• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Ne chrobi,nevím co to je. Brali jsme Tribulus měsíc a dva měsíce pauza,je to na stimulaci testosteronu,L-carnitin,E,C, zinek,selen,horčík,kys.listovou Omega3.
3. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ten jsme měli předtím taky a myslím, že to pomohlo protože na HP jsme měli vysoko testosteron....

http://www.celostnimedicina.cz/maca-potence-libido.htm toto je maca tu jedl ted poslední 3 měsíce

a předtím 3 měsíce tohle

http://www.aloeinfo.cz/shop_detail.php?id=78&s=aloe-vera
3. zář 2009 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přeju hezké ranko,
jak je mamino chrobičku? :wink:
3. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr v kolik jdeš k té léčitelce? napíšeš ještě dnes nebo až zítra?
3. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno kočky, vy teda zase prndáte :grinning: :grinning:
my jdeme dnes v 18:30. takže přijedeme dom tak kolem osmé večer a to na net už nechodím.
takže vám písnu hned zítra ráno, jo?
Už se strašně moc těším. :wink:
A začínám se těšit na miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Chrobi, včera jsem zase posilovala přání pro tebe, tak doufám, že už nic nevysíláš :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec palec radovanec .....

mě? je furt stejně nijak :slight_smile:))))

jééé Kapr ty jsi čarodějka :slight_smile:)) žádná negativa vysílat nebudu fuj fuj fuj ... ty se vyčerpáváš na mě .... místo aby jsi posilovala to svoje přání :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nevyčerpávám Chrobi. Já to mám objednaný na listopad :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a když bude dříve bude dobře :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: listopad je taky dobrej :slight_smile:)
3. zář 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, už to úplně vidím :grinning: Vánoce proválím doma u TV a u pohádek. Strašně moc to miluluju :dizzy_face:
3. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky :slight_smile:)))) achjo já se fakt bojím,..... teda pardon pryč černé myšlenky....
3. zář 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi musím jit k nějakému věštci at mi řekne jestli jsem těhu nebo ne :slight_smile:)))))
3. zář 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vánoční lenošení taky můžu a pak i to pečení cukroví před tím, resp. spíš jeho ochutnávání :sweat_smile: :grinning:
3. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš nemluv o tom úplně se mi seběhly sliny na vanilkáče :slight_smile:)
3. zář 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: si normoš?K žádnému věštci nechot, chraň ta husí paprča... :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobajzi dostaneš na prdel.!!!!!!!!!!!! :grinning:
Kazíš to přání.
Musíš na to myslet pozitivně a pozor, v přítomném čase.
Takže si budeš říkat:" Mám v bříšku mimíse, hezky se mu tam hajá a je zdravý a v pořádku."
A začni se na něj těšit.
Milu, budeš mít letos obr výhodu, nebudeš muset hlídat váhu a bříško :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi ..... si dělám prdel ne? já to vydržím do irminky prece :slight_smile:)))

jojo já vím ... byla jsem u kartářky a ta mě to taky říkala, že si máš napsat své přání a v přítomném čase.... :slight_smile: a co pošleš nahoru dvakrát se ti vrátí zpět.....

kapr já se na ně těším na obě neboj :slight_smile:)) akorát furt přemýšlíme s manželem jak na ně mrknout... nebojte holky jsem pozitivní aji jim říkám co budou mít k večeři :slight_smile:))) a mluvím o nás :slight_smile:) že já + 2 myši jdou do práce :slight_smile:)))
3. zář 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a manžel ráno říkal, že je nemám provokovat, že jsem snidala slaninu, že myši jsou v jiném patře a budou skákat aby se k té slanine dostaly a nebudou se zahryzavát :slight_smile:))) tak se fakt bavím :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je taky hezký :grinning:
to mi jim říkali dvě bublinky. Ono to vypadá neoriginálně, ale já manželovi říkám bublinko už 6 let :slight_smile:
a co že ti říkala kartářka?
3. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je moc hezké od manžela..jen tak dále....
3. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla na té pojišťovně ohledně toho vyúčtování a musela jsem napsat žádost a oni to prošetří, ale prý je možný, že je to chyba někde v systému, každopádně do měsíce by mi mělo přijít vyjádření, tak jsem na to zvědavá. A paní na pobočce říkala, že jsem první kdo s tím přišel, že si to takhle hlídá no holt jsem zvědavý stvoření no!

Chrobí co to zase meleš za hovadinky, ty kecáš z hladu co? :angry: Nikam nechoď, ten ti stejně akorát řekne to co chceš slyšet a zaplatíš za to majlat, hezky seď doma na prdelce a neboj za pár dní se to dozvíš.

No to s tou váhou je fakt... jůů vanilkáče ty taky můžu a pak plněný ořechy a ořechový košíčky a.... a.... a... nevím co ještě, no prostě všechno co je dobrý.
3. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil no jó nikam nejdu pochopitelně .....

kartářka říkala, že toho co se bojíš a přeješ si atd. máš si napsat, že s tím problém nemáš v přítomném čase.... prostě nevysílat to špatné ven protože se ti to dvakrát vrátí zpět.... víš jako když si řekneš že si zlomíš ruku tak si ji prostě zlomíš...
3. zář 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to jo Chrobi, ale co ti předpověděla :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no o mimi nic... ptala jsem se původně na jiné věci a na to mimi mi už nějak nechtěla konkrétně odpovědět...
3. zář 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla u kartářky na začátku roku 2009 a řekla mně, že budu mít ještě jedno mimi, tak se snad nic nestane, raději na to nemyslím...A o mém synovi mně řekla, že nesmí hrát fotbal a to ani nevěděla, že je na fotbalové akademii....tak snad nebude mít nějaký škaredý úraz :frowning2:
3. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi prd... nic nebude ... všechno bude dobré ....
3. zář 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, já těmhle věštbám moc nevěřím, ikdyž horoskop si ráda přečtu nebo poslechnu na F1, ale jinak nic. A neboj Ríša to dotáhne až do 1. ligy jestli ne do nároďáku :wink:
3. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy už řešíte vánoce :grinning: No já objednala první dárek. Jak jste tu řešili ty pyžamka,tak jsem tam ségře jedno objednala.
3. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, no vidíš.... já spíš musím řešit září, neb půlka rodina v nich má narozky :unamused: a já mám jen nemocenskou, což jsem zvědavá co pro ně vymyslím :pensive:
3. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jsi mi připomněla,že 18. má manža narozky,tak teda fakt nevím,co mukoupit.
3. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Luci :grinning: se moc nesměj, Vánoce tu jsou co by dup :slight_smile: příští měsíc už začnou Vánoční výzdoby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek