládnou, to jsou samé krásné pozitivní správičky. A jak píšou hoky,myslet pozitivně a myslet na mimísky. :grinning:
A za chvíli tu budeme mít // a tt u jména všechny. nééééé?!
1. zář 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr... 14.9. jdu na krev, ale testuju 10/9 :wink: :wink: :wink:

zuzu a luc. dík :slight_smile:))
1. zář 2009 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi,fakt se oproti minule krásně vyvýjeli. Doufám,že ty naše budou taky lépe.
1. zář 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucif přesně nečekala jsem to bála jsem se, že to dopadne stejně, tak dnes mě krásně překvapily :wink: :wink: :wink: budou určitě u vás šikulky !!!!musí !!!
1. zář 2009 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím jestli jsem vám říkala jak se nám zlepšíly hodnoty spermiogramu

morfologie 15%, pohyb 10% 20mil po zpracování pohyb 35% množství 3,8mil
1. zář 2009 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,tak to je moooc velké zlepšení,co jste dělali? :wink: hlavně v té morfologiii.My měli zase jen 3% a větší množství 26 mil
1. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy vám dělali poslední kontrolní spermio? Myslím před tímto?
1. zář 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobííí,každopádně je to krásný,že se to tak zlepšilo a že embryjka se tak krásně vyvíjí,mám s toho fakt obrovskou radost. :slight_smile:
Tady u vás je to fakt moc pozitivní,je vás tu spousta těhulek.
1. zář 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
super zprávy, jen tak dál...
těhule, co kupujete za kočárky, víte už???
1. zář 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafindy...
já jsem vás zkoušela. která si na mě vzpomenete :frowning2: ...nééééé, dělám si srandu...byla jsem se synem na prodlouženém víkendu v Beskydech, chudátko manžel byl v práci..hold někdo z rodiny musí vydělávat :wink:

Chrobi: gratuluji k miminkům v bříšku a toho 10.9. bude test pozitivní, to si piš......jmeniny má Irminkaa ta přináší štěstí.. :sweat_smile:

Mějte se hezkya opatrujte se
1. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi-super""" :slight_smile:
1. zář 2009 ve 20:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Chrobí, tak to je super, moc moc držíme všichni 3 paluchy :slight_smile:
2. zář 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy, já jsem si vybrala na netu, ten co mám v albu ten zelenej sporťák, ale musíme ho jet okouknout. Zatím na něj moc recenze tady nejsou, nějak holky nechtěj psát anebo asi není tak zajetej :unamused:
2. zář 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Chrobí, tak jak se cítíš, těhule? :slight_smile:

Rudy, Milu - já mám nejspíš rozhodnuto. U mě vyhrál Danny Sport 09 Twin. Nechám si ho udělat na zakázku v černé barvě se zelenými a žlutými kytičkami :slight_smile: Úplně mě dostal.
2. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, jsem zvědavá jak přečkáš šestý den a dále:slight_smile:)))
Večer jsem na tebe zase myslela a objednala znova //. Takže to klapne.
Jo holky a už jsem se naučila si objednávat metro. na vysvětlenou: aby vždycky přijelo ve chvíli kdy dojdu na nástupiště. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Takže se už těším na zítra na léčitelku.
Jinak zdravím všechny těhulinky a jejich mimíse :wink:
2. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

siki máš ho v albu ? chci mrknout....no jak se cítím jsem štastná, že nám dali takové šikulky a doufám, že se jim u mě libí a už se zahryzávají .... co ted jen věřím musím :slight_smile:))

Lucif.... poslední spermiogram byl při 1.ivf tj. před 2,5 měsíci.... od té doby se nic moc nezměnilo stále jedl macu a v podstatě k tomu nic... a od 17.7. mu dal homeopat nějaké čipky na prostatu a detox kůru na prostatu, ale to si myslím, že za cca měsíc nemohlo mít vliv ... takže těřko říct čím se to zlepšilo .... nevím macu bral od února a pokrok nebyl.... až ted
2. zář 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr jo tak tu objednávku rozhodně beru :slight_smile:))))) počkej jdeš k té co ti doporučila ta spolužačka nebo kdo to byl??? no tak to jsem teda napnutá co bude :slight_smile:)
2. zář 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek