• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Chrobi nedoufej!!! věř :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já opravdu tomuto pokusu věřím, když se tak krásně rozdělily za pár hodin z 6b na morule tak jim moc věřím, že jim to půjde i dál :slight_smile:) a ted už se zakousávají :slight_smile:)
2. zář 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny :slight_smile:
chrobi, moc, moc, moc ti držím všechny palečky, aby to klaplo, co aby, to prostě klapne :wink:
jinak jak užívám ty léky od toho homeopata, tak se musím přiznat, že jsem za celý svůj život nepoznala, co je to ovulace, ale teď už to vím, nafouklé břicho a píchání ve vaječnících, tak snad to zabralo :unamused:
kapr a přeji ti mooooc štěstí u té léčitelky, pak dej určitě vědět co a jak :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puna jasně. :dizzy_face: S panem Vrabcem jsem v kontaktu, jen to potřebuji dělat postupně :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, ani nevíš jak moc ti to přeju, už aby to bylo alespoň deset dní po ET, aby jsi mohla testit a aby tam byly // :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, to je jasný, všechno pomalounku, žádný honem, honem, já taky nikam nespěchám, když to nevyjde teď, tak to neva, já si dala termín do konce roku, kéž by ti to vyšlo u té léčitelky, třeba do konce roku už tady budeme všechny těhule, to je hrozný, já to tady všechno prožívám s vámi a když je nějaký neúspěch :frowning2: , tak jsem z toho špatná a ztrácím naději sama pro sebe, ale když je tady hromada úspěchů, tak zase dostávám novou chuť a naději a to je fajn pocit :wink:
2. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, nemám ho v albíčku, ale plánuju ho tam šoupnout :slight_smile: Tak se holka drž. Jsem zvědavá, jestli vydržíš netestovat do toho 10.9. :grinning:
2. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puno děkujůůůů ... a tobě přeju brzké miminko z přirozeného snažení když to ovu cítíš tak to musí klapnout :slight_smile:)
mě taky pomáhá tu vidět holky jak se to povedlo třeba ne ten druhý pokus... atd.. prostě to klapnout musí :slight_smile:)
2. zář 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, moc děkují, snad nám to vyjde, já tomu věřím a tobě taky věřím, že ti to vyjde, všude říkají, že první vyjde málokomu, ale druhý už je větší jistota, a jelikož tady na tebe všechny myslíme, i když tu zrovna třeba nejsme, a držíme tí všechny palečky a že to je hodně palečků, už díky těm všem dvojčátkům, tak to je jasný
hlavně se opatruj, a buď v pohodě a v klidu, aby se mohli morulky pěkně zahryznout, postýlku mají ustlanou a pak už jen porostou a porostou, já už se tak těším, až nám napíšeš tu radostnou zprávu :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki asi nevydržím :slight_smile:))))

puna já si taky říkám tolik palečků .... to musí vyjít přece se ty naše děcka nenechají zahambit :slight_smile:)
2. zář 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi,No sem to říkala :slight_smile:
ale víš co si o tom myslím :slight_smile: jsem pro testování dřív.
2. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr chachá na kdy?
2. zář 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo já vím, že nevydržím, ale chtěla jsem ty // jako dárek k výročí :slight_smile:)) a sestra nám kladla na srdce at netestujeme že 6 den po ET to bude 100% negativní atd. to je blbost co??? x lidí taky na chatu mají 6 den // a x lidí je má 8 den-.... vyjímky jsou že je to tam později
2. zář 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, kapr má pravdu, když se ti dneska nebo zítra zahryznou, tak příští týden ve středu nebo ve čtvrtek už by tam měly // být, ta druhá bude slabounká, ale bude tam, a pak další dny už bude jen sílit :wink:
2. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, 8 den, by tam fakt měla být slabá čárka i při jednom mimísovi. Já ji tam měla sedmý den, ale úplně slaboulinkou :dizzy_face: :slight_smile:
Ale je to na tobě:slight_smile: jsem napnutá za tebe. :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím.
Chrobi netestuj tak brzo! Kočko já si myslím že tam ty // být nemusí i když se mimiísci zahryznuo tak brzo..
Já si vždycky vzpomenu na moji mamku - byla těhu se mnou, měla ms, z krve negativní..a já se pak narodila :wink: takže si říkám že bych to nechala na později..
2. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já vím, že tam musí bejt, ale jen se bojím toho prázdného testu ..... uvidíme jak to vydržím vím, že doma je zákaz ... ale už sám chlap říkal a jak to poznáme kdy ?? nedá se na ně mrknout co tam dělají? kdy půjdeš na UTZ no milion dotazů :slight_smile:)) a na krev jdu až 14/9
2. zář 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No nechávám to na tobě :slight_smile: ale těším se.
Wrtul, asi jsi v tu dobu ještě cestovala ve vejcovodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no z CARu máme pochopitelně zákaz testovat, ale krev 14/9 sorry to je dost blbost to už budu mít i odmrchováno ... opu byla 28.8. takže 10/9 je den před mrchou ....cca 13DPO
2. zář 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
necestovala už sem byla zahryznutá náhodou!
Mamka byla klasik..
prý čekala celej měsíc a když jí začalo být blbě tak usoudila že to těhu asi fakt bude :grinning: :grinning:
Chrobi a máš doma testy? já bych všechny vyhodila a pak bych byla líná jít si pro jiný a bylo by :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: tys byla včera na ET a už řešít testování :wink:
2. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak po víkendu uvidíme :dizzy_face:
2. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko pochopitelně, že mám :slight_smile:)))) a i kdybych je vyhodila tak si klušu pro nové
2. zář 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi to já bych byla líná a manža by mi pro ně nedojel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale jinak já doma taky jeden test mám :grinning: mám ho schovanej po IVF. A budou na něm dvě ! A jeslti nebudou! TAk ho půjdu reklamovat :grinning: že špatně ukazuje :wink:
2. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko ale já chodím do práce víš..... a do lekarny si můžu zajít :slight_smile:))))))) jo já mám jeden ten drahej taky schovanej už rok ten bude pomalu prošlej mám ho schovanej na ty // co ukážu manžovi ... no jak říkam rok je v šuplíku protože // ještě nikdy nebyly
2. zář 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
GUCCI jasně jako vždy :slight_smile:))) no problem :slight_smile:) klidně bych testla i dneska... :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi to já bych musela vzít auto a jet do lékárny.. a to je právě dobrý že na to je člověk línej :grinning:
2. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko to já mám kolem všude lékáren :slight_smile:)) no problem :sunglasses: ale fakt uvidím kdy testnu :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi ono je to ve výsledku jedno důležitý aby tam byly // a aby jste měli srdičko a máte vyhráno! :wink: teda aspoň když ne vyhráno tak první metu za sebou :wink: :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko přesně tak prostě už nechci zklámání oba tomu moc věříme, ale zároven se bojíme toho zklamání .....
2. zář 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek