• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
No tak to je děs, oni budou snad brzo začínat už v létě,nebo co. :frowning2: A le letos jsem si slíbila,že budu nakupovat dárky postupně už od te%d. Tak jsem zvědavá,jak to dodržím. Tak začala jsem dobře :wink: ALe teď mě teda trápí ty narozky,měla jsem něco vymyšleného a už nevím co. Ta paměť :confounded:
3. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
lucif....kdy se teda chystáte na ivf?
3. zář 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale na vánoce se moc těším,baví mě péct a dělat si výzdobu. Když na to mám čas. Horší je,kdo to pak bude jíst. A jelikož bych testovala nějak přelom listopad prosinec,tak kdyby byly //,tak bychom měli krásný dáreček. :slight_smile: Ale myslím,že asi ne. :frowning2:
3. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
huš s tím asi ne... .naděje umírá poslední ne??? hlavně do dalšího pokusu musíš jít s hlavou vztyčenou ... koukej na nás jaké nám vypěstovali morule .... najednou ....
3. zář 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi,14,.září začínám s HA,pokud dostanu kolem desátého ms. A pak máme schůzku 2.10.-začátek :grinning:
3. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
to bychom měli prosincová míma. A narodili by se v září .To má i manža narozky,to by byl dáreček :grinning: Už zase přemýšlím moc dopředu.
To jo,krásně se brouci snaží. Teď už si u tebe lebedí. :wink:
3. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobi správně :wink:
Luci neboj, na všechny z nás se dostane :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to už máš taky za pár :slight_smile:)

no břicho mám pěkně bolavé tak miminkama to asi nebude, ale určitě tam jsou :slight_smile:)) a dají o sobě vědět příštá týden
3. zář 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Samozřejmě,že dají o sobě vědět.
Já mám strach,že to zase nedopadne. Ale na druhou stranu se fakt těším.
3. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapr přesně tak prostě u někoho dřív a u někoho později :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže Luci, začneme s tebou pěkně od začátku!
1. pokud budeš takhle přemýšlet, že to zase nedopadne, tak máš pravdu. Zase to nedopadne.
A ještě k tomu to napíšeš. :angry: tytyty

První krok je naplno tomu věřit. a počítat s tím, že to dopadne. Není důvod,proč by ne. :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
milus: ty jsi ale humorná... :slight_smile: Vím co mám za dítě a nepočítám, že by se dostal někam daleko, ale jsme s manžou rádi, že něco dělá a nemá čas na blbiny...je strašně blbá doba a děcka jsou zkažená jak TV tak PC a já nevím čím ještě....
3. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi: fakt mě neštvi, babo jedna. Ty věříš a doufáš, že se to povede, ale v hloubi duše tam máš pořád nějaké černé myšlenky...Tak se na všechno vyprdni a přemýšlej, jak budeš kupovat výbavičku :wink:
3. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo přesně tak .... nemůžeš do toho jít, že to nedopadne....to nejde..... já strašně věřím, že dám manželovi dárek k výročí strašně moc si to přeju :slight_smile:))

jo a bolí mě fakt bricho... to dělá ten utroš? nebo je to furt ještě po punkci?
3. zář 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kapr dík,budu se snažit přemýšlet pozitivně. :slight_smile:
Holky jste při stimulce doma? Já tentokrát nebudu doma,budu chodit do práce.
3. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
irmi já musím mít v sobě i kousek té druhé varianty.... :slight_smile: pak by mě to totiž položilo ..... kdyby náhodou
3. zář 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ok,musí to vyjít. Já pořád koukám na kočárky pro dvojčátka a hadříky. Ted se trošku vyžiji,protože sestra má tříměsíční mimi Kačenku,tak si to užívám aspoň s ní. O to víc po tom toužím,když tu malou vidím.
Chrobi,mě to břicho po OPU taky nějakou dobu bolelo,ale už si nepamatuju,jestli tak dlouho.
3. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu koukat co si na konci září koupím :slight_smile:)))

http://www.leny.cz/tehotenska-moda.html

irmi používáš ten tehupás?

Lucif já jsem ted nebyla vůbec doma jsem v práci non-stop a právě se těším až tam budu mít ty // že založím téma chozením do práce k úspěchu po ET :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobi já ti dám druhou variantu!!!!!!!!! :angry:
Jo a vaječníky bolívají i delší dobu, neboj :wink:
Luci, nevím, ale nevidím důvod proč nechodit při stimulaci do práce.
3. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi: zatím mám ten těhu pás na okrasu, teda myslím, že si tím prodlužuji trička, ale ten pravý podpůrný těhotenský pás si pořídím, když nebudu moci vydržet ze zády, no uvidím. Ten na okrasu mám v albíčku.
Také jsem chodila při stimulce a po ET do práce, ale chytl mě OHSS a už jsem byla v nemocnici a ihned na PN, takže mám ofic dochozeno. Ale jsem ráda...
3. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
mě nebolí vaječníky v tech bylo prd ale dole ...... ale už mě přestal bolet močák ten bolel do ET ... jo a tentokrát mi vůbec nenaskákaly jebaky jak minule.... no možná to ještě přijde....
3. zář 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
všechny zdravím
mám za sebou test na těhu cukrovku, nebylo to tak hrozné :wink: , výsledky budou zítra
3. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj gucci: tak co malá guccková, jak se má?
Také jsem dnes dostala papír na cukrovku, no moc se mně tam nechce pít hnusnou sladkou vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
hele ono to není tak hrozný
byla jsem tam na 7, odevzdala moč, vzali mi hned krev, za půl hodky mi dali vypít ten sajrajt (ale čekala jsem to horší, ten cukr ředili hořkým černým čajem a mohly jsme si tam nakapat i citron, takže se to v poho dalo), za hodinu další odběry a za další hodinu další, takže jsem rozpíchaná jak feták :grinning:
byla tam jedna další těhule, takže jsme celou dobu kecaly a kecaly, takže to i rychle uběhlo
nesměla jsem pít ani jíst, takže jsem se pak cestou na endokrinologii málem složila v metru z hladu, ale ustála jsem to
3. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
holčička Gučiová dneska kope od rána jak o život, asi je vyspídovaná z toho cukru :grinning:
3. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo však já to myslím, na prodloužení triček jestli je to OK a vyhovuje.... já bych to chtěla taky :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Těhu pás to myslíte tohle? http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3191761&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F, já o něm taky uvažuju :slight_smile:

nebo ten podpůrný na záda? Aby tolik nebolela?

Gucci, tohohle se trošku bojím, že tam někde s sebou seknu z hladu :confounded:
3. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
milus: no ted si to neumíš představit, páč v tom prvním trimestu je to s hladem takové drsné, ale v tom druhém už je to lepší neboj :wink:
3. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Gucci, tak to jsi mě uklidnila :wink: páč jsem včera v buse cestou do Práglu myslela, že buď s sebou někde seknu a nebo budu blinkat, tak jsem to zaháněla croasantem a bílým čajem
3. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
pro mě bylo horší, že jsem nemohla pít, ale fakt se to dalo :wink:
3. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek