• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Ahojte a to říkali 9.9.09 že je šťastný den, zuzík a chrobi si to asi nemyslí,ale nezoufejte, zuzi falešně to vyjde hodně maminám,ale jen 1% z nich je fakt špatných a ty jsi tak tak na hranici, tak to bude určo v pohodě, vím, to se lehce napíše, taky čekám teď na výsledky triplů a do skoku mi není..ale to rozhodnutí je na tobě, taky jsem si myslela, že je plodovka 100% a od kolegyně sousedka byla těhu s ní a na plodovku šla kvůli věku, triple jí vyšli v pohodě a plodovka taky a má liliputánka, pak si vyber..,
Chrobí moc moc mě to mrzí,ale to fakt nic neznamená, snad jen to , že to pravděpodobně nebudou dvojčata,ale jedno to v klidu může být, kdyby jsi byla v normálním cyklu, ne umělém, tak rozhodně ještě netestuješ, ještě by jsi ani neměla termín MS natož tak zpoždění a to někdo až po týdnu zpoždění má teprve slabou druhou... prostě je nehoň, dej jim čas a uvidíš, hlavcně hlavu vzhůru, nemysli nad jinýma pokusama, dej sílu tomuhle...to klapne....věřím tomu...
9. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo :slight_smile: já jsem testovala.. 11den i při přirozeném snažení .... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. zář 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě říkal ten doktor, že podle výsledků, jak dopadnou, pokud dopadnou špatně, že to jedno dítě vyndají a nechají tam jen jedno, že se to v takových případech dělá, ale, že nad tím nemám přemýšlet, že na to je dost času. Vím, že pokud by mi měli jedno dítě vzít, že by to bylo hrozné a stršně mě to děsí, když jsem viděla, jak krásně sebou tam mrská, ale představa výchovy postiženého dítěte je nad moje síly. Nejsem tak silná, abych s tím dokázala žít, možná to někdo nepochopí, nebo mě odsoudí, ale je to můj názor. Ještě před tou volbou nestojím, ale už tak mám plnou klávesnici slz.
9. zář 2009 v 11:41  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi klid!
Běž teda na ten odběr plodovky.. nebo tu byla jedna holčina na odběru klků nebo čeho prý je to stejné jako plodovka ale je to rychlejc..
A uvidíš. Nemylsi hned na nejhorší to fakt není nutný! Myslím že stahovat gatě když brod je ještě tááák daleko je blbost! Kor když máš hraniční hodnoty!
Takže pohlaď ty svoje dva bojovníčky a klid! Oni to cítí že jsi smutná a nevědí ce se děje.
9. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, to byl ten první screening? Já jdu na něj zítra a to už se může vědět takhle brzy pohlaví jo? :confused: Já manžovi říkala, že to je ještě brzo :zipper_mouth: Jo a z těch hodnot si moc nedělej, oni prej docela vycházej mimo a u dvojčatk kort... no se mi to říká :grinning: uvidím co mě poví zítra a to tu pak taky určo budu plašit :sweat_smile:

Chrobísku, copak? Třeba to je ještě brzo, kdy máš ofiko testovat?
9. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil ofiko asi 4 dny po mrše to jsou nesmyslné termíny
9. zář 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, říkala doki, že to pozná už teď, ale není to na 100%, ale na 80%. Jistěj se, ale je fakt, že tam bylo vidět všechno. Teda já pindíky neviděla, ale prstíky, páteř atd jsem poznala.
9. zář 2009 ve 12:23  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí jenže ty jsi vyjímka...
zuzi fakt neboj, na jiné diskuzi měla holčina 1:50 a bylo to v pohodičce, skoro každá holka v mém okolí to má hraniční nebo pod normu, vyloženě negativní a vozí krásné, zdravé miminka.. ono to počítá počítač a jak je tam vyšší věk, tak ubírá bodíky a je to.. mě vychází pporod 3týdny po narozkách a rup šup, pro PC jsem prostě o rok starší...uvidíš, že to dobře dopadne,ale plodovka tě uklidní, tak se asi objednej a bude duše v péří... mě to vychází, že výsledky triplů dostanu za týden a za 14dnů mám velký UZV, tak bych asi počkala až na ten UZV, co uvidíme na vlastní oči a kdyby se něco nezdálo, tak budu muset na plodovku taky... sec. mazec...a to jsem v půli těhotenství, potrat bych neustála...ale postižené mimi taky ne..vůbec tě neodsuzuji, dělám ve zdravotnictví a tky bych si netroufla, už jen vůči druhému mimi...klobouk dolů před všema, co to zvládají...neboj, nám to všem dobře dopadne....
9. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, třeba si jen mimís hraje na schovku :wink: a za pár dní vykoukne, tomu věřím.

Zuzi, aha, tak to jsem na to zítra zvědavá, už se docela těším :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudísku jo jsem já budu mít // až na vánoce :slight_smile:)) asi....bolí záda bolí ufff.....

zuzi hlavně klid ještě není nic jasné
9. zář 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
chrobi: je mi to moc líto, ale ještě není nic ztraceno ne?
9. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci asi je protože bych musela bejt vyjímka gucce už tam taky dávno // mělo :unamused:
9. zář 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a? dyt je to hrozně individuální...MS ještě nemáš ne? bereš utroš?
9. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: četla jsem, že ti vyšel blbě 1 screening...jen krev nebo i podle UTZ? ono je fakt, že u těch dvojčat to vychází často falešně...
9. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně 6tbl... individuální to je ale kdo tam 12DPO ty // neměl?
9. zář 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: a kdy máš ofiko podle caru testovat?
9. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
testni v pátek, to budeš 14DPO, to bych brala za směrodatné
9. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
14/9 krev tj. 13po ET 17 DPO to už budu mít mrchu ...
9. zář 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci jo já vím ... zítra nebo v pátek už to tam musí být 100%.......
9. zář 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a který DPO dostáváš normálně MS? páč je možné, že ti s Utrošem nepříjde...aspon já to tak měla, že mě přišla MS až 3 dny po vysazení Utroše, jinak ne
9. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně mám LF 14 dní tj OPU 13den MS 28den
9. zář 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čili v sobotu ted jsem se mrkla na minulé ivf
9. zář 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak uvidíš v pátek :wink:
9. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci UTZ OK, ale biochemie a věk udělali své. :confounded:
9. zář 2009 ve 13:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: a nemůžou tě poslat ještě někam jinam? k někomu na lepší UTZ?
9. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš Zuzko, UZV je jasný, co je vidět, to je směrodatné a že počítač spočítal biochemku s tvým věkem a o pár bodíku ses nevešla...to bude fakt v pohodě, to neuklidňuju, tak to bude, neboj...vždyť sije viděla, jak se mělik světu...hlavně, že je tam nosík a není široké šíjové projasnění...
9. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyyy
Zuzuzy nezoufej,zajdi ještě ke svému dr.,ale myslím,že to bude všechno v pořádku,uvidíš. :wink:
Chrobi to je mi líto,vím jak se cítíš a je těžké být optimistický,ale neházej flintu do žita. Doufám,že se tam ještě ty dvě // ukážou :wink:
9. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzuzy vím,že kámošce s dvojčátka vyšel ten test taky hůř a že má krásné zdravé děti.
9. zář 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucif děkujůů já taky ještě doufám ve skulince duše :slight_smile:))
9. zář 2009 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobíííí Irminka slaví až zítram, tak držím na ráno pěsti!!!!!!
9. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek