• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
kapr a nám jsi se taky dívala??? asi jo když jsi si tak jistá, že nám to vyjde :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj milu :slight_smile:
jo tak takhle jsi to udělala s tou objednávkou, no mě vychází podle nějakého kalendáře, kde je věk ženy a muže, tak holka, tak uvidím, ale kdy tak to nevím :slight_smile:
2. zář 2009 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
budeme mít holkůůů
2. zář 2009 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
joj, tak mě tam vychází skoro samé holky, a když se to povede třeba teď v září, tak to bude holka, to by měl manžel radost. jen v říjnu a v prosinci tam mám kluka, ale mě je to jedno, hlavně aby to už bylo :slight_smile:
2. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Siki, ten kočár je hezkej, ale moc se mi tam nelíbí ta verze sporťáku :frowning2: ale toť můj názor :wink:

Jo Wrtul, zítra nebo pozítří můžeš čekat sladkou zásilku :wink: , neboj nezapomněla jsem na tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Chrobí tak mě napadlo, to jsi byla tenkrát ty kdo chtěl testovat denně, že jo? :grinning: Budeš to praktivovat i teďky, nebo to ten min. týden vydržíš? :wink:
2. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobi, nedívala :slight_smile: objednala jsem mimíse bez určení pohlaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jak bych se asi mohla podívat, když nevím kolik vám je? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vy mě holky škádlíte.
2. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi, nebo taky dvě holkyyy
2. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
hele holky ale při ivf to neplatí ne??
2. zář 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapříku, jo tak to je ten čínskej, ten mám i v albu, jen jinak trošku barevně provedenej.

Chrobí jak to tak neberu, prostě číňani jsou v tomhle machři a já jím věřím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
mělo by to platit, kdyby to bylo přirozenou cestou, tak by jste to mimčo taky zplodili v září, ne? vlastně co to plácám, ono už by bylo zplozené v srpnu, v září se zahryzne :slight_smile:
2. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
já už tady plácám, tak už raději končím, tak se tu mějte krásně a zatím pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jo tak to jó ... hele včera jsme se bavili doma, že já jsem říkala, že si nenecháme říct co tu bude a manžel že ne že to chce vědět a já říkám, že to nechci vědět a on tak že si to nechá ríct on.... no tak dovedete si to přestavit aby matka to neveděla a otec jo?? no my jsme fakt dvojka
2. zář 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

To mě se manža už dneska ráno ptal, co mi budou všechno na tom screeningu dělat, tak mu říkám, že je to takovej lepší UTZ a on, to už by mohlo být vidět co to bude ne? Ten můj je zase děsně nedočkavej :sweat_smile: :confused: :grinning:
2. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jo mil můj taky myslel, že by jsme mohli na utz třeba už za týden .... to mě taky pobavil :slight_smile:)) a říká a kdy to zjistíme a jak to zjistime .... atd atd... a pri první pokusu to bylo netestuj počkej na krev... ted úplně otočil :slight_smile:)) je to supr moc jim věříme, že to zmáknou... škoda, že se na ně nedá mrknout co dělají jak říkal manža včera :slight_smile:)
2. zář 2009 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já si nechám říct co to bude. :slight_smile: mě to zajímá a chci miminku říkat jménem už když bude v bříšku :slight_smile:
Jo a ještě jsem se dívala na případný termín porodu a prostě mi to všechno štimuje. Rodili bychom začátkem srpna :dizzy_face:
2. zář 2009 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobí, no to jo, asi by to byla zajímavá podívaná jak se tam zavrtávaj :wink: ale ten týden to vydržíte, to už je za pár a ve středu, čtvrtek můžeš testnout :wink:
2. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
počkej jak štimuje ... myslíš jako mě? zjištění těhu na výročí a narození ve stejném měsíc jako mamka :slight_smile:))) ??? tak nějak???
2. zář 2009 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasně uteče :slight_smile:) já vím :slight_smile:
2. zář 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobi, ne ty, já :grinning: :grinning: :grinning: to bys trochu přenášela ty telátko :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já jdu čaůůůůůůůůů
2. zář 2009 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
čusík :slight_smile:
2. zář 2009 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ahojky :slight_smile:
2. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko všem :wink: U nás zamračené a deštivé :frowning2:
3. zář 2009 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
brý ráno, tady teda ještě neprší
3. zář 2009 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, u nás je vcelku hezky :wink:
3. zář 2009 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ranko,

tak když už jsme u toho počasí tak u nás zamračeno, zatím bez deště a cca 20 st. :fearful: :sweat_smile:
3. zář 2009 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
dala bych ještě spánek,vstávat o půl páté ,to mě neba :frowning2:
3. zář 2009 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
fuj jak můžeš :slight_smile:)) ?? lucif já jsem na vás moc zvědavá jak dopadnete na spermiogramu ..... jestli pomohlo to ládování vitamíny
3. zář 2009 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobi,výsledky spermia máme od pondělí,je to stejné jak na začátku, ¨morfologie 3%,takže nic moc.
Jenom říkal Dr.,že i když se to na spermiografu neprojeví,tka se mohou embryjka lépe vyvíjet,že můžoumít meně genetických vad
3. zář 2009 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
aha tak to jsem nepotřehla... takže nic... no jasně můžou se zlepšit.... zkoušeli jste tu macu?
3. zář 2009 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek