• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ale je to na dobré cestě morulky jsou prostě morulky :slight_smile:)
2. zář 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo už se těším na tvoje //
2. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr já tě picnu ty mi dáváš takové naděje, že jestli tam nebudou tak je snad kvůli tobě domaluju nebo co :slight_smile:))))

zítra čekám na zprávy od léčitelky, jo? hned napiš

odpoledne se jdu nechat ostříhat at se miminum líbím :slight_smile:)
2. zář 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nejsou naděje, to jsou fakta.
Jen o sebe pečuj :slight_smile: a moc nepracuj. Vůbec by bylo nejlepší kdybys tak 3 dny hajala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a psala na koníka :dizzy_face:
Zítra ještě nepísnu, protože tam máme být až 18:30, takže než dojedu domu bude večer. Ale v pátek ráno ihned referuji :wink: neboj.
2. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: a jo vlastně :slight_smile: připadá ti že pracuju???? visím na konovi od rána :slight_smile:))))
2. zář 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sestra po ET nám vysvětlovala co dělat a co nedělat a říkala, že to těhu si rozhodně nevyležíme, takže mi chození do práce vůbec nevymlouvala minule jsem byla doma a na nic tak ted je změna :slight_smile:) navíc doma nemám net tak bych si tu s tebou nemohla psát :sunglasses: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak pozor, to je potom jiná :grinning: :grinning: :grinning: tak jen hezky hačej a piš :dizzy_face: a už :zipper_mouth:
...btw a taky vám sestřička říkala, že mimíse ani nevyčuráte ani nevykakáte? :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se taky těším na ten den, až nám chrobi oznámí, že má na testu // :wink:
já to snad potom oslavím :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: říkala, ale víš jakej to byl výkon dnes na záchodě bych se nedivila kdyby se odlepily
2. zář 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to je sranda, co? :grinning: když jsem to slyšela poprvé nevěřila jsem vlastním uším :grinning:
2. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: puno vy mě rozesmíváte jako blázen já vám fakt věřím, že tam budou :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám nějak moc práce, tak nestíhám dočítat, tak kolik si jich chováš chrobíku? :wink:

mám za sebou akupunkturu, řekla, že do ket v příštím cyklu ok, a že mi dá ještě bylinky na udržení..no a ani mě to dneska tak nebolelo, sama říkala, že už ty stažený bedra povolujou...
holky myslím, že to bude plodný podzim, což kapr a wrtul? :wink:

hezký den
2. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, tak bacha ať je smíchy nevyprdneš teď, ale až za devět měsíců :grinning: :grinning: :grinning:
evak, hodně štěstíčka, ať KET je to poslední, co budeš mít s doktorama společnýho, pak už jen fotečky z ultrazvuku :wink:
2. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak no supr bedra budou potřeba blokáda eee to je špatný na udržení :wink: takže jsi krásně nachystaná tak s chutí do toho ....

puna .. no právě to jsem včera říkala i doma at me nerozesmívá nebo mi vypadnou ....
2. zář 2009 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyť se říká, že smích léčí, tak se chrobi chechtej, ať se těm mrňouskům líp zavrtává, si řeknou ta máma je veselá kopa u ní se nám bude líbit, musíme u ní vydržet, protože chceme její smích vidět na vlastní oči :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: , a my se pak budeme chechtat na ní a to potom bude prča :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo mamka jim fandí moc :slight_smile: a ještě se kvůli nim jde nechat zkrášlit :slight_smile:) no jo už aby bylo za týden ...... a ty // tam fakt byly
2. zář 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koukám, že už se ani nepřidává tabulka, tak to ani chrobi nedělej, pak se už rovnou přidáš do těhulí, jo? :slight_smile:
2. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: nevypadnou nevypadnou :grinning:
evak jojo, bude. Já jsem si mimíse už taky objednala. takže počítám, že to do prosince klapne :dizzy_face:
2. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jen mamka i my tety tady vám třem fandíme :slight_smile:
2. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele kapr, já jsem si je taky objednala jó!! :angry: nebuď lakomá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já je objednala raději doporučeně do "vlastních rukou", aby byli doručený přímo ke mě :grinning:
2. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
puna jo to je fakt :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: mi teda fakt fandíte :slight_smile: o sto šest...
2. zář 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Puna a schválně, jak sis je objednala? :wink:
Já a lakomá???? ccccccc tak te´d jsem se urazila :dizzy_face:
2. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, o sto sedm :grinning:
2. zář 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Chrobi,každopádně to je jedno,čím se to zlepšilo,hlavně že to tak je. ne :grinning:
Jinak já bych asi dřív netestovala. Mě řekli test za 18 dní. Testla jsem dřív a když tgam ty // nebyli tak jsem byla psych.uplně vedle a to určitě nebylodobré.
2. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky žirafindy,

jak se vede? Já dneska měla takový výletní den, byla jsem v genetu na krvi kvůli screeningu a sestra na recepci na mě, že prý na UTZ jsem objednaná moc brzo, že teprve budu 11+6 a že je to brzo, přitom v žádance mám, že nejvhodnější termín je mezi 10.9 - 24.9. a my jsme objednaný na toho 10.9. :fearful: a pak jsem se tam ptala na vyúčtování pojišťovně, neb jsem si nechala vyjet účet a mám tam naúčtovaný některý částky 2x, tak prý musela udělat chybu pojišťovna, neb od nich to bylo vyúčtovaný jen jednou a dala mi opis.

Pak jsem jela do Paladia, chtěla jsem si koupit botky a samo, že jsem odešla z bodýčkama pro mrňousy :sweat_smile: :grinning:

Jdu vás dočíst
2. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se ještě holky dívala na tabulku o pohlaví dítěte, takže podle kamarádky čarodějky mám mít kluka, ale ještě v červnu by neměl být narozený, ale už za všemi kritickými obdobími. takže mi vychází početí na listopad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, i ty jedna :angry: , teď jsi mě dostala :grinning: :grinning: :grinning: napsala jsem Ježíškovi :grinning: :grinning: :grinning:
né, já jsem si odchytla čápa i vránu a řekla jsem jim že dokud mi to nezaručí tak je nepustím, tak po dlouhým přemlouvání si nechali říct a já je zase pustila a oni že příští rok přiletí jeden z nich a s dárečkem. Dobrý co? :grinning:
a ty jak jsi to udělala? tak nejsi lakomá :wink:
2. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku na jakou tabulku? :confused: Nám podle čínskýho kalendáře vychází holka a podle nějakýho grafu na netu kluk ,tak doufám, že to bude páreček :grinning:
2. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucif jedno to není protože bychom taky rádi věděli čím to je protože v tom chce pokračovat ... víš kdyby to ted nevyšlo přip. kdyby vyšlo jedno abychom si mohli udělat druhé přirozeně :slight_smile:))

hele podle mě je to jedno když člověk testne 10. den tak to je období kdy má dojít mrcha a když tam ty // nejsou tak už tam ani nebudou ....
2. zář 2009 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. zář 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek