• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: no nic jdeme dál dnes jsem objednala vitamíny tak vyrábíme sami a my si miminka uděláme i bez dr.
11. zář 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chorbi...to je mi líto :unamused: :angry: :angry:
já ji zase nemám a potřebuju ji!!!!!!grrrr to je divnej svět!
no nic, chce to sebrat sílu do dalšího boje! moc na tě myslím...

a na vás ostatní taky...

kapr to je super s tím iui...

jak je wrtul?
11. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak tak je řada na tobe ted :slight_smile:))
11. zář 2009 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem taky vodnář rudo :slight_smile: ale až unorovej :wink: mimísek se hezky snaží, což?

milu, jsem ráda, že se ti tak daří....

holky hezký víkend
11. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo bych rada chrobi, ale mrcha nikde....ach jo, to bude tou alternativni lecbou, ze se mi to zpozdilo...anebo ty stresy v praci. mam za sebou strasny tyden! ach jo. Když ji chci, tak je buhvi kde.... :angry:
11. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJKY holky,Wrtulko,koukám,že chřipky řádí,tak ležet a potit :wink:
Chrobi to mě moc mrzí,ale vidím,žejsi optimista,tak je to skvělý. :slight_smile:
Jinak já jsem dnes špatně naladěná a pesimista,dorazili jsme s mamkou z Brna od doktora. A nedopadlo to dobře.
Mrcha u mě dnes také dorazila,takže bolí břicho a v pondělí první tabletka HA,tak zase posun o kousíček blíž.
Tak pa
11. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí ztak to je mi líto, ale fajn, že se nevzdáváš.....držím palce na domácí snažení, hr po mrše naň
11. zář 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš dobrý večer děvčátka:

ta já dnes byla na velkém UTZ, objednána na 10:30 , skluz dve hodky, takže jsem vyšla v 13 hodin...

A víme co čekáme: Takže s manžou budeme navštěvovat další desetiletku hokej a fotbal
11. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale máš pozitivní přístup :wink: jasně, že si mimísky uděláte i bez mudrů, to totiž pak bude ještě lepšejší :slight_smile:

Irmííí, to je hezký, gratulujůůůůůůů :wink:

Lucíku, tak už se to taky pohnulo.

Evíku, neboj, ona mrška dorazí co nevidět, uvidíš :wink:
11. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, gratuluji!!!
11. zář 2009 ve 20:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji moc,
manža si přál v hloubi duše holčičku, takže jsem v telefonu čekala zklamání, ale prodýchal to statečně. Jela jsem za ním na hasičárnu, ukázala mu DVD a byl štastný :slight_smile: ....Takže žádné baletky, ale opět hokejisti :wink:

B O Ř E K a B R U N O :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Za tři týdny jedeme ještě jednou na velký ultrazvuk, protože jedno mimi mělo málo plodové vody v žaludku, akorát se vykakalo či vyčuralo, a to bych tam musela čekat další hodku než by se zase žaludek naplnil a druhý mimís se zase nechtěl otočit, aby nám ukázal nosík, vrtěl sebou o sto péro,ale otočit ani za nic :wink: . Takže jsem si nechala nahrát jen DVD a potom za ty 3 týdny nám udělají komplet sadičku s fotkami a DVD ve formátu 3D, teda, jestli to půjde vidět....Ale pindíci tam byli určitě... :slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi obrovská gratulace,hlavně,že jsou zdraví
11. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dala jsem fotky do alba tak mrkněte i břuch.
12. zář 2009 v 11:01  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi ty brďo, takže princeznička Julča se nekoná...hlavně, že jste v pořádku...brácha bude mít kluky do týmu....to můj muž by zase asi trošku raději toho Rudolfa,ale když to bude Terezička, určo to taky prodýchá... včera jsme slavili ty triple testy tak jdu ještě na dort....pa a mějte se krásně...
12. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky žirafindy,

právě jsem dala koláč do trouby, tak čekám až se dopeče a pak jedeme k našim na grilovačku.

Zuzko, ty nemáš skoro žádný bříško :confused: to já mám proti tobě už pupek, ikdyž mi občas stejně přijde, že je akorát vypouklej, že jsem se víc nabaštila :wink:

Irmi, tak Bořek a Bruno :grinning: to je dobrá kombinace.
12. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: já jsem tak zvědavá co budete mít vy...už se na to moc těším... :slight_smile:

Zuzy: ale ty jsi takový droboušek, já jsem podle tebe jak matrona :angry:

Zkusím se nafotim a hodím to do albíčka,at se zasmějete :wink:
12. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, proti Zuzce jsem vorvaň i já a to mám v bříšku jen jednoho mazlíčka...děcka, já asi fakt cítím pohyby, šla jsem si po obědě lehnout a ono to koplo...a před tím taky manža měl ruku na břiše a říká, že to cítí...tak huráááá
Irmi neboj, brzo budu vědět i já, co to je/snad/ tak se pochlubím...
12. zář 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi-droboušek? Já měřím skoro 180cm a vážím 75kg, takže žádnej drobek, jen to břicho zatím nemám, všechny těhu věci jsou mi zatím velky. A pohyby se mi zdá, že už cítím taky. :grinning: Asi tím, že je to třetí těhu.
12. zář 2009 v 18:17  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi no jo, ty už jsi zkušená máma... :wink:
13. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky,
já už mám také pohyby a to jsem si myslela, že se jich ani nedočkám :slight_smile:
Zuzi: ale stejně si drobek.......já měřím 174 cm a už mám 79 kg, takže přímo velryba..no nic, hlavně zdraví..

Dnes se nechce nikomu číst ani psát, je volno, tak všichni odpočívají, tak to má být..... :sweat_smile:
13. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný nedělní podvečír,

já jsem právě dožehlila ještě poslední věci co musím v úterý zabalit a teďky tu relaxuju u PC neb manžílek kouká střídavě na hokej a fotbálek :confused:

Irmi, do veleryby máš ještě daleko, na tvou výšku není ta váha až tak hrozná :wink:

Jinak jsem dneska přeběžně jukala po postýlkách a asi budeme muset vyloupit banku, neb pro 2 to fakt bude ranec :confused:
13. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky

jen hlásím, že mi dnes nastupuje náhrada za mě, takže tady budu tak max ráno a během dne skoro vůbec páč budu zaučovat, tak jen abyste se nestrachovali, že rodím :grinning: .... kdyby něco, tak mi pište prosím IP :wink:
14. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak gucci to je super :dizzy_face: už se ti to za chvíli bude blížit :slight_smile:
Já holky hlásím, že ve středu jdeme na stříkanec, neboli organizovanou soulož, neboli IUI :slight_smile:
Takže hurá do těhu :dizzy_face:
Chrobi, je mi to líto, ale neboj. To dopadne. Ono to přání si dá někdy na čas, ale přijde. Hlavně pořád věř :slight_smile:
Já mu taky dala čas do Vánoc :dizzy_face:
14. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé ahojky kočky..
Kapříku tak hurá do IUI a ať se povede :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek žirafindy,

Gucci, pevné nervičky při zaučování, mě to čeká po dovče, ale tu holčinu znám, tak snad to půjde dobře.

Kapříku, tak to budeme držet pěstičky, aby to vyšlo, to je tvoje první IUI nebo už nějaké další? Já nějak ztrácím přehled.
14. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zdaleka ne, Milu :slight_smile: Je to moje asi šesté? Vždycky to tak v mezičase zkusíme :grinning:
Tak uvidíme. Aspoň mám takovou organizovanou ovulku.
Docela mne baví pozorovat jak funguju :slight_smile:
Jinak holky ta léčitelka asi něco opravdu popohnala. Ikdyž jsem tedy i předtím sama fungovala tak teď jsem naspídovaná.
Ve čtvrtek na levém vaječníku nebylo nic a byly dva folíky jen napravo a dneska dva napravo a 14 mm nalevo. Pan primář říkal, že je to tedy fofr :slight_smile:
Tak uvidíme. Musím zase trochu posílit přání :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr tak už tě stimulují?
14. zář 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ve spolek :slight_smile:

nám IUI zatrhla.... a poslala mě na laparku .....
14. zář 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nenen nestimuluju vůbec :slight_smile: je to úplně v přirozeném cyklu.
14. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr-držím pěstičky.....tfuj,tfuj,tfuj. :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:41  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek