Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
irminka
3. zář 2009
chrobi: tak ten na okrasu je výborný..i ted ho mám na sobě a cítím se fajn, alespon mně to zakryje moji velkou prd.. 😎
chrobacek
3. zář 2009
😃 😃 😃 no jo budu si ho pak muset rozhodně pořídit 🙂)
miluse
3. zář 2009
To já taky holky 😃
kapr
3. zář 2009
Prdelky moje zlaté, za chvíli mám dlouhý meeting a pak razím k léčitelce. Takže držte své plody a pa zítra x-) x-) x-)
miluse
3. zář 2009
Kapříku, tak se obrň šupinkami a zítra pááá a dobré pořízení u léčitelky 😉
chrobacek
3. zář 2009
a hned zítra napiš 🙂) páááááááá
miluse
3. zář 2009
irminka
3. zář 2009
dobrý večer,
tak jsem hodila do albíčka můj vypapkaný večerní břůšek a těhu pás......
miluse
4. zář 2009
Krásné ranko,

Imri krásné bříško a krásný pás. Hele oni vyráběj jen jednu velikost nebo víc? Mě totiž přijde, že je trošku větší 😕 ale je to fakt hezký, si ho taky musím objednat, ikdyž já si tam vyhlídla i tuniku, tak uvidím co zvítězí možná oboje. :-N
irminka
4. zář 2009
dobré ránko,
Milus: máš pravdu, koupila jsem si ho větší,alespon mně vydrží až do konce těhu..., mají více velikostí, já mám tu největší 😉
A včera jsem na aukru přihodila na těhu podpůrný pás, tak jsem zvědavá, jestli ho vyhraji...Když tak hodím do albíčka
garp776
4. zář 2009
Ahoj Chrobačku. Našla jsem si, že jste také trpěli Varikokélou, mohla bych tě poprosit o pár rad? Můj přítel má azoo, s největší pravděpodobností má také Varikokélu, ale ještě jsme u androloga nebyli(až 16.9.). Napsala by si mi jak jste ve vašem případě postupovali, jaké byli výsledky, jak dlouho jste museli čekat.. díky, díky moc
chrobacek
4. zář 2009
ahoj garp .... není to tak prvotně to určil urolog že je to jasné že toto je důvod, tak jsem začala šílet a hledat info ... ale další vyšetření za 3 měsíce to vyvrátilo, že tam sice je ale jen 1st takže to nemůže mít vliv .... takže čekejte na další vyšetření
kapr
4. zář 2009
Ahojek kočandy jsem tu 🙂
garp776
4. zář 2009
díky za odpověď, takže jste ani nešli na operaci? jaká tedy byla příčina?
chrobacek
4. zář 2009
garp žádná přičina není ..... nic mu nenašli nikde

Kapr zdáááár tak coo???
kapr
4. zář 2009
No dobrý 🙂 Všechno klape.
jsem v pořádku, takže prý do dvou měsíců jsem těhu. x-) 😉 Chválila mě za to jak hezky si umím přát a že myslím i na ostatní, uvolnila mi nějaké hormonální kanálky které vyživují dělohu. Včera jsem to vůbec necítila a dneska mě bolí celý levý bok 🙂 a prý nemám kontrolovat ovulaci, že by se to mělo prý povést i mimo ni 🙂 protože budu mít nastartovaný vajucha x-)
wrtulkaautor
4. zář 2009
Ahojky kočky🙂
Chrobi koukala si Wobludka našla // x-)
garp776
4. zář 2009
takže idiopatická..? A měli jste Tese/Mesa a pak IVF? Promiň, že se tak vyptávám..
chrobacek
4. zář 2009
garp mkni mi do alba tam to máš .....
my nemáme azoosp. my máme jen malé dobré množství ... takže to je normálně na ivf+icsi
chrobacek
4. zář 2009
idiopatická to taky není to je když jsou oba v porádku a nejde to my v porádku nejsme jsou velmi špatné spermie, ale neví se důvod toho proč jsou špatné .....

wrtulko vím 🙂)) včera jsem si s ní psala 🙂)) dnes šla do CARu tak jsem napnutá 🙂))

Kapr krása až srdce jásá tak aby to nebylo drív jak v tom listopadu 🙂))) tak drtím pěstičky at hlásíš brzo ty //
chrobacek
4. zář 2009
navíc jsme se zlepšili ted pri druhém ivf na tyto hodnoty

28.8.morfologie 15%, pohyb 10% 20mil/ml
kapr
4. zář 2009
Chrobi, když bude dřív, bude dřív 😉 Ale víš jak, mám to objednaný 🙂 takže se na doručení mého přání již pracuje x-) Už se mocinky těším
Ale nejdřív se těším na tebe. Kdy že budeš testovat?
garp776
4. zář 2009
díky za info. bral manžel nějaké vitamíny/léky, že se mu to tak zlepšilo?
chrobacek
4. zář 2009
10/9 dřív to mám zakázany 🙂)))))

garp bral multák, multi macu a ted macu, čipky na prostatu, a ještě bylinkové kapky na prostatu.... no od února docela dost .... a jestli to mělo vliv na toto zlepšení nevím.... předtím jsme byli na kontrole v červnu tam v podstatě zlepšení nebylo... takže až ted po půl roce....
kapr
4. zář 2009
Ty vado, tak to jsem na tebe teda zvědavá x-) x-) x-) a budu trpět za tebe 😃 😃 😃
gucci
4. zář 2009
HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

CUKROVKA JE OK x-) x-) x-) x-) x-)
wrtulkaautor
4. zář 2009
Ahojky Guci moc gratuluju x-) x-) x-)
Chrobi tak Woblud je těhule x-) chjó já jí závidím ( v dobrým!!) 😃
chrobacek
4. zář 2009
jo já takýýýýýýýý 🙂)))
chrobacek
4. zář 2009
Kapr... ledažéééé bych neposlechla 🙂)))))
chrobacek
4. zář 2009
ale to by mě Irminka přerazila 🙂))

Začni psát odpověď...

Odešli