• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Chrobí, tak tak ... už se těším :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil tak to jo za to se skoro všude platí
7. zář 2009 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bacha na to aby u toho hotelu kde máte slunečníky gratis jste se na ně kapacitně dostali
7. zář 2009 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme, necháme se překvapit, ale už se těším :dizzy_face:
7. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu určitě to bude super. Řecko mám strašně dlouho vysněné,ale zatím jsem tam nikdy nebyla.
7. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda chtěla jsem napsat, Chrobi, že je nepoučitelná,ale zase jsem čekala, že budeš dnes testit a moooc bych se divila, kdyby ne.. :wink:
milu, tak opatrně, je fakt, že druhý trimestr je na cestování nej, to nejkritičtějčí už máš za sebou, tak to budeš pěkný pašerák :grinning:
7. zář 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ruda no jo já jsme hrozná,že?
7. zář 2009 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu a kam nakonec v Řecku? promiň nestíhám vás dočíst...

holky, dneska to balím, mějte se krásně a opatrujte se těhuliny...
pa
7. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, to jsi prostě ty, se na tebe moooc těším osobně, jestli to někdy proběhne...
7. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy dneska vůbec neplkáte? :slight_smile: kde jste? :wink:
já jdu za chvíli na aku, tak se těším...a brzy už dostanu mršku, tak se taky těším :grinning: a pak už ketíček...jupí :dizzy_face:
8. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůů evak bude těhulééé :slight_smile:)
8. zář 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska pracuji :slight_smile: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: kapr nekecej :slight_smile:))) hele jak tam mám tu druhou vykouzlit??? jsem 7 po ET :sunglasses:
8. zář 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělala sis test? :fearful:
8. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky tak co Chrobi už máš // :wink:
8. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek bábovky,

jsem se byla dopoledne juknout v práci a jsem tak nějak kantáre :fearful:, no zítra to snad bude lepší. A pak jsem šla k zubaři a strávila hodinu v čekárně :rolling_eyes:

Evak, letíme na Rhodos :wink: už se těším, to bude leháro, o nic se nemusím starat a jen se válet a baštit :grinning:

Chrobí, tak jak? :confused: Vydržíš do zítra?
8. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Miluš vy letíte na Rhodos?!
Tam jsme byli v květnu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: můžu 100% doporučit :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím jestli budu zítra testovat.... podle toho jestli zase nebudu od 4 spát tak jo :slight_smile:)))
8. zář 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, já si říkala, že jste tam asi byly a kde jste byly? My letíme do Afandou a kolegyně v práci taky říkala, že na Rhodosu je krásně , tak už se těším. Včera mi kámoška poslala fotky z hotelu, tak to tam vypadá docela dobře
8. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluš my byli v Kolymbii Hotel Relax a bylo to tam fakt super :dizzy_face:
a kam letíte vy?
8. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ahojky,dneska jste toho moc nenakecali. Aspoň jsem toho moc nemusela dočítat :grinning:
Chrobi,tak jak?
8. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau luci ..... stejně..... :wink:
8. zář 2009 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu,se ti nedivím. Já se těším až jedno ubudu teda doma. Páč mě ta práce nějak unavuje,ne že by mě nebavila,ale kolektiv a tak. A je to pořád stejné a chtělo by to změnu
8. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já zrovna přemýšlela že mě ten život co vedu vůbec nenaplňuje..
a taky jsem s hrůzou zjistila že jsem už v únoru 5 let v pracovním procesu!!!
Tý jo jeslti já neotěhotním tak snad půjdu na nějakou dobrovolnou misi do Afriky zachraňovat děti nebo nevím :rolling_eyes:
8. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul tak já táhnu ve stejné práci už osmý rok a už toho je tak akorát,ten kolektiv t je tragedie,hlavně dvě osoby,připadá mi,že jim vše prochází,člověk se tam snaží a tak. A A prostě to nikdo nevidí.
A už by se mi fakt lbilo být doma. Když jsem při první stimulce byla doma,tak to bylo tak super, doma navaříno,uklizíno, manžel naprosto spokojenej. Ne že bych chtěla být pořád žena v domácnosti,ale byla to obrovskázměna. Takže jestli se zadaří,opravdu se na to těším.
8. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, teprve 5 let :grinning: já jsem v jednom podniku už 11 let a z toho na 4 pozici :confused: a to jsem si tam při nástupu naivně myslela, že tak 5 let a dost :slight_smile: , ale je fakt, že to tam není zas tak hrozný, mohlo by být hůř, ale je fakt, že kolektiv už taky není to co býval a hlavně se to tam strašně obměnilo :pensive:

Wrtul, letíme sem http://www.fischer.cz/online/cz/dovolena/recko/rhodos/afandou/lippia-golf-resort-9948?catalogCode=L09 :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluš Rhodos je malej..
my ho objeli autíčkem..(půjčeným) a myslím že i v tom Afalu kde budete bylet jsme byli... projížděli jsme ho. Je to vlastně myslím druhé pobřeží.. (na druhé straně ostrova než jsme byli my). Doporučuju si půjčit autí s klimoškou a projet se .. hlavně ve vnitrozemí je krásná příroda a málo lidí :wink:
jo a kdybyste si půjčovali to autí tak si ho nepůjčujte přes cestovku ale přímo v půjčovně vyjde to mnohem levněji :wink:
Holky já po střední ještě studovala a tím to je no.. proto "jen" 5 let.
Jinak Luciferku přesně mě se doma na stimulce taky moc líbilo.. pořád bylo co dělat.. nenudila jsem se..
9. zář 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky NT Screening mám za sebou, dvojčátka nám mávali a cucali si palečky, termín mi posunuli na 10.3.2009, na 80% jsou to kluci-hurááááá!!! Ovšem jeden capart má špatné hodnoty, má být 1:300 a on má 1:293. Poslali mě na genetickou konzultaci do FN a mám si rozmyslet jestli chci odběr plodové vody, že riziko potratu je 1:200. Tak jsem z toho zdrblá, čekala jsem, že to výjde špatně vzhledem k věku, ale vzalo mě to, doktorka říkal, že je to na hranici, že by napsala za sebe Negativní, ale, že podle tabulek už jsme pod, tak, že musí napsat Positivní, ale ať se nestresuji-to se jí řekne. Dnes jdu ještě ke svýmu doktorovi, tak se ho na to zeptám, holky měli jste někdo, nebo v okolí taky takový nějaký výsledek a jak to dopadlo a co mám dělat. Poraďte. Výsledky jsem nafotila do albíčka, tak na to mrkněte, třeba tomu někdo budete rozumět víc než já.
9. zář 2009 v 07:21  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Zuzi..
přiznám se že těm hodnotám nerozumím..
ale když doktorka říká že je to hraniční.. zkus se ještě zeptat a uvidíš..

Chrobi testíkovala jsi? Nebo jak je?

Jinak já byl včera na gyndě - na prevenci. Paní doktorka mi udělala UTZ a říkala že vaječníky se mi po stimulce vrátily.. a všechno je v nejlepším pořádku. Prostě mám šikovný tělo tak aspoň že tak :dizzy_face:
9. zář 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek