• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Ahojte babky,
děkuji moc za přání k svátku, jste hodné holčiny :slight_smile:

Já mám také den blbec, nebot jsem popletla den velkého UTZ, máme tam jít až zítra, takže se dnes se mnou nebude bavit ani skříň. manža si dokonce přehodil službu, jsem hold hnup......

Chrobi: zítra tam mohou být //, stejně máš testovat až kolem 14.9.,že?
10. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, taky přeji všechno nej :wink:

Chrobi, to je mi moc líto :frowning2: Ale víš, že každá jsme jiná, takže nemá cenu se řídit podle toho, že ta už v tuhle dobu // měla a ty ne. to přece nic neznamená...Tak se drž.
10. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi na krev jdu 14/9 protože v přes víkend to nedělají a to je nejposled. termín kdy by mělo být hcg v krvi tudíž na testu taky.....a tam není
10. zář 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo chrobi ale taky není 14tého...vím, je těžké ještě doufat, ale zkus to aspoň trošku...
Irminko, tak jsi byla na Prediku o den dřív??? a jak ti dopadli triple testy? budeš točit dvd? já jdu až 23.9, se snad nedočkám...už jsem teď nervozní a manža jede na prac. cestu na slovensko asi na 3 týdny, mě picne, nejsem zvyklá být bez něj, max tak 2-3 dny a to jsem ještě chodila do práce, teď jsem doma ...se zblázním...
10. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy: ne, já jsem byla akorát oblečená a nachystaná a koukla jsem se do těhu knížky a tam lísteček od sestřičky z Predika 11.9. 10:30, tož su blb..ještě, že jsme tam nejeli, volala jsem tam a oni stejně dnes neordinují.....To DVD si asi nechám natočit, nebot manža má zítra službu a se mnou nemůže jet, jak na potvoru...

A ty to zvládneš holka jedna statečná, alepon se budeš na manžílka moc těšit :wink: Nebo můžeš jet za ním, teda, pokud to není moc daleko, třeba na víkend..

A triply mně vyšly negativní, tak je snad vše ok
10. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vy plkalky, mám z vás radost, že tak hezky plkáte :slight_smile:

chrobí, neklesej na mysli, je brzo, opravdu...

milu, ať se vám všem na rhodu líbí...určo to bude krásný...

já bych měla dnes nebo zítra dostat mrchu, ale zatím vůbec nic...nic mě nebolí, ale je pravda, že v práci stres a je toho moc (taky proto s vámi teď tolik nemůžu plkánkovat), tak možná budu opožděná...Ale to já nechci, neboť čím dřív mrcha, tím dřív ketík, ne? :angry: tak už aby....

moc váš všechny zdravím....papa
10. zář 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evaáááák čau :slight_smile:není brzo neblázni ... třeba jsi těhu :slight_smile: a mrcha ti nedojde
10. zář 2009 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenašla jsem nikoho kdo by měl 13DPO negativní test
10. zář 2009 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi a co máš za testy?
10. zář 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mama test
10. zář 2009 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :unamused:
no falešně tě utěšovat asi nemá cenu, je mi to fakt líto, testni ještě zítra a jinak bych vysadila utroš :unamused:
10. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucii přesně tak.... ale jsem fakt nešťastná ... doufala jsem, že už to štěstí mít budeme
10. zář 2009 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ti věřím, sama nevím co bych dělala :unamused:
10. zář 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak páá jdu na kosmetiku
10. zář 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš chrobi ono každá toužíme po // ,ale pokud to tak nemá být, tak je lepší mít rovnou / než // a pak zjistit třeba v 10tt že netluče srdíčko jako kámoška na jiné diskuzi, to bolí ještě o dooost víc... naber síly a uvidíš, příště to klapne....vím to...
Irmi díky za info, super ty negativní testy, vysledek ti došelna gyndu nebo si můžu zavolat i na Prediko??? jojo s manžpou si budeme vzácnější a za ním nemůžu budou dělat od rána do večera a v prachu a hluku a je to z ruky a s ním na pokoji bude zaměstnanec... vydržím, musím....
10. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem z5 ze screeningu, vyšetření bylo rychlý, jestli jsme tam byly všehovšudy 15 minut tak to možná bylo ještě hodně, ale máme všechno co máme mít, 2 ruce, 2 nožky, páteř i nosní kůstka vpořádku, jen pohlaví ještě nebylo moc vidět, ikdyž jsem tam fakt vejrala jestli tam neuvidím náhodou pindíka, ale nic. Tak si ještě pár týdnů počkáme :slight_smile: a prý když můj mudr uzná za vhodné, tak mám přijít i na ten další. Tak uvidím co mi na to v úterý řekne :slight_smile:

Cestou zpátky jsme se stavovali v Letňanech a já opět utrácela v C&A a kdybych si byla jistá, že to budou buchty, tak mám doma hromadu bodýček na léto, páč tam měli výprodej za 30 Kč, ale všechny růžový :unamused:

Rudýsku, ty jsi holka šikovná a určo se nějak zabavíš, když manža nebude doma a uvidíš, že to rychle uteče.

Chrobísku :frowning2: nevím co napsat, jen že pořád držíme paluchy :wink:
10. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá jsem zapomněla, jeden mrňous má 5,5 cm a druhej 5,3 cm, jsou už to obříci
10. zář 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata.
Milu super,že jsete zdraví :wink:
Chrobi,no nevím,ještě je asi fakt brzo,ale ten utroš bych nevysazovala,než budeš mít výsledky z krve. Držím ty pěsti.
Irmy vše nej,nej nej... :wink:
10. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifírku: děkuji Tobě a všem za přání k svátku, jste moc milé......

Rudy: tripl testy jsem si volala ke svému gyndaři, tam mně bral odběry a zítra jdu na 2. screening do Predika na velký UTZ....

Mějte se a dobrou noc...
10. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmy hezky roste pupik,krásné dupajdy :slight_smile:
10. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, Irmi, mě by poslala moje gyndařka krev do Brna a to jsem nechtěla,tak jsem si zajela osobně do Zlína a oni to měli mojí Dr. poslat, jen jsem nevěděla, jestli to posílají i do predika...to je jedno, zkusím tam zavolat...už jsem nervozní...
chrobí taky bych utroš nechala...
10. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko kočky..
tak mě přepadla chřipajzna a doufám že Chrobísek dneska 11 září oběví // na testíku!
11. zář 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar :slight_smile:) dneska test nebyl ale byl sex :wink: utroš ještě jedu .. do mrchy
11. zář 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Chrobi :dizzy_face:
tak uvidíme třeba mrcha nepřijde :wink:
11. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Wrtul to už jsi dneska třetí co mi to píše, tak šup si uvařit čajík a vzít si kámoše paralena a vlézt s ním pod deku :wink:

Chrobí, tak to je správný přístup :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluš já měla v noci modafen a propotila jsem postel :confounded:
takže paralen až doma..
čajík nemám - měla jsem ráno..
Takže vy ještě nevíte jaké bude pohlaví a naznačil něco doktor? :dizzy_face:
11. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul no kámoška mrcha už se hlásí tak spíš si myslím, že přijde jak hodinky
11. zář 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mrcha jedna.. :angry: :frowning2:
ale já ji čekám taky.. i když já ji opravdu čekám
11. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, zatím ne, ikdyž jsme oba s manžou vejrali na obrazovku, ale nic jsme neviděli a dr. se taky nezmínil, no si ještě pár týdnů počkáme.

Chrobí, to je fakt mrcha :angry: :frowning2:
11. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...chrobí to je lepší přístup :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek