Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
chrobacek
2. zář 2009
kapr a nám jsi se taky dívala??? asi jo když jsi si tak jistá, že nám to vyjde 😃 😃 😃
puna13
2. zář 2009
ahoj milu 🙂
jo tak takhle jsi to udělala s tou objednávkou, no mě vychází podle nějakého kalendáře, kde je věk ženy a muže, tak holka, tak uvidím, ale kdy tak to nevím 🙂
chrobacek
2. zář 2009
budeme mít holkůůů
puna13
2. zář 2009
joj, tak mě tam vychází skoro samé holky, a když se to povede třeba teď v září, tak to bude holka, to by měl manžel radost. jen v říjnu a v prosinci tam mám kluka, ale mě je to jedno, hlavně aby to už bylo 🙂
miluse
2. zář 2009
Siki, ten kočár je hezkej, ale moc se mi tam nelíbí ta verze sporťáku 😞 ale toť můj názor 😉

Jo Wrtul, zítra nebo pozítří můžeš čekat sladkou zásilku 😉 , neboj nezapomněla jsem na tebe :-p

Chrobí tak mě napadlo, to jsi byla tenkrát ty kdo chtěl testovat denně, že jo? 😃 Budeš to praktivovat i teďky, nebo to ten min. týden vydržíš? 😉
kapr
2. zář 2009
Chrobi, nedívala 🙂 objednala jsem mimíse bez určení pohlaví :-p
a jak bych se asi mohla podívat, když nevím kolik vám je? 😃 😃 :-p
Vy mě holky škádlíte.
puna13
2. zář 2009
chrobi, nebo taky dvě holkyyy
chrobacek
2. zář 2009
hele holky ale při ivf to neplatí ne??
miluse
2. zář 2009
Kapříku, jo tak to je ten čínskej, ten mám i v albu, jen jinak trošku barevně provedenej.

Chrobí jak to tak neberu, prostě číňani jsou v tomhle machři a já jím věřím 😃 :-p
puna13
2. zář 2009
mělo by to platit, kdyby to bylo přirozenou cestou, tak by jste to mimčo taky zplodili v září, ne? vlastně co to plácám, ono už by bylo zplozené v srpnu, v září se zahryzne 🙂
puna13
2. zář 2009
já už tady plácám, tak už raději končím, tak se tu mějte krásně a zatím pa 🙂 🙂 🙂
chrobacek
2. zář 2009
😃 😃 😃 jo tak to jó ... hele včera jsme se bavili doma, že já jsem říkala, že si nenecháme říct co tu bude a manžel že ne že to chce vědět a já říkám, že to nechci vědět a on tak že si to nechá ríct on.... no tak dovedete si to přestavit aby matka to neveděla a otec jo?? no my jsme fakt dvojka
miluse
2. zář 2009
Chrobí 😃 😃 😃 😃

To mě se manža už dneska ráno ptal, co mi budou všechno na tom screeningu dělat, tak mu říkám, že je to takovej lepší UTZ a on, to už by mohlo být vidět co to bude ne? Ten můj je zase děsně nedočkavej :-N =-) 😃
chrobacek
2. zář 2009
jo mil můj taky myslel, že by jsme mohli na utz třeba už za týden .... to mě taky pobavil 🙂)) a říká a kdy to zjistíme a jak to zjistime .... atd atd... a pri první pokusu to bylo netestuj počkej na krev... ted úplně otočil 🙂)) je to supr moc jim věříme, že to zmáknou... škoda, že se na ně nedá mrknout co dělají jak říkal manža včera 🙂)
kapr
2. zář 2009
Tak já si nechám říct co to bude. 🙂 mě to zajímá a chci miminku říkat jménem už když bude v bříšku 🙂
Jo a ještě jsem se dívala na případný termín porodu a prostě mi to všechno štimuje. Rodili bychom začátkem srpna x-)
miluse
2. zář 2009
Chrobí, no to jo, asi by to byla zajímavá podívaná jak se tam zavrtávaj 😉 ale ten týden to vydržíte, to už je za pár a ve středu, čtvrtek můžeš testnout 😉
chrobacek
2. zář 2009
počkej jak štimuje ... myslíš jako mě? zjištění těhu na výročí a narození ve stejném měsíc jako mamka 🙂))) ??? tak nějak???
chrobacek
2. zář 2009
no jasně uteče 🙂) já vím 🙂
kapr
2. zář 2009
Chrobi, ne ty, já 😃 😃 😃 to bys trochu přenášela ty telátko 😃 😃 😃
chrobacek
2. zář 2009
tak já jdu čaůůůůůůůůů
kapr
2. zář 2009
čusík 🙂
miluse
2. zář 2009
Holky ahojky 🙂
lucifirek
3. zář 2009
Dobré ránko všem 😉 U nás zamračené a deštivé 😞
chrobacek
3. zář 2009
brý ráno, tady teda ještě neprší
irminka
3. zář 2009
ahoj, u nás je vcelku hezky 😉
miluse
3. zář 2009
Krásné ranko,

tak když už jsme u toho počasí tak u nás zamračeno, zatím bez deště a cca 20 st. 😕 :-N
lucifirek
3. zář 2009
dala bych ještě spánek,vstávat o půl páté ,to mě neba 😞
chrobacek
3. zář 2009
fuj jak můžeš 🙂)) ?? lucif já jsem na vás moc zvědavá jak dopadnete na spermiogramu ..... jestli pomohlo to ládování vitamíny
lucifirek
3. zář 2009
Chrobi,výsledky spermia máme od pondělí,je to stejné jak na začátku, ¨morfologie 3%,takže nic moc.
Jenom říkal Dr.,že i když se to na spermiografu neprojeví,tka se mohou embryjka lépe vyvíjet,že můžoumít meně genetických vad
chrobacek
3. zář 2009
aha tak to jsem nepotřehla... takže nic... no jasně můžou se zlepšit.... zkoušeli jste tu macu?

Začni psát odpověď...

Odešli