• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
chrobi: tak ten na okrasu je výborný..i ted ho mám na sobě a cítím se fajn, alespon mně to zakryje moji velkou prd.. :sunglasses:
3. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no jo budu si ho pak muset rozhodně pořídit :slight_smile:)
3. zář 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já taky holky :grinning:
3. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prdelky moje zlaté, za chvíli mám dlouhý meeting a pak razím k léčitelce. Takže držte své plody a pa zítra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, tak se obrň šupinkami a zítra pááá a dobré pořízení u léčitelky :wink:
3. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hned zítra napiš :slight_smile:) páááááááá
3. zář 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer,
tak jsem hodila do albíčka můj vypapkaný večerní břůšek a těhu pás......
3. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Imri krásné bříško a krásný pás. Hele oni vyráběj jen jednu velikost nebo víc? Mě totiž přijde, že je trošku větší :fearful: ale je to fakt hezký, si ho taky musím objednat, ikdyž já si tam vyhlídla i tuniku, tak uvidím co zvítězí možná oboje. :sweat_smile:
4. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
Milus: máš pravdu, koupila jsem si ho větší,alespon mně vydrží až do konce těhu..., mají více velikostí, já mám tu největší :wink:
A včera jsem na aukru přihodila na těhu podpůrný pás, tak jsem zvědavá, jestli ho vyhraji...Když tak hodím do albíčka
4. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Chrobačku. Našla jsem si, že jste také trpěli Varikokélou, mohla bych tě poprosit o pár rad? Můj přítel má azoo, s největší pravděpodobností má také Varikokélu, ale ještě jsme u androloga nebyli(až 16.9.). Napsala by si mi jak jste ve vašem případě postupovali, jaké byli výsledky, jak dlouho jste museli čekat.. díky, díky moc
4. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj garp .... není to tak prvotně to určil urolog že je to jasné že toto je důvod, tak jsem začala šílet a hledat info ... ale další vyšetření za 3 měsíce to vyvrátilo, že tam sice je ale jen 1st takže to nemůže mít vliv .... takže čekejte na další vyšetření
4. zář 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek kočandy jsem tu :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za odpověď, takže jste ani nešli na operaci? jaká tedy byla příčina?
4. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
garp žádná přičina není ..... nic mu nenašli nikde

Kapr zdáááár tak coo???
4. zář 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dobrý :slight_smile: Všechno klape.
jsem v pořádku, takže prý do dvou měsíců jsem těhu. :dizzy_face: :wink: Chválila mě za to jak hezky si umím přát a že myslím i na ostatní, uvolnila mi nějaké hormonální kanálky které vyživují dělohu. Včera jsem to vůbec necítila a dneska mě bolí celý levý bok :slight_smile: a prý nemám kontrolovat ovulaci, že by se to mělo prý povést i mimo ni :slight_smile: protože budu mít nastartovaný vajucha :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky:slight_smile:
Chrobi koukala si Wobludka našla // :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže idiopatická..? A měli jste Tese/Mesa a pak IVF? Promiň, že se tak vyptávám..
4. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
garp mkni mi do alba tam to máš .....
my nemáme azoosp. my máme jen malé dobré množství ... takže to je normálně na ivf+icsi
4. zář 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
idiopatická to taky není to je když jsou oba v porádku a nejde to my v porádku nejsme jsou velmi špatné spermie, ale neví se důvod toho proč jsou špatné .....

wrtulko vím :slight_smile:)) včera jsem si s ní psala :slight_smile:)) dnes šla do CARu tak jsem napnutá :slight_smile:))

Kapr krása až srdce jásá tak aby to nebylo drív jak v tom listopadu :slight_smile:))) tak drtím pěstičky at hlásíš brzo ty //
4. zář 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
navíc jsme se zlepšili ted pri druhém ivf na tyto hodnoty

28.8.morfologie 15%, pohyb 10% 20mil/ml
4. zář 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, když bude dřív, bude dřív :wink: Ale víš jak, mám to objednaný :slight_smile: takže se na doručení mého přání již pracuje :dizzy_face: Už se mocinky těším
Ale nejdřív se těším na tebe. Kdy že budeš testovat?
4. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za info. bral manžel nějaké vitamíny/léky, že se mu to tak zlepšilo?
4. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
10/9 dřív to mám zakázany :slight_smile:)))))

garp bral multák, multi macu a ted macu, čipky na prostatu, a ještě bylinkové kapky na prostatu.... no od února docela dost .... a jestli to mělo vliv na toto zlepšení nevím.... předtím jsme byli na kontrole v červnu tam v podstatě zlepšení nebylo... takže až ted po půl roce....
4. zář 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vado, tak to jsem na tebe teda zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a budu trpět za tebe :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

CUKROVKA JE OK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Guci moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Chrobi tak Woblud je těhule :dizzy_face: chjó já jí závidím ( v dobrým!!) :grinning:
4. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já takýýýýýýýý :slight_smile:)))
4. zář 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr... ledažéééé bych neposlechla :slight_smile:)))))
4. zář 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to by mě Irminka přerazila :slight_smile:))
4. zář 2009 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek