• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
evak přesně tak chce to pozitivní myšlení já těm našim chcípákům při prvním ivf nevěřila.....ale ted jsou to šikulky šikovné udělaly nám radost už v úterý ráno, takže udělají ještě vetší až o sobě dají vědět ve formě // na testu
4. zář 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně Chrobi "jsou" zdravé :slight_smile: ty vado já se tě už nemůžu dočkat. No ještě že víkend uteče :grinning:
4. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte pravdu...mám kamarádku, co mi na začátku celého toho blbého procesu říkala, že až bude nejhůř, tak začnu "věřit", protože pak už nic jiného nezbývá...a teď přesně vím, o čem mluvila! Takže už tomu taky věřím. A hlavně cítím, že jsem od toho nepovedeného pokusu změnila přístup, neumím to sice úplně vysvětlit, ale na celou tu věc se dívám jinak, nějak si to všechno umím víc představit a víc se na to těším...

chrobí, já těm tvým prďolům taky věřím... :grinning:

jo a kapr, podle té tvé tabulky na mě čeká holčička, a víš, že jsme s manžou od začátku přesvědčený, že ten první nepovedený pokus byl kluk, ale že teď to bude holka?! Že ten klučina asi neměl být, takže je to tak vlastně správně. Možná si to jen namlouváme, ale zvláštní je, že to cítíme oba stejně!
Když jsem si procházela tu tabulku i zpětně, tak to vychází na mě, bráchu i manžu bez chyby...ale manža tvrdí, že to je blbost :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,prosim nevíš něco o Denis 24,chodila sem,a ted dlouho ne.
Nebo pokud by jsi věděla kam ,na jake tema chodí,diky.
4. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Evi :slight_smile: uvidíme:slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš, hlavně že si přejeme...holky hezký víkend, jdu ještě máknout a pak pofrčím domu...
chrobí, ty se opatruj :wink:
4. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky pšknývíkend :slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pááááá a díííík :slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak jak to dneska jde? Já jdu něco upéct a auvařit. Zítra jdeme na svatbu,tak se těším. Objednala jsem si přez aukro krásnou halenku,měla jsem strach,že mi to nebude,ale sedí mi to perfektně :grinning:
4. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ukaž :slight_smile:
4. zář 2009 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pošlu odkaz do IP
4. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem trošku víc při těle,než ta slečna,ale je to krásný,mám z toho radost. :grinning:
4. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opět nedělám nic jiného,než přemýšlím,nad tím,až todopadne. Vybírala bych kočárek,hadříky,pořád rejdím na netu.
4. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi,jak je?
4. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
noóóó netrpělivě :slight_smile:)))

já bych taky moc chtěla vybírat těhu věci a mimi věci :slight_smile:)))
4. zář 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však budeš,neboj. Určitě jo. :slight_smile: Já tomu věřím. U sebe tomu trošku pochybuju,ale snažím se věřít. A pořád přemýšlím,jak bych chtěla mít svoje mimi u sebe a že budu asi pořád brečet a nebudu tomu moct uvěřit,že je naše. :slight_smile:
4. zář 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no tak nějak :slight_smile:
4. zář 2009 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přeji všem hezký zbytek dne...
Valíme s mužíkem a synátorem a bandou dalších lidí na chatu a to až do neděle.....samý les, krásná příroda, bečka piva, pro mě dobré papání ...a ani deštík nám nevadí....

Mějte se...
4. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci luci, takhle si své přání kazíš :slight_smile:
Chrobi, musíš Luci víc hlídat. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo a já taky chci vidět halenku :frowning2:
4. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si pro zlepšení nálady pustila CD orientálních tanců,vystoupení,které bylo u nás v loni v listopadu. Byla to obr akce.
Kapr já se na to těším,opravdu,malinká pochybnost je,ale to je asi normání. A navíc teď máme jiné problémy,mám hodně vážně nemocnou mamku a nevím,jestli se vůbec dočká vnoučátek,teda ode mne,od sestry se naštěstí dočkala a Kačenka jí dělá radost a zlepšuje náladu.
Kapr už ti to dávám do IP :wink:
4. zář 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se omlouvám,to sem nepatří,tady bychom měli být jen pozitivně naladěné. Jen na mě spadl nějaký splín.
4. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak hodím do albíčka fotku ze svatby,at můžete porovnat 40kg babu a 80kg :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k těm orientálním tancům,chodíte na to někdo. Já začala cca před více jak rokem a strašně mě to nadchlo. A chodí se mnou ségra,tak byla tak dobrá,že je také na tom CD z vystoupení a tančila tam už s Kačenkou v bříšku. :grinning:
4. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak k tomu orientálnímu večeru-byl tam Ali Amiri,tančilo se tam s hadama, s ohnivýma koulema, byl to program skoro na tři hodiny. Ve Žďáře asi nikdy nic takového dřív nebylo a moc se to líbilo
4. zář 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu z výletu, resp. od Mudra vše je jak má být a nic nebrání tomu abychom odletěli na dovču, jupíííí, jej já mám radost, takže tak do 14 dnů razíme :grinning:)))) a říkal, že když to není dlouhý let víc jak 4 hodiny tak je to v pohodě a v Řecku mají dobrou lékařskou péči, kdyby něco, ale během letu se mám asi tak 2x - 3x projít,ale nic vážného by hrozit nemělo.
Dostali jsme zase fotečky z UTZ zadarmo a tentokrát máme 3, páč prcky už není možné vyfotit u sebe, takže máme na jedný jednoho a půl a pak každého zvlášť. Až se mi to povede nafotit tak to sem hodím. A mám i těhu knížku, krásnou žůžovou, tak snad se sestra trefila a budou to holčičky anebo alespoň jedna bude buchta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu tak to je supeer,to si ještě před tím vším krásně odpočineš. Třeba bude páreček :grinning:
4. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky koukám,že si tu písu sama :unamused:
Přeji krásný večer a dobrou noc,já jdu kouknout na Troju a do hajan. Tak papa :wink:
4. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já byla na chatě, měli jsme srazík s děckama, teda jako spolužákama, jako každý rok, přijeli iá když byla zima a déšť, tak to bylo super, tak m rychle pročítám...sem myslela, že chrobí už testila,alevidím, že se ještě drží... e jedno kdy, tak i tak tam budou //...mějte se krásně...jo a siki, já chci s manžou dorjana danny sport šedou se žlutýma kvítkama, už jsem si ho byla i osahazt a složit do auta, je maličký, miloučký...tak snad se do něj vleze a lehounce se s ním jezdí..
6. zář 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Rudy,tak to jste si užili krásný víkend. Nám se na svatbě také libilo,dneska mám takový válecí den,i když po chvilkách uklízim,ale je pohodička,nikam jsme nemuseli jet ani nic zařizovat.
6. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, kde jsou ty fotky ze svatby?
7. zář 2009 v 07:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek